Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Zapewne jeśli już tutaj trafiłeś drogi Internauto, interesuje Cię czym tak na prawdę jest somatodrol oraz czy te obietnice, które deklaruje producent są choćby w połowie, czy nawet niewielkiej części realne.

Czy opinie o tym produkcie są prawdziwe?

Czy działanie jest tak spektakularne jak opisuje to producent?

Czy jest to produkt przynoszący wymierne rezultaty i trwałe efekty?

Niestety na wszystkie te pytania odpowiedź jest negatywna. Oczywiście, papier przyjmie wszystko i napisać również można wszystko, dlatego też w tym krótkim artykule przywołam parę bezsprzecznych faktów, bez marketingowego bełkotu i pustego hejtu, po prostu suche fakty.

Żeby móc ocenić co to jest Somatodrol i jakie ma właściwości należy przeanalizować jego skład.

Skład Somatodrol to głównie:

Pieprz cayenne - lekkie działanie termogeniczne, jak po zjedzeniu niewielkiej ostrej papryki.
Guarana - jest źródłem kofeiny, jakie ona ma działanie zapewne każdy z nas wie, lekkie pobudzenie
Witamina B12 - witamina z gruby B, działanie prozdrowotne
Arginina (w postaci AAKG) - aminokwas w niewielkiej dawce powodujący zwiększony przepływ krwi przez naczynia krwionośne
Beta Alanina - aminokwas w niewielkiej dawce powodujący usuwanie kwasu mlekowego z mięśni
 
Jak widać nie ma tutaj nic nadzwyczajnego, nic czego nie ma w większości suplementów jakie obecnie są na rynku i nie ma nic co ma prawo przynosić jakiekolwiek spektakularne efekty, nawet gdybyśmy dostarczali 10-cio krotne dawki tego co sugeruje producent tego specyfiku. 
 
Dlaczego w takim razie producent gwarantuje zwrot pieniędzy w razie rezultatu skoro suplement ten nie działa?
Wystarczy spojrzeć na regulamin witryny, gdzie sprzedawany jest ten specyfik. Właścicielem jest podmiot zarejestrowany w Panamie pod adresem BioLabs Corp., Calle Arturo D. Motta 89, City of Panama.
Jeśli komukolwiek przyjdzie do głowy staranie się o zwrot pieniędzy, a otrzyma odpowiedź odmowną, bedzie mógł swoich praw dociekać na drodze sądowej... w Panamie.
Zwrotu pieniędzy tak samo nikt nigy nie zobaczy, jak nikt do tej pory nie zobaczył obiecywanych rezultatów somatodrolu.
 
A te opinie o Somatodrolu skąd się wzięły?
Oczywiście jak już tutaj wspomniano napisać można wszystko, a papier - tudzież internet, przyjmie wszystko. Oczywiście są to opinie spreparowane.
Można porównać opinie ze strony producenta z opiniami osób które nabrały się na tej słodkie obietnice na niezależnych serwisach/forach. 
 
Czyli ten Somatodrol to jakaś ściema? Jakim cudem więc "KRZYSZTOF PIEKARZ Złoty medalista debiutów 2014 PZKFiTS w kategorii 90+ i mistrz mistrzów" zgodził się na reklamowanie tego produktu własnym nazwiskiem?
Najwidoczniej nazwisko pana Krzysztofa jest tyle warte ile zgodził się wziąć za reklamę tego bubla.
 
Zapraszam do dyskusji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ooo kurde, czyli te pozytywne komentarze o samatodrolu to pewnie tez klamstwo? to niezle wtopilem :/ a jest to chociaz bezpieczne dla zdrowia? bo jak juz kupilem, to bym przynajmniej zuzyl... oby mi tylko od tego jakis ogon albo co nie wyrosl hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wiele czytałem i nasłuchałem się o Somatodrolu, jakoby był to lek na całe zło związane z problemami podczas modelowania swojej sylwetki :). Osobiście nie stosowałem, ale duża liczba negatywów raczej potwierdza brak skuteczności oraz kolejny dobry chwyt marketingowy ze strony producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...