Jump to content

Our Picks

Top content from across the community, hand-picked by us.

Zion Labs T-5
Zion Labs T-5 - opinie i efekty oraz działanie spalacza tłuszczu T5

Zion Labs T5 - spalacz ten był produkowany przez cypryjską firmę w latach 2010-2014. Po tym okresie firma zakończyła działalność, na rynku jednak nadal produkt jest dostępny w postaci podrabianych opakowań o nie wiadomym faktycznym składzie.
  • Like
 • 17 replies

Zapewne jeśli już tutaj trafiłeś drogi Internauto, interesuje Cię czym tak na prawdę jest somatodrol oraz czy te obietnice, które deklaruje producent są choćby w połowie, czy nawet niewielkiej części realne.
Czy opinie o tym produkcie są prawdziwe?
 • 3 replies

Jest to suplement składający się wyłącznie z L-Argininy. Aminokwasu którego głównym zadaniem jest rozszerzanie naczyń krwionośnych. Opakowanie zawiera 30 kap., więc bardzo niewielką ilość. Biorąc pod uwagę fakt, że optymalna porcja L-argininy to około 6-7 kap. przed treningiem, łatwo policzyć jak bardzo nieopłacalny jest ten produkt.
 • 3 replies

Na rynku pojawił się kolejny nowy "hit" na odchudzanie o nazwie Green Magma z nieznanej firmy. Stosował go ktoś i może sie wypowiedzieć co do jego skuteczności? Macie jakieś opinie nie spreparowane przez producenta?
Z tego co wiem w składzie jest kilka witaminek i młody jęczmień  stanowiący główny składnik. Co o nim sądzicie?
 • 10 replies

Jest to bezwartościowy pod kątem spalania tłuszczu produkt, który reklamowany jest oczywiście jako "cudowny" spalacz tłuszczu, a oparty jest o swego czasu już wyśmiewany zielony jęczmień, czy jak kto woli młody jęczmień. Nie ma on jakichkolwiek właściwości spalających tłuszcz czy wpływający na jego metabolizm.

Innymi słowy to kolejny bubel jakich pełno obecnie na rynku. Jak szukasz sprawdzonych spalaczy tłuszczu to zerknij na ranking spalaczy gdzie na bieżąco masz podane najciekawsze spalacze na rynku i tysiące opinii w temacie.
 • 4 replies

AllNutrition Redox Hardcore - opinie, efekty, działanie oraz skutki uboczne.

Redox Hardcore to nastepna odsłona spalacza tłuszczu firmy All Nutrition. Jest to następca produktu Redox Extreme. Niestety podobnie jak w przypadku poprzednika, jest to bezwartościowy produkt.
 • 6 replies

Liporedux - jedyny skuteczny miejscowy spalacz tłuszczu dostępny na rynku. W odróżnieniu od innych tego typu produktów liporedux zawiera składniki o skuteczności popartej badaniami oraz potężną dawkę składników aktywnych. Poza usuwaniem uporczywego tłuszczu pomaga błyskawicznie zwalczyć nieestetyczny cellulit, a także zwiększa jędrność tkanek przez co szybko i efektywnie poprawia sylwetkę.
 • 63 replies

Omega Sports Burn24
Omega Burn 24 - zawiera zupełnie unikalne mieszanki, które współdziałają i wzajemnie się uzupełniają, czego efektem jest niezwykle skuteczna formuła spalająca tkankę tłuszczową.  Dzięki niezwykłemu składowi, zawierającemu kluczowe subtancje aktywne, cząsteczki insulinogeniczne oraz kontrolery kortyzolu, z tym produktem możliwa jest nie tylko utrata tkanki tłuszczowej, ale także możliwie najlepsza dystrybucja składników odżywczych i ich transport.
 • 66 replies

Pure Clinical Burn - to jeden z bardziej przemyślanych spalaczy tłuszczu o potężnej mieszance składników aktywnych. Działa na każdym szlaku metabolicznym, wspierając redukcję tkanki tłuszczowej z całego ciała, dodatkowo ograniczając tworzenie się nowych komórek lipidowych.
 • 84 replies

Temat dotyczy spalacza firmy Fitlabs Red Burn. Poniżej znajduje się analiza składu, zapraszam do udzielania opinii osób stosujących ten "spalacz tłuszczu", bo jak wiadomo pozytywne opinie o nim znajdują się póki co jedynie na serwisach powiązanych z producentem tego środka lub w artykułach sponsorowanych.
 • 1 reply

Legalny doping mózgu - Nootropy
Termin nootropy przewija się w suplementacji coraz częściej i budzi coraz większe zainteresowanie. Nic dziwnego – wielu producentów przedstawia je jako magiczne środki, które są w stanie znacząco zwiększyć produktywność umysłową, gwarantują mądrość i niczym nieograniczoną kreatywność. Czy rzeczywiście tak jest? Czy suplementy diety mogą znacząco usprawnić działanie mózgu, a przy tym nie spowodować żadnych negatywnych konsekwencji dla zdrowia?

Niniejszy artykuł stanowi kompendium wiedzy na temat nootropów. Przeanalizujemy dokładnie czym one są i jakie mechanizmy leżą u podstaw ich działania. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy nootropy faktycznie działają czy też są jedynie kolejnym chwytem marketingowym. Sprawdzimy również kwestie ich bezpieczeństwa i konsekwencji stosowania nootropów dla naszego zdrowia.
 • 3 replies

Nowości suplementów USA i cały świat.
Temat ten poświęcony jest nowościom jakie pojawiają się na rynku odżywek i suplementów. Jak wiadomo kolebką suplementów jest USA i tam głównie pojawiają się produkty innowacyjne oraz te które za parę lat będą kultowymi. Czyli premiery suplementów z całego świata wraz ze składami i krótkimi objaśnieniami. Wszelkie opinie i komentarze na konkretny temat mile widziane.
 • 73 replies

Spalacze tłuszczu - jak i kiedy stosować, dawkować?
Spalacze tłuszczu - jak i kiedy stosować, dawkować?

Temat poświęcony tylko i wyłącznie poradom na temat tego jak stosować spalacze tłuszczu. Im więcej informacji podamy o sobie, tym łatwiej będzie można otrzymać precyzyjną pomoc.
  • Upvote
 • 565 replies

PRAWDZIWE opinie o Twój cel to Redukcja Tłuszczu Smart Caps Black Edition
Twój cel to: Redukcja tłuszczu Smart Caps Black Edition - trochę osobliwa i przydługa nazwa jak na suplement diety, no ale nie o nazwę tutaj chodzi, lecz o działanie. Niniejszy artykuł ma na celu analizę składu, opinii oraz właściwości produktu Twój cel to Redukcja tłuszczu Smart Caps w oparciu o rzetelne dane i niezależne opinie.
 • 0 replies

×
×
 • Create New...