Jump to content

Kazam

4113 views

 Share

Rocket Creatine PRAWDZIWE opinie i efekty  

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie?

  • Znakomity
   0
  • Dobry
   0
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   0
 2. 2. Ocena działania

  • Bardzo dobra
   0
  • Przeciętna
   0
  • Brak odczuwalnego działania
   0

Rocket Creatine 2.0 jest to suplement kreatynowy oparty w całości o jedną formę – monohydrat kreatyny. Jej popularność to niestety efekt tylko i wyłącznie szerokiej reklamie producenta, ponieważ pod względem działania suplement ten w niczym nie przewyższa innych produktów keratynowych.

Table of Contents

Rocket Creatine – co to jest?

Jest to kreatyna w formie monohydratu, jednak zawierająca surowiec o nieznanym pochodzeniu. Producent nie deklaruje z jakiej fabryki pochodzi kreatyna wykorzystana do produkcji Rocket Creatine. Nie jest ona oznaczona przez takie marki jak Creapure czy oznaczenia HPLC, dlatego prawdopodobnie bazuje na najtańszym surowcu Chińskiego pochodzenia, tym samym jaki wykorzystują tacy producenci jak Activlab czy Ostrovit.

rocket-creatine-2-opinie-efekty.jpg

Jest to jak widać suplement dość niskiej jakości, jednak sama kreatyna uchodzi za substancje o potwierdzonej skuteczności. Drugim składnikiem jest symboliczny dodatek ekstraktu z kozieradki, który w teorii według producenta powinien przyczyniać się do podniesienia poziomu naturalnego testosteronu. Badania jednak udowodniły, że kozieradka nie ma żadnego potencjału w tym zakresie, nawet w dawkach kilkanaście razy (!!!) większych. Należy zatem potraktować ją jedynie jako zbędny wypełniacz. Co ciekawe, producent deklaruje współpracę przy tworzeniu tego produktu z mistrzami olimpijskimi, jednak żaden z nich nie promuje jej swoim nazwiskiem…

Kolejną niedorzecznością jest rzekoma, ogromna ilość badań klinicznych nad produktem. Pytanie w jakim celu, skoro monohydrat kreatyny jest znany na rynku suplementów od początków ubiegłego wieku.

Czy Rocket Creatine jest najlepszym produktem kreatynowym?

Zdecydowanie NIE. Możemy śmiało stwierdzić, że jest to jedna z gorszych kreatyn jakie możemy znaleźć na rynku. Nie zawiera mieszanki żadnych zaawansowanych form kreatyny, poza śladową dawką kozieradki również żadnych składników dodatkowych jak np. beta alanina, betaina bezwodna czy cytrulina, które mogłyby działać synergicznie z kreatyną. Dochodzi również kwestia surowca niewiadomego pochodzenia, który może zawierać sporo metali ciężkich czy tiazydów które nie są obojętne dla naszego zdrowia.

Analiza składu

kreatyna-rocket-nutrition-analiza.jpg

Rocket Creatine jak wspomnieliśmy zawiera tylko i wyłącznie monohydrat kreatyny z niskiej klasy surowca oraz kozieradkę. Ten drugi składnik, jako że obecny jest jedynie w śladowej ilości nie wpływa w żaden sposób na działanie suplementu, warto zatem skupić się na samej kreatynie. Monohydrat jest znaną i cenioną forma, jednak jego potencjał z pewnością nie jest tak wysoki jak stwierdzi producent tego suplementu. Co więcej nie może on mieć właściwości budulcowych i nie jest składnikiem z którego nasze ciało jest zdolne do budowania masy mięśniowej. Producent Rocket Creatine kolejny więc raz podaje informacje niemożliwe z biologicznego punktu widzenia.

Rocket Creatine 2.0 – bezpieczeństwo.

Kreatyna jest ogólnie suplementem o potwierdzonym bezpieczeństwie stosowania, dlatego w dawkach nie przekraczających kilkunastu gram na dobę nie jest w stanie nam zaszkodzić. Przeciwwskzaniami do jej przyjmowania są jedynie ciężkie choroby nerek i ich niewydolność. U zdrowych ludzi nie wykazuje skutków ubocznych, jednak w przypadku tego produktu pewne wątpliwości może budzić wspominany wcześniej surowiec niewiadomego pochodzenia. Niestety producent nie chce podzielić się tą informacją z potencjalnymi nabywcami.

Marketingowa manipulacja Rocket Nutrition

Popularność tego produktu została całkowicie zbudowana na kłamstwie oraz manipulacji. Jest to klasyczny przykład na tego, jak sprzedawać suplement kilkukrotnie drożej niż Jego realna wartość. Największą bezczelnością jest oczywiście wspomniane już przez nas powoływanie się na mistrzów olimpijskich, którzy rzekomo stosują Rocket Creatine. Producent nie przytacza ŻADNEGO nazwiska, nie tylko mistrza, ale nawet jakiejkolwiek osoby związanej z wyczynowym sportem. Co więcej deklaruje udział w tworzeniu tego produktu przez wybitnych specjalistów. Tutaj niestety również nazwisk BRAK, oczywiście nie wspominając o tym że jest to najprostszy suplement na rynku. Podobna zasada tyczy się właściwie wszystkich produktów tego producenta. Co więcej podrabiane opinie pisane na swoich blogach oraz usuwanie tych prawdziwych jest już na tyle stałą praktyką Rocket Nutrition, że wie właściwie już o tym każdy.

Gdzie kupić Rocket Creatine oraz Jego cena

Suplement ten jest dostępny na oficjalnych stronach producenta oraz u Jego partnerów. Możemy nabyć go również poprzez portale aukcyjne czy fora internetowa. Jego cena w zależności od aktualnych promocji waha się do 60 do 80 zł za opakowanie, co jest bardzo wysoką ceną za monohydrat kreatyny. Za niższą cenę możemy nabyć produkt z pewnego źródła, zawierającego wysokiej jakości surowiec Creapure w większym opakowaniu.

Podsumowanie

Rocket Creatine, tak jak inne produkty tej marki to efekt bardzo dynamicznej i skutecznej do czasu kampanii marketingowej. Celem producenta jest trafienie do ludzi nieświadomych w zakresie składu suplementów i osób które będą bazowały wyłącznie na najszybciej znalezionych opiniach. Po czasie jednak produkt zostaje „spalony” i powstaje kolejna, nowa „udoskonalona” wersja na takiej samej zasadzie. Warto przed zakupem jakichkolwiek produktów dokładanie sprawdzać ich skład, a w razie wątpliwości konsultować się z osobami o większym doświadczeniu.

rocket-creatine-prawdziwe-opinie-efekty.jpg

 Share

0 Comments


There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...