Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/23/2019 in all areas

 1. 2 points
  Skoro taka była reakcja to środek albo za mocno działa bądź też masz nadwrażliwość na którąś z substancji. Nie da się odpowiedzieć na Twoje pytanie gdyż nie można tak porównać obu środków Clinical to spalacz termogeniczny (zawierający stymulanty) który rzeczywiście może mocno pobudzać natomiast Alphaburn to spalacz miejscowy działający na uporczywa tkankę tłuszczową białą i jest on pozbawiony jakichkolwiek stymulantów ( nie pobudza) warto go dorzucać do suplementacji innymi środkami zarówno z jak i bez stymulantów. Pod spodem masz link do pierwszej strony tematu poczytaj o różnego rodzaju środkach i odpowiedz sobie na pytanie czego potrzebujesz jak i oczekujesz i wróć do tematu. PZDR
 2. 2 points
  Alkohol raczej odpuść choć jeśli ostatnią porcję supli weźmiesz ok południa to wieczorna lampka wina tragedii nie zrobi. Alkohol to toksyna która zawiera puste kalorie, niezależnie czy to piwo, wino, koniak....
 3. 2 points
  Wybór jak najbardziej trafny. Skoro już go stosujesz to śmiało możesz dorzucić Alphaburn który będzie działał na oporną tkankę tłuszczową białą zalegającą w miejscach o których piszesz i dodatkowo polecam bardzo sprawdzony dla kobiet Amix Diuretic Complex który pomoże w pozbyciu się wody podskórnej . Pzdr P.S. Cukier jako zastrzyk energii to bardzo złudne pojęcie. Działa on bardziej na krótkotrwałe wydzielenie m. in..dopaminy czy serotoniny które poprawiają nastrój/ humor i wprowadzają w błędne koło podjadania.
 4. 1 point
  Tutaj masz . , ? - skopiuj sobie i zacznij używać bo nie da się nic zrozumieć z tego co piszesz. Napisz wyraźnie jak obecnie stosujesz, kiedy wstajesz, o której jesz i w jakich godzinach jest trening.
 5. 1 point
  Anaaa Thyro-Lean śmiało możesz kontynuować bo raczej jest to obecnie jeden z najlepszych boosterów metabolizmu. a dodatkowo np. solidną porcję berberyny wpływającą na wrażliwość insulinową komórek, więc możesz zostać przy tym środku, tym bardziej że jesteś zadowolona. Diablo w zasadzie także nie musisz zmieniać, bo jak widać masz ograniczoną tolerancje na stymulanty, nie mniej fajną alternatywą jest np. Sparta Hydra Shred, skład moim zdaniem wypada nieco lepiej, a sam produkt też masz w formie proszku więc łatwo dostosujesz porcje do siebie. Damianos Masz jakieś problemy zdrowotne związane z sercem czy układem krążenia ? W zasadzie jeśli jesteś osobą w pełni zdrową i do tego jak sam piszesz aktywną to można sięgnąć w Twoim przypadku po spalacz termogeniczny. Obecnie moim zdaniem jedną z najlepszych opcji wykazujących wielokierunkowe działanie jest ANS Thermo Craze, pod względem składu z pewnością ścisła czołówka, a opinie które zbiera to potwierdzają. Jeśli chcesz unikać składników pobudzających to moim zdaniem najlepiej wypadają takie produkty jak Burn24 oraz Cheetah Non Stim, ten pierwszy raczej ukierunkowany dla osób mniej aktywnych, drugi jeśli wiesz że będziesz miał regularne treningi siłowe. Do każdego z tych produktów możesz dorzucić sobie fukoksantynę, która nie stymuluje CUN, a przy długotrwałej suplementacji wykazuje bardzo dobre efekty. Wydajną masz np. w 100 g opakowaniu od RAW.
 6. 1 point
  Nie polecam proactive instant a tego drugiego nie znam ale proactive to najbardziej beznadziejne białko jakie piłem ( chodzi o smak, masakra ) , z tanich białek z czystym sumieniem mogę polecić białka ostrovit, naprawdę smaczne.
 7. 1 point
  Po pewnym czasie organizm (receptory) uniewrażliwiają się na działanie każdego spalacza tłuszczu, w szczególności termogeniczne. W przypadku jednych produktów (a raczej składników w nim zawartych) jest to krótszy okres, w przypadku innych dłuższy. Jeśli odczuwasz słabsze działanie to warto zmienić spalacza na taki, który będzie oparty o inne składniki aktywne. Moim zdaniem bardzo dobrym zamiennikiem dla Ground Zero Black Edition jest spalacz o nazwie Innovative Hellfire. Tu na forum może nie ma o nim dużo opinii, ale to jeden z lepszych spalaczy na rynku. Celuj tylko w wersję amerykańską (np. tutaj widzę, że taka jest), unikaj wersji co ma w składzie C.Fimbriata lub 2-aminoisoheptane, bo to słabsze wersje z okrojonym składem. p.s. pamiętaj, że im mniejszą masz wagę, tym by ona nadal spadała musisz adekwatnie obniżać dzienną podaż kalorii by zachować ujemny bilans kaloryczny, to warunek by waga spadała w każdym przypadku.
 8. 1 point
  Ogólnie Fenix to jeden z najskutecznijeszych spalaczych, a same właściwości pobudzające powinny z czasem być mniej uciążliwe, jeśli jednak ten produkt pobudza Cię zbyt mocno, to dobrą alternatywą będą środki bez żadnych stymulantów. Niektóre z kluczowych składników fenixa odpowiedzialnych za spadek poziom tkanki tłuszczowej masz w produkcie Cheetah Non Stim, moim zdaniem ścisły top jeśli chodzi o spalacze pozbawione wszelkich stymulantów.Jeśli budżet Ci pozwala to możesz dorzucić sobie do niego booster metabolizmu np. Thyro-Lean od Brawna, jeden z lepszych środków z tej grupy póki co.
 9. 1 point
  Takie zestawienie też ma sens. Thyro Lean możesz na dwa sposoby : 1 kap. po przebudzeniu ,2 kap przed treningiem /obiadem , 1 kap przed spaniem druga opcja : 2 kap po przebudzeniu 2 kap przed treningiem /obiadem Corti Lean : 2 kap po przebudzeniu oraz 2 kap przed pójściem spać
 10. 1 point
  Alphaburn dokładaj po 1 kap do każdej porcji Fenixa, którego optymalnie jest stosować rano 1 kap ( przed śniadaniem) oraz 1 kap przed treningiem/obiadem Amix 3 kap do śniadania oraz 3 do kolacji
 11. 1 point
  Może być Thermo Craze i Lean na drugą serię. Co do Erase Fast to tutaj bardziej polecam jedna kaps rano do śniadania i jedną przed snem, są to pory kiedy mamy największy wyrzut hormonów , dwie przed snem nie jest oczywiście złą opcją. Burn24 - chodzi tutaj o transport węgli do komórek po posiłku, skoro jesz np. owoce jak piszesz - to są tam też węgle - cukry proste tylko te gorszej jakości. Ogólnie Burn24 warto dokładać zawsze i na każdym etapie redukcji , ma szerokie zastosowanie prozdrowotne, między innymi poprawia też profil lipidowy.
 12. 1 point
  Stosowanie leków przy problemach z tarczycą póki co wykluczają stosowanie wielu środków niemniej jednak bardzo dobra opcją jest Burn24, jest on w pełni bezpieczny a skuteczność jest potwierdzona badaniami oraz oczywiście niezależnymi opiniami, pomaga w szybkim transportowaniu węglowodanów do komórek czym zapobiega odkładaniu się ich w postaci komórek tłuszczowych. Możesz do tego dołożyć Satietrim skoro masz problem z podjadaniem.
 13. 1 point
  Przy wysiłku fizycznym taki puls jaki podajesz to nic wielkiego biorąc pod uwagę iż zaleca się aby jego minimalna wartość wynosiła 130, jednak mamy tutaj do czynienia z innym czynnikiem czy tez czynnikami które należy wziąć pod uwagę - koledzy w postach powyżej się wypowiedzieli i zgadzam się iż jest to pewnie nadwrażliwość , zaczerwienienie skóry a nawet jej pieczenie , uczucie gorąca. Możesz z ciekawości porównać sobie jakie masz tutaj inne składniki które nie występowały we wcześniejszych środkach a pewnie znajdziesz odpowiedź a póki co możesz zrobić jak kolega BOSSY w poście wyżej napisał, decyzję jednak sam musisz podjąć. PZDR
 14. 1 point
  Zaczerwienienie skóry pojawia się czasami po dużych dawkach niacyny (witamina B3), ale w tym spalaczu jest jej mało, lub jeśli faktycznie masz uczulenie/nadwrażliwość na ten składnik. Z drugiej strony piszesz, że pomógł cukier, to może źle reagujesz na chrom, który tam też jest, a on obniża poziom cukru we krwi.
 15. 1 point
  Jeśli już go stosowałeś kilka dni to raczej nie była to reakcja alergiczna, bo ona jest niezależna od tego czy coś bierzemy z posiłkiem czy nie. Może to być albo zbieg okoliczności, albo po prostu nadwrażliwość na któryś ze składników. Odczekaj jeden dzień i weź 1 kap. z posiłkiem. Jeśli będzie OK to wtedy spróboj raz jeszcze, następnego dnia, 1 kap. między posiłkami. Gdyby się pojawiła podobna reakcja to jest to moim zdaniem nadwrażliwość na jakiś składnik, jaki ciężko powiedzieć bo produkt ma ich kilkanaście i do tej pory nie spotkałem się z taką opinią o nim, a swoją drogą stosuję go trzeci tydzień i jestem zadowolony z działania.
 16. 1 point
  Po pierwsze 2-3 posiłki to mało, moim zdaniem powodują iż Twój metabolizm mocno zwolnił i z każdego posiłku magazynuje ile może w postaci tkanki tłuszczowej, do tego dokłada się pewnie dość wysoka ilość wydzielanego kortyzolu i oponka jest cały czas. Po drugie jeśli chodzi o spalacze / środki to w pierwszej kolejności zerknij na Lean Xtreme, pozwoli on na znaczne przyspieszenie metabolizmu oraz redukcję kortyzolu . Co do spalacza to jeśli jesteś w pełni zdrowy to polecam ANS Thermo Craze, substancje w nim zawarte pozwolą na spalanie zarówno brunatnej jak i białej tkanki tłuszczowej.
 17. 1 point
  Bardzo bardzo dziękuję za odpowiedź i super rady 🤗💕 Oczywiście tłuszczu najwięcej mam na biodrach, udach a następnie na brzuchu. Chociaż ten Alphaburn to faktycznie super sprawa, narazie zamówie Cheetah i oraz diuretyk, a za miesiąc po prostu przy następnym zamówieniu wezmę jeszcze Alphaburn. Bardzo dziękuję jeszcze raz tym bardziej że dzisiaj święta 🙂 Pozdrawiam i Wesołych i Zdrowych życzę 🙂🙂
 18. 1 point
  Jeśli nie masz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych to Fenix jest zawsze dobry 👍, należy on do środków które raczej mocno nie pobudzają , jednak skoro nie masz zbyt dużego doświadczenia z kofeiną , energetykami itp, to może być różnie i bardzo słusznie zwróciłaś uwagę na Cheetah non Stim, osobiście go nie miałem okazji jeszcze spróbować ale oceniając skład i patrząc na opinię jakie zbiera to nie powinnaś się zawieść , wspomniany już skład ma bardzo szerokie spektrum działania gdyż działa zarówno na tkankę tłuszczową brunatną jak i oporną białą, do tego przyspiesza metabolizm i jeszcze ogranicza kortyzol, śmiało można go umieścić w pierwszej lidze środków bez stymulantów. Nie napisałaś gdzie masz najwięcej tkanki tłuszczowej do zrzucenia ale domniemam iż będą to brzuch, uda/biodra, mogłabyś w takim przypadku dorzucić Alphaburn i np Amix Diuretic Complex- na pozbycie się wody podskórnej. Jeśli postawiłabyś na Fenixa to do niego także śmiało można obydwa środki jak wyżej, a jeśli tak jak piszesz zastanawiasz się na dodatkowo Boosterem Metabolizmu do Fenixa to sprawdź sobie Lean Xtreme od Driven Sports bądź Thyro -Lean od Brawn. PZDR
 19. 1 point
  Flexogenic to produkt reklamowany jako panaceum na wszelkie dolegliwości związane z aparatem kostno-stawowym. Czy jednak za pięknymi sloganami idzie faktyczna skuteczność produktu? Na to i inne pytania postaram się odpowiedzieć w niniejszym artykule, w którym zostanie zawarta analiza składu oraz przywołane niepodważalne fakty związane z tym suplementem. Spis treści Flexogenic - rewolucja na stawy? Składniki aktywne Flexogenica Flexogenic - opinie Flexogenic - skuteczność, czyli obietnice producenta vs badania Bezpieczeństwo stosowania Podsumowanie Flexogenic - rewolucja na stawy? By odpowiedzieć sobie na to pytanie, warto przeanalizować co takiego rewolucyjnego znajduje się w składzie produktu. Składniki aktywne Flexogenica Siarczan glukozaminy 1000 mg Siarczan chondroityny 500 mg Siarka MSM 250 mg Kwas hialuronowy 80mg Lecytyna słonecznikowa 100 mg Kolagen 10g Witaminy z grupy B i witamina C Rewolucję trudno dostrzec, jako że 95% produktów tego typu w formie proszku ma dokładnie te same składniki (!). Co więcej kosztują one zazwyczaj połowę taniej (!). Przykładem takiego produktu jest chociażby UNS Joint Fix, mający te same składniki, najczęściej w większych dawkach oraz dodatkowe działające przeciwzapalnie. Flexogenic - opinie Zapewne czytacie ten artykuł, gdyż wcześniej spotkaliście się z masą tendencyjnie pozytywnych opinii, co wzbudziło waszą podejrzliwość - słusznie! Praktycznie wszystkie rzekome pozytywne opinie o Fitlabs Flexogenic znajdują się na serwisach powiązanych bezpośrednio z producentem lub stanowią artykuły sponsorowane. Co więcej owe opinie tworzone są przez copywriterów (jak w przypadku pozostałych produktów tej "marki") i mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Negatywne opinie są moderowane/kasowane, a jako, że produkt reklamowany jest jedynie na stronach powiązanych z producentem, nie ma miejsc, gdzie toczyłaby się niezależna dyskusja na temat tego produktu. Flexogenic - skuteczność, czyli obietnice producenta vs badania Glukozamina i chondroityna według niezależnych badań (u ludzi, nie na myszach na jakie powołuje się producent) NIE są skutecznymi środkami na problemy ze stawami czy zwyrodnieniami aparatur ruchu. Ich skuteczność jest porównywalna z placebo (!) źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2941572/ MSM - to siarka organiczna, która według badań faktycznie zmniejsza bóle stawowe. Jednak dawka kliniczna (stosowana w badaniach, które potwierdziły jej skuteczność) wynosiła 1200 mg dziennie, jby dostarczyć taką ilość MSM z Flexogenic'a należałoby spożywać dziennie 96g proszku, czyli opakowanie starczyłoby na 4 dni (!). źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4502733/ Lecytyna słonecznikowa - nie ma absolutnie żadnego wpływu na aparat ruchu, jeśli ktoś jednak twierdziłby, iż ma za zadanie "naoliwiać" stawy, sugeruję spożywanie 10 ziaren slonecznika dziennie, efekt taki sam, czyli żaden, a przynajmniej koszt niemal zerowy. Kolagen - to niezwykle popularny składnik produktów "na stawy", jego popularność bierze się (podobnie jak w przypadku L-karnityny) z faktu, iż jest to naturalnie występujący w organizmie składnik (w tym wypadku białko). Zapomina się jednak o jednym dość istotnym fakcie. Kolagen, jak każde inne białko, jest trawiony przez układ trawienny człowieka i rozbijany do peptydów/aminokwasów. Nie dostaje się więc w niezmienionej formie w obrąb aparatu stawowego. Suplementacja kolagenem może jedynie przyczynić się do jego większej syntezy w organizmie, jednak nie ma jednoznacznych badań na ten temat. Natomiast w badaniu klinicznym z randomizacją przeprowadzoną metodą podwójnie ślepej próby (czyli najbardziej wiarygodnym rodzaju badań) potwierdzono skuteczność niezdenaturowanego kolagenu typu II (UC-II) u osób z chorobą zwyrodnieniową stawów. Jednak tego typu kolagenu w produkcie Flexogenic nie ma. źródło: Barnett M.L., Kremer J.M., St Clair E.W., Clegg D.O., Furst D., Weisman M., Fletcher M.J., Chasan-Taber S., Finger E., Morales A., Le C.H., Trentham D. Treatment of rheumatoid arthritis with oral type II collagen. Results of a multicenter, double-blind, placebo-controlled trial. Witaminy - witaminy są... wszędzie i w praktycznie co drugim produkcie, przy tym w większych dawkach i bywają w lepszych formach. Flexogenic nie jest produktem witaminowo-mineralnym, by sięgać po niego w celu uzupełnienia tych mikroelementów. Podsumowując, Flexogenic zawiera trzy rodzaje składników, te które nie działają, te które działają, ale są w zbyt małej dawce, oraz takie, które nie mają nic wspólnego z aparatem ruchu. Bezpieczeństwo stosowania Produkt zawiera potencjalnie szkodliwy barwnik E102, mogący mieć niekorzystny wpływ na aktywność i skupienie u dzieci oraz sztuczne substancje słodzące takie jak acesulfam K, cyklaminian sodu i sacharynian sodu. Podsumowanie Skuteczność Flexogenic jest bliska placebo, tak wynika wprost z przedstawionej analizy popartej badaniami. Stwierdzenie jakoby miała to być rewolucja w problemach ze stawami wydaje się być zabawna. Jakie więc skuteczny produkt na stawy? Artykuł ten nie ma na celu promowanie innych suplementów, poniżej zostaną podane składniki, które mają potwierdzoną badaniami skuteczność w przedmiotowym zakresie i suplementacja nimi przynosi oczekiwane rezultaty jakich próżno szukać w przypadku produktu Fitlabs. Ekstrakt Cissus Quadrengularis Ekstrakt Boswellia Serrata Ekstrakt Curcumin (95% kurkuminoidów lub C3 Complex) Ekstrakt Andrographis Paniculata Peptyd PBC-157 NEM® Koleagen natywny (typu II) Produktami zawierającymi większość z ww. składników są chociażby: Brawn Joint Complete czy Hydrapharm Unbreakable.
×
×
 • Create New...