Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/07/2019 in Posts

 1. 2 points
  LeanGBB - ten opatentowany składnik jest temu winien (ślinotok), każdy produkt go zawierający ma taką charakterystykę. Występuje ten składnik też pod nazwą proGBB. Odnośnie "kataru" to jest to normalne po johimbinie, alfa johibminie, którą produkt zawiera, czasami uczucie chłodu na ciele. Obie powyższe kwestie po paru godzinach od spożycia znikają i nie każdy też u siebie je obserwuje, kwestia indywidualna, ale też charakterystyczna-normalna.
 2. 2 points
  Ja mam prawie 42, zdarza się że coś ,, postrzyknie" kreatynę suplementuje kilka lat i sam nigdy nie doznałem jak i nie słyszałem aby mogła wywołać objawy jakie opisujesz , jeżeli już ktoś ma jakieś skutki uboczne to dotyczą one żołądka , należy oczywiście przestrzegać zasad co do ilości , ale nawet przy przedawkowaniu organizm wydala ja jako bezużyteczną kreatyninę. Pamiętaj zawsze o dobrej rozgrzewce, co do pleców to osobiście udałbym się do lekarza i zrobił prześwietlenie i na razie nie szukał innych przyczyn. PZDR
 3. 1 point
  Jak najbardziej po skończeniu Clinicala możesz sobie wskoczyć na roxidex, mocno niedoceniany spalacz a działa na prawdę bardzo dobrze i skład mimo że prosty, to bardzo konkretny w działaniu. Może to nie będzie przeskok o dwie półki wyżej, ale powinieneś być z niego zadowolony.
 4. 1 point
  Nie koliduje w żaden sposób z żadnych z tych produktów.
 5. 1 point
  Dobry składowo środek. Ogólnie Metabolic Nutrition to raczej solidna firma i z osób które znam i stosowały to raczej wszyscy chwalą jej produkty. Jeśli chodzi o ten konkretny to masz solidne dawki poszczególnych składników, jest między innymi Tongkat Ali w niezłej formie ekstraktu 100 do 1, DIM i większość innych rzeczy o dobrym stopniu standaryzacji. Jedynie moim zdaniem kwas DAA jest tutaj zbędny, ale u osób ze skrajnie niskim testosteronem może pomóc, więc testować można. Jak szukasz dobrych produktów z tej grupy to możesz jeszcze zerknąć sobie na Erase Fast, M-test od CEL albo Activate Xtreme który akurat na mnie świetnie działał.
 6. 1 point
  Jestem już 3,5 tygodnia po suplementacji Yohimbiną HCL w wersji 5mg. Stosuję rano po przebudzeniu na czczo 1 kap - 5mg, ok. 12, 4 godziny po węglach i 4 przed kolejnymi kolejne 2 kap-10mg. Od zeszłego czwartku do porcji porannej dokładam 1 kap. Pure Clinical Burna - pobudzenie jest świetne, ciepło duże. Drugi kap Clinicala biorę na godzinę -połtora przed obiadem(ok. 14-14:30). Trening idzie bardzo dobrze, ale nie pocę się zbytnio, niemniej taki zestaw jest bardzo mocno wycinający. Przez ostatnie kilka dni zeszło prawie 1kg, co przy mojej wadze i wiedzy, jak ciężko dociąć uważam za sukces, ogólne efekty na ten moment to 2,2kg mniej w 3 tyg. i widzę po sylwetce, że część tłuszczu, który pozostał i zalegał na brzuchu zeszło. Joszki zostało mi raptem na 7-8 dni po 3 kapsy, a Pura Clinicala do końca Grudnia(2 tab. dziennie, w soboty i niedzielę 3 szt- 1xkap rano na czczo , 1x kap przed obiadem i 1 kap 30 minut przed cardio- teraz do każdej porcji Clinicala w weekend dokładam po 1 szt. Johy) = Jak biegam 15km, tak w takim zestawieniu mógłbym je przefrunąć albo wybiec maraton, mega pobudzenie i czuje się jakbym był w amoku-pozytywnym. Dodatkowo też zauważyłem znaczną poprawę metabolizmu, co mnie bardzo cieszy. Od stycznia chciałbym wejść jeszcze poziom wyżej, ale jeszcze nie w Alhpa, czy np. Roxidex byłby odpowiedni? - w Święta pewnie sobie troszkę pofolguję z dietą i "odkuję" się w styczniu właśnie:) Dziękuję za porady General i życzę miłego dnia.
 7. 1 point
  Zarówno Burn24 jak i Lean Xtreme są pozbawione jakichkolwiek stymulantów i nie mają w składzie substancji które by się powielały , razem z Thermo Craze będą stanowić doskonałe uzupełnienie siebie poprzez działanie różnymi szlakami metabolicznymi , przy stosowaniu jakie masz podane i przy obniżonej podaży kalorii - co jest niezbędnym czynnikiem ( zachęcam również do aktywności fizycznej )to raczej nie ma możliwości aby nie zadziałały😎. PZDR
 8. 1 point
  Jak najbardziej jest to trafiony zestaw i można to połączyć razem w jednym cyklu. Thermo Craze zacznij sobie stosować 1 kap. rano po przebudzeniu oraz 1 do 2 kap. przed treningiem, porcja 2 kap. po kilku dniach jak już sprawdzisz sobie tolerancje, ale skoro miałeś już termogeniki to wszystko powinno być ok. Assassinate nie ma stymulantów więc dodałbym po 1 kapsułce do każdej porcji Thermo Craze oraz dodatkową porcję 2 kapsułek przed kolacją albo nawet przed snem. Johimbine podobnie jak pozostałe spalacze, czyli 1 kap. rano, 1 kap. przed treningiem i ewentualnie dodatkowa porcja 1 kap. gdzieś pomiędzy posiłkami np. przed kolacją
 9. 1 point
  Shadow Jeśli bez pobudzaczy to poczytaj o Burn24, to bardzo chwalony środek i bez wątpienia jego pozycja na samej górze jest zasłużona, pomaga znakomicie w regulowaniu poziomu cukru, zapobiega ponownemu otłuszczeniu, pomaga także w kontrolowaniu apetytu, dołożyłbym do tego booster metabolizmu jakim jest Lean Xtreme z Driven Sports, hamuje wydzielanie kortyzolu i mocno aktywuje proces lipolizy, poprawia samopoczucie które w okresie spadku masy ciała często jest mocno w dół, pomaga także w zmniejszaniu łaknienia i na tym etapie ostatnia sprawa - woda zalegająca- na to polecam Amix Diuretic Complex. Na początek to wystarczy , w późniejszym etapie można zająć się konkretniej tkanka tłuszczową na brzuchu o czym piszesz, jednak teraz przy takiej ilośći do zrucenia nie jest to podstawowy problem a Lean Xtreme już będzie działał w tym kierunku. Cristallina Thyro Lean 2 opcje : 2 kapsułki po przebudzeniu i 2 kapsułki przed obiadem/treningiem 1 kaps. po przebudzeniu, 2 kaps. przed treningiem /obiadem 1 kaps. na wieczór przed zaśnięciem Thermo Craze pierwsze dwie -trzy porcje zacznij razem z posiłkiem, jeśli nic niepokojącego nie odczujesz to : 1 kaps przed śniadaniem ( min 40 minut) i 1 kaps. przed treningiem/obiadem ( min 40 minut)
 10. 1 point
  Tłuszcz zalegający na klatce piersiowej powinien zejść zarówno przy stosowaniu Erase Fast jak i Lean Xtreme , obydwa środki promują stan anaboliczny i pomagają w podkreśleniu sylwetki np : większe wcięcie klatki piersiowej ( kiedy tłuszcz zalega na piersiach) tak przy okazji możesz zrobić sobie badania na poziom kortyzolu, testosteronu, estrogenów, progesteronu etc , będziesz miał jasność co do poziomu żeńskich hormonów , każdy mężczyzna je ma jednakże nadmiar jest kłopotliwy i przyczynia się właśnie do gromadzenia tłuszczu między innymi - klatka piersiowa , boczki na brzuchu...
 11. 1 point
  Lean Xtreme 1 kaps. po przebudzeniu , 2 kaps. przed treningiem/ obiadem 3 kaps. przed zaśnięciem. Fenix pierwsze dwie - trzy porcje ( 1 kapsułka) razem z posiłkiem najlepiej śniadaniem, jeśli nie odczujesz nic niepokojącego to standardowe stosowanie 1 kap przed śniadaniem ,a druga porcja przed obiadem/ treningiem , jeśli działanie nie będzie zbyt mocne to po dwóch tygodniach do porcji przed treningowej / obiadowej możesz dołożyć druga kapsułkę maksymalnie 3 kapsułki na dobę. Alphaburn dokładasz po dwóch dniach po 1 kapsułce do porcji Fenixa , a trzecią porcje możesz pomiędzy posiłkami lub nawet pod wieczór, stosuj go z dala od węglowodanów minimum 40 minut przed posiłkiem i nie wcześniej niż 2- 2.5 godz po posiłku , PZDR
 12. 1 point
  Zarówno Erase Fast jak i Lean Xtreme mają kilka cech wspólnych , jednakże Erase ma bardziej kompleksowe działanie i ukierunkowane również na podniesienie naturalnej produkcji testosteronu , bardzo fajnie tez sprawdza się w temacie podkreślenia sylwetki i pozbycia się wody podskórnej, oba środki są bez wątpienia z najwyższej półki, ja bym osobiście zrobił jeszcze inaczej skoro masz do zrzucenia 8-10 kg, na pierwszy rzut zastosowałbym Lean Xtreme na podkręcenie metabolizmu , a an koniec dołożył właśnie Erase Fast na wyrzeźbienie sylwetki tzw ostatni szlif.
 13. 1 point
  Przeczytaj trochę w tym temacie i zdecyduj jaki kierunek chcesz obrać ? Termogenik czy środek bez stymulantów ? Może tez coś na pozbycie się wody podskórnej, jaki budżet możesz przeznaczyć ?
 14. 1 point
  Alphaburn to nie tylko Alfa Johimbina (Rauwolfia Canescens) lecz także Fucoidan i Fukoksatyna , które magazynują się w tkance tłuszczowej białej i powodują jej utlenianie ( tak w dużym skrócie) . Skoro i tak cały czas uparcie trenujesz faktycznie zaraz po obiedzie to i tak tutaj o efekty ciężko będzie gdyż twój organizm jest zaopatrzony w substancje odżywcze w krwiobiegu i nie będzie sięgał po rezerwy zgromadzone w postaci tkanki tłuszczowej, a i zdrowe takie trenowanie tez nie jest. Co do środków - Clinical to oczywiście termogenik , dodaje energii do treningu , podkręca tez metabolizm i oczywiście pomaga w spalaniu nadmiaru kilogramów Burn 24 to świetny środek bez żadnych stymulantów, zapobiega otłuszczeniu , dzięki Berberynie pomaga w regulowaniu poziomu cukru ( węgle są szybciej transportowane do mięśni przez co nie są odkładane w postaci tłuszczu), pomaga także chronić mięśnie i delikatnie hamuje apetyt , ja osobiście wybrałbym ten środek a bardzo szczerze to obydwa gdyż tutaj ich sposób działania jest całkowicie odmienny, poprzez inne szlaki metaboliczne. Ostateczny wybór należy do Ciebie.
 15. 1 point
  Wybór jest w miarę prosty, Pure Horny GOat Weed w wersji 500mg, liczy się zawartość ikaryny. Pure to firma z UK, Now z USA. Obie nie produkują swojego surowca, a kupują od dużych koncernów. Horny Goat Weed to obok Tongkat Ali najlepszy afrodyzjak pośród monopreparatów. Jak masz możliwości finansowe to dodaj np. LongJack z Haya Labs (najlepszy stosunek cena/skład) pośród produktów w kapsułkach.
 16. 1 point
  W tym wszystkim co piszesz od kilku dni jest bardzo dużo tekstu a mało TREŚCI , otrzymałeś już odpowiedź co do zasady stosowania Yohimbiny, 0,2 mg na kilogram ciała, z dala od węglowodanów czyli przyjmując to co napisałeś o dawkowaniu na czczo jest OK , a porcja kolejna po obiedzie jak piszesz tylko 30 min ,to o ile obiad zawierał węgle działania nie należało się też spodziewać. Każda forma Yohimbiny jest niwelowana podczas wydzielania insuliny i najrozsądniej jest ja przyjmować ok 2- 2,5 godz po posiłku. Co do odczuć po Yoszce, sa one zróżnicowane i nie dotyczą wszystkich, są osoby które odczuwają zimno a nawet mocne dreszcze, inni pobudzenie, wzrost ciśnienia, poprawę humoru ( bo to tez afrodyzjak) etc...a są i tacy którzy nic nie odczuwają co nie znaczy iż nie działa, efekty widać po ok 2 tygodniach ( z reguły). napisze raz jeszcze iż nie ma lepszego , skuteczniejszego środka na redukcję uporczywego tłuszczu białego jak Alphaburn solo lub w połączeniu z Erase Fast, czy innym środkiem który też będzie ograniczał kortyzol. PZDR.
 17. 1 point
  No to śmiało możesz brać je razem rano na czczo, przed obiadem oraz przed treningiem. Nic nie będzie tutaj kolidowało.
 18. 1 point
  Oba środki są bardzo dobre , różnica polega jednak na tym iż Thyro-Lean działa bardziej kompleksowo przy większym zatłuszczeniu całego ciała i dodatkowo dzięki Berberynie HCL pomaga regulować poziom cukru. Lean Xtreme ma trochę inne działanie , mocno hamuje poziom kortyzolu przez co mniej podatne na pokrycie się tłuszczem są newralgiczne miejsca takie jak brzuch , pośladki i uda u kobiet czyli tam gdzie gromadzi się tkanka tłuszczowa biała, Lean pomaga w wyeksponowaniu sylwetki , poprzez blokowanie wydzielania kortyzolu poprawia też dodatkowo samopoczucie oraz przyczynia się do zmniejszenia łaknienia.
 19. 1 point
  Alphaburn 1 kaps najlepiej na czczo lub minimum 30 min przed śniadaniem , druga kaps przed treningiem/ obiadem, trzecia między posiłkami lub nawet pod wieczór Erase 1 kaps do śniadania a druga przed spaniem Lean - 1 kaps po przebudzeniu, druga przed obiadem/ treningiem, trzecia przed spaniem
 20. 1 point
  Jeżeli to tylko problem jaki opisujesz to powinien wystarczyć Alphaburn choć aby przyspieszyć jeszcze efekt i mocniej poprawić sylwetkę dorzuciłbym, Erase Fast który pomoże także w pozbyciu się wody podskórnej i dodatkowo wprowadzi organizm w stan anaboliczny , który utrzymuje się jeszcze długo po zaprzestaniu stosowania. Można także z powodzeniem zastosować bardzo chwalony Booster Metabolizmu Lean Xtreme z Driven Sports (sasm polecam) także w połączeniu z Alphaburn , a jak coś bardziej ekonomicznego to Yohimbina HCL z Yaya Labs.
 21. 1 point
  Erase Fast - codziennie jedna kapsułka ze śniadaniem, druga przed snem Lean Xtreme - 1 kap. rano na czczo, 1 kap. przed treningiem lub przed obiadem, 1 kap, przed snem Alphaburn - 1 kap. rano na czczo, 1 kap. przed treningiem, 1 kap. pomiędzy posiłkami.
 22. 1 point
  Znajomy stosował bodajże Testify niedawno od Olympusa i poza tym że porcja bardzo duża to był zadowolony. Patrząc na skład masz tam bardzo cenny Lj100 który faktycznie działa w kierunku wzrostu testosteronu czy Abiete bardzo wysokiej jakości. Przede wszystkim duże dawki wszystkich umieszczonych tam składników więc nic dziwnego że działa bardzo dobrze. Ogólnie produkty z Olympus Labs zbierają dobre opinie i choć te o które pytasz nie próbowałem to Lj 100 solo od nich miałem i i przed treningówkę Re1gin i byłem bardzo z obu produktów zadowolony więc powinieneś się nie rozczarować.
 23. 1 point
  Możesz śmiało go łączyć z pozostałymi produktami, zestaw bardzo dobry. Miałem kiedyś Lean Xtreme i super wspominam. Jeden z lepszym boosterów metabolizmu i faktycznie łatwiej zachować nawet masę mięśniową na końcówce redukcji. Jak szukasz czegoś na ostatni szlif to zdecydowanie warto pójść w tym kierunku, na tym etapie ostatnich kilogramów tego rodzaju produkty z mojego doświadczenia sprawdzają się dobrze. Wtedy dopiero widać różnicę między jaką daje spalacz nazwijmy to specjalistyczny. Z innych ciekawych masz jeszcze Cannibal Claw, choć sam szedłbym w stronę Lean Xtreme ze względu na inhibitory kortyzolu i działanie antykataboliczne.
 24. 1 point
  Ja bym tutaj poszedł w Alphaburn i dołożył Erase Fast na wyrzeźbienie sylwetki, skoro nie ma dużo do zrzucenia a dużo trenujesz- tak krótko bo to nie do mnie . PZDR
 25. 1 point
  Z tego co mi wiadomo to część ze składników znajdujących się w Alphaburnie (fukoksantyna i fukoidan) kumulują się w tkance białej i ich efektywność wzrasta, a nie maleje, wraz z długością suplementacji. Tutaj na forum wiele osób stosuje po kilka miesięcy spalacze targetowe i z tego co piszą progres jest cały czas (a jeśli nie ma, to nie ma go w ogóle "mam trening, diete, suplementacje i brak efektów", czyli trening, dieta i suple nie działają 😉 ). Ja bym się własnie przy stagnacji wspomógł boosterem metabolizmu (Cannibal Claw popularny i chwalony) i właśnie Alphaburnem. Wiele ludzi też chwali Erase Fast, po którym schodzi kortyzol i estrogen, przez co boczki i brzuch wyglądają lepiej. Jest w nim też ekstrakt mangostanu, który ma potwierdzone działanie jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, ale nie wiem jak u Ciebie z finansami.
 26. 1 point
  Dawka dzienna johimbiny to 0,2mg/kg masy ciała. Można podzielić na dwie porcje by minimalizować skutki uboczne takie jak uczucie zimna czy wpływ na ciśnienie. Ważne by stosować ją z dala od posiłków. Niektórzy stosują jedną porcję rano, a drugą przed treningiem lub między posiłkami, inni na raz dzienną dawkę. Zależy od indywidualnej wrażliwości organizmu. Zaczynamy oczywiście od 1 kap. by sprawdzić jak nasz organizm reaguje na dany spalacz. Sama johimbina w Twoim wypadku może nie wystarczyć, wydaje mi się, że może być tego tłuszczu więcej niż reszta opornego. Raczej celowałbym w dobry spalacz, a johimbinę jako ewentualny dodatek.
 27. 1 point
 28. 1 point
  W zupełności tętno w bezpiecznym zakresie. Pobiegaj chwilę i bez żadnych spalaczy będziesz miał znacznie wyższe. Jeśli w tej odżywce jest spora ilość węglowodanów, to generalnie spalacze działają słabiej, czy to po posiłku czy po odżywce mającej dużą ilość węglowodanów. Jak wiadomo kiedy poziom insuliny się podnosi (po spożyciu posiłku) lipoliza spowalnia. A jeśli to sama kreatyna lub jakieś dodatkowe aminokwasy czy białko, to nie ma problemów, po prostu działanie pobudzające spalacza (każdego) jest wtedy rozłożone w czasie i mniej odczuwalne.
 29. 1 point
  Anaaa - Thyro-Lean to przyspieszacz metabolizmu przede wszystkim, pozwala zwiększać przez cały dzień wydatek energetyczny organizmu i przez to kilogramy lecą szybciej. Corti-Lean to bloker kortyzolu i spalacz lipotropowy z jednym, dla osób z problemami zdrotownymi typu nadciśnienie itp. Polecony przez kolege wyżej Diablo hamuje apetyt, ale nie tak mocno jak silnie pobudzające spalacze (na które źle reagujesz) ani jak stricte środki działające tylko w tym kierunku (moim zdaniem najlepszy obecnie to Diet Pills). Cristallina - Twoje kryteria powinien spełnić spalacz ANS Thermo Craze. Dodaje sporo energii, mocno hamuje apetyt i do tej pory nie spotkałem się z negatywną opinią na jego temat. Jak dodasz do tego wspomniany wcześniej Thyro-Lean lub Lean Xtreme to zmieścisz się w budżecie i trudno będzie lepiej tą kwotę zagospodarować.
 30. 1 point
  Ta kwestia dotyczyła Alphaburn który ma w swoim składzie Rauwolfię - inaczej Alfa Yohimbine której działanie niweluje insulina. Dlatego należy ją przyjmować ( dotyczy to wszystkich form Yohimbiny) przynajmniej 30 -40 minut przed posiłkiem, a po posiłku minimum 2 godz. Co do innego spalcza to jeśli nie masz dużo do zrzucenia to zerknij na ANS Thermo Craze. To super połączenie wielu substancji z dwóch najlepszych spalaczy Fenixa Groun Zero i Alphaburn. Sam go też stosowalem i jest na prawdę dobry. Jeśli pasuje Tobie dosyć duże pobudzenie to powinien być idealny. I wyjdzie taniej niż Clinical + Alphaburn.
×
×
 • Create New...