Skocz do zawartości

FitLabs Trizer Extreme stosował ktoś? - opinie i skutki uboczne


Rekomendowana wypowiedź

Spalacz tłuszczu Trizer Extreme - opinie i efekty oraz skutki uboczne

Tak jak ww. temacie, czy ktoś z was stosował spalacz tłuszczu Fitlabs Trizer ma jakieś opinie lub może wypowiedzieć się na jego temat na podstawie składu? Na pierwszy rzut oka to kolejny badziew typu młody jęczmień, a firma go produkująca to typowy krzak. Wie ktoś w ogóle co to za spalacz tłuszczu, jakie ma skutki uboczne i czy te opinie są wiarygodne?

Z ciekawości sprawdzałem i wszystkie strony na których zachwalany jest Trizer Extreme należą do firmy go produkującej, także wolę tutaj zapytać.

edycja: sprawdziłem opinie na popularnym serwisie z zakupami, niestety sprawa działania, a raczej jego braku i opinie o Trizerze są jednoznacznie negatywne...

Ale może ktoś tutaj z ekspertów się wypowie, ewentualnie osób, które stosowały, jakie efekty?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak tak patrzę to na wszystkich niezależnych stronach są same negatywne opinie nt tego spalacza fitlabs trizer, skład ma bardzo słaby i nie ma prawa działać coś co ma takie składniki w takich dawkach

w internecie masz rankingi spalaczy gdzie jest masa niezależnych opinii na temat najlepszych spalaczy na rynku, np. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Napiszę tu ,ponieważ gdziekolwiek napiszę pytania czy uwagi odnoście produktu , zaraz wszystko znika z prędkoscią światła.  Głupio mi , ze tak sie dałam omamic kilkoma sponsorowanymi artykułami i wywaliłam kase w błoto. zaczęłam sprawdzac co i jak z trizerem dopiero po zamówieniu. Fimiku na yt nie mozna komentowac, producent nie odpowiada na pytania. co śmieszniejsze, zostałam zbanowana za zaśmiecanie pomimo tego, że podpisuje sie imieniemi nazwiskiem, podaję rzeczowo fakty, chcę odpowiedzi na pytania , na które nie uzyskałam odpowiedzi. Na forum FabrykaSily  same ochy i achy pod adresem trizera, ale przeciez to ten sam koleś jest twórcą serwisu i prezesem fitlabs. czuję się mocno nabita w butelkę. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

ludzie ten trizer to jest jedna wielka wydmuszka, wiem coś na ten temat

koleś inwestuje sporą kasę w kupno różnych for internetowych i zatrudnia masę 'mrówek' piszących spreparowane opinie i artykuły w internecie

prawda jest taka że wartość składników tego spalacza to raptem kilkanaście złotych, a sprzedawany jest po ponad 130zł

produkt z takim składem nie ma prawa działać o czym przekonali się chociażby niektórzy przedmówcy, którzy mieli styczność z tym pseudo reduktorem tłuszczu o nazwie fitlabs trizer

część tej kasy idzie na dalsza propagandę, na kanałach youtube itd.

nie dajcie się nabić w butelkę

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te tabletki na odchudzanie Fitlabs Trizer to totalny bubel. Zero efektów poza minimalnym pobudzeniem, ale chyba nie po to się kupuje ten pseudo spalacz tłuszczu żeby trochę pobudzał, lepiej i smaczniej kawę wypić w takim wypadku.

Kupiłam go z czystej ciekawości, nie przejmuję się że wyrzuciłam kasę w błoto bo akurat mogłam sobie na to pozwolić, chyba bardziej kupiłam go dla tej 'indywidualnej' diety, która do niego dołączają. Jest to oczywiście także mamienie ludzi, ponieważ od razu widać, że jest to jeden z ich gotowców, który do ludzi wysyłają, a nikt tego specjalnie dla mnie nie układał.

Moja waga od kilku miesięcy stoi w miejscu, aktywność fizyczną mam ciągle taką samą, pracę taką samą i jem mniej więcej tyle i tak samo. Zjadłam dwa opakowania Trizera, nawet w większych dawkach niż zalecane i waga nie spadała. Jest to ewidentny dowód na to jakie działanie, a raczej jego brak, wykazuje ten środek. Za 1/3 tej ceny można znaleźć znacznie lepsze spalacze tłuszczu niż trizer, a w tej cenie już coś co realnie działa, a nie tylko według spreparowanych opinii.

Trizer - opinie i efekty

Gdyby kogoś interesowało, informacja jaką znalazłam na innym niezależnym forum:

"Fitlabs Trizer NIE MOŻE DZIAŁAĆ. Dlaczego? Ponieważ w składzie nie ma składników spalających tłuszcz, a jedynie składniki lekko energetyczne jak kofeina lub mające właściwości z kategorii placebo. Jedyny składnik w Trizerze jaki faktycznie ma właściwości spalajace tłuszcz to Synefryna. Problem tylko w tym, że według niezależnych badań, skuteczna dawka synefryny to 100mg. A w Trizerze jest jej 0,15mg, czyli niemal OSIEMSET razy mniejsza dawka od skutecznej (!!)"

Teraz ten badziew ma konkurencję, mianowicie inna firma krzak wypuściła na rynek produkt o nazwie Trizer Hardcore, który zawiera tylko i wyłącznie L-karnitynę (również nie działającą jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, co zostało potwierdzone w badaniach) w kosmicznej oczywiście cenie :)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • cyklon04 podpiął ten temat
  • 4 tygodnie później...

Dwie znajome, które kompletnie nie są w temacie suplementów skusiły się na zakup trzech (!) opakowań spalacza Trizer, najwidoczniej jakaś promocja była, że w ciemno kupiły zapas trizerów. Po dwóch miesiącach stosowania nie schudły ani kilograma (jednej waga waha się o 0,5 kg, ale to chyba normalne), łudzą się, że do trzech razy sztuka i trzecie opakowanie "zadziała", jak widać po wypowiedziach tutaj i na innych niezależnych serwisach, dziwne byłoby gdyby faktycznie schudły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

korzystałam ze spalacza Trizer, ale na szczęście nie straciłam na tym ani 1zł - brałam udział w konkursie na pewnym blogu i w ramach "pocieszenia" sami się do mnie odezwali z propozycją wysłania mi ww produktu pod warunkiem odesłania fotek z przed i po. Myśle - nie ma chaczyków w umowie - czemu nie?!. Diete dostałam - która swoją drogą mnie zawiodła - w "wywiadzie" z dietetykiem zaznaczyłam, że chcę dania ułożone na bazie tanich produktów i tak, żeby potrawy szło szybko przygotować. Ale chyba nikt tego nie czyta, bo dieta momentami wyglądała tak, jakbym miała kupić "luksuwową fit sałatkę" w dobrej knajpie.. Tabletek dostałam jedno opakowanie - składu już nie pamiętam, ale produkt bazuje w dużej mierze na kofeinie (i w sumie dzięki temu odstawiłam kawe na jakieś pół roku - przestała mi być potrzebna, chociaż opakowanie tabletek starcza na 1,5mca... ?). Wiadomo, że najlepsze efekty można uzyskać przy regularnych ćwiczeniach, zdrowej diecie (najlepiej ułożonej przez nich oczywiście!) no i przy korzystaniu z tych cudownych tabletek... chociaż cudowne to są tylko w ich mniemaniu... Reklama konkret, ale działanie... no nie wiem, może robiłam coś źle, ale chyba są to najzwyklejsze kapsułki pełne "naturalnych" składników które prędzej wywołają efekt placebo, a nie spalania... Na siłownie chodziłam od 2,5roku regularnie, co prawda miałam chwilowy kryzys i zamiast latania dzień w dzień chodziłam po 2-3 razy w tyg., "diete" również trzymałam od 2,5roku ale było to raczej zdrowe jedzenie - wszystkie produkty białe od dawna zamienione na żytnie, oczywiście zwracając uwage na skład (pieczywo koloryzowane itd), warzywa, owoce, kasze, makarony a słodycze ograniczone do totalnego minimum. Stwierdziłam, że zostane przy swojej diecie bo to co oni oferują w 90% się w mojej kuchni nie sprawdzi - brak czasu i kasy na kupowanie specjalnych produktów. No i nie wiem, czy dieta za słaba, czy siłowni za mało, ale nawet 1kg nie straciłam, wizualnie też nie ubyło. Ale zdjęcia wysłałam, nawet udało mi się troche oszukać dzięki ubraniom i wyszło, że może straciłam z 2cm z uda.. :D Ogólnie troche im pobajerowalam, żeby im nie było przykro. Ale szczerze... nie polecam.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie,

Zauważyłem temat, specjalnie założyłem konto, aby się wypowiedzieć, ponieważ stosowałem Trizera przez 5 miesięcy. Sam spalacz faktycznie nic nie robi, natomiast dieta dołączona do niego, jeżeli powybrzydza się konsultantom, jest chyba dobra. Schudłem w 3 miesiące, od listopada do lutego, 9 kg (95,5 -> 86,5kg) , w pasie zrzuciłem dwa rozmiary (spodnie z 38 na 34). Przez kolejne 2 miesiące brałem sam spalacz i trochę olałem dietę - i kilogramy nadal nie wracały (skoczyłem tylko o 0,5kg na 87,0). Kiedy przestałem trzymać dietę i brać spalacz, waga niestety zaczęła powoli wracać - obecnie stoję na 88,5kg i znów biorę się do roboty. Przynajmniej wiem jak reaguje mój organizm na takie zmiany.Od dawna miałem problem z wagą i mimo stosowania wielu dobrych praktyk żywieniowych, waga stała mi jak zaczarowana. Nie ma sensu oceniać samego spalacza - bo nie da się go kupić samego. Jest to produkt spalacz + dieta.

Myślałem o innych spalaczach, ale niestety nawet przy Thermo Speed Extreme występowały u mnie efekty uboczne (fale gorąca, problemy ze snem, "chodzenie" nóg jak w RLS). Teraz, na drugi etap, planuję osobno kupić jakiś spalacz i jednocześnie wykorzystać te rozpiski na dietę, które mam od Trizera (redukcja 2850kcal) - wtedy będę miał porównanie efektów. Boję się jednak, że mocniejszy spalacz znów przywali mi jakimiś dziwnymi turbo efektami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim. 

Jest tyle różnych opinii na temat trizera że postanowiłam podzielić się swoimi... 

Hmm 66.8kg na początku 167 wzrostu obwód w pasie 97cm talia 77cm uda 62

Dziś minął równo miesiąc I jakie wyniki? 

65.8kg w pasie 99cm talia 76cm uda 58cm 

Na siłowni byłam 4 razy w tygodniu (trening siłowy), słodyczom mówię kategorycznie nie! Pije tylko wodę żadnych slodzonych napojów, brak jedzenia na mieście. 

Kupiłam trizer ponieważ mam motywację do zmniejszenia wagi stosowałam już kiedyś różne spalacze różnie na nie reagowałam na jednym nawet zrzucilam 15kg bez siłowni chciałam spróbować czegoś innego dostałam dostęp do diety która była bez sensu! Jedzenie całkiem okej ale ciągle byłam przejedzona zamiast chudnac tyłam. Dieta którą rozpisują jest ewidentnie na całą rodzinę 2+2 przecież nikt nie kupi np 1 rzodkiewki trzeba kupić pęczek wziąć jedna a resztę wyrzucić pół mozzarelli a co z resztą? Wyrzucić za 3 dni kupić nową bo przecież nikt nie pomyśli układając dietę żeby ułożyć ją tak żeby zjeść kilka dni z rzędu coś co się kupi I nie wyrzucać... To samo z rukola weź pół garstki a kolejna za tydzien co z resztą opakowania? Przecież ja nie mieszkam na polu nie mogę wziąć ziarenka a reszta będzie rosla to się psuje!!!!! Stosowałam dietę 5 dni i odpuściłam ponieważ nie mam zamiaru wyrzucać jedzenia. A tabletki... Kiedy łykalam tabletkę po około 10 min kręciło mnie w brzuchu całe ciało paliło jeżeli wzięłam ja w pracy musiałam koniecznie coś zjeść w ciągu 5min (wtedy brak jakiegokolwiek efektu) a przecież każą czekać 30min jak?! Zwijasz się z bólu brzucha i z napadem gorąca (fakt blokuje efekt głodu kiedy boli brzuch nie chcesz jeść proste!) kiedy byłam w domu i wzięłam tabletkę to musiałam leżec jak się ruszałam to było to samo (można to przelezec przechodzi ale czy ktoś ma czas żeby leżeć i czekać mecząc się?) 4h przed snem to za mało ostatnia radze brać koło 5-6h wcześniej najlepiej około 16 wziąć ostatnia ponieważ bezsenność wygrywa oczy szeroko a tu 2 w nocy o 7 trzeba wstać do pracy a Ty najchętniej poszłabyś biegać fakt te tabletki czasami jakby dawały kopa ale nie o tej godzinie co trzeba... Robiłam pomiary na siłowni przed i po stosowaniu no moim zdaniem są spoko niby 3kg mniej tłuszczu a 2kg mieśni więcej ale wydaje mi się że to jest efekt częstej siłowni a nie tabletek  jak oponka na brzuchu była tak i jest tyle w temacie trizera. (pomiary na korpusie uległy rewelacyjnej zmianie 0.3kg reszta nogi i ręce....) a miał spalać z brzucha 🙄 

Ode mnie jedno zdanie 

NIE kupujcie to szajs 

Mogę dorzucić jakieś zdjęcia pomiarów bądź swoje w przemianie na udowodnienie braku efektu 👎👎

Zresztą na allegro opinie o Trizer'ze są takie, a nie inne:

Trizer - przykładowe opinie o tabletkach

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • cyklon04 zmienił tytuł na FitLabs Trizer stosował ktoś? Opinie i skutki uboczne.

Ja zakupiłam Trizer Extreme, ale zaraz po jego otrzymaniu przeczytałam ten temat (wcześniej nie szukałam w ogóle opinii o Trizerze) i odstąpiłam od umowy odsyłając im go. Pieniądze zwrócili ostatniego regulaminowego dnia tłumacząc się dużą ilością zwrotów i właśnie tym ustawowym terminem. Niesmak jednak pozostał. Wiem, że to temat o opiniach i relacjach, ale chciałam się podzielić refleksją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Forum Sportowe zmienił tytuł na FitLabs Trizer Extreme stosował ktoś? - opinie i skutki uboczne

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...