Jump to content

Bull

Użytkownik
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Bull last won the day on February 12 2018

Bull had the most liked content!

Community Reputation

12

Recent Profile Visitors

574 profile views
 1. Skład niczym tabletek za kilkanaście złotych. Brak standaryzacji ekstraktów oznacza że są one zapewne kiepskie jakości. Ani jeden składnik nie jest w dawce która ma prawo działać (dawki musiałyby być co najmniej kilka razy większe). Połowa składników nie ma nic wspólnego z redukcją tłuszczu. Ogólnie badziew jakich mało.
 2. Skład dobry, duża dawka składników aktywnych, ale realnie starcza na dwa tygodnie, bo pasowałoby jeść 2 kap. dwa razy dziennie. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Jeśli dany spalacz ma mieszankę zastrzeżoną to poszczególne składniki powinny być ułożone według kolejności od tych które mają największą objętość w mieszance. Tutaj na trzeciej pozycji mamy Bioperynę, które nie stosuje się większych dawek niż 5, maksymalnie 10mg. Wychodzi na to, że kolejne na liście składniki muszą mieć mniejsze dawki, a wtedy byłyby w takich ilościach, które nie mają prawa działać. To jest zastanawiające. Chyba, że to jakaś produkcja 'under' i skład ot tak sobie ktoś ułożył.
 3. Zestaw sprawdzony i przemyślany, w swoich kategoriach są to topowe środki obecnie na redukcję. Erase Fast działa na zupełnie odmiennej zasadzie, usuwa zatrzymaną wodę podskórną to fakt, ale przede wszystkim poprawia profil hormonalny ułatwiając redukcję tłuszczu i poprawę gęstości mięśni. Ewentualnie możesz w jego miejsce stosować booster metabolizmu jak Lean Xtreme czy Cannibal Claw. To pocenie się po Ground Zero to efekt mocnej termogenezy, tłuszcz przekształcany jest w wyniku termogenezy w energię cieplną, a organizm poci się wyrównując bilans temperatur, wiec działanie odmienne niż w przypadku Erase Fast. Jak uważasz, że organizm "przyzwyczaił" się do Ground Zero i chciałbyś zmienić go na inny termogenik to bardzo chwalony jest również Hi-Tech Lipodrene, chociaż moim zdaniem on mocniej pobudza niż Ground Zero, a spalanie ma na nieco niższym poziomie, tylko dla niektórych znacznie większa ilość energii może przynosić lepsze rezultaty jeśli chodzi o efektywność treningu i ilość spalonych podczas niego kalorii. Alphaburn ma zdecydowanie najlepszy skład jeśli chodzi o redukcję tłuszczu białego, większość tego typu spalaczy targetowych oparta jest zazwyczaj o jeden, maksymalnie dwa składniki aktywne. Co do dawkowania, to w przypadku stosowania dodatkowo Erase Fast, Ground Zero i Alphaburn stosujesz jak dotychczas, a Erase 1 kap. rano ze śniadaniem i 1 kap. przed snem, codziennie tak samo.
 4. Bull

  Jaki clen i T3

  Z T3 uważaj jak masz zdrową tarczycę, po jego odstawieniu może pojawić się niedoczynność, ten z Euro-Pharma ma bardzo skrajne opinie, z Uni-Pharma wydaje się OK.
 5. Sprawdź sobie ciśnienie z ciekawości po mocnej kawie jakie masz i daj znać, bo na moje oko to masz lekko podwyższone.
 6. Takie ciśnienie masz w czasie aktywności fizycznej czy w czasie spoczynku? Jeśli w czasie spoczynku to jakie masz normalnie? Jeśli po 1 porcji jakiegoś spalacza ciśnienie w stanie spoczynku masz takie to drugiej porcji nie stosuj tego samego dnia. Masz jakieś problemy z nadciśnieniem ogólnie?
 7. Jak dla mnie Slim Factor to przeciętny spalacz tłuszczu, choć znam ze dwie osoby, które stosowały już chyba po 4 opakowania i są nim zachwycone. Mają one nadciśnienie i ze stosunkowo niedrogich spalaczy bez stymulantów nie ma wielkiego wyboru, może dlatego. W każdym razie Slim Factor nie hamuje apetytu i tutaj pewnie pies jest pogrzebany, że jesz tyle ile jadłaś. A owy częstomocz wynika z tego że Slim Factor usuwa wodę zatrzymaną w organizmie, to akurat zaleta. Jeśli jakiś spalacz tłuszczu przez 2 tygodni nie przynosi żadnych efektów to raczej nie ma się co łudzić by nagle zaczął działać po miesiącu. Jeśli nie masz problemów z układem krążenia itp. to lepszą opcją byłby moim zdaniem spalacz temogeniczny.
 8. Zawsze kieruj się zawartością składników aktywnych w aszwagandzie (czyli żeń-szeniu indyjskim), mianowicie Witanolidów. Z tego co mi wiadomo 20% to maksymalne stężenie, najwięcej firm oferuje ekstrakt 3-5%. Ja jakiś czas temu miałem z Pure https://www.bestbody.com.pl/pure-ashwagandha-aszwaganda-p-1491.html nie wiem czy od tego czasu pojawiły się jakieś o lepszym składzie.
 9. Jeśli jest zróżnicowana o różne produkty to może być stosowana (przez zdrowe osoby) cały czas.
 10. Januszz Są dwie drogi, jedna mówi, że spalacze tłuszczu stosujemy wtedy, gdy pojawia się stagnacja, inna mówi, że stosujemy od początku redukcji by w pełni wykorzystać okres jaki przeznaczamy na odchudzanie, w obu przypadkach wykazują one taką samą skuteczność, wybór należy do Ciebie. Redlips Biorąc pod uwagę Twoje wymagania, budżet oraz preferencje, od siebie mógłbym polecić Chaos & Pain Red Sky (jeśli ma to być Twój pierwszy kontakt ze spalaczami) lub jeśli faktycznie oczekujesz po spalaczu mocnego pobudzenia i hamowania łaknienia to jak dla mnie bezkonkurencyjnym jest Alri Viper w wersji 5.0+ (jest na prawdę mocny).
 11. wołowina, cielęcina, wołowina
 12. Nie widziałem takie opinii dotyczącej Alphaburn'a, ale ktoś kiedyś podobną napisał o Target-A2, a to dość podobne suplementy. W każdym razie jeśli pojawiają się takie objawy to oczywiście odstaw od razu bo na tysiąc osób zawsze może się pojawić osoba nadwrażliwa na którykolwiek ze składników produktu, zresztą producenci suplementów o tym piszą na opakowaniu. Ewentualnie spróboj za kilka dni stosować razem z posiłkami, być może nie będzie wtedy problemu.
 13. Obecnie stosuję Haya Labs Yohimbine 5mg, mogę potwierdzić tylko że na pewno jest tam johimbina hcl, działanie OK, charakterystyczne efekty po spożyciu również, także super sprawa bo wychodzi niewiele drożej od garażowych produkcji typu palmas czy hades. Podobnie mogę pochwalić johimbinę z Man'a tylko tam jest mała dawka, trzeba więcej kapsułek na porcję. Tutaj wszystko o johimbinie
 14. Dalej taki sam w stosunku do kiedy? Według strony producenta w lutym tego roku na rynku pojawiła się nowa wersja. Oceniając skład to jest lepsza od poprzednich pod każdym względem. Ma 750 mg składników w kapsułce (nie wiem czy jest jeszcze jakiś spalacz tłuszczu mający taką dawkę w 1 kap. i nie będący oparty głównie o kofeinę jak chociażby spalacze Olimp'u) i w składzie ma kilka nowych opatentowanych składników jak Paradoxine czy LeanGBB. http://spalacze.com.pl/grains-of-paradise-paradoxine-nie-stymulujacy-spalacz-tluszczu/ http://spalacze.com.pl/leangbb-nastepca-l-karnityny/ Pobudza natomiast (według opinii tutaj na forum) słabiej niż pierwsze wersje sprzed dwóch-trzech lat, co też moim zdaniem jest na plus.
×
×
 • Create New...