Jump to content

red_viper

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

red_viper last won the day on November 24 2020

red_viper had the most liked content!

Community Reputation

8

Recent Profile Visitors

602 profile views
 1. Kup jakiekolwiek nowe okulary, 'sparciała' guma w starych powoduje, że są nieszczelne. Oczywiście przed pływaniem dopasuj do obwodu głowy pasek gumowy.
 2. A trochę sobie nie wkręcasz? Składniki mają krótki okres półtrwania, nawet zakładając, że masz nadwrażliwość na jakiś ze składników (tego nigdy nie można wykluczyć bo jest to kwestia indywidualna), to szybko przejdzie. Jeśli tak też będzie i szybko przejdzie, możesz np. jutro lub po jutrze ponowić dawkę, jeśli objawy się ponowią to wtedy odstaw produkt.
 3. A jakieś konkrety alternatywnych lepszych produktów w niższej cenie? Bo też szukam, patrzę na składy i nie widzę nic lepszego, a tym bardziej tańszego i lepszego.
 4. Przy wrzodach żołądka to wspomniana witamina C również może podrażniać śluzówkę żołądka. Natomiast tylko po jednym spalaczu tłuszczu na rynku słyszałem, że ktoś miał problemy z oddawaniem moczu (Beta Labs Red Vipers). Generalnie przy wrzodach żołądka kofeina również nie jest wskazana i myślę, że 90% składników ze spalaczy tłuszczu termogenicznych (nawet najpopularniejszy składnik tego typu produktów czyli bioperyna czy synefryna odpadają). Raczej celowałbym w spalacz lipotropowy. Oczywiście nie będzie po nim ani energii, ani poprawy wytrzymałości, ale też u osób z poważnymi dolegliwościami żoł
 5. Zerknij na Pure Clinical Burn, najlepszy ze stosunkowo tanich spalaczy, do 150zł ciężko o coś lepszego, a niekiedy spalacze po 200 zł są gorzej oceniane od niego.
 6. Jeśli to dieta redukcyjna to jeden dzień "ładowania" nie zaszkodzi, jeśli chodzi o dzisiejszy dzień to jeśli nie jesteś głodny, możesz śmiało poczekać do obiadu. metabolizm w jeden dzień nie zwolni, ani nie przytyjesz po jednym dniu off'a.
 7. Najlepsza wersja to ta ze składem poniżej. Na pewno unika tej co ma w składzie C.Fimbriata, bo najgorsza, dwóch znajomych twierdziło, że w ogóle nie działa.
 8. To pytanie na zasadzie jakich efektów można się spodziewać po treningu A, czy po diecie B. Odpowiedź jest zawsze taka sama, zależy to od bardzo wielu czynników i nikt Ci tego nie wyliczy, ani nie powie. Trzymaj ujemny bilans kaloryczny i obserwuj wagę raz w tygodniu o tej samej porze. Jak spada mało to obcinaj kalorie.
 9. Z tego co czytałem to ANS została wykupiona przez Hi-Tech Pharmaceuticals i od tego czasu jest problem z dostępnością (jak wielu produktów tej marki) poza USA, a i tam krucho. Zerknij na Stimerex-ES lub Hellfire, stosowałem oba i w porównaniu z Thermo Crazem moim zdaniem wypadają lepiej pod kątem spalania tłuszczu, a pobudzenie takie samo. Tylko mowa o wersjach USA, a nie nowych na Europę z okrojonym składem. Swoją drogą to tak samo jak Thermo Craze produkty marek Hi-Tech'a.
 10. Ground Zero: 1 kap. rano + 1-2 kap. po południu lub przed treningiem. Zaczynasz od 1 kap. dziennie razem z posiłkiem w celu sprawdzenia tolerancji organizmu. Jeśli OK, następnego dnia stosujesz przed śniadaniem. Jeśli OK, to kolejnego dnia dodajesz drugą porcję 1 kap. Jeśli masz dużą tolerancję na stymulanty możesz stosować 1 kap. rano i 2 kap. po południu lub przed treningiem. Alphaburn: 1 kap. rano, 1 kap. przed treningiem lub po południu. Alphaburna dodajesz do Ground Zero, jeśli sam GZ nie pobudza Cię nadmiernie (oba produkty działają synergistycznie). Można stosować trzecią porcję 1
 11. Różnic w działaniu między kapsułkami, a proszkiem nie ma jeśli chodzi o kreatynę. W proszku bardziej opłacalna, w kapsułkach bardziej wygodna. Jeśli ptrzebujesz do pracy fizycznej to sugeruję stosowanie codziennie rano 3-5g kreatyny codziennie, możesz w takim wypadku stosować w stałej suplementacji, nawet cały rok. Najlepsza moim zdaniem forma to monohydrat Creapure, np. Fitmax Creatine Creapure.
 12. Z tego co mi wiadomo to część ze składników znajdujących się w Alphaburnie (fukoksantyna i fukoidan) kumulują się w tkance białej i ich efektywność wzrasta, a nie maleje, wraz z długością suplementacji. Tutaj na forum wiele osób stosuje po kilka miesięcy spalacze targetowe i z tego co piszą progres jest cały czas (a jeśli nie ma, to nie ma go w ogóle "mam trening, diete, suplementacje i brak efektów", czyli trening, dieta i suple nie działają 😉 ). Ja bym się własnie przy stagnacji wspomógł boosterem metabolizmu (Cannibal Claw popularny i chwalony) i właśnie Alphaburnem. Wiele ludzi też chwali
 13. Dawka dzienna johimbiny to 0,2mg/kg masy ciała. Można podzielić na dwie porcje by minimalizować skutki uboczne takie jak uczucie zimna czy wpływ na ciśnienie. Ważne by stosować ją z dala od posiłków. Niektórzy stosują jedną porcję rano, a drugą przed treningiem lub między posiłkami, inni na raz dzienną dawkę. Zależy od indywidualnej wrażliwości organizmu. Zaczynamy oczywiście od 1 kap. by sprawdzić jak nasz organizm reaguje na dany spalacz. Sama johimbina w Twoim wypadku może nie wystarczyć, wydaje mi się, że może być tego tłuszczu więcej niż reszta opornego. Raczej celowałbym w dobry spalacz,
 14. Składniki Burn 24 nie mają żadnego wpływu na obrzęki, cyrkulację krwi czy zakrzepy. Co do obrzęków to raczej powiedziałbym, że Burn24 działa lekko diuretycznie, więc jeśli już to może je niwelować.
×
×
 • Create New...