Jump to content

akasha777

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

akasha777 last won the day on April 5 2018

akasha777 had the most liked content!

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, czym się dokładnie różnią wersję 60 kap. (650 mg) od 45 kap (614mg)?
 2. Bardzo dziękuje za odpowiedz i pomoc. Postaram się zastosowač
 3. Fenix Ground Zero + Cannibal Claw - waga stoi Proszę o radę, co robię źle: Waga 72 kg, wzrost 161 cm. Od 2 tygodni staram się trzymać dietę 1000-1200 kcal (redukcja 2 tygodnie na razie) Rano na czczo Fenix+Cannibal Claw (po 1 kapsułce każdy, a popołudniu już nie biorę z uwagi na potliwość i takie ogólne rozedrganie) 5x w tygodniu (rano na czczo) marszo-biegi po 50 minut. Waga nie spada. Odpuścić sobie suplementy? Zwiększyć kaloryczność ? 3 lata temu na synedrexie i fen
 4. Proszę o radę, co robię źle: Waga 72 kg, wzrost 161 cm. Od 2 tygodni staram się trzymać dietę 1000-1200 kcal. Rano na czczo Fenix+Cannibal Claw. 5x w tygodniu marszo-biegi po 50 minut. Waga nie spada. Odpuścić sobie suplementy? Zwiększyć kaloryczność ? 3 lata temu na synedrexie i fenixie zeszłam z 95 do 62kg, nigdy w życiu tak jak teraz waga nie stała tak opornie.
 5. Witam, czy ktos stosowal? Mocno hamuje laknienie?
 6. Zastanawiam się czy nie brać jednak 3 tabletek dziennie - wówczas zarówno hamowanie apetytu jak i energia powinny się utrzymać na równym poziomie przez cały dzień. Czy ktoś próbował ?
 7. Pobudzenie srednie, ale ja ogólnie jestem raczej odporna hamowanie laknienia ok - w szczegolnosci po 2 tabletce (po 14 wlasciwie juz nic nie musialabym jesc). Polecam - napewno lepszy od pure clinical.
 8. Bardzo dziękuje ! Tez stosowalam pure clinical burn i srednio - sprobuje teraz to !
 9. Hej, czy ktoś stosował w/w suplement ? Zależy mi na bardzo silnym hamowaniu łaknienia i zastanawiam się czy zamawiać.
 10. Hej, czy ktoś z was po zazywaniu przez dluższy czas Fenixa zauważył u siebie obniżony nastrój/stany depresyjne/płaczliwosc?
 11. Hej, doradźcie co mam zrobić. Na synedrexie zeszłam z 93 kg do 68 - 70 kg. Potem stosowałam Phenadrol przez 3 dni i dostałam mega uczulenia - czerwona skóra, duszności i mocno przyspieszone tętno. Następnie stosowałam Stimerex Hardcore - i tutaj trochę mojej winy, bo zarzuciłam na 2 miesiące ćwiczenia i dietę - nie przytyłam, ani nie schudłam. W tamtym tygodniu przyszedł do mnie Fenix Ground Zero (chce jeszcze zrzucić min. 15 kg). Pierwszy dzień wzięłam 1 kapsułkę, trochę mną telepało ale dało rade wytrzymać. Na drugi dzień wzięłam 1 rano, 2 w południe - efekt zero snu w nocy i takie
×
×
 • Create New...