Jump to content

Karina

Użytkownik
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Karina last won the day on March 25

Karina had the most liked content!

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

2360 profile views

Karina's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

12

Reputation

 1. Powtórzę to samo co w innym temacie. Uwaga, zakupiłam w popularnym serwisie aukcyjnym ten produkt od sprzedawcy o loginie ketooftheyear_pl Jest to tzw. krzak, zarejestrowany w USA, w skrócie kupującego nie chroni prawo UE. Co gorsza, otrzymałam produkt, który w niczym nie przypominał oryginału (który kupowałam m.in. w Best Body), skontaktowałam się z producentem i otrzymałam odpowiedź, że produkt obecnie absolutnie nie jest produkowany i żadna firma nie mogła go zakupić gdzie indziej (dystrybutor, hurtownik itp.), a już na pewno żaden sprzedawca o którym piszę. Co więcej, po kontakcie ze sprzedającym okazało się, że nie wie od kogo zakupił towar (gdzieś w USA, potem inne bajki), a poza tym szefem jest jakiś obcokrajowiec rzekomo Horst Heise, u którego rzekomo pracuje, który to twierdzi, że wszystko jest OK). Niestety nie jest i przestrzegam przed tym oszustem, jeśli komukolwiek cokolwiek wyśle to na pewno nie będzie to oryginalny i bezpieczny produkt co można szybko zweryfikować. Po moim telefonie oczywiście ze strony kontaktowej zniknął adres e-mail horst.heise@pandoktor.pl lub chris.wenke@onet.pl oraz telefon 513540000. Te same podróbki ten sam sprzedawca próbuje wprowadzić do obrotu za pośrednictwem konta 'Alphaburn' (ciągle zmienia login) na Olx... pewnie jak usuną mu ofertę to będzie pod inną nazwą sprzedawcy oferował gdzie indziej, w środku w najlepszym wypadku mąka, w najgorszym wiadomo... Poznać łatwo, podróbki mają np. napis 'Dietary Supplement' na żółtym (a nie jak w oryginale na pomarańczowym) tle, niektóre mają też czerwony pasek na folii na nakrętce. (info od producenta)
 2. Uwaga, zakupiłam w popularnym serwisie aukcyjnym ten produkt od sprzedawcy o loginie ketooftheyear_pl Jest to tzw. krzak, zarejestrowany w USA, w skrócie kupującego nie chroni prawo UE. Co gorsza, otrzymałam produkt, który w niczym nie przypominał oryginału (który kupowałam m.in. w Best Body), skontaktowałam się więc z producentem i otrzymałam odpowiedź, że produkt obecnie absolutnie nie jest produkowany i żadna firma nie mogła go zakupić nigdzie indziej (dystrybutor, hurtownik itp.), a już na pewno żaden sprzedawca o którym piszę. Co więcej, po kontakcie ze sprzedającym okazało się, że nie wie od kogo zakupił towar (gdzieś w USA, potem inne bajki), a poza tym szefem jest jakiś obcokrajowiec rzekomo Horst Heise, u którego rzekomo pracuje, który to twierdzi, że wszystko jest OK). Niestety nie jest i przestrzegam przed tym oszustem, jeśli komukolwiek cokolwiek wyśle to na pewno nie będzie to oryginalny i bezpieczny produkt co można szybko zweryfikować. Po moim telefonie oczywiście ze strony kontaktowej zniknął adres e-mail horst.heise@pandoktor.pl oraz telefonu 513540000.
 3. Hej, co sądzicie o produktach firmy Sport Definition? To chyba jakaś polska firma, zna ktoś albo stosował ich produkty?
 4. Purple Wraath nie zawierają żadnych stymulantów, ani nie podnoszą poziomu cukru we krwi jak węglowodany, więc nie ma przeciwwskazań do łączenia z jakimikolwiek spalaczami tłuszczu.
 5. U mnie Diuretic Complex się sprawdził (ale porcja dzienna to aż 6 kapsułek), stosowałam też H2o Expulsion, równie dobry, a mniej kapsułek trzeba połykać. Natomiast wcześniej mialam diuretyk z firmy MHP X-Pel oraz Cutting Edge (przez niektórych okreslany spalaczem) i niestety bez efektów...
 6. Bardzo gęste białko zarówno na wodzie jak i mleku. Praktycznie niewyczuwalny smak. Ja stosowałam 25g + 150 ml wody, po kilku minutach robił się budyń. Zamiast kolacji dobra sprawa na low carb.
 7. Stosuję obecnie, bardzo tanio wychodzi, a jakość taka sama jak Swanson Spirulina którą miałam poprzednio. Ten sam zapach, kolor i smak (Swanson'a kruszyłam, bo tabletki były za duże jak dla mnie).
 8. Ja przeciwnie, więcej energii i lepsze samopoczucie, ale patrząc za okno można faktycznie złapać depresje
 9. Kupiłam z przyjaciółką spalacz Berator na spółkę bo nie jest tani. Obecnie ćwiczymy 5 godzin tygodniowo rower i step, nie zauważałyśmy postępów w chudnięciu. Kiepski spalacz jak większość na rynku.
 10. Moim skromnym zdaniem popularny i jednocześnie kiepski produkt. Głównie sklada się z kolagenu, glukozaminy i chondroityny. Jeśli komuś te składniki pomagają, to albo ma lekki uraz albo z czasem bez niego by mu przeszło, ponieważ według badań te składniki nie mają potwierdzonej skuteczności (chyba tylko glukozamina jedynie w dysfunkcji stawy biodrowego). Lepiej już kupić Cissus albo Boswellie Serratę.
 11. Faktycznie na ściankach liporeduxa zostaje sporo żelu, ja otwarłam, wtarłam zapewne znacznie większą dawkę niż standardowa i poza większym chłodem na ciele (mentol) nie było żadnych niepokojących efektów, w każdym razie produkt spełnił oczekiwania
 12. kompletny brak efektów, pewnego dnia wzięłam 2 kap. na raz po czym w ogóle o tym zapomniałam za pół godziny wzięłam kolejne 2 kapsułki, potem się zorientowałam że w sumie zjadłam cztery, nawet nie odczułam pobudzenia po kofeinie
 13. Musiałam odstawić po dwóch dniach stosowania, czuję się po nim okropnie jakby depresja mnie dopadała, ciągły niepokój... nie wiem czy to normalne po składnikach co piszą na etykiecie
 14. Moja mama stosuje go od trzech tygodni, nie ma niestety aktywności fizycznej. Kazałam jej ograniczyć węglowodany w jedzeniu na tyle na ile może sobie pozowolić, diety nie ma specjalnej. Na razie na wadze jest (rano na czczo) 2,5 kg mniej, zobaczymy jak będzie na koniec. Mówi tylko że jest jej po nieco nieco gorąco, pewnie to te ketony malinowe.
 15. Z czym byśmy go nie połączyli to efekt będzie taki sam jakbyśmy stosowali tylko drugi produkt, bo ten Burn 4 All to jeden z gorszych "spalaczy". Burn4All opinie W każdym razie z Alphaburnem można łączyć praktycznie każdy jeden spalacz, jeśli zależy nam na spalaniu tłuszczu "brzusznego".
×
×
 • Create New...