Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Kazam rozumiem. Ja wlasnie przy wykonywaniu aeorobowych czuje najmocniej bole miesniowe. Dlatego nie wykonuje ich długo, ale widze ze trzeba bedzie je zwiekszyc. Z tym białkiem to torche gorzej bo dietetyk mowil mi ze to strata pieniedzy, i sa wydawaniem pieniachow bez sensu Pozdro Kazam!!
 3. Last week
 4. Ashwagandha czy jest dosyć częstym składnikiem np: Boosterów testosteronu, gdyż zawiera witanolidy oraz wykazuje właściwości adaptogenne i wspierające układ nerwowy ( to oczywiście nie wszystkie z jej zalet), nie ma problemu żeby łączyć ją z Yohą czy innymi suplami , które oczywiście nie zawierają już jej w swoim składzie ( nie dublujemy składników)
 5. Dzięki za odpowiedź, faktycznie po kilku dniach działanie w końcu nieco osłabło, spróbuję dorzucić kolejną porcję. Mam jeszcze pytanie odnośnie łączenia yohimbiny z innymi suplementami, mam tu na myśli konkretnie ashwagandhę. Obydwie substancje mają 'poprawiać' samopoczucie, czy łączenie ich jest w jakiś sposób niewskazane?
 6. Jeśli masz możliwość to stosuj przed jedzeniem około 10-15 minut w zupełności wystarczy. Chyba że czujesz jakieś dolegliwości czy dyskomforty to sobie daj po posiłku, nie powinno mieć to wpływu na działanie suplementu.
 7. sport w ramach odpoczynku i odstresowania plus extras Wyobraźcie sobie, ze macie wolny jeden tydzień i zamierzacie w tym czasie skorzystać z aktywnego odpoczynku. Niektórzy kochają sport oraz dbają o zdrowie i nigdy nie jest tego dosyć. Inni może chcą sie odstresować a jeszcze innym zależy na schudnięciu. A może i znajda sie tacy, którzy chcą po raz pierwszy spróbować sportu na wakacjach i przekonać sie jakie to wspaniale uczucie . 1.Jakie były by wasze osobiste oczekiwania? 2. Jaki byłby wasz cel w trakcie takiego urlopu? 2. Co wpłynęłoby na podjęcie natychmiastowej decyzji wyboru tego typu wypoczynku, jaki czynnik, jakie kryteria musiałyby być spełnione? 3. Z czego chcielibyście tam na miejscu skorzystać. 4.Jaka kwotę bylibyście wydać na taki tygodniowy wypoczynek. 5. Co sprawia, ze jesteście szczęśliwi w trakcie wypoczynku. 6.Jakie są wasze ulubione dziedziny sportu. 6a. Czy są dziedziny sportowe, które chcielibyście poznać. 7. Jaka dodatkowa rozrywka potrzebna jest wam w trakcie urlopu 8. Zdrowe odżywianie ? 9. Ekologiczne miejsce - co wy na to? 10. Jakie tematy są dla was interesujące w trakcie wypoczynku? 11. Oczekiwania co do zakwaterowania? Oczywiście mile widziane są nowe idee i pomysły. Dziękuję i pozdrawiam, A.
 8. Megabol Testosterol - opinie, efekty Megabol Testosterol Jest to suplement zawierający naturalne sterole roślinne, które wpływają na skład naszego ciała oraz komfort codziennego funkcjonowania. Badania nad tym suplement zostały zapoczątkowane już w 2004 roku i trwały przez kilka lat zanim suplement trafił na rynek. Testosterol - skład, co zawiera? Porcja: 1 kapsułka Ilość Porcji: 30 Substancje aktywne w 1 porcji (1 kap.): Fitosterol 250 mg Ekstrakt Rosae 32 mg Ekstrakt Pruni cum inulini 31 mg Czy Testosterol jest bezpieczny? Jest to bezpieczny suplement, ponieważ dawki poszczególnych składników są bardzo niewielkie, a same sterole są całkowicie obojętne dla naszego zdrowia. Ich suplementacja nawet w długim okresie czasu pozostaje nieodczuwalna dla ludzkiego organizmu. Megabol Testosterol - dawkowanie Producent zaleca przyjmowanie jednej kapsułki dziennie po pierwszym posiłku. Suplement ten może być stosowany cyklicznie przez kilka tygodni, po czym następuje przerwa w długości takiej samej, jak długość trwania cyklu. Inną możliwością jest również stała suplementacja sterolami. Testosterol - fachowa opinia Jest to produkt bazujący praktycznie w całości na odpowiedniej kampanii marketingowej, jednak jego zaletą jest niewątpliwie niska cena, dzięki czemu nie jesteśmy narażeni na wysokie straty. Prawdopodobnie to ona warunkuje również Jego sporą popularność na rynku. Sterole zawarte w produkcie niestety wykazywały niewielkie działanie tylko i wyłącznie w przypadku badań na zwierzętach. U ludzi wszystkie przeprowadzone badania potwierdziły brak ich jakiejkolwiek skuteczności, co jest podstawowym argumentem za tym, że nie jest to suplement godny uwagi. Nie wpływa on również w żadne sposób na poziom testosteronu w organizmie, co może sugerować jego nazwa. Jeśli szukamy skutecznych suplementów w tym zakresie, warto odwiedzić ranking.
 9. To chyba zbyt wiele ćwiczeń jak na początek. Zacznij od cardio i powoli wplataj inne. Może zacznij biegać albo jeździć na rowerze? Co do suplementacji to myślę, że wystarczy ci dobry koktajl białkowy. Tylko żeby miał naturalny skład, np. Amix lub Bio-Tech ma takie. Mogę ci je polecić, bo sama często po nie sięgam
 10. Iridium Labs Somatodrol - opinie, efekty Somatodrol - complex activator Jest to suplement którego zadaniem jest wspomaganie naturalnych procesów anabolicznych zachodzących w naszym organizmie. Przyczynia się do wzrostu poziomu testosteronu, hormonu wzrostu oraz podnosi efektywność treningową. Somatodrol - skład, co zawiera? Składniki aktywne: w porcji 1 kap. GRTH Factor: 700 mg - Beta-alanina 400 mg - AAKG (Alfa ketoglutaran argininy) 300 mg TST Factor: 208,22 mg - DAA (Kwas D-asparaginowy) 200 mg - Tlenek cynku 8,22 mg Fat Reduction Matrix: 173,58 mg - Pieprz Cayenne 4:1 90 mg - Guarana 46 mg - Kofeina bezwodna 30 mg Kwas nikotynowy: 6,06 mg Witamina B6: 0,62 mg Witamina B12: 0,9 mg Iridium Somatodrol - dawkowanie Porcja ustalona przez producenta to 2 kapsułki dobowo, niezależnie od masy ciała czy też doświadczenia i stażu osób stosujących. Możemy stosować ją przed treningowo lub razem z posiłkiem porannym czy przed treningowym. Nie należy stosować bezpośrednio przed snem ani u osób z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Somatodrol - fachowa opinia Jest to suplement będący tylko i wyłącznie marketingowym wynalazkiem, co oczywiście bardzo łatwo zauważą osoby mające podstawową wiedzę w zakresie suplementacji. Niestety wiele osób początkujących da się oszukać i z nadzieją będzie przyjmowało Somatodrol, choć żadne efekty niestety nie mogą wystąpić. Wynika to oczywiście ze składu produktu który posiada dawki kilkanaście razy mniejsze niż potrzebne do jakiegokolwiek działania. Dla przykładu skuteczna dawka AAKG to około 3-5 g na porcję - w Somatodrolu 300 mg , czyli minimum 10 razy za mało. Podobnie jest z KAŻDĄ inną substancją w tym produkcie. Skuteczne boostery testosteronu możecie znaleźć w rankingu
 11. Hi Tec Protein - opinie, efekty Hi Tec Protein - białko Jest to odżywka wysokobiałkowa pozwalająca na uzupełnienie niedoboru tego makroskładnika u osób aktywnych fizycznie. Dzięki obecności zróżnicowanych frakcji białkowych, produkt ten zawiera kompletny profil aminokwasowy oraz jest dobrze przyswajalny przez organizm. Białko Hi-Tec Protein - dla kogo? Jest to ekonomiczna odżywka białkowa skierowana do wszystkich adeptów sportów siłowych i sylwetkowych. Może służyć również jako uzupełnienie posiłków w białko u osób miej aktywnych fizycznie, jednak przywiązujących dużą wagę do właściwego odżywiania. W trakcie odchudzania koktajle na bazie protein 80 mogą wspierać naszą redukcję bądź stanowić dodatek do wypieków czy deserów. HiTec Protein - dawkowanie, jak stosować? Odżywkę tą możemy stosować przez cały czas, bez konieczności robienia jakichkolwiek przerw. Osoby początkujące powinny przyjmować ją 2 - 3 razy dziennie w porcji 0,3 - 0,4 g na każdy kilogram masy ciała. Najlepsza pora to okres bezpośrednio po treningu oraz pomiędzy posiłkami. W przypadku dokładnie wyliczonej diety wykorzystujemy Protein 80 jako jej uzupełnienie według określonych braków. Hi Tec Protein - fachowa opinia Hi-tech Protein 80 to nie droga odżywka po którą chętnie sięgają osoby początkujące oraz szukające ekonomicznych rozwiązań. Niestety posiada ona sporo wad. Złożona jest z 3 frakcji białkowych, z czego niestety 2 są bardzo niskiej jakości. Mowa tutaj o białku pszenicznym, które jest niepełnowartościowe i ubogie w najważniejsze aminokwasy oraz kazeinianie wapnia. Jest to frakcja mogąca powodować uczulenia oraz dolegliwości w przewodzie pokarmowym.
 12. OLIMP Creatine 1250 - opinie, efekty Olimp Creatine 1250 Creatine Monohydrate To najwyższej jakości monohydrat kreatyny - najdokładniej przebadana forma na rynku o potwierdzonym bezpieczeństwie i skuteczności. Suplement ten zawiera rekordową dawkę 1250 mg na każdą kapsułkę, co czyni go najbardziej wydajnym produktem w tej formie podania. Kreatyna Olimp - dla kogo? Suplement jest skierowany dla osób aktywnych fizycznie, przede wszystkim fanów sportów siłowych i sylwetkowych. Monohydrat kreatyny doskonale nadaje się zarówno dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają przygodę z suplementacją, jak i również weteranów siłowni. Po kreatynę mogą oczywiście sięgać również osoby uprawiające wysiłek wytrzymałościowy. Monohydrat kreatyny Olimp - dawkowanie, jak stosować? Monohydrat kreatyny stosujemy w pełnej dawce 10 g ( 8 kapsułek ) przez okres 8 - 10 tygodni, po czym należy zrobić minimum 4 tygodnie przerwy. Optymalna pora na przyjmowanie kreatyny to czas przed oraz po treningu, natomiast w dni nie treningowe 2 x 4 kapsułki o dowolnej porze w ciągu dnia. Możliwa jest również stała suplementacja kreatyną przez dłuższy okres dawkami rzędu 3-4 kapsułek dziennie. Olimp Creatine 1250 Mega Caps - jaka cena i gdzie kupić? Cena zależy od wielkości opakowania. Dostępne są pojedyncze blistry zawierające 30 kap., opakowania 120 kap., jednak na pełny cykl kreatynowy potrzebne jest opakowanie w wielkości 400 kap., które jest jednocześnie najbardziej ekonomiczne. Kreatyna firmy Olimp jest niezwykle popularna, dostępna jest w większości sklepów stacjonarnych i internetowych z suplementami oraz u oficjalnych dystrybutorów marki Olimp - https://www.bestbody.com.pl/olimp-creatine-mega-caps-p-113.html
 13. KFD WPC 80 - opinie, efekty KFD WPC 80 Whey Protein Concentrate To wysokiej jakości koncentrat białka serwatkowego uzupełniającego dietę we wszystkie niezbędne aminokwasy. Doskonale sprawdza się u osób aktywnych fizycznie, niezależnie od rodzaju podejmowanego wysiłku fizycznego. Białko KFD - dla kogo? Odżywka ta skierowana jest dla dla osób dążących do uzupełnienia swojej diety w wysokiej jakości proteiny. Dzięki bardzo dobrym parametrom świetnie sprawdzi się nawet przy stosowaniu bardzo restrykcyjnych diet o niskiej zawartości węglowodanów i tłuszczy. Polecana jest również do stosowania w okresie redukcji tłuszczu, gdzie może stanowić świetne uzupełnienie dla dietetycznych deserów czy wypieków. Białko KFD WPC 80 - dawkowanie, jak stosować? Białko KFD stosujemy według braków w codziennej diecie, tak aby uzupełnić swoje zapotrzebowanie. W przypadku braku precyzyjnych wyliczeń optymalnym rozwiązaniem jest stosowanie porcji po treningu oraz w okolicy posiłków najbardziej ubogich w proteiny. Dla większości osób jednorazowa porcja to około 30-40 g odzywki. KFD WPC 80 - jaka cena i gdzie kupić? Odżywkę tą możemy nabyć w zależności od miejsca zakupu w cenach od około 39 do ponad 50 zł za opakowanie. Dostępna jest nieprzerwania na stronie internetowej producenta, który sprzedaje ją również poprzez inne portale. Marka ta posiada również swoją sieć sklepów stacjonarnych, gdzie produkty te również są dostępne.
 14. KFD Creatine - opinie, efekty KFD Creatine Monohydrate To wysokiej jakości monohydrat kreatyny o szerokim wyborze wariantów smakowych. Wyróżnia się niską ceną, bardzo dobrym stopniem mikrorozdrobnienia oraz bardzo orginalnymi smakami. Monohydrat kreatyny KFD - dla kogo? Jest to suplement skierowany do osób trenujących sporty siłowe oraz siłowo - wytrzymałościowe. Przyczynia się do szybszej resyntezy ATP oraz stwarza idealne środowisko anaboliczne do budowania masy mięśniowej. Po monohydrat kreatyny mogą sięgać nawet osoby początkujące, które prowadzą już aktywny tryb życia. KFD Creatine - dawkowanie, jak stosować? Dawkowanie kreatyny zależy od wielu czynników jak np. masa ciała czy długość trwania cyklu. W przypadku stałej, ponad 3 miesięcznej suplementacji wystarczająca jest dawka 5 g dziennie. Jeśli stosujemy 8-12 tygodniowe cykle idealną wartością jest dawka 10 g. W przypadku cykli 6 tygodni lub krótszych wskazane jest przeprowadzenie fazy ładowania. Kreatyna KFD - jaka cena i gdzie kupić? Suplement ten można nabyć za kwotę od 22 do 29 zł w zależności od źródła zakupu czy aktualnych promocji. Możemy zakupić go bezpośrednio na stronie internetowej producenta bądź w jednym z jego sklepów stacjonarnych. Wiele stron internetowych również oferuje produkty tej marki.
 15. SFD WPC 80 - opinie, efekty SFD 100% Whey Concentrate WPC 80 WPC 80 to czysty koncentrat białka serwatkowego bez domieszek jakichkolwiek innych frakcji. Jest to w całości pełnowartościowa odżywka białkowa służąca do uzupełnienia diety osób aktywnych fizycznie w wysokiej jakości proteiny. WPC 80 - dla kogo? Jest to odżywka skierowana dla osób aktywnych fizycznie bądź wykazujących zwiększone zapotrzebowanie na białko. Mogą z niej korzystać zarówno wyczynowi sportowcy, jak i również osoby trenujące rekreacyjnie. Dzięki niskiej zawartości węglowodanów oraz tłuszczy sprawdza się w okresie budowania masy mięśniowej oraz redukcji tłuszczu. Białko SFD WPC 80 - dawkowanie, jak stosować? W zależności od indywidualnego zapotrzebowania stosujemy najczęściej od jednej do trzech porcji dziennie z wodą lub otłuszczonym mlekiem. Nie należy przekraczać 40% realizacji dziennego zapotrzebowania na białko w formie odżywki. Najważniejsza jest porcja po treningowa, pozwalająca nam na szybkie odbudowanie strat i nasilenie procesów anabolicznych. Proteiny SFD WPC 80 Pure - jaka cena i gdzie kupić? Jest to popularna odżywka białkowa którą możemy zakupić w wielu sklepach w całym kraju. Dostępna jest zarówno za pośrednictwem stron internetowych, portali aukcyjnych czy poprzez media społecznościowe. Bez trudu znajdziemy ją również w wielu sklepach stacjonarnych, które współpracują z jej producentem. Jej cena wynosi od 30 do około 40 zł za opakowanie, w zależności od aktualnych promocji czy miejsca zakupu.
 16. WXN Labs God Mode - opinie - efekty God Mode Jest to przełomowy suplement przed treningowy oparty w całości o składniki najnowszej generacji, których zadaniem jest zrewolucjonizowanie naszego treningu. Nie zawiera on cukrów czy zbędych wypełniaczy, dzięki czemu może być stosowany niezależnie od etapu treningowego. God Mode - dla kogo? Produkt ten skierowany jest przede wszystkim dla osób szukających kompletnej przedtreningówki zapewniającej mocne i długotrwałe pobudzenie. Z pewnością przypadnie do gustu również fanom mocnej pompy mięśniowej na treningu dzięki obecności najnowszej generacji boosterów NO. W zależności od dawki może być stosowany zarówno przez osoby początkujące jak i bardziej zaawansowane. Przedtreningówka God Mode - dawkowanie, jak stosować? Suplement ten przyjmujemy około 20-30 minut przed treningiem zachowując przynajmniej 60 minut odstępu od posiłku przedtreningowego. Pełna porcja to 2 miarki produktu, jednak osoby początkujące mogą rozpocząć suplementację od połowy tej dawki. W każdym opakowaniu znajduje się 20 pełnych porcji produktu. WXN God Mode - gdzie kupić? Jest to produkt łatwo dostępny na stronach powiązanych z producentem WXN Labs. Możemy zamówić go poprzez oficjalną stronę, aukcje czy tez kontaktując się bezpośrednio np. telefonicznie. Nie występuje w większości sklepów internetowych czy stacjonarnych.
 17. WXN Labs Blue Magic - opinie - efekty Blue Magic To wyjątkowo silny spalacz termogeniczny zawierający bardzo duże dawki poszczególnych składników. W jego skład wchodzą substancje przyspieszające metabolizm, zwiększające poziom energii oraz duża ilość alkaloidów działających na uporczywą tkankę tłuszczową brzuszną. Blue Magic - dla kogo? Spalacz ten skierowany jest przede wszystkim do zaawansowanych osób ze względu na dużą zawartość stymulantów w każdej kapsułce. Szczególnie sprawdza się na ostatnim etapie redukcji, gdzie pozostaje nam najtrudniejsza i najbardziej oporna tkanka tłuszczowa. Ze względu na dużą moc nie może być stosowany w przypadku jakichkolwiek przeciwwskazań zdrowotnych. Spalacz Blue Magic - dawkowanie, jak stosować? Dla większości osób optymalna porcja to jedna kapsułka dziennie stosowana rano na czczo lub 30 minut przed wysiłkiem fizycznym. Osoby mocno zaawansowane mogą zwiększyć dawkę dobową do 2 kapsułek zachowując minimum 5 godzin przerwy pomiędzy porcjami. Suplement ten należy stosować zawsze z daleka od posiłków zawierających węglowodany. WXN Blue Magic - gdzie kupić? Jak wszystkie produkty WXN Labs dostępny jest na stronach internetowych producenta, forach czy też aukcjach. Bardzo rzadko wchodzi w skład oferty sklepów innych niż będących własnością producenta.
 18. WXN Labs Yohimbine HCL - opinie - efekty WXN Yohimbine HCL Jest to czysty chlorowodorek johimbiny, jedna z najpopularniejszych substancji wykorzystywanych w procesie redukcji tkanki tłuszczowej. Znana jest za swojego potencjału w zakresie redukcji uporczywej tkanki białej oraz właściwości afrodyzjaku. Johimbina HCL- dla kogo? Suplement ten skierowany jest do wszystkich osób w okresie redukcji tkanki tłuszczowej. Szczególną skuteczność może wykazywać w zakresie redukcji uporczywej tkanki tłuszczowej w przypadku otyłości brzusznej. Może być także wykorzystywany jako booster libido i afrodyzjak bezpośrednio przed planowanym zbliżeniem. Spalacz Johimbine HCL - dawkowanie, jak stosować? Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie pełnej dawki 0,2 mg na każdy kilogram masy ciała przez okres 4-6 tygodni. Stopniowo zaczynamy suplementację od mniejszej dawki, aby sprawdzić tolerancje organizmu na działanie johimbiny. Ważne aby suplement ten przyjmować z daleka od posiłków zawierających węglowodany. WXN Johimbina HCL - gdzie kupić? Produkt ten możemy nabyć poprzez stronę internetową producenta. Oferowany jest również na portalach aukcyjnych i działy handlowe na niektórych stronach. Poza producentem nie jest oferowany w innych sklepach.
 19. WXN Labs Simple Burner - opinie - efekty Simple Burner To spalacz tkanki tłuszczowej o działaniu termogenicznym, przyspieszającym metabolizm oraz ograniczającym nadmierny apetyt. Oparty został o 4 składniki działające synergistycznie, dzięki czemu maksymalnie wykorzystujemy ich potencjał. Simple Burner - dla kogo? Suplement ten skierowany jest do wszystkich osób dążących do redukcji tkanki tłuszczowej. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn, gdyż nie zawiera żadnych składników wpływających na poziom hormonów. Przeciwwskzaniami do jego stosowania są nadciśnienie, choroby serca oraz układu krążenia oraz nadwrażliwość na działanie stymulantów. Spalacz Simple Burner - dawkowanie, jak stosować? Najlepszą opcją jest stosowanie 2 razy dziennie po jednej kapsułce na pusty żołądek. W dzień treningowy optymalnie przed treningiem oraz rano na czczo, w dni wolne rano oraz przed obiadem. Nie należy przekraczać 2 kapsułek w ciągu doby. Po 6 tygodniach suplementacji należy zrobić minimum 30 dniową przerwę. WXN Simple Burner - gdzie kupić? Suplement ten można zakupić przede wszystkim poprzez internet. Oferowany jest wyłącznie bezpośrednio przez producenta na Jego stronie oraz na popularnych portalach aukcyjnych. Suplementy WXN nie są dostępne w sklepach stacjonarnych.
 20. Co do szybkich zakwasów to niekoniecznie musza one oznaczać problemy z regeneracją spowodowaną intesnywnością treningową, a np. brakiem odpowiedniej podaży białka w diecie. Sam po sobie zauważam że kiedy mam dni gdzie nie jem tych 2-2,5 g to częściej występują u mnie bóle mięśniowe. Co do samych treningów to optymalnym rozwiązaniem będzie łączenie treningu siłowego z aerobowym. Ja to widzę w jednej sesji treningowej w postaci aerobów 30-40 minut o umiarkowanej intensywności po zakończeniu treningu siłowego.
 21. Składnik aktywny Abieta zawarta w wersji z Pine Bark to składnik nowszej generacji o tej samej charakterystyce - w prostym języku 'utwardza' wygląd sylwetki. Można łączyć jak najbardziej z ww. produktami.
 22. MAN Nolvadern XT Witam , mam pytanie czy ktoś może mi przełożyć na prosty język czym teraz nowa wersja się różni? (nowa z Pine bark etc..) na korzyść czy tez na minus? czy można tez łączyć np z Fenixem GZ, Alphaburn oraz Lean Xtreme ? i czy warto to brać ? Z góry dziękuję za info.
 23. Jest jeszcze jedna sprawa, obserwowalem swoje samopoczucie podczas dzisiejszego treningu i szybko łapie zakwasy, czyli to znak ze przesadzilem z intensywnoscia treningu? A tak ogolnie prosze sie odniesc do watku ktory poruszałem we wczesniejszym poscie. Zdrowka!
 24. Pozwole sobie wrocic do tego watku jeszcze raz bo minelo juz troche czasu od ostatniego wpisu a juz z racji tego ze widze progres w cwiczeniach, mam wieksza sile, takie cwiczenia jakos ida do przodu. Pytanie co z aeorobowym, bo w moim indywidualnym grafikiem treningow nacisk był na redukcje. Miesnie troche przybraly na "wadze" i mam wewnetrzny konflikt. Jak sobie teraz układac grafik cwiczen zeby uwzglednic chec pracy nad siłowym i aerobowym. Robiłem siłowy, przeskoczylem na aerobowy i tak na zmiane. Brakuje mi tutaj jak to sie mowi ladu i składu ; )) Moze jakies sugestie, spostrzezenia? Kazde info mile widziane, pozdrowionka chłopaki!!
 25. Brałem po jednym z cykli w ramach PCT, spełnił swoją rolę, mimo, że libido było wcześniej poniżej wszelkich norm.
 26. Apollo Hegemony to dawne Hades Hegemony znane z wielu wałków To co na opakowaniu, a to co w środku to patrząc na opinie o ich produktach dwie różne rzeczy.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...