Jump to content

Rekomendowana wypowiedź

Godzinę temu, Rumcajs napisał:

Chodziło mi o ten z L-BAIBA, nazywa się to bodajże Gains Candy Mitoburn.

Co do dawkowania to Liberty daj 1 kap. codziennie rano oraz 1 kap przed treningiem, a w dni wolne przed obiadem. Druga opcja to w dni treningowe stosować 2 kap. przed treningiem, bez rodzielania.

Mitoburn daj 2 kap. przed treningiem lub 2 kap codziennie rano

Anti-E możesz dać 4 kap. razem ze śniadaniem lub 2 kap. ze śniadaniem i 2 kap. z kolacją.

Tak, niedoczytałem. Dzięki bardzo, wszystko jasne :))

Witam mam pytanie . Wiecie może skąd można zamówić ANS thermo craze , bo widzę że produkt jest neidostepny niestety 😕

10 godzin temu, brof123 napisał:

Witam mam pytanie . Wiecie może skąd można zamówić ANS thermo craze , bo widzę że produkt jest neidostepny niestety 😕

Z tego co czytałem to ANS została wykupiona przez Hi-Tech Pharmaceuticals i od tego czasu jest problem z dostępnością (jak wielu produktów tej marki) poza USA, a i tam krucho. Zerknij na Stimerex-ES lub Hellfire, stosowałem oba i w porównaniu z Thermo Crazem moim zdaniem wypadają lepiej pod kątem spalania tłuszczu, a pobudzenie takie samo. Tylko mowa o wersjach USA, a nie nowych na Europę z okrojonym składem. Swoją drogą to tak samo jak Thermo Craze produkty marek Hi-Tech'a.

Ok dzięki , czyli helfire od hi-techa ma byc , a mógłbyś wkleić jego skład jaki ma być , bym nie kupił złego

Najlepsza wersja to ta ze składem poniżej.

764-innovative-hellfire-sklad-sklep.jpg.8090340d95a7a40b64ad1504bc077e10.jpg

Na pewno unika tej co ma w składzie C.Fimbriata, bo najgorsza, dwóch znajomych twierdziło, że w ogóle nie działa.

Hej :) 

Chcemy kupić wspólny zestaw z chłopakiem, na pewno będzie w nim Fenix, ale pytanie co powinniśmy do niego dołączyć dla najlepszych efektów? 

Ćwiczymy obecnie w domu na orbitreku. Wiek 30 i 27 lat, chłopak chce zrzucić jeszcze koło 10kg, ja koło 8. Miesiąc temu braliśmy Fenix + Alphaburn, efekty były fajne, ale mam wrażenie, że mogłoby być jeszcze lepiej. Nie chorujemy, ja biorę tabletki antykoncepcyjne jeśli to ma jakieś znaczenie. Pomocy. :)

Opcji do wyboru masz multum. Możecie stosować Ground Zero Black Edition + Alphaburn + booster metabolizmu Brawn Thyro-Lean V2 (a jeśli to mają być dwa podobne zestawy to dla chłopaka Erase Fast, a dla Ciebie Diuretic Complex. Jeśli natomiast bazą ma być produkt Fenix'a, a Alphaburn chcecie zmienić na inny produkt to pytanie jaką ma spełniać rolę?

Jeśli ma przyspieszać metabolizm (bo np. nieregularnie się odżywiacie, mało ruchu, itp., czujecie, że jest problem z przemianą materii) to wspomniany wyżej Thyro-Lean V2 jest jedną z lepszych opcji.

Jeśli produkt ma usuwać zatrzymaną wodę podskórną (bo nie wszystko co brzydkie pod skórą to tłuszcz, ale i retencja wody podskórnej) to diuretyk, np. H2o Expulsion ma bardzo dobry skład.

Jeśli natomiast ma to być produkt nasilający redukcję uporczywego tłuszczu, to można zastosować coś co działa na innej płaszczyźnie jak Alphaburn, np. bloker kortyzolu typu Corti-Lean V2, który hamuje aktywność kortyzolu, a on odpowiada za poziom tłuszczu trzewnego. 

• Like 1

W dniu 19.11.2020 o 08:55, Patryk Rychter napisał:

Opcji do wyboru masz multum. Możecie stosować Ground Zero Black Edition + Alphaburn + booster metabolizmu Brawn Thyro-Lean V2 (a jeśli to mają być dwa podobne zestawy to dla chłopaka Erase Fast, a dla Ciebie Diuretic Complex. Jeśli natomiast bazą ma być produkt Fenix'a, a Alphaburn chcecie zmienić na inny produkt to pytanie jaką ma spełniać rolę?

Jeśli ma przyspieszać metabolizm (bo np. nieregularnie się odżywiacie, mało ruchu, itp., czujecie, że jest problem z przemianą materii) to wspomniany wyżej Thyro-Lean V2 jest jedną z lepszych opcji.

Jeśli produkt ma usuwać zatrzymaną wodę podskórną (bo nie wszystko co brzydkie pod skórą to tłuszcz, ale i retencja wody podskórnej) to diuretyk, np. H2o Expulsion ma bardzo dobry skład.

Jeśli natomiast ma to być produkt nasilający redukcję uporczywego tłuszczu, to można zastosować coś co działa na innej płaszczyźnie jak Alphaburn, np. bloker kortyzolu typu Corti-Lean V2, który hamuje aktywność kortyzolu, a on odpowiada za poziom tłuszczu trzewnego. 

Dzięki za odpowiedz! 😁

Czy w ogóle zestaw: Fenix + Thyro Lean V2 + Corti Lean V2 byłby dla nas obojga sensowny? Jak możemy go dawkować? Te dwa produkty po opisach skradły moje serce, ale nie jestem pewna czy dobrze rozumiem. Jesteśmy w stanie kupić trzy różne produkty tylko nie wiem czy je dobrze skomponowałam. Diuretyki za to w ogóle mnie nie przekonują... 

Moim zdaniem to bardzo dobre połączenie, każdy z tych produktów działa w innym kierunku, uzupełniają się. Jeśli właściwości poszczególnych produktów Tobie odpowiadają to idź w tym kierunku. Produkty mogą stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni.

• Like 1