Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/14/2020 in all areas

 1. 2 points
  Człowiek M Moim zdaniem z pierwszej grupy Cheetah jest na pierwszym miejscu, jedną półkę przed pozostałymi, których potencjał określiłbym na podobnym poziomie. W kwestii boosterów metabolizmu pewnie wybrałbym Thyro Lean V2, skład obecnie wypada bardzo dobrze i moim zdaniem mimo nieco niższej popularności ( zapewne z racji krótkiego stażu na rynku ) niż Cannibal Claw to zdecydowałbym się właśnie na niego. Lean Xtreme to nieco szerszy zakres działania. jednak w Twoim zestawie. gdzie np. forskoline masz już w Cheetah, wybierałbym pomiędzy Thyro Lean a Claw z lekkim naciskiem na ten pierwszy. Co do Alphaburna to tutaj ciężko o jakąś sensowną alternatywę. Większość produktów renomowanych producentów to po prostu Jego okrojone wersje. pozbawione jakiegoś składnika. A produkty, które z pozoru mogłyby się wydawać konkurencyjne produkowane są przez firmy krzaki i ich działanie w ogóle nie odzwierciedla składu. Erase Fast - tu sytuacja jest nieco inna. Pod względem stosunku ceny do skład nie ma sensownej alternatywy. Produkty w tej cenie zawierający divanil, safed musli i mangostan to bezkonkurencyjna opcja, natomiast można wybrać coś, co nieco mocniej będzie promować poprawę definicji. Tego typu środki najczęściej oparte są o Arimestane lub inne inhibitory aromatazy. Jednym z ciekawszych na pewno jest Alchemy od Hydrapharm, ogólnie produkty tej marki mają bardzo dobrą renomę za oceanem. magda37 Niestety kwestia pobudzenia to bardzo indywidualny temat bo dochodzi kwestia tolerancji organizmu na różne składniki aktywne. Ze spalaczy, które pobudzają dobrze masz np. ANS Thermo Craze oraz Viper 5.0+, oba te produkty powinny pobudzać na lepszym poziomie niż Pure Clinical Burn. kurant Thermo Craze śmiało można polecić, natomiast jeśli szukasz czegoś ekonomicznego do niego to zerknij sobie na Pure Thyro-Trim. Pod względem stosunku ceny do składu wypada bardzo dobrze, a w przeciwieństwie do Target A2 składniki się nie powielają z Thermo Craze. Jeśli budżet Ci pozwoli to możesz też wrzucić do takiego zestawu Fukoksantynę np. od RAW masz dość ekonomiczną zarówno w kapsułkach, jak i w proszku.
 2. 1 point
  Jeśli nie zwracasz uwagi na pozostałe aspekty, a liczy się dla Ciebie przede wszystkim działanie strikte redukujące tłuszcz to możesz celować w Ground Zero, opcjonalnie jest też Thermo Craze - spalanie na lepszym poziomie niż Lipodrene, ale również bardzo dobre pobudzenie.
 3. 1 point
  Sprawdź sobie Burn24 bo to ogólnie jedna z lepszych opcji dla osób z dolegliwościami zdrowotnymi i o mniejszej aktywności fizycznej. Kilka osób tutaj na forum stosowało już ten produkt zmagając się z PCOS, także nie ma przeciwwskazań. Ogólnie suplementy stabilizujące poziom cukru i poprawiające wrażliwość insulinową w przypadku niższej aktywności sprawdzają się bardzo dobrze :)
 4. 1 point
  Dzisiaj mijają 4 tygodnie odkąd biorę Fenix Ground Zero. Na początku łączyłem go z Johimbiną Haya Labs 2xFGZ+15-20mg Johimbiny, ale generalnie schemat 2caps przed treningiem na czczo + 1caps przed posiłkiem głównym. Waga: 01.06 -> 30.06: 84.1kg -> (84.5kg) -> 82.5kg Obwód pasa: 17.06 -> 30.06: 92cm -> 89cm Aktywności: 1503km na rowerze, 5h tenisa, 8h treningu siłowego. Aktywność i dietę utrzymuję na podobnym poziomie od jakiegoś czasu i dopiero teraz coś się zaczęło dziać. Podsumowując, spektakularnych efektów nie ma, ale ja jestem zadowolony. Właśnie zacząłem drugie opakowanie Fenixa w połączeniu z Alphaburn.
 5. 1 point
 6. 1 point
  Cheetah 2 kap. rano po przebudzeniu oraz 2 kap. przed aktywnością lub przed obiadem. Cannibal Claw 1 kap. po przebudzeniu, 1 kap. przed aktywnością lub przed obiadem i 1 kap. przed snem Diuretic 2 kap. do śniadania, do obiadu oraz do kolacji przez okres 2 do maksymalnie 4 tygodni.
 7. 1 point
  Gainer to zamiennik posiłku jak pewnie wiesz, więc jeśli zamieniasz nim załóżmy pierwszy posiłek to po nim bez problemu możesz sobie wrzucić suplementy. Co do bezpośredniego popijania supli gainerem z mlekiem to nie ma przeciwwskazań, ja jednak odczekałbym chwile by nie było żadnych rewolucji żołądkowych. Poza tym przy witaminach rozpuszczalnych w tłuszczach bądź omega-3 lepiej spożywać je razem z posiłkiem bogatym w tłuszcze.
 8. 1 point
  Dużo poza aktywnością strikte treningową zależy też czy resztę dnia spędzasz np. za biurkiem a wieczorem na kanapie, czy też prowadzisz aktywny tryb życia, masz pracę fizyczną itp. Tempo metabolizmu też ma tutaj znaczenie. Osobiście uwzględniłbym około 2500 kcal średnio z dość niskim udziałem węglowodanów i jeśli waga stoi to wtedy możesz obcinać powoli.
 9. 1 point
  Jeśli chodzi o Target A-2 to ważne aby przyjmować go na pusty żołądek, optymalnie 3 razy dziennie po jednej kapsułce, tak by jedna porcja wypadała przed aktywnością fizyczną. Corti-lean v2 również 3 razy dziennie po jednej kapsułce, może być rano, przed aktywnością lub przed obiadem oraz przed snem.
 10. 1 point
  Target A2 jako spalacz dodatkowy jak najbardziej możesz sobie zastosować, jeśli tylko masz jakieś stabilne nadciśnienie a nie np. arytmie lub poważne choroby serca. W tym zakresie cenowym, jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej białej to jest to bardzo dobry wybór. Co do CortiLean V2 jak najbardziej jest w porządku, obecna wersja moim zdaniem sporo ciekawsza od poprzedniej, która i tak zbierała dobre opinie.
 11. 1 point
  Możesz sobie wrzucić, akurat z Raw wypada dobrze cenowo, a jakość jest wysoka. Ogólnie według wielu badań fukoksantyna ma największą efektywność w dłuższej suplementacji, dlatego dobrze ją stosować te 12 tygodni by w pełni wykorzystać potencjał jaki ma ten karotenoid.
 12. 1 point
  Połączeń które można stosować jest wiele, tutaj masz klasyczny zestaw ze spalaczem termogenicznym i targetowym więc pod kompleksową redukcję tłuszczu, również z uporczywych miejsc jak najbardziej da radę.
 13. 1 point
  Można w tej kwocie śmiało zrobić połączenie np. Pure Clinical Burn + Alphaburn, jeśli szukasz jakieś alternatywy dla Thermo Craze. Obie opcje powinny się bardzo dobrze sprawdzić w Twoim przypadku, choć w TC masz już składniki działające na tkankę białą, więc mimo wszystko poszedłbym w połączenie Thermo Craze + Thyro Trim + opcjonalnie fukoksantyna.
 14. 1 point
  Człowiek M Zależy co masz na myśli Produkty które wymieniłeś nadal uchodzą za topowe w swoich kategoriach i śmiało możesz po nie sięgać. Z tego co napisałeś to widzę, że unikasz stymulantów, więc tematu spalaczy ze składnikami pobudzającymi nie będe poruszał. Co do ciekawych produktów z innych kategorii, które w ostatnich miesiącach pojawił się na rynku to na pewno na uznanie zasługuje Cheetah Burn Stim Free, obecnie jeden z lepszych środków bez pobudzaczy. Sylwia 7 Jeśli bierzesz Euthyrox to nie stosowałbym już żadnych boosterów metabolizmu, tak aby nie powielały swojego działania. Liporedux jak najbardziej możesz stosować, podobnie jak większość spalaczy lipotropowych, które nie zawierają oczywiście żadnych prekursorów dla hormonów tarczycy. Dobrym przykładem jest np. Burn 24 który bardzo dobrze sprawdza się u osób z Hashimoto i już kilka osób u nas na forum go stosowało przy takiej dolegliwości. Nie powoduje on zwiększonego łaknienia, jednak jeśli masz z tym problemy możesz sięgnąć po bloker apetytu jak np. Genius Diet Pills, te oparte o stymulanty w Twoim przypadku odpadają.
×
×
 • Create New...