Kulturystyka i Fitness

Fora

 1. Trening

  Wszystko na temat trenowania i ćwiczeń. Plany treningowe, porady jak prawidłowo ćwiczyć, by nie nabawić się kontuzji i osiągnąć zamierzony cel. Plany treningowe na masę, siłę, rzeźbę oraz dla domatorów.

  219
  postów
 2. Dieta

  Wszystko na temat prawidłowego odżywiania. Masz problem z nadwagą lub nie możesz zbudować masy mięśniowej? Jeśli wina tkwi w braku lub źle prowadzonej diecie, tutaj otrzymasz pomoc.

  159
  postów
 3. Odżywki i suplementy

  Dział poruszajacy tematykę stosowania odżywek i suplementów w celu osiągnięcia lepszych efektów. Tutaj uzyskasz porady oraz pomoc w doborze odżywek i suplementów oraz porady w ich dawkowaniu.

  2547
  postów
 4. Fitness i aerobik

  Chcesz mieć zgrabną i smukłą sylwetkę, świetnie wyglądać i dobrze się czuć? Ten dział jest właśnie dla Ciebie. Szereg pytań, odpowiedzi oraz opracowań z kategorii fitness.
  Zumba, Aqua Aerobic, Pole Dance, Pump, Pilates, Tabata.

  40
  postów
 5. Dzienniki treningowe

  Testujemy na sobie plany treningowe, dietetyczne oraz suplementy prowadząc dziennik i zdając relacje. Pot, godziny spędzone na treningu, wyżeczenia, to wszystko na żywo.

  4
  posty
 6. Przepisy dietetyczne

  Od kuchni, czyli przepisy i pomysły, kulinarne eksperymenty, a przede wszystkim zdrowe i smaczne jedzenie naszych użytkowników.

  79
  postów
 7. Ranking odżywek i suplementów

  Największa baza odżywek i suplementów diety, opisy, składy, opinie i recenzje. Czyli dział w którym oceniamy poszczególne produkty.

  1147
  postów
 8. Zdrowie

  Pytania i porady związane ze zdrowiem. Dowiedz się jak zapobiegać kontuzjom i urazom oraz jak je leczyć. Bo sport to przede wszystkim zdrowie.

  101
  postów
 9. Doping

  Wszystko o niedozwolonym wspomaganiu farmakologicznym. Sterydy i prohormony. Opisy, zdjęcia, cykle, osłonki itp.
  Wyłącznie dla pełnoletnich.

  38
  postów
 10. Sprzęt treningowy

  Wszystko na temat sprzętu do ćwiczeń, dział z opisami i zdjęciami siłowni oraz sal treningowych. Opinie i pytania na temat przyrządów.

  39
  postów
 11. Galeria mistrzów

  Zdjęcia i filmy sportowców oraz osób ze świata sportu. Fotorelacje z zawodów, imprez i pokazów.

  8
  postów
 12. Badania naukowe

  Doniesienia naukowe dotyczące odżywiania, suplementacji oraz treningu.

  44
  postów