Jump to content

jurcio6

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jurcio6

  1. Dzięki bardzo. A przy podmianie tego Diuretic Complex na Erase Fast, jak dawkować ten drugi? Tak jak zaleca producent, czyli: stosować 1 porcję (1 kap.) Erase Fast codziennie ze śniadaniem oraz 1 porcję (1 kap.) przed snem ?
  2. Hej, Mężczyzna. Zbilansowana dieta redukcyjna 2850 kcal. wiek: 32 waga: 88,5kg wzrost: 177cm liczba posiłków: 5 pora aktywności fizycznej: 2x w tygodniu 20:00 - 22:00 inne stosowane suplementy: - stosowane dotychczas spalacze tłuszczu: Thermo Speed Extreme, Trizer przeciwwskazania zdrowotne: nadciśnienie tętnicze (zwykle max 135/85), problem ze snem przy stosowaniu pobudzających spalaczy Myślę o wrzuceniu "na ruszt" zestawu polecanego na forum: Cannibal Claw + Burn24 + AMIX Diuretic Complex. Zastanawiałem się ewentualnie nad podmianą Diuretica na Erase Fast (nie wiem czy warto?) oraz nad dorzuceniem Alphaburn (obawiam się o sen i ciśnienie). Czy warto coś zmieniać, czy lepiej zestaw "bazowy"? Jak to dawkować?
  3. Witajcie, Zauważyłem temat, specjalnie założyłem konto, aby się wypowiedzieć, ponieważ stosowałem Trizera przez 5 miesięcy. Sam spalacz faktycznie nic nie robi, natomiast dieta dołączona do niego, jeżeli powybrzydza się konsultantom, jest chyba dobra. Schudłem w 3 miesiące, od listopada do lutego, 9 kg (95,5 -> 86,5kg) , w pasie zrzuciłem dwa rozmiary (spodnie z 38 na 34). Przez kolejne 2 miesiące brałem sam spalacz i trochę olałem dietę - i kilogramy nadal nie wracały (skoczyłem tylko o 0,5kg na 87,0). Kiedy przestałem trzymać dietę i brać spalacz, waga niestety zaczęła powoli wracać - obecnie stoję na 88,5kg i znów biorę się do roboty. Przynajmniej wiem jak reaguje mój organizm na takie zmiany.Od dawna miałem problem z wagą i mimo stosowania wielu dobrych praktyk żywieniowych, waga stała mi jak zaczarowana. Nie ma sensu oceniać samego spalacza - bo nie da się go kupić samego. Jest to produkt spalacz + dieta. Myślałem o innych spalaczach, ale niestety nawet przy Thermo Speed Extreme występowały u mnie efekty uboczne (fale gorąca, problemy ze snem, "chodzenie" nóg jak w RLS). Teraz, na drugi etap, planuję osobno kupić jakiś spalacz i jednocześnie wykorzystać te rozpiski na dietę, które mam od Trizera (redukcja 2850kcal) - wtedy będę miał porównanie efektów. Boję się jednak, że mocniejszy spalacz znów przywali mi jakimiś dziwnymi turbo efektami
×
×
  • Create New...