Jump to content

legat

Użytkownik
 • Posts

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

legat last won the day on February 8 2019

legat had the most liked content!

Recent Profile Visitors

946 profile views

legat's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

8

Reputation

 1. Hej! Ja sprawdzam na stronach producentów co produkują na ten moment. Potem szukam. Ost się dałem się zrobić niestety.
 2. Poszukaj na oficjalnych stronach producenta czy suple są jeszcze produkowane! Potem coś kup. Jest teraz dużo podróbek niestety! Ja startuje za dwa dni z Insane labs diablo.
 3. Mam pytanie czy stosując spalacz tłuszczu thermo craze w drugim miesiącu Stimerex + target a2 można opcjonalnie stosować suplement Goliat labz Ejaculoid albo core labz ero ferol?
 4. Ok. Dzięki tak zrobię. Wiesz tak naprawdę nie mam pojęcia. Wiem, że ogólnie brakuje krwi a oni maj pozytywne wyniki korony i sa w nie najlepszym stanie☹️ Dzisiaj dostałem info z pracy ze jest potrzebna i organizowane jest oddanie dlatego pytam bo chce pomoc.
 5. Witam! Mam pytanie,rodzice mojego kolegi zachorowali na Covid i potrzebna jest krew bardzo chcę oddać ale biore teraz Clinical burn i yohe! Czy jeśli od jutra przestane mogę w środę oddać krew? bardzo proszę o info
 6. PES Shift 90 kaps. Witam! stosował ktoś ten suplement? Warto dorzucić na redukcji do Ans Thermo Craze i Nolvadren xt! Czy warto wybrać cos innego( Pes można teraz dostać za 100 zł co też ważne!😀)
 7. Redukcja. Fajnie wywala wodę, lepsza definicja zdecydowanie. Lepszy sen. No i problemów z tym nie mam😀Ale libido też na plus!
 8. Osobiście nie zauważyłem( chyba że nie potrafiłem) różnicy między Nolvadren a Px4. Podobne odczucia.Ostatnim razem trafiłem na promocje Px4 zakupiłem i nie żałuje. Teraz też się przymierzam do zakupu i chyba wybór ponownie padnie na px4. Stosunek cena/skład!.
 9. Stack kreatynowy Do tej pory stosowałem tylko jabłczany teraz chciałbym spróbować jakiś stack!Jaki sprawdzony stack kreatynowy polecacie?
 10. Spoko dzięki za odpowiedzi . Tak też zrobię! Ostatnio byłem na GZ i po poradach na forum na produktach z Arimistane, właśnie nolvadren xt a na drugi miesiąc miałem px4 i też było Ok.
 11. Mocna jeśli chodzi o spalanie czy pobudzenie! Cenowo też fajnie wyglada! Chyba się zdecyduje, chce przetestować coś nowego. Warto do niego coś dorzucić np: targeta?
 12. Hydroxyelite + johimbine? Zostało mi po ostatnim razie Ground zero na 2,5 tygodnia i zastanawiam się czy zakupić drugie opakowanie na "cykl" czy np. po nim przejść na Hydroxyelite + hayalabs johimbine 5mg? Zastanawiam się też nad Alri viper ale wtedy bez johimbine bo zawiera Alri ja zawiera w składzie, wtedy do viper dodałbym targeta! Co sądzicie?
 13. Amix 2x3 po głównych posiłkach. Można też 3x2. Dużo pij wody. Grounda stosuje rano po przebudzeniu potem przed treningiem i ostatnia ok 17-stej, fajnie zabija wieczorne łaknienie. Podobnie zestaw nr 1.
 14. Można. Ja połączyłbym na pierwszy raz Ground z Amix Diuretic. Ground jest kompleksowy spala, dodaje energii i jednocześnie hamuje apetyt. Amix dodatkowo pozbędzie się szybciejwody z organizmu przez to powinna spaść waga, widoczne będą efekty, jednocześnie wzrośnie motywacja do "walki"😀 co do stosowania tego zestawu dodatkowo z diet pills może doradzi ktoś z expertów ja razem tego nie stosowałem.
×
×
 • Create New...