Jump to content

Abetalipoproteinemia

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Film, Kulturystyka, Literatura, Muzyka.
 1. Czy preparat działa na zasadzie wzmożenia ciepłoty w obszarze, na którym zostanie nałożony żel ? Czy może preparat wykazuje holistyczne i całościowe działanie bez względu na okolicę, na którą zostanie zaaplikowany ? Wybaczcie te mnogie pytania, ale nigdy wcześniej nie spotkałem się z takowym suplementem.
 2. Trzeba będzie dokładniej przyjrzeć się temu Liporedux, bo przyznam szczerze że pierwszy raz słyszę o termogeniku w postaci żelu.
 3. Skoro stosowałeś kokosowy i dotychczas byłeś zadowolony z efektów jego używania to nie widzę przeszkód aby kontynuować tę "współpracę". Przynajmniej masz pewność, że wszystko idzie w dobrym kierunku .
 4. Jak dla mnie suplementacja BCAA zawsze ma znaczenie - bez względu na to czy jest to okres budowania masy czy też redukcji tkanki tłuszczowej. Intensywność treningowa po prostu wymaga dodatkowego wsparcia dla procesów regeneracyjnych i odnowy, więc myślę że stosowanie tego produktu w większości przypadków jest uzasadniona.
 5. Nigdy nie byłem zwolennikiem konkretnych systemów żywieniowych czy wymyślnych diet. Moim zdaniem wystarczy zwykła dietka z deficytem kalorycznym + dobry trening, a redukcja sama poleci. Gdy organizm już nie da rady, wtedy włączyć spalacz i....czekać na efekty .
 6. Jak wspomniałem w innym temacie - produkt jest do kupienia gdyż robiłem na nim ubiegłoroczną redukcję. Co do termogenicznego charakteru...skład był moim zdaniem na tyle zróżnicowany, że można bez problemu go polecić osobie na pierwszej redukcji. Przynajmniej ma pewność, że zadziała a nie zaszkodzi osobom nadwrażliwym.
 7. Ja osobiście na sam początek poleciłbym termogenik firmy BSN HYPERFX. Wielokrotnie stosowałem, brak objawów nadmiernego uderzenia gorącem czy obniżonej koncentracji. Do tego bardzo dobry w smaku, szybko działa i nie siada na żołądku jak większość spalaczy w proszku. Polecam bo warto .
 8. Wiele czytałem i nasłuchałem się o Somatodrolu, jakoby był to lek na całe zło związane z problemami podczas modelowania swojej sylwetki . Osobiście nie stosowałem, ale duża liczba negatywów raczej potwierdza brak skuteczności oraz kolejny dobry chwyt marketingowy ze strony producenta.
 9. Nie ma skutecznych spalaczy na brzuch czy uda - proces niwelowania nadmiernej ilosci tkanki tłuszczowej jest globalny, dlatego ciężko mówić o wyborze dobrego termogenika na konkretną partię mięśniową . Od siebie mogę dodać poniższe suplementy: BSN HyperFx Dorian Black Bombs MAN Scortch VPX Redline Ultra Hardcore
×
×
 • Create New...