Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/29/2020 in all areas

 1. 1 point
  Podałeś 2 całkiem inne produkty, Lit The zawiera w składzie stymulanty więc na pewno będzie dobrze podnosił poziom energii i zapewne lepiej hamował apetyt niż Cheetah. Jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych to będzie to w moim odczuciu lepsza opcja. Z ThyroLean jak najbardziej możesz go połączyć, ewentualnie jeśli tkanki tłuszczowej faktycznie nie jest wiele, to możesz uderzać w spalacz targetowy tak jak wspomniałeś. Skoro rozważasz Target A2 to sprawdź sobie Evolab Alphaburn, masz ten sam składik w kluczowej dawce + jeszcze karotenoidy fukoksantyę i fucoidan.
 2. 1 point
  Najważniejsze to zachować zdrowy rozsądek na temat szkodliwości słodzików, która jest stosunkowo niska jeśli są stosowane w normalnych ilościach. Z punktu widzenia szeroko pojętego zdrowia najlepiej wypada stevia, natomiast patrząc ze strony sylwetkowej, te które posiadają największy indeks słodkości.
 3. 1 point
  Tego konkretnego nie stosowałem, ale mam obecnie od nich ARC immune i w okresie gdzie często łapały mnie infekcje i przeziębienie, teraz mam spokój, więc raczej jestem zadowolony z tego środka. Ogólnie suple glaxona wyglądają na pewne, mają sporo licencjonowanych składników, a to już znak że nie produkują ich w niewiadomych warunkach, tylko kupują surowce z certyfikowanych źródeł. Moim zdaniem śmiało można uderzać w produkty tej firmy. Co do Cheata o którego pytasz to patrząc na skład w niczym nie ustępuje Burn24. Jeśli chodzi o właściwości insulino miemetyczne to wypada nawet zdecydowane lepiej. Samej berberyny w porcji dziennej 4 kap. masz 1500 mg, a w przypadku burn24 jest to 600 mg w 6 kapsułkach. W dodatku masz standaryzowany ekstrakt z Banaby do 20%. Efektywność w redukcji tłuszczu i stabilizacji glukozy powinna być przynajmniej na tym samym poziomie.
 4. 1 point
  Jak zużyjesz całe opakowanie to zobaczysz jak reagujesz na dany środek. Jeśli Jego działanie będzie Ci cały czas odpowiadać, wówczas można startować z drugim opakowaniem, natomiast jeśli nie to daj znać i będziemy zastanawiać się co dalej
 5. 1 point
  Zestaw bardzo dobry i wymienione suplementy uzupełniają swoje działanie, więc można je łączyć. Z nich wszystkich tylko Ground Zero zawiera składniki pobudzające oraz diuretic, ale to akurat śladowe ilości. Jeśli energetyki nie robią na tobie wrażenie to powinno być ok i pobudzenie nie powinno być zbyt mocne. Fenix w mojej ocenie to jeden z najlepszych spalaczy przy wysokim poziomie tłuszczu, ze względu na największą objętość tego, co faktycznie działa na redukcję tłuszczu. Co do wody to jednak postaraj się jej dostarczyć nieco więcej. Nikt nie mówi tutaj o 5 litrach, ale im większa aktywność fizyczna, tym więcej jej potrzebujemy. Poza tym aby pozbyć się wody z organizmu trzeba dostarczać ją z zewnątrz.
 6. 1 point
  Generalnie jeśli masz 3 osobne treningu na podciąganie na drążku i brzuch to plecy masz załatwione. Ja osobiście dałbym trening klatki i barków we wtorek, natomiast piątek kończyny, czyli nogi i biceps z tricepsem. Ciężko tutaj inaczej to zorganizować skoro masz taki system treningów podciągania na drążku. Opcjonalnie możesz przejrzeć sobie plany typowo kalisteniczne, ale w tym ekspertem już nie jestem niestety.
×
×
 • Create New...