Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/14/2019 in all areas

 1. 2 points
  Na dwie kapsułki weszłam w 4 albo 5 dniu już o ile dobrze pamiętam oczywiście z odstępem, jedna rano a druga popołudniu. 2 na jedna porcje moim zdaniem to akurat dla mnie za mocno. W talii mam prawie 2 centymetry mniej odkąd zaczełam go stosować, na razie nie mam możliwości się niestety wiarygodnie zważyć, ale efekty są bardzo dobrze widoczne jak na tak krótki czasy, dużo lepiej działa moim zdaniem niż inferno.
 2. 2 points
  Ja stosuje własnie teraz. Odebrałam przesyłkę 5 dni temu i już obecnie zjadłam 7 kapsułek. Najpierw jadłam przez kilka dni jadną dziennie, teraz już stosuje 2. pobudzenia nie ma dużego myśle że i ty dasz radę skoro na mnie nie robił większego wrażanie a np. inferno nie mogłam stosować kiedyś bo pobudzał zbyt mocno. Po pierwszej porcji miałam faktycznie duży skok energii i spore pobudzenie, ale od drugiego dnia jest już normalnie, pobudza mocniej niż porcja kawy ale nie mam żadnego drżenia rąk czy zawrotów głowy. skutków ubocznych brak. wagowo to dopiero 5 dzień ale wydaje mi się że brzuch bardziej płaski więc pewnie usuwa dobrze wodę a przynajmniej ja mam takie uczucie na sobie
 3. 1 point
  U mnie ground zero się nie sprawdził ze względu na małą tolerancję na pobudzacze (zawroty głowy, kolatanie serca). Za to bardzo polecam burn24 lub assas1nate - u mnie świetnie się spisał.
 4. 1 point
  Lean Xtreme - Driven Sports obecnie zbiera bardzo dobre opinie -aktywuje proces lipolizy i pomaga usuwać tkankę tłuszczową do tego poprawia zdecydowanie samopoczucie. Corti Lean, który działa też na wrażliwe rejony pokryte tkanką tłuszczowa białą , możesz też zerknąć na Cannibal Claw, który stymuluje tarczycę i podkręcenia metabolizm . Stosowałem wszystkie trzy a Lean Xtreme ostatnio od sierpnia do września i mogę potwierdzić jego działanie w kierunku utraty tkanki tłuszczowej ( dwa pozostałe też się spisały lecz trochę słabiej) jak i lepszego samopoczucia mimo deficytu kalorycznego co bardzo sobie chwalę.
 5. 1 point
  Jeśli szukasz czegoś o całkiem odmiennych składnikach to możesz wrzucić Viper Hyperdrive 5.0+, ma bardzo fajny skład i dużą objętość. Kupiłem pół roku temu ze znajomym opakowanie na pół i działało kozacki, bardzo dobra termogeneza, samopoczucie też na spory plus. Dość mocno pobudza, ale składników redukujących tkankę tłuszczową brunatną i białą ma sporo. Do niego śmiało możesz wrzucić np. Thyro-Lean i masz bardzo sensowne połączenie oparte o całkowicie inne substancje.
 6. 1 point
  Jeśli ktoś stosował kilka różnych spalaczy termogenicznych i po każdym czuł się źle to najlepiej sobie odpuścić tą kategorię spalaczy tłuszczu. Są bardzo dobre spalacze lipotropowe jak Burn24, Cheetah Non Stim czy Olympus Assassinate, maksymalizować efekty moża poprzez łączenie ich chociażby z boosterami metabolizmu i efekty nie będą gorsze od najlepszych termogeników, a u osób nadwrażliwych na stymulanty nie będzie problemu z ich stosowaniem.
 7. 1 point
  Patrząc na skład oraz opinię ma raczej umiarkowane działanie pobudzające więc wszystko zależy od tego tego do czego go porównamy. Jeśli chodzi o kofeinę to masz na początku mieszanki o łącznej objętości 350 mg, jako że zasada umieszczania składników na etykiecie jest tak, że musza być one umieszczane do tego który ma największy udział można w przybliżeniu określić, że będzie jej około 200-250 mg, czyli nieco więcej niż w kawie espresso. Co do innych składników pobudzających masz tam Juglans Regie, ale na ostatnim miejsce w mieszance więc nie ma jej wiele oraz Eria Jarensis, jednak ona bardziej działa w kierunku podniesienia koncentracji i poprawy samopoczucia. Nie ma tam szczególnie silnych pobudzaczy jak np. w spalaczach od Hi-Tech Pharmaceulticals ani żadnych źródeł Yohimibny, która u niektórych powoduje drżenie rąk, więc powinno być wszystko ok. Nie mniej z termogenikami jest tak, że na każdego mogą działać inaczej, patrząc na wszystkie produkty na rynku to Lit The ma jednak umiarkowaną ilość składników pobudzających i dla większości osób będzie pod tym względem optymalny, jeśli jednak szukasz czegoś całkowicie bez pobudzaczy to zerknij sobie jeszcze na Cheetah Non Stim.
 8. 1 point
  Najlepiej zacząć od samego Clinical rano ze śniadaniem i z porcją obiadową , jeśli nic niepokojącego się nie dzieje to po 2-3 dniach rano na czczo i przed treningiem / obiadem. Yohimbina - na początek nie więcej niż 5 mg do porannej porcji Clinical ( już na czczo), po 3-4 dniach także do porcji przed treningowej/ przed obiadowej, docelowo dawkowanie Yohy nie powinno przekroczyć 0,2 mg na kilogram ciała i pamiętaj aby stosować ją z dala od posiłków zawierających węgle gdyż insulina która zostanie wydzielona zneutralizuje jej działanie. Po ok dwóch tygodniach jeśli Clinical zbyt mocno nie będzie pobudzał możesz dołożyć druga kapsułkę do porcji przed treningowej. podsyłam link do artykułu kolegi na temat Yohy. PZDR
 9. 1 point
  Osobiście sporo stosowałem ale dwa na pewno mogę polecić z innym składem - opcja ekonomiczna Pure Clinical Burn + Yohimbine HCL, opcja droższa Ignit3 od Olimpus Labs - strasza wersja 150 kap. Ewentualnie też Cannibal Infreno Apocalypse w wersji Amped i też do tego Yohimbine HCL od Haya Labs
 10. 1 point
  Zarówno Cannibal jak i Thyro- Lean są to bardzo dobre produkty, Thyro oprócz tego iż podkręca metabolizm przez stymulowanie tarczycy to reguluje również poziom cukru dzięki zawartej Berberynie. Osobiście nie stosowałem ( Cannibal Claw - owszem) , jednak zbiera bardzo dobre opinie i ma bardziej rozbudowany skład na wielokierunkowe działanie. Co do ANS Thermo Craze - środek jest bardzo dobry ale jest jedno ale ...posiada kilka składników które również Fenix zawiera, na duży plus - Alpha Yohimbina , która wzmocni działanie na uporczywą tkankę tłuszczową. Myślę że warto spróbować choć wynik zależy też od tego ile zostało do zrzucenia...
 11. 1 point
  Jestem po redukcji na ANS, był to pierwszy spalacz który zrobił na mnie na prawdę wrażenie, czułem chłód po stosowaniu ( zapewne Alfa Yohimbine) i ogólnie mocne uderzenie ale bez żadnego efektu ,,ćpania"- , zbyt mocne tylko raz kiedy wziąłem dwie tabletki. Idealne połączenie części składników z Fenixa oraz Alphaburn, wiadomo że zestaw ,, robi lepszą robotę " jednak ANS wychodzi finansowo dużo lepiej jeśli ktoś ma ograniczone fundusze.
 12. 1 point
  Trizer opinie - przeczytaj cały wątek z opiniami na temat Trizera i jego skuteczności.
×
×
 • Create New...