Jump to content

Piotr Szczurek

Użytkownik
 • Posts

  90
 • Joined

 • Days Won

  11

Everything posted by Piotr Szczurek

 1. Oba to lipne produkty, wybierz jakiś polecany w tym temacie spalacz termgeniczny + lipotropowy/targetowy. Trudno powiedzieć, jak chcesz zestaw na typowe splanie to pierwsza opcja, jak również na poprawę "ubicia" sylwetki/libido, to drugi. Bo Amix Lipidrol t szajs, Cheetah Burn Stim Free, Burn24 lub Primeval Pyretic to bardzo dobre spalacze lipotropowe. W nie celuj. Lean Fx nie jest produkowany, jak gdzieś go sprzedają to jest to sklep z podróbkami bo firma AX (Athletic Xtreme nie istnienie), podobnie jak niektórzy sprzedawcy mają obecnie z ofercie HyperLean Fx7, który nie jest produkowany przez firmę Nova Body Science/Innovative.
 2. Jesteś zdrowa ale nadwrażliwa na składniki, a to dwie różne rzeczy. Spróbuj sam 98765 czy będzie OK, jeśli tak to sam 01234, wtedy będzie wiedziała, składniki z którego produktu tak działają na Ciebie. A jeśli solo nie będzie takich efektów to stosuj sam 01234 i diuretyk, a po skończeniu na docinkę daj sam 98765.
 3. Spalacze tłuszczu to nie magiczne kapsułki dzięki którym schudniemy jedząc kilogramy słodyczy przed TV. Z tego co ja zauważyłem najczęściej na spalacze tłuszczu narzekają osoby, które powtarzają formułkę: mam dietę, trening, wziąłem spalacze i ani kilograma nie schudłem. Czyli co, dieta i trening to też pic na wodę? W każdym razie pytacie co wybrać, na pierwszy ogień poleciłbym popularny Pure Clinical Burn i Target-A2 lub zamiast niego lepszy spalacz targetowy Brawn Gamma Burn. Jeśli po miesiącu będziecie chcieli "coś więcej", to wtedy można pomyśleć o połączeniu typu Lit The F%#k Up + Thyro-Lean V2 i ew. jakiś diuretyk jeśli zostanie jakaś zatrzymana woda pod skórą.
 4. Mocne pobudzenie, słabe spalanie, tak w uproszczeniu.
 5. Moim zdaniem najlepsza wersja Stimerexa to ES (jeśli chodzi o spalanie tłuszczu), a nie pobudzenie. Stimerex Hardcore ma gorszy skład. Celuj w taką wersję (sprawdzałem na sobie już większość spalaczy Hi-Tech'a). A co do Stimerex Hardcore w wersji z DMAA to z tego co mi wiadomo ostatnie partie miały termin ważności do połowy zeszłego roku, więc jeśli to jakieś świeże partie to może fake, tak samo jak latają po sieci Black Mamby i Hellfire z C.Fimbriatą, o których to sam producent nigdy nie słyszał i dziwnym sposoberm tylko na całym świecie dostępne są w Polsce...
 6. Przykra sprawa. Moim zdaniem nie ma problemu, bo okres półtrwania tych składników jest krótki, ale z ostrożności możesz już od jutra nie brać. p.s. w jakim celu potrzebna jest krew przy tej infekcji?
 7. Rano przez śniadaniem: 1 kap. 98765 + 1 kap. Corti-Lean V2 + 1 kap. Lit The Fck Up Przed treningiem (a jeśli miałabyś problemy z zasypianiem, to po południu między posiłkami): 1 kap. 98765 + 1 kap. Corti-Lean V2 (a jeśli to wersja pierwsza to 2 kap.) + 1 kap. Lit The Fck Up. W dni wolne od treningu tą porcję stosujesz po południu między posiłkami. Przed snem: 1 kap. Corti-Lean V2 Jeśli na początku jedna porcja spalaczy (chodzi o Lit The Fck Up) działa na Ciebie za mocno, to pozostań przy jednej porcji (np. po południowej) dziennie, drugą dorzucisz jak organizm się zaadaptuje. Pozostałe produkty stosuj od razu jak wyżej. Na początku możesz stosować liThe Fck Up z obiadem, a nie na pusty żołądek, wtedy działanie pobudzające będzie słabsze.
 8. Szczerze to mogłaś wybrać Cheetah Non Stim, moim zdaniem super zdałby się w Twoim przypadku, można go także z 98765em łączyć. Ale może po samym 98765ie nie będziesz miała żadnych niepokojących objaw i będzie mogła stosować pełną dawkę, 3 kap. dziennie (wcześniej zacznij od 1 kap.). Sorry za spamowanie wątku, może niech moderator przeniesie rozmowę do nowego tematu?
 9. Powiem tak, pod względem składu to nie znajdziesz lepszego spalacza targetowego na rynku, ale czy się w Twoim wypadku solo sprawdzi to nie wiem, bo jego stosuje się albo jako właśnie dodatek do spalacza termogenicznego lub lipotropowego, albo solo, kiedy mamy do spalenia resztki tłuszczu, tego opornego. Jak masz dużo tkanki tłuszczowej to on nadal będzie działał, ale czy zobaczysz jego efekty spalając kilka cm obwodu brzucha/bioder jeśli (pisze teoretycznie) nadwaga jest spora i będziesz stosować 1/2 lub 1/3 zalecanej dawki, wątpię.
 10. Ogólnie to nic dodać nic ująć w stosunku do tego co napisał Patryk. Jeśli chcesz stosować, to: - tylko jedna porcja (1 kap.) dziennie, po głównym posiłku, - tylko jeden środek, - nie pij kawy w odstępie 4h od stosowania spalacza tłuszczu, - jeśli będzie wszystko OK i tak przez kilka dni (np. tydzień) to możesz potem dorzucić jeszcze jedną kapsułkę zachowując odstęp między porcjami 6-8h i nie popijając kawą w okolicy tych porcji. Jeśli po 98765ie w przypadku jak powyżej byś miała jakieś negatywne reakcje to raczej odpuściłbym wtedy spalacze tłuszczu i się przebadał dokładnie.
 11. burn24 (przynajmniej u moje dziewczyny) działa diuretycznie, usuwa zatrzymaną wodę podskórną, wiec to nie żyły zgrubiały po Burn24 tylko masz mniej wody podskórnej jeśli masz problem z godpodarką wodno-elektrolitową i tak na prawdę nie wiesz czy waga stoi w miejscu, a tłuszcz spada, to najlepiej zrobić badanie chociażby wagą typu Tnaita i sprawdzić orientacyjnie poziom tkanki tłuszczowej sugeruje obniżyć poziom kalorii do 1600 i sprawdzic wage za tydzień
 12. zerknij na tą wypowiedz ponizej okazalo sie ze przyczyna nie lezy ani w doborze nieodpowiednich spalaczy, ani w treningu i dieci
 13. Od siebie mogę polecić Lean EFX, długo działa, nie chce się po nim jeść, energia przez cały dzień, to tak w skrócie. Ja bym stosował 1 kap. Lean EFX + 1 kap. 98765 rano i taką samą porcję po południu. Dla niektórych 1 kap. Lean EFX dziennie wystarcza.
 14. Stosując 1/2-1/3 porcję dzienną spalacza ciężko o efekty niestety. A może Inferno Apocalypse? Pobudza słabiej od 01234, więc będzie można stosować pełną dawkę? Ewentualnie tak jak kolega polecił Burn24 + Lean Xtreme, moim zdaniem super połączenie i bardzo chwalone. Assasinate to termogenik bez pobudzaczy, skład ma dobry, ale chyba Burn24 zbiera lepsze opinie u osób, które stosowały oba te produkty jednocześnie. Lub też Inferno Apocalypse + Lean Xtreme.
 15. A czy mógłbyś rozwinąć temat? Jaki związek ma spalacz Redox ze spłodzeniem potomstwa? Wykryto tam jakieś niedozwolone składniki, hormony, czy chodzi o coś innego?
 16. Hast - Ani 98765 ani 01234 nie zawiera żadnych składników hepatoksycznych (wpływających negatywnie na wątrobę czy inne narządy). Musisz mieć jednak na uwadze, że wątroba wytwarza enzymy i bierze udział w wielu procesach metabolicznych, w czasie redukcji tkanki tłuszczowej jest poddawana większemu niż zazwyczaj obciążeniu (niezależnie czy stosujemy spalacze czy też nie). Dodatkowo redukując tkankę tłuszczową powinniśmy zwiększyć podaż białka, co także wpływa na większe obciążenie wątroby. Co więcej, udowodniono, że sam trening może zwiększać próby wątrobowe. Oczywiście u zdrowej osoby wszystko jest w normie, ale jeśli mamy problemy z tym narządem (abstrahując od jej przyczyny), to na redukcji możemy zawsze wspomóc się jakiś produktem typu NAC (n-aceetyl l-cysteina) czy (mój ulubiony ze względu na stosunek cena/jakość) Pure Cycle Protect. Marti - Mogą być stosowane, nie przeciwwskazań ku temu w przypadku tych produktów, było to już w tym temacie uzasadniane pod względem merytorycznym.
 17. Najlepszy był taki produkt SNS Inhibit-P na prolaktynę, ale chyba już nie jest produkowany, natomiast jeśli jesteś na redukcji to moim zdaniem z firmy Olympus Labs Produkt Arimacare Pro byłby najlepszy. Ale w starej wersji, która ma bardziej rozbudowany skład https://www.bestbody.com.pl/olympus-labs-arimacare-p-1504.html Nie tylko obniża poziom prolaktyny, ale też estrogenu i kortyzolu, a przy okazji fajnie wywala wodę podskórną i promuje taką 'suchą' sylwetkę. Ciekawy produkt to także #RAW P-5-P to specjalny koenzym, który był właśnie zawarty we wspomnianym Inhibit-P. DOkupując do tego Vitex mamy dokładnie ten sam produkt z SNS i cenowo lepiej nawet wypada.
 18. Nie jest to normalne, że Cię głowa boli po każdej porcji Redox'a, ale może masz niewielką tolerancję na stymulanty (w tym wypadku kofeinę) i to dlatego. Zwiększenie dawki tego spalacza nie spowoduje zahamowanie apetytu, bo nie ma w nim żadnych składników hamujących apetyt, a jedynie głowa będzie Cię jeszcze bardziej boleć (od nadmiaru kofeiny). Na moje oko to bardzo przeciętny jest ten spalacz więc nie spodziewaj się wiele po nim. Jeśli waga nie spada, to postaraj się obciąć kalorie ewentualnie zwiększ wydatek energetyczny (trening).
 19. Na mnie to połączenie, czyli Inferno Apocalypse i 98765 działało bardzo dobrze, ale jeśli odczuwasz po Inferno Apocalypse mega pobudzenia to możesz się zawieźć. Te dwa produkty często są stosowane razem bo uzupełniają się swoim działaniem. Jeśli preferujesz mocniej pobudzające i mocniej hamujące łaknienie produkty czy też tego oczekujesz, to lepszą opcją jest chwalony spalacz Ignit3 z firmy Olympus. Tak samo możesz go połączyć z 98765em. W sklepie Best Body kupowałem dwa lub trzy razy i nie miałem najmniejszych zastrzeżeń co do jakości produktów i obsługi, na rynku są wiele lat i prawdę pisząc nie słyszałem o nich złej opinii. Na pewno trzeba uważać na prywatnych sprzedawców z Alledrogo czy Ebaya.
 20. Stosowałem na początku tego roku, w moim przypadku mocno hamował apetyt, ale przy okazji było dobre samopoczucie, pewnie ze względu na to, że w składzie ma dużo prekursorów dopaminy. Ze spalaczy który u mnie najmocniej hamował apetyt to mógłbym polecić Dark Metal Thrasher i Alri Viper Hyperdrive 5.0+, ale też mocniej pobudzają w stosunku do Phenadrine.
 21. Klaudyna, nie podawałaś jakie suplementy stosujesz, żeby ktoś Ci pomógł rozplanować ich stosowanie. A jeśli to pytanie, jakie spalacze będą dla Ciebie odpowiednie, to nie ten temat.
 22. Białek SFD (Allnutrition, SFD) unikaj, bo oni znani są z oszustw (afera sojowa, abnexen, itd.). Do białek wołowych nie jestem przekonany ze względu na smak i profil aminokwasowy, a hydrolizaty koncentratu są droższe od izolatów, a mają gorsze parametry. Z tych co podałeś najlepsze są Amix Isoprime CFM i Trec Isolate (minimalnie gorsze parametry. Natomiast najlepszy stosunek ceny do składu moim zdaniem ma Whey Pure Fusion.
 23. Do Target'a nie ma sensu dodawać johimbiny, w podobnej cenie masz z tej samej firmy Synefrynę (Synephrine 99%), dwa opakowania i zestaw jak dla mnie super.
 24. Spalacz możesz zawsze łączyć z boosterem testosteronu/blokerem estrogenu-kortyzolu. Na ten spalacz T5 uważaj, kupiłem na początku tego roku to badziewie i po niektórych kapsułkach chodziłem po ścianie, po innych nie było w ogóle czuć działania. Potem poczytałem, że większość osób tak ma i ten supel to jakiś wałek produkowany na Śląsku w piwniczanych warunkach, to typowy underowy produkt.
×
×
 • Create New...