Jump to content

Bull

Użytkownik
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Days Won

  11

Bull last won the day on November 8 2019

Bull had the most liked content!

Community Reputation

15

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Alphaburn to wieloskładnikowy spalacz(rauwolscine, którego jednym z izomerów jest alfa johimbina to jedna cząstka jego właściwości), raczej nie porównywałbym go do yohimbiny bo to tak trochę jakby porównać mercedesa z maluchem. Tym i tym dojdziemy na miejsce, ale w innym tempie i komforcie. Ale jak liczymy się mocno z kasą to johimbina jest dobrą opcją jako spalacz na uporczywy tłuszcz.
 2. Raczej nie od kreatyny, a treningu. Kreatyna pozwala dźwigać większe ciężary, ale nie zawsze mięśnie są do tego zaadoptowane. Na pewno nie od kreatyny, chyba, że ktoś stosuje doping, np. testosteron, wtedy mogą pojawić się tzw. back pumpsy.
 3. Szczerze mówiąc to co mówi dietetyczka to nie jest żadna ciekawa teza, a poprostu oczywistość. U osób trenujących siłowo wzrost masy mięśniowej przy jednoczesnym spadku poziom tłuszczu zdarza się stosunkowo często, zwłaszcza w pierwszych miesiącach / latach stażu bądź po dłuższej przerwie. Skoro już płacisz za dietetyka to powinien przynajmniej zbadać Cie urządzeniem pokazującym skład ciała i na tej podstawie dawać ewentualne wytyczne. Waga nigdy u osób trenujących siłowo nie powinna być wyznacznikiem a procent body fat, ewentualnie prosta miarka krawiecka
 4. Te spalacze o których rozmawiamy nie zawierają typowych składników pobudzających więc można stosować je przez dłuższy czas bez konieczności robienia przerwy. Tak, po osiągnięciu celu poprostu odstawiasz. Jeśli nie zaczniesz nagle jeść o wiele więcej kalorii to żaden efekt jojo nie ma prawa wystąpić.
 5. Alphaburn 2 kapsułki dziennie jak najbardziej wystarczy na twoją wagę, jedna rano przed śniadaniem druga przed treningiem lub przed obiadem zachowując od niego minimum 30 minut przerwy. Burn 24 stosuje się w większych dawkach. Dobrze by było mimimum 3 razy dziennie po 1 kap. przed głównymi posiłkami, większość osób bierze 2 kap. na porcje, ale jak ważysz około 60 kg to możesz brać 1, z czasem możesz zwiększyć. Co do spirali hormonalnej to suplementy nie mają wpływu na jej działanie.
 6. Erase Fast kosa z obecnym składem, lece pierwsze opakowanie i drugie już na mnie czeka. Po 3 tygodniach znacznie lepsza definicja, nabicie, wzrost siły i libido na plus. Szczerze mówiąc takich efektów nie miałem nawet po droższych boosterach testa. Ja dokładam sobie jedynie aszwagande z RAW bo w erase jest jej troche mało, aczkolwiek sam suplement pod względem składu wypada znakomicie
 7. Stosowałem przez cały sierpień i mi akurat kompletnie nie podpasował ten spalacz. Szukałem czegoś o prostym składzie z dużą dawką johy co dobrze pobudzi do treningu i pomoże się dociąć. Co do energii to bywało różnie bo każda kapsułka działała na mnie inaczej, nie wiem czy to poprostu zależne od dnia czy w każdej jest co innego.
 8. Z tego co o sobie napisałaś idealnym rozwiązaniem byłoby własnie połączenie tych dwóch środków, burn24 z alphaburnem. Skoro waga jest już stosunkowo niska i zostały najbardziej uporczywe kilogramy do spalenia to logicznym rozwiązaniem jest zastosowanie alphaburna bo lepszego środka targetowego na rynku póki co nie ma, miałem go 2 razy i super wspominam. Natomiast jeśli chodzi o wzdęty brzuch i uczucie ociężałości po posiłkach to prawdopodobnie jest to powiązane ze słabo odpowiedzią organizmu na węglowodany, czyli niska wrażliwość insulinowa. W tej sytuacji burn 24 byłby idealnym produktem, ewe
 9. Skład niczym tabletek za kilkanaście złotych. Brak standaryzacji ekstraktów oznacza że są one zapewne kiepskie jakości. Ani jeden składnik nie jest w dawce która ma prawo działać (dawki musiałyby być co najmniej kilka razy większe). Połowa składników nie ma nic wspólnego z redukcją tłuszczu. Ogólnie badziew jakich mało.
 10. Skład dobry, duża dawka składników aktywnych, ale realnie starcza na dwa tygodnie, bo pasowałoby jeść 2 kap. dwa razy dziennie. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Jeśli dany spalacz ma mieszankę zastrzeżoną to poszczególne składniki powinny być ułożone według kolejności od tych które mają największą objętość w mieszance. Tutaj na trzeciej pozycji mamy Bioperynę, które nie stosuje się większych dawek niż 5, maksymalnie 10mg. Wychodzi na to, że kolejne na liście składniki muszą mieć mniejsze dawki, a wtedy byłyby w takich ilościach, które nie mają prawa działać. To jest zastanawiające. Chyb
 11. Zestaw sprawdzony i przemyślany, w swoich kategoriach są to topowe środki obecnie na redukcję. Erase Fast działa na zupełnie odmiennej zasadzie, usuwa zatrzymaną wodę podskórną to fakt, ale przede wszystkim poprawia profil hormonalny ułatwiając redukcję tłuszczu i poprawę gęstości mięśni. Ewentualnie możesz w jego miejsce stosować booster metabolizmu jak Lean Xtreme czy Cannibal Claw. To pocenie się po Ground Zero to efekt mocnej termogenezy, tłuszcz przekształcany jest w wyniku termogenezy w energię cieplną, a organizm poci się wyrównując bilans temperatur, wiec działanie odmienne niż w
 12. Bull

  Jaki clen i T3

  Z T3 uważaj jak masz zdrową tarczycę, po jego odstawieniu może pojawić się niedoczynność, ten z Euro-Pharma ma bardzo skrajne opinie, z Uni-Pharma wydaje się OK.
 13. Sprawdź sobie ciśnienie z ciekawości po mocnej kawie jakie masz i daj znać, bo na moje oko to masz lekko podwyższone.
 14. Takie ciśnienie masz w czasie aktywności fizycznej czy w czasie spoczynku? Jeśli w czasie spoczynku to jakie masz normalnie? Jeśli po 1 porcji jakiegoś spalacza ciśnienie w stanie spoczynku masz takie to drugiej porcji nie stosuj tego samego dnia. Masz jakieś problemy z nadciśnieniem ogólnie?
×
×
 • Create New...