Jump to content

Kulturystyka i Fitness

Forums

 1. Trening

  Wszystko na temat trenowania i ćwiczeń. Plany treningowe, porady jak prawidłowo ćwiczyć, by nie nabawić się kontuzji i osiągnąć zamierzony cel. Plany treningowe na masę, siłę, rzeźbę oraz dla domatorów.

  879
  posts
 2. Dieta

  Wszystko na temat prawidłowego odżywiania. Masz problem z nadwagą lub nie możesz zbudować masy mięśniowej? Jeśli wina tkwi w braku lub źle prowadzonej diecie, tutaj otrzymasz pomoc.

  502
  posts
 3. Odżywki i suplementy

  Wiemy dosłownie wszystko na temat odżywek oraz suplementów i z wielką chęcią podzielimy się z Tobą tą wiedzą. Dział poświęcony jest takim produktom jak spalacze tłuszczu, tabletki na odchudzanie, odżywki na masę i rzeźbę oraz innym suplementom, które wspomogą Twój organizm podczas ćwiczeń. Znajdziesz tutaj porady oraz sugestie na najwyższym poziomie. Jesteśmy tutaj dla Ciebie - zawsze Ci pomożemy i odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie w kwestii suplementacji!

  6.5k
  posts
 4. Fitness i aerobik

  Chcesz mieć zgrabną i smukłą sylwetkę, świetnie wyglądać i dobrze się czuć? Ten dział jest właśnie dla Ciebie. Szereg pytań, odpowiedzi oraz opracowań z kategorii fitness.
  Zumba, Aqua Aerobic, Pole Dance, Pump, Pilates, Tabata.

  81
  posts
 5. Dzienniki treningowe

  Testujemy na sobie plany treningowe, dietetyczne oraz suplementy prowadząc dziennik i zdając relacje. Pot, godziny spędzone na treningu, wyżeczenia, to wszystko na żywo.

  63
  posts
 6. Przepisy dietetyczne

  Od kuchni, czyli przepisy i pomysły, kulinarne eksperymenty, a przede wszystkim zdrowe i smaczne jedzenie naszych użytkowników.

  110
  posts
 7. Ranking odżywek i suplementów

  Zastanawiasz się nad tym jaki spalacz tłuszczu będzie dla Ciebie najlepszy? A może szukasz najlepszej odżywki na masę lub rzeźbę do swojej diety? W rankingu odżywek i suplementów znajdziesz najwięcej informacji na temat suplementów znajdujących się na rynku. Niezależne, fachowe i merytoryczne opinie oraz relacje innych użytkowników pomogą Ci w wyborze najlepszego suplementu do swojej diety. Dbając o odpowiednią suplementację zadbasz również o swoją sylwetkę, a to jest dla nas najważniejsze!

  1.7k
  posts
 8. Zdrowie

  Pytania i porady związane ze zdrowiem. Dowiedz się jak zapobiegać kontuzjom i urazom oraz jak je leczyć. Bo sport to przede wszystkim zdrowie.

  260
  posts
 9. Doping

  Wszystko o niedozwolonym wspomaganiu farmakologicznym. Sterydy i prohormony. Opisy, zdjęcia, cykle, osłonki itp.
  Wyłącznie dla pełnoletnich.

  153
  posts
 10. Sprzęt treningowy

  Wszystko na temat sprzętu do ćwiczeń, dział z opisami i zdjęciami siłowni oraz sal treningowych. Opinie i pytania na temat przyrządów.

  161
  posts
 11. Galeria mistrzów

  Zdjęcia i filmy sportowców oraz osób ze świata sportu. Fotorelacje z zawodów, imprez i pokazów.

  9
  posts
 12. Badania naukowe

  Doniesienia naukowe dotyczące odżywiania, suplementacji oraz treningu.

  48
  posts
×
×
 • Create New...