Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/22/2020 in all areas

 1. 1 point
  Nie łączymy ich razem w jednej porcji, ale możesz sobie stosować je wymiennie co drugi dzień. Inną opcją jest również stosowania rano Clinical Burn, a przed aktywnością lub przed obiadem Stimerex Hardcore.
 2. 1 point
  Może śmiało zacząć właśnie od 20 minut a z czasem stopniowo zwiększać o kilka minut co tydzień czy dwa. Co do owsianki to owszem za sprawą dużej dawki błonnika może utrzymywać się efekt wzdęcia. U niektórych osób trwa to krótko a u innych dłużej. Może na kilka dni zmienić śniadanie aby upewnić się czy to faktycznie od tego. Co do obwisłej skóry to zależy czym jest spowodowana. Generalnie w wielu przypadkach pomaga redukcja wody poprzez diuretyki, ale w innych konieczna jest ingerencja chirurgiczna. Co do wkładki to nie znam dokładnie tematu, ale jeśli wpływa na stężenie hormonów w organizmie to oczywiście może wpływać na nadmiar wody. PS. Jeśli masz dalsze pytania to załóż najlepiej osoby temat w którymś z działów, tam będziemy mogli pomóc czy coś doradzić. Ten zostawmy już, tak aby osoby szukające informacji o alphaburnie miały zachowaną czytelność.
 3. 1 point
  U mnie zdarza się w niektóre dni, ale stosunkowo rzadko. Z treningiem siłowym na czczo jest tak, że organizm musi się tego nauczyć, z cardio idzie łatwiej. Możesz na początku spróbować z samym clinical burn, a po kilku dniach dorzuć alphaburn.
 4. 1 point
  Zgadzam się z Rumcajsem, unikaj pobudzaczy. Skoro masz testy to musisz się podwójnie pilnować, gdyż obecne przepisy wielu federacji klasyfikują jako doping związki które praktycznie nie mają z nim nic wspólnego. Zawsze byłem zdania że w sporcie zawodowym najlepiej bazować na odżywkach np. takich marek jak Olimp, gdzie mają własne laboratoria i niemal 100 procentową pewność zawartości. Wiadomo, że działanie nie będzie takie samo jak odżywek zza oceanu, ale coś za coś.
 5. 1 point
  Zależy od tego jakiej jakości oczekujesz. Jeśli ćwiczysz sobie rekreacyjnie to spokojnie ci wystarczy, choć stosunkowo krótki i lekki. Jeśli zaś trenujesz nazwijmy to "na serio" i chcesz się w to bawić dłużej to celowałbym w solidniejszy sprzęt. Warto dowiedzieć się na temat maksymalnego obciążenia jakiego można na danym gryfie używać bo to podstawa. Ogólnie też im cięższy, tym z reguły solidniejszy więc te 7kg słabo wygląda tutaj.
 6. 1 point
  Musisz brać pod uwagę, że skoro jestem czynnym zawodnikiem czy zawodowcem to raczej odradzałbym spalacze z pobudzaczami. Niestety wiele ze składników stymulujących w spalaczach może zostać zaklasyfikowane jako doping w zawodowym sporcie. Na dobrą sprawę takie ryzyko istnieje w zasadzie w przypadku każdego związku poza kofeiną. Lepiej będzie wybrać coś bez stymulantów i w razie potrzeby zastrzyku energii dorzucić kofeinę solo. Co do spalacze to przy aktywności najlepiej celować w termogenik, biorąc pod uwagę te bez stymulantów najpewniejszą opcją będzie Cheetah Burn w wersji stim free. Przy takiej aktywności waga szybko powinna zostać zrobiona. Ogólnie składniki lipotropowe często są droższe od termogenicznych i ciężko znaleźć wartościowy spalacz bez stymulantów w ekonomicznej wersji. Wszystkie oparte o zieloną herbatę, chrom, l-karnitynę itp. nie będą miały żadnego realnego działania. Lepiej będzie zainwestować w 1 składnik mający udowodnione działanie w solidnej dawce niż kompleks mało istotnych związków. Sprawdź sobie np. fukoksantynę od RAW w wersji 100g, pod względem opłacalności wypada znakomicie, a samo dawkowanie wcale nie jest szczególnie problematyczne.
 7. 1 point
  Efekt całkowicie normalny. Bardzo często połączony także z charakterystycznym uczuciem nadmiernej produkcji śliny. Głównie jest to zasługa LeanGBB, ale także niektóre stymulanty mogą na to wpływać. Blokowanie apetytu w Fenixie odbywa się na wielu płaszczyznach, od bezpośredniego działania składników pobudzających, aż po zaawansowany wpływ np. Carallumy na zwiększone odczuwanie sytości. Jeśli stosujesz leki antydepresyjne to nie łączymy ich lepiej ze spalaczami zawierającymi stymulany. Pod naprawie psychiki i zdrowia możesz wrócić do tematu tego typu suplementów. Natomiast w kwestii insulinooporności także stosujesz leki, więc suplementacja mimetykami u Ciebie nie będzie zbyt efektywna. Możesz pomyśleć o dodatkowej suplementacji np. fukoksantyną, która stanowi w pełni bezpieczny spalacz, a sporo badań potwierdza jej działanie. Dobrą jakość i świetną cenę masz np. od #RAW w wersji proszkowej i kapsułkowanej.
 8. 1 point
  Ground Zero jest suplementem który ma największy udział składników termogenicznych na rynku, więc niestety nie zastąpisz go w stosunku jeden do jeden ze środkiem który ma takich składników nie zawierać wcale. Ogólnie jeśli masz tendencje do zwiększonej potliwości i chcesz uniknąć tego efektu, to niestety musisz odrzucić termogeniki, gdyż nawet te o mniejszej objętości mogą nieco ją podnosić. Burn24 będzie tu moim zdaniem bardzo dobrą opcją. Nie jest to środek podobny do Ground Zero, jednak z całą pewnością topowy spalacz na rynku nie będący termogenikiem. Do całości zestawu pasuje bardzo dobrze.
 9. 1 point
  Jeśli waga stoi cały czas w miejscu to prawdopodobnie obecnie jesteś mniej więcej na tzw. bilansie zerowym, czyli dostarczasz tyle kcal ile potrzebujesz by utrzymać wagę. Jeśli chcesz ruszyć do przodu to musisz dodać lub odjąć np. 150 - 200 kcal w zależności od celu i obserwować. Co do tego czy robić masę czy redukować to już kwestia indywidualna. Są osoby u których można jednoznacznie powiedzieć takie rzeczy po zdjęciach sylwetki, natomiast u Ciebie jest to na styku i kierowałbym się własnymi preferencjami.
 10. 1 point
  To nie jest tak, że nie będzie w tym przypadku dobry, gdyż potencjał spalający tłuszcz ma na bardzo wysokim poziomie. Fenix ma w składzie między innymi ekstrakt z Carallumy co może ograniczać apetyt. Nie działa to jednak na takiej zasadzie, że u osób które jedzą bardzo mało powoduje całkowity blok. Bardziej Jego działanie można określić jako kontrolowanie apetytu, a nie obrzydzenie do jedzenia itp. Jeśli ktoś je zdecydowanie za dużo, wówczas oczywiście apetyt się zmniejsza, ale w Twoim przypadku działanie może polegać np. na zmniejszeniu ochoty na cukier czy jedzenie jak to ujełaś byle czego. Nie musisz wcale rezygnować z takiego połączenia, jak dołożysz do tego nieco więcej motywacji do ogarnięcia odżywiania to efekty będą na pewno satysfakcjonujące.
 11. 1 point
  Fajnie, gdybyście drodzy forumowicze jeszcze pisali opinie o produktach (nieważne czy dobre czy złe, ale pisali), bo poradę każdy chce otrzymać, a opinie już niekoniecznie, a to dla tych co jeszcze nie stosowali, bardzo ważne. Nie piję Michał tutaj do Ciebie, taka tylko moja uwaga/prośba do wszystkich.
×
×
 • Create New...