Jump to content

Patryk Rychter

66,554 views

Twój cel to: Redukcja tłuszczu Smart Caps Black Edition - trochę osobliwa i przydługa nazwa jak na suplement diety, no ale nie o nazwę tutaj chodzi, lecz o działanie. Niniejszy artykuł ma na celu analizę składu, opinii oraz właściwości produktu Twój cel to Redukcja tłuszczu Smart Caps w oparciu o rzetelne dane i niezależne opinie.

Spis treści:

Popularność tabletek Twój Cel To Redukcja Tłuszczu

Zazwyczaj popularność wszelkiego rodzaju tabletek na odchudzanie bierze się z jednego z dwóch czynników:

 • bardzo dobry skład i działanie,
 • bardzo dobry marketing.

W niektórych przypadkach jest to jeden i drugi czynnik. Natomiast w przypadku tabletek na odchudzanie Smart Caps jest to wyłącznie ta druga kwestia. Dlaczego? Otóż suplement Twój Cel To Redukcja tłuszczu nie posiada absolutnie żadnych właściwości spalających tkankę tłuszczową, co zostanie wykazane w analizie składu i poparte rzetelnymi opiniami osób stosujących ten produkt.

Tabletki na odchudzanie twój cel to redukcja tłuszczu smart caps - opinie i efekty

Skąd wzięła się popularność tego produktu?

Odpowiedz sobie na pytanie, gdzie napotkałeś się na informację o tym produkcie? Zapewne jakiś celebryta niszowej telewizji, bywalec pudelka, czy influencer z portalu społecznościowego promował ten produkt, a jedyne co mają wspólnego z redukcją tkanki tłuszczowej to zabieg liposukcji.

Twój cel to Redukcja Tłuszczu Smart Caps Black Edition - opinie

Generalnie najbardziej wartościowe opinie są od osób, które wydały na coś swoje pieniądze i po stosowaniu danego produktu, mogą wypowiedzieć się na temat faktycznej skuteczności danego środka. Gdzie opinie o tabletkach (bo spalaczem tłuszczu raczej tego nazwać nie można) możemy znaleźć? Najlepiej tam gdzie jest on sprzedawany, a negatywne opinie nie są moderowane (czytaj kasowane) przez producenta/sprzedawcę.

Opinie z popularnego serwisu aukcyjnego dotyczące środka Smart Caps  Black Edition

Prawdziwe opinie o Twój cel to Redukcja Tłuszczu Smart Caps Black Edition

Jak widać opinie są negatywne, biorąc pod uwagę skład produktu, nie mogło być inaczej, o czym w dalszej części artykułu.

Twój cel to Redukcja Tłuszczu Smart Caps - analiza składu

Twój cel to Redukcja Tłuszczu Smart Caps - skład i sklep

W porcji dziennej (2 kap.) znajdują się:

 • AAKG - czyli alfaketogluaran argininy, jest to aminokwas poprawiający przepływ krwi do mięśni, nie ma absolutnie NIC wspólnego ze spalaniem tkanki tłuszczowej. Najczęściej stosowana dawka AAKG wynosi 3000 mg, czyli 40 (!) razy większa niż w produkcie Smart Caps.
 • Kofeina - kofeina to najpopularniejszy stymulant, dawka 160 mg to odpowiednik przeciętnej mocy kawy, w monopreparatach z kofeiną, które kosztują kilkanaście złotych za 100 porcji, stosowana jest dawka 200 mg. 
 • Ekstrakt gorzkiej pomarańczy, w tym synefryna 6,7 mg. Synefryna to substancja faktycznie spalająca tłuszcz, jednak dawka, która wykazuje efekt fizjologiczny to przynajmniej 30 mg, oznacza to, by dostarczyć jej odpowiednią dawkę, należałoby spożyć 10 kapsułek produktu na raz (!).
 • Ekstrakt z liścia pokrzywy zwyczajnej - ma lekkie działanie diuretyczne czyli usuwające wodę podskórną, problem jednak w tym ze użyta w Smart Caps ilość 50 mg nie ma prawa działać, a użyty surowiec (nie standaryzowany na zawartość składników aktywnych) jest kiepskiej jakości.
 • Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego - kolejny składnik o działaniu diuretycznym, podobnie jak wyżej, użyty ekstrakt kiepskiej jakości nie standaryzowany na zawartość taraksatoli, a dawka kliniczna tego składnika jest 200 (dwieście!) razy większa niż zastosowana w tabletkach Twój Cel To: Redukcja tłuszczu.
 • Ekstrakt z owocu garcinia cambogia, w tym HCA - ma za zadanie wiązać się z węglowodanami w przewodzie pokarmowym, przez co zapobiega ich przekształcaniu w tłuszczu. 1mg produktu ma zdolnosć do wiązania 4mg węglowodanów. Oznacza to, że zastosowana w produkcie dawka 60 mg HCA ma "cudowny" potencjał, dzięki któremu, do krwioobiegu nie dostanie się z jelit około 240 mg węglowodanów (odpowiednik 5 ziaren ryżu (!) ).
 • L-tauryna - aminokwas nie mający nic wspólnego ze spalaniem tkanki tłuszczowej, najczęściej stosowana dawka to 1000-1500 mg, czyli 20 razy większa niż użyta w produkcie. Aminokwas ten wspiera zdolności umysłowe oraz układ sercowo-naczyniowy, oczywiście jeśli jest w skutecznej dawce.
 • L-Tyrozyna - wspiera funkcje metaboliczne organizmu, występuje w większości produktów spożywczych, a skuteczna jej dawka dzienna to ~1000 mg, czyli 15 razy większa niż użyta w produkcie Smart Caps Black Edition.
 • Chrom - minerał regulujący poziom cukru we krwi, wpływa na metabolizm estrogenów, wiec nie jest polecany w przypadku stosowania środków antykoncepcyjnych, naczęściej stosowany w dawce 400 mcg dziennie, czyli 10-krotnie większej dawce niż zastosowano w analizowanym suplemencie.

Podsumowując skład Smart Caps - w produkcie nie znajduje się ani jeden składnik mający potwierdzoną badaniami skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej i będący w skutecznej (realnie działającej) dawce. Produkt nie ma prawa więc redukować tkanki tłuszczowej ani realnie przyspieszać procesu odchudzania.

Podsumowanie

Podsumowując tak zwane tabletki na odchudzanie Twój Cel to: Redukcja tłuszczu Smart Caps Black Edition ze spalanie tłuszczu mają niewiele wspólnego. Niezależne opinie potwierdzają brak skuteczności jeśli chodzi o spalanie tłuszczu.

Twoj-Cel-To-Redukcja-Tluszczu-Smart-Caps.jpg

Co więcej faktyczna wartość składników znajdujących się w produkcie to raptem kilka złotych. Użyte zostały składniki w bardzo małych dawkach (za wyjątkiem taniej kofeiny) i kiepskie jakości (niski stopień standaryzacji), przez co produkt nie ma prawa redukować tkanki tłuszczowej i przyspieszać odchudzania.

Jaki więc spalacz tłuszczu można polecić? Nie ma jednego najlepszego reduktora tłuszczu na rynku. Warto kierować się dwoma zasadami. Produkt musi być oparty o składniki mające potwierdzoną badaniami skuteczność w redukowaniu tłuszczu oraz musi zawierać odpowiednie dawki tych składników - dawki klinicznej. Jeśli nie interesują nas kwestie techniczne, możemy skorzystać z zestawienia najlepszy spalaczy tłuszczu, których skład i pozytywne niezależne opinie są gwarantem skuteczności - https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

0 Comments


There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...