Jump to content

Kulturystyka i Fitness

Forums

 1. Trening

  Wszystko na temat trenowania i ćwiczeń. Plany treningowe, porady jak prawidłowo ćwiczyć, by nie nabawić się kontuzji i osiągnąć zamierzony cel. Plany treningowe na masę, siłę, rzeźbę oraz dla domatorów.

  1.1k
  posts
 2. Training library

  The Training Library is place where members can "borrow" training knowledge and inspiration. Share your experiences with other users of our community. We are all here to grow together and help each other.

  39
  posts
 3. Dieta

  Wszystko na temat prawidłowego odżywiania. Masz problem z nadwagą lub nie możesz zbudować masy mięśniowej? Jeśli wina tkwi w braku lub źle prowadzonej diecie, tutaj otrzymasz pomoc.

  601
  posts
 4. Odżywki i suplementy

  Wiemy dosłownie wszystko na temat odżywek oraz suplementów i z wielką chęcią podzielimy się z Tobą tą wiedzą. Dział poświęcony jest takim produktom jak spalacze tłuszczu, tabletki na odchudzanie, odżywki na masę i rzeźbę oraz innym suplementom, które wspomogą Twój organizm podczas ćwiczeń. Znajdziesz tutaj porady oraz sugestie na najwyższym poziomie. Jesteśmy tutaj dla Ciebie - zawsze Ci pomożemy i odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie w kwestii suplementacji!

  6.6k
  posts
 5. Fitness i aerobik

  Chcesz mieć zgrabną i smukłą sylwetkę, świetnie wyglądać i dobrze się czuć? Ten dział jest właśnie dla Ciebie. Szereg pytań, odpowiedzi oraz opracowań z kategorii fitness.
  Zumba, Aqua Aerobic, Pole Dance, Pump, Pilates, Tabata.

  81
  posts
 6. Dzienniki treningowe

  Testujemy na sobie plany treningowe, dietetyczne oraz suplementy prowadząc dziennik i zdając relacje. Pot, godziny spędzone na treningu, wyżeczenia, to wszystko na żywo.

  108
  posts
 7. Przepisy dietetyczne

  Od kuchni, czyli przepisy i pomysły, kulinarne eksperymenty, a przede wszystkim zdrowe i smaczne jedzenie naszych użytkowników.

  110
  posts
 8. Ranking odżywek i suplementów

  Zastanawiasz się nad tym jaki spalacz tłuszczu będzie dla Ciebie najlepszy? A może szukasz najlepszej odżywki na masę lub rzeźbę do swojej diety? W rankingu odżywek i suplementów znajdziesz najwięcej informacji na temat suplementów znajdujących się na rynku. Niezależne, fachowe i merytoryczne opinie oraz relacje innych użytkowników pomogą Ci w wyborze najlepszego suplementu do swojej diety. Dbając o odpowiednią suplementację zadbasz również o swoją sylwetkę, a to jest dla nas najważniejsze!

  2.2k
  posts
 9. Zdrowie

  Pytania i porady związane ze zdrowiem. Dowiedz się jak zapobiegać kontuzjom i urazom oraz jak je leczyć. Bo sport to przede wszystkim zdrowie.

  299
  posts
 10. Doping

  Wszystko o niedozwolonym wspomaganiu farmakologicznym. Sterydy i prohormony. Opisy, zdjęcia, cykle, osłonki itp.
  Wyłącznie dla pełnoletnich.

  158
  posts
 11. Sprzęt treningowy

  Wszystko na temat sprzętu do ćwiczeń, dział z opisami i zdjęciami siłowni oraz sal treningowych. Opinie i pytania na temat przyrządów.

  202
  posts
 12. Galeria mistrzów

  Zdjęcia i filmy sportowców oraz osób ze świata sportu. Fotorelacje z zawodów, imprez i pokazów.

  11
  posts
 13. Badania naukowe

  Doniesienia naukowe dotyczące odżywiania, suplementacji oraz treningu.

  50
  posts
×
×
 • Create New...