Jump to content

Karina

Użytkownik
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Karina last won the day on March 25

Karina had the most liked content!

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Karina's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

12

Reputation

 1. Chciałabym przestrzec osoby, które zakupiły ten spalacz tłuszczu lub zastanawiają się gdzie kupić Fenix Ground Zero. Otóż według informacji od producenta, Fenix Ground Zero (Fenix Ground Zero Black Edition) nie jest produkowany od końca 2020 r. Jedynym dystrybutorem tego produktu na terenie Europy był sklep Best Body. Według informacji od producenta wszelkie oferty innych "sprzedawców" dotyczą tzw. podróbek lub są próbą oszustwa. Ja zakupiłam produkt poprzez serwis OLX od sprzedawcy (ciągle zmienia nazwę użytkownika i miasto) pod poniższym adresem: https://www.olx.pl/d/oferta/56789-ground-zero-CID628-IDPfocq.html Ja swoją próbkę odesłałam do analizy, w środku okazało się, że nie znajduje się (poza kofeiną) nic co wynika z etykiety, co więcej w środku były domieszki psychoaktywnych substancji o nic nie mówiących mi nazwach. Sprawa oczywiście trafiła do prokuratury i innych służb. Jeśli są inni oszukani, proszę tutaj pisać lub na priv, im więcej będzie informacji tym szybciej odzyskamy pieniądze, a oszuści zostaną ukarani.
 2. Chciałabym przestrzec osoby, które kupiły w ciągu ostatnich miesięcy lub zastanawiają się gdzie zakupić Evolab Alphaburn. obecnie sprzedawane podróbki są na OLX pod adresem https://www.olx.pl/d/oferta/43210-98765-spalacz-tluszczu-CID628-IDNZLvy.html Jest on nieprodukowany od początku 2021 r., według producenta jedynym legalnym dystrybutorem tego produktu na terenie Europy był sklep Best Body. Obecnie na rynku pojawiły się podróbki tego produktu sprzedawane głównie na serwisach typu OLX, Allegro Lokalnie i różnych firm krzaków sprzedających tabletki na odchudzanie typu Slimberry itp. Ja akurat zakupiłam akurat Alphaburn na Allegro od sprzedawcy o loginie ketooftheyear_pl Jest to tzw. krzak, zarejestrowany w USA, w skrócie kupującego nie chroni prawo UE. Co gorsza, otrzymałam produkt, który w niczym nie przypominał oryginału, skontaktowałam się z producentem i otrzymałam odpowiedź, że produkt obecnie absolutnie nie jest produkowany i żadna firma nie mogła go zakupić gdzie indziej (dystrybutor, hurtownik itp.), a już na pewno żaden sprzedawca o którym piszę. Co więcej, po kontakcie telefonicznym ze sprzedawcą, niejakim Chris Wenke, okazało się, że nie wie od kogo zakupił towar (gdzieś w USA, potem inne bajki), a poza tym stwierdził, że szefem jest jakiś inny 'obcokrajowiec' Horst Heise (prowadzi szemraną firmę Horst Heise Synergy w Gdyni nr tel. 513 540 000), który to z kolei twierdzi, że wszystko jest OK). Niestety nie jest i przestrzegam przed tym oszustem, jeśli komukolwiek cokolwiek wyśle to na pewno nie będzie to oryginalny i bezpieczny produkt co można szybko zweryfikować. Te same podróbki ten sam sprzedawca próbuje wprowadzić do obrotu za pośrednictwem OLX (ciągle zmienia login, obecnie "1eouVT" jest w członie identyfikującym sprzedawcę - wystarczy kliknąć na wszystkie produkty sprzedawcy i zobaczyć adres URL) na Olx... pewnie jak usuną mu ofertę to będzie pod inną nazwą sprzedawcy oferował gdzie indziej, w środku w najlepszym wypadku mąka, w najgorszym wiadomo... Poznać łatwo, podróbki mają np. napis 'Dietary Supplement' na żółtym (a nie jak w oryginale na pomarańczowym) tle, niektóre mają też czerwony pasek na folii na nakrętce. (info od producenta) Niemniej jednak oszuści z czasem dopracują opakowania i etykiety i trudno będzie odróżnić podróbkę od nieprodukowanego już oryginału, dlatego przestrzegam, by nie dać się oszukać. Obecnie podróbki sprzedawane są również poprzez spółkę krzak NEW HANDEL SP Z O O (KRS: 0000623817, NIP: 5213738979, REGON: 364738152). Jeśli są inni oszukani, proszę tutaj pisać lub na priv, im więcej będzie informacji tym szybciej odzyskamy pieniądze, a oszuści zostaną ukarani.
 3. Hej, co sądzicie o produktach firmy Sport Definition? To chyba jakaś polska firma, zna ktoś albo stosował ich produkty?
 4. Purple Wraath nie zawierają żadnych stymulantów, ani nie podnoszą poziomu cukru we krwi jak węglowodany, więc nie ma przeciwwskazań do łączenia z jakimikolwiek spalaczami tłuszczu.
 5. U mnie Diuretic Complex się sprawdził (ale porcja dzienna to aż 6 kapsułek), stosowałam też H2o Expulsion, równie dobry, a mniej kapsułek trzeba połykać. Natomiast wcześniej mialam diuretyk z firmy MHP X-Pel oraz Cutting Edge (przez niektórych okreslany spalaczem) i niestety bez efektów...
 6. Bardzo gęste białko zarówno na wodzie jak i mleku. Praktycznie niewyczuwalny smak. Ja stosowałam 25g + 150 ml wody, po kilku minutach robił się budyń. Zamiast kolacji dobra sprawa na low carb.
 7. Stosuję obecnie, bardzo tanio wychodzi, a jakość taka sama jak Swanson Spirulina którą miałam poprzednio. Ten sam zapach, kolor i smak (Swanson'a kruszyłam, bo tabletki były za duże jak dla mnie).
 8. Kupiłam z przyjaciółką spalacz Berator na spółkę bo nie jest tani. Obecnie ćwiczymy 5 godzin tygodniowo rower i step, nie zauważałyśmy postępów w chudnięciu. Kiepski spalacz jak większość na rynku.
 9. Moim skromnym zdaniem popularny i jednocześnie kiepski produkt. Głównie sklada się z kolagenu, glukozaminy i chondroityny. Jeśli komuś te składniki pomagają, to albo ma lekki uraz albo z czasem bez niego by mu przeszło, ponieważ według badań te składniki nie mają potwierdzonej skuteczności (chyba tylko glukozamina jedynie w dysfunkcji stawy biodrowego). Lepiej już kupić Cissus albo Boswellie Serratę.
 10. Faktycznie na ściankach liporeduxa zostaje sporo żelu, ja otwarłam, wtarłam zapewne znacznie większą dawkę niż standardowa i poza większym chłodem na ciele (mentol) nie było żadnych niepokojących efektów, w każdym razie produkt spełnił oczekiwania
 11. kompletny brak efektów, pewnego dnia wzięłam 2 kap. na raz po czym w ogóle o tym zapomniałam za pół godziny wzięłam kolejne 2 kapsułki, potem się zorientowałam że w sumie zjadłam cztery, nawet nie odczułam pobudzenia po kofeinie
 12. Musiałam odstawić po dwóch dniach stosowania, czuję się po nim okropnie jakby depresja mnie dopadała, ciągły niepokój... nie wiem czy to normalne po składnikach co piszą na etykiecie
 13. Moja mama stosuje go od trzech tygodni, nie ma niestety aktywności fizycznej. Kazałam jej ograniczyć węglowodany w jedzeniu na tyle na ile może sobie pozowolić, diety nie ma specjalnej. Na razie na wadze jest (rano na czczo) 2,5 kg mniej, zobaczymy jak będzie na koniec. Mówi tylko że jest jej po nieco nieco gorąco, pewnie to te ketony malinowe.
 14. na jednym z for (nie chcę pisać z nazwy) facet stosował tylko jedną porcję dziennie Inferno Apocalypse w ilości 3 kap. i był zachwycony, ale to raczej opcja dla osób mało wrażliwych na pobudzacze
 15. jw. jeśli kupujesz w normalnych sklepach nie ma się co obawiać
×
×
 • Create New...