Jump to content

cyklon04

Ekspert
 • Posts

  562
 • Joined

 • Days Won

  50

Everything posted by cyklon04

 1. Alpha Lean to zdecydowanie jeden z najbardziej kompletnych spalaczy tłuszczu na rynku dla osób, które przede wszystkim szukają skuteczności w odchudzaniu, a nie efektu pobudzenia. W Jego skład wchodzi aż 7 licencjonowanych składników, pochodzących z certyfikowanych surowców. Spośród wszystkich produktów na rynku wyróżnia się przede wszystkim bardzo szerokim zakresem działania. Kompletny termogenik bez stymulantów Szybka utrata kilogramów Przyspiesza metabolizm Kliniczne dawki składników aktywnych Spis treści Brawn Alpha Lean – opinie Spalacz Alpha Lean – efekty Brawn Alpha Lean – okiem eksperta Brawn Alpha Lean – opinie Marka ta posiada ugruntowaną od wielu lat pozycję na rynku, a niektóre produkty cieszą się popularnością przez lata, co czyni je kultowymi. Alpha Lean bardzo szybko zdobył więc uznanie na rynku zachodnim i niemal od momentu pojawienia się na rynku zbiera znakomite opinie. Warto także zauważyć, że już pojedyncze składniki tego suplementu cieszą się znakomitymi recenzjami, co tylko potwierdza Jego potencjał. Spalacz Alpha Lean – efekty Jest to jeden z niewielu spalaczy bez stymulantów, w którego skład wchodzą niemal wyłącznie składniki o udowodnionym działaniu. Nasila procesy termogenezy, lipolizy, a ponadto zawierają najskuteczniejsze prekursory dla hormonów tarczycy, co skutkuje przyspieszeniem metabolizm. Doskonale sprawdza się nawet przy bardzo opornej tkance tłuszczowej oraz u osób ze zmniejszoną aktywnością fizyczną. Brawn Alpha Lean – okiem eksperta Oceniając skład Alpha Lean możemy śmiało powiedzieć, że jest to nie tylko najbardziej przemyślany spalacz bez kofeiny, ale także jeden z czołowych reduktorów tłuszczu bez podziału na kategorie. 7 licencjonowanych składników, ogromna objętość każdego z nich, a także synergiczne działanie zdecydowanie sprawiają, że wyróżnia się na tle konkurencyjnych suplementów.
 2. Pro Tan Steel Core to jeden z najciekawszych pod względem składu spalaczu tłuszczu wolnych od kofeiny i innych stymulantów. Oparty o składniki posiadające potwierdzoną skuteczność w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej na wielu płaszczyznach. Poza nasileniem lipolizy wpływa także na redukcję uporczywej tkanki tłuszczowej z newralgicznych miejsc. Wyjątkowo formuła lipotropowa Kompletne działania na każdy rodzaj tłuszczu Zapobiega ponownemu otłuszczeniu Działa niezależnie od stopniu aktywności fizycznej Spis treści: Pro Tan Steel Core – opinie Spalacz Steel Core – efekty Pro Tan Steel Core – okiem eksperta Pro Tan Steel Core – opinie Suplement ten jest dziełem marki istniejącej od kilkudziesięciu lat, która wypracowała sobie opinię niezwykle solidnej. Podobnie Steel Core jest ceniony zarówno na rynku Europejskim jak i zachodnim, zbierając nieprzerwanie bardzo dobre opinie wśród użytkowników. Na szczególną uwagę zasługują także opinie podkreślające zgodnie znakomite samopoczucie w całym okresie stosowania, bez skutków ubocznych. Spalacz Steel Core – efekty Suplement ten oparty jest o składnik posiadające realnie działanie w redukcji tłuszczu, stąd też wykazuje dużą efektywność. Doskonale sprawdza się u osób dążących do sporej utraty kilogramów, jednak wiele składników działa także na tkankę białą oraz trzewną, dzięki czemu pozwala uzyskać bardzo niski poziom zatłuszczenia. Osoby, które stosują Steel Core często zgłaszają także ustabilizowanie apetytu. Pro Tan Steel Core – okiem eksperta Rynek spalaczy lipotropowych oferuje mnóstwo suplementów, jednak w praktyce tylko bardzo wąska grupa wykazuje realne działanie. Steel Core zdecydowanie możemy do niej zaliczyć, gdyż niemal każdy składnik uczestniczy w którymś z procesów prowadzących do utraty wagi. Jeśli zatem szukamy skutecznego spalacza bez kofeiny, śmiało możemy po niego sięgnąć.
 3. Ursolic Acid Jest to suplement dostarczający kliniczną dawkę kwasu ursolowego, związku którego działanie w kierunku rozwoju sylwetki zostało wielokrotnie poparte badaniami klinicznymi. Obecnie stosowany zarówno w okresie rekompozycji, jak i również redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to skuteczny i bezpieczny związek, nie generujący żadnego szkodliwego działania na ludzki organizm. Table of Contents Ursolic Acid Ursolic Acid - opinie Kwas ursolowy - efekty Ursolic Acid - okiem eksperta Ursolic Acid - opinie W związku z bardzo długim stażem tego produktu na rynku zdążył zebrać wiele bardzo pozytywnych opinii. Zdecydowana większość osób korzystających z kwasu ursolowego jest zadowolonym Jego działanie i podkreśla zmiany widoczne gołym okiem w czasie suplementacji. Często wskazywaną właściwością jest zmniejszenie zawartości tkanki tłuszczowej, pomimo utrzymywania wagi. Dodatkowo należy podkreślić, że kwas ten jest znany na całym świecie i opinie na ten temat pokrywają się niemal zawsze, co najlepiej świadczy o jakości tego związku. Kwas ursolowy - efekty Według badań efekty kwasu ursolowego mogą obejmować zarówno płaszczyznę redukcji tłuszczu jak i budowy beztłuszczowej masy mięśniowej, co finalnie skutkuje oczywiście promowaniem rozwoju atletycznej sylwetki. Według badań związek ten wykazuje efektywność w dawkach rzędu 200 - 250 mg dziennie, najlepiej przez okres nie krótszy niż 8 tygodni. Doskonale sprawdza się także w redukcji tkanki tłuszczowej z problematycznych partii nasilających proces lipolizy słabo ukrwionych miejsc. https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT02401113 https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15994040/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5928337/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3379974/ Ursolic Acid - okiem eksperta W naszej ocenie jest to jeden z najbardziej przemyślanych suplementów jakie możemy włączyć w okresie redukcji tkanki tłuszczowej. Jego efektywność jest odczuwalna nawet przyjmowanego solo, natomiast w połączeniu ze spalaczami tłuszczu nasila efekt redukcji, włączając korzystanie z dodatkowych szlaków metabolicznych prowadzących do zmiany sylwetki. Ze względu na liczne badania potwierdzające działanie, znakomite opinie na całym świecie oraz doskonałą jakość, Ursolic Acid znalazł się w rankingu najlepszych spalaczy tłuszczu https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/#comments.
 4. Brawn Nutrition Gamma Burn Jest to jeden z najbardziej przemyślanych spalaczy targetowych jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku, oparty wyłącznie o związki posiadające potwierdzone badaniami działania w klinicznych dawkach. Wyjątkowa formuła dla osób, które w żaden sposób nie są w stanie poradzić sobie z uporczywą tkanką tłuszczową brzuszną. Działa na kluczowe procesy pobudzając między innymi receptory alfa adrenergiczne oraz nasila produkcję kluczowej adrenaliny oraz noradrenaliny. Specjalistyczny suplement ukierunkowany na tkankę białą Doskonale redukuje uporczywy tłuszcz bez pobudzenia Skuteczność potwierdzona badaniami Efektywny także bez aktywności fizycznej Table of Contents Brawn Nutrition Gamma Burn Gamma Burn - opinie Spalacz Gamma Burn - efekty Brawn Gamma Burn - okiem eksperta Gamma Burn - opinie Z uwagi na skład zbiera bardzo dobre recenzje u osób poszukujących spalacza działającego na uporczywy tłuszcz. Ponadto składniki o które Brawn Gamma Burn został oparty cieszą się ogromnym uznaniem także jako monopreparaty. Warto także zwrócić uwagę na brak skutków ubocznych, które często zgłaszane są przez osoby stosujące klasyczną postać johimbiny. Rauwolfia Serpentina jest źródłem tego alkaloidu w formie alfa, co oznacza nie tylko skuteczniejsze działanie, ale także zwiększone bezpieczeństwo. Spalacz Gamma Burn - efekty Jest to jeden z tych spalaczy, których efekty działania widoczne są gołym okiem, a każdy centymetr w talii przyczynia się do wyraźnej zmiany sylwetki. Stosując Gamma Burn nie możemy co prawda liczyć na rekordową utratę kilogramów, jednak mamy pewność że każdy utracony gram będzie widoczny lepiej niż przy jakimkolwiek innym suplemencie. Aktywuje kilka szlaków metabolicznych prowadzących do utraty tkanki białej, dzięki czemu proces ten został dopracowany do perfekcji, co pozwala zredukować tkankę brzuszną u osób nawet najbardziej opornych na działanie spalaczy. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8517875/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6276200/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/1345885/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20845386/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15950219/ Brawn Gamma Burn - okiem eksperta Suplementy działające miejscowo na tkankę białą cieszą się coraz większą popularnością, gdyż nie ulega wątpliwości że to właśnie brzuch oraz boczki są obszarami które najtrudniej jest poprawić. Gamma Burn to to topowy produkt spalaczy targetowych, którego siłą są składniki, a nie piękna reklama. Posiadają udowodnione działanie, co zawsze powinno być na pierwszym miejscu. Ponadto doskonale sprawdza się jako dodatek do spalaczy termogenicznych, tworząc kompletny zestaw dla maksymalnej utraty kilogramów z całego ciała.
 5. OstroVit Fat Burner Extreme To ekonomiczny reduktor tkanki tłuszczowej skierowany zarówno do osób początkujących, jak i również mających za sobą dłuższy staż treningowy. Oparty został o składniki znane z większości spalaczy tłuszczu na rynku, które wyróżnia bezpieczeństwo oraz duży zasób informacji na ich temat. W skład produktu wchodzi między innymi kofeina, która jest najpopularniejszym związkiem termogenicznym i energetycznym na rynku. Opakowania zawiera 90 kapsułek, przez do wystarcza na pełen miesiąc suplementacji. Może być przyjmowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, którzy nie posiadają przeciwwskazań do żadnego ze składników aktywnych produktu. Spis treści: OstroVit Fat Burner Extreme Fat Burner Extreme - skutki uboczne Ostrovit Fat Burner - dawkowanie Spalacz Ostrovit - cena Ostrovit Fat Burner Extreme - okiem eksperta Spalacz tłuszczu Ostrovit posiada szeroki zakres działania poprzez zastosowanie zróżnicowanych składników, wzajemnie uzupełniających się o określone właściwości. Jest połączeniem składników termogenicznych oraz lipotropowych przez co wykazuje szerokie zastosowanie na wielu płaszczyznach i aktywuje kilka procesów metabolicznych prowadzących do utraty tkanki tłuszczowej. Poza standardowymi składnikami dla tego rodzaju suplementów, w składzie znajdziemy także piperynę poprawiającą przyswajalność oraz chrom - pierwiastek pozwalający stabilizować nasz poziom glukozy. Bazą dla Fat burner extreme są składniki naturalnego pochodzenia, bazujące przede wszystkim na ekstraktach roślinnych pozyskiwanych np. z zielonej kawy czy herbaty. Zapewnia to dodatkowe korzyści powiązane z oczyszczeniem nadmiaru toksyn i rodników, a także poprawę gospodarki wodnej organizmu. Istotną zaletą jest także L-karnityna poprawiająca wytrzymałość podczas sesji aerobowych, które często wykonujemy w trakcie redukcji. Warto również zaznaczyć, że należy do najtańszych obecnie dostępnych spalaczy tłuszczu, co niewątpliwie przekłada się na dużą popularność. Fat Burner Extreme - skutki uboczne Suplement ten oparty jest o składniki pochodzenia naturalnego, dlatego u osób zdrowych nie wykazuje skutków ubocznych czy działań niepożądanych. Ponadto, jako że mamy do czynienia z producentem Polskim, gdzie obowiązują normy narzucane przez Unię Europejską możemy być pewni, że w środki znajdziemy dokładnie to co na etykiecie. Użyte składniki należą również do jednych z najbardziej ekonomicznych, dlatego nie powinniśmy się martwić o zgodność z deklarowaną zawartością. Jedyne skutki uboczne mogą wystąpić u osób z nadciśnieniem czy też problemami z układem krążenia. U osób zdrowych nie występują, jednak ze względu na obecność kofeiny nie zalecamy przekraczania dawki zalecanej przez producenta. Ostrovit Fat Burner - dawkowanie Producent zaleca nam przyjmowanie porcji dziennej 3 kapsułek w jednorazowej dawce. Jest to odpowiednia metoda jeśli mamy aktywność fizyczną i dobrą tolerancję na kofeinę. Wówczas najlepiej przyjąć 3 kapsułki na około 30 minut przed treningiem, oczywiście popijając obficie wodą. Jeśli jednorazowa dawka kofeiny wydaje się dla nas zbyt duża, wówczas możemy stosować 1 kapsułkę rano oraz 2 kapsułki przed treningiem. Odstęp pomiędzy porcjami powinien wynosić przynajmniej 5 godzin. Nie stosujemy również w tym czasie kofeiny z innych źródeł. Spalacz Ostrovit - cena Na dzień dzisiejszy suplement ten kosztuje w większości sklepów internetowych około 35 zł, co jest niewątpliwie Jego dużym atutem. Przy założeniu miesięcznej suplementacji koszt dzienny wynosi tylko nieco ponad 1 zł. Cena oczywiście może się różnić w zależności od miejsca zakupu, dlatego warto zawsze skorzystać z porównywarki internetowej i wybierać korzystniejsze oferty. Ostrovit Fat Burner Extreme - okiem eksperta Po stronie plusów tego produktu niewątpliwie należy wymienić atrakcyjną cenę zakupu, niewielkie ryzyko występowania skutków ubocznych, a także pewność składu. Nieco gorzej przedstawia się Jego obraz jeśli przejdziemy do tematu konkretnych właściwości. Ze względu na kofeinę możemy spodziewać się delikatnego wzrostu energii przed treningiem, co może przełożyć się na efektywność, patrząc jednak analitycznie na skład nie wykazuje on potencjału wspierającego redukcję tkanki tłuszczowej. Poza kofeiną żaden ze składników nie posiada potwierdzonego działania w zakresie redukcji wagi, a co więcej produkt opiera się o marketingowych cud środkach jak nasiona z Afrykańskiego Mango. Dla większości osób suplement ten okaże się jedynie kolejnym rozczarowaniem, a filiżanka dobrej kawy będzie w tym przypadku lepszym i zdrowszym wyborem.
 6. Amix Carb Blocker with Starchlite to wyjątkowo przemyślany suplement, którego główny mechanizm działania opiera się o ograniczenie odczuwania nadmiernego apetytu. Doskonale sprawdza się podczas redukcji tkanki tłuszczowej i kontroli masy ciała u osób zmagających się z chęcią podjadania. Całość formuły stanowią składniki o wysokim stopniu standaryzacji. Spis treści: Carb Blocker – opinie Amix Carb Blocker – efekty Amix Carb Blocker with Starchlite – okiem eksperta Carb Blocker – opinie Suplement ten w znakomitej większości zbiera bardzo pozytywne opinie, szczególnie pod kontem zmniejszonego apetytu, a także stabilizacji poziomu cukru we krwi. Doskonale sprawdza się również u osób, które nie tolerują składników pobudzających, a stymulacja ośrodka mózgu jest ich jedyną możliwością zahamowania apetytu. Ponadto wspiera odpowiednie przyswajanie i wykorzystywanie składników pokarmowych, zapobiegając otłuszczaniu się organizmu, na co również osoby stosujące zwracają uwagę. Amix Carb Blocker – efekty Nie jest to klasyczny spalacz tkanki tłuszczowej, dlatego Jego efektywność nie powinna być oceniana poprzez utracone centymetry. Odpowiada jednak za hamowanie apetytu, a to podstawowy proces dający szansę na udaną redukcję. Pod tym względem posiada składniki mające potwierdzoną skuteczność w badaniach jak np. ekstrakt z Carallumy. Dodatkowo zmniejsza przyswajalność węglowodanów, co zmniejsza ryzyko skoków poziomu glukozy. Amix Carb Blocker with Starchlite – okiem eksperta Carb Blocker z całą pewnością będzie niezwykle ważnym suplementem w kontekście stabilizacji apetytu, dlatego jeśli się zmagamy z Jego nadaktywnością, będzie to doskonały wybór. Zawiera cenione w tym kierunku działania składniki aktywne. Nie zawiera także stymulantów, dlatego niema przeciwwskazań do łączenia go z innymi spalaczami tłuszczu, jakie znajdziemy na rynku.
 7. Brawn Nutrition Venom Burn Jest to obecnie wyróżniający się spalacz tłuszczu w formie proszku, jak i również jeden z ciekawszych pod kontem składu biorąc pod uwagę wszystkie formy. Został oparty przede wszystkim o składniki mające udowodnione działanie w badaniach. Cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników, a dodatkowo w odróżnieniu od wielu innych produktów tego typu zawiera aż 60 porcji, co sprawia że wystarcza pełny okres suplementacji. Table of Contents Brawn Nutrition Venom Burn Spalacz tłuszczu Brawn Venom Burn - opinie Spalacz Venom Burn - efekty Spalacz w proszku Venom Burn - okiem eksperta Spalacz tłuszczu Brawn Venom Burn - opinie Należy do jednych z popularniejszych spalaczy w formie proszku i wśród nich zbiera zdecydowanie najlepsze opinie. Stanowi realną alternatywę dla najskuteczniejszych spalaczy tłuszczu w formie kapsułek czy tabletek, a dzięki postaci proszkowanej przewyższa je objętością składników aktywnych. Szczególnie dobre recenzje zbiera wśród osób które szukają efektywnego spalacza tłuszczu, a jednocześnie solidnego energetyka, który dodatkowo promuje znakomite samopoczucie. Warto dodać, że popularność i uznanie zdobył na wielu rynkach, a produkty Brawn Nutrition są uznawane za najwyższej jakości. Spalacz Venom Burn - efekty Każda porcja zawiera bardzo dużą dawkę składników aktywnych, z czego zdecydowana większość ukierunkowana jest na stymulacje procesów odpowiedzialnych za redukcję tkanki tłuszczowej. Nasila termogenezę, lipolizę, a przy tym zawiera składniki bezpośrednio wpływające na przyspieszenie naszego metabolizmu. Jako jeden z niewielu spalaczy w formie proszku zawiera także związki promujące redukcję uporczywego tłuszczu w okolicach bioder czy brzucha. Poniżej kilka badań na temat składników Venom Burn potwierdzające ich działanie. https://europepmc.org/article/med/21336650 https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24759256/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23308394/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15790999/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/640697 Spalacz w proszku Venom Burn - okiem eksperta Spalacze w proszku od wielu lat są cenione i bardzo poszukiwane przez osoby mające dysfunkcje związane z przełykaniem kapsułek. Venom Burn w tej grupie jest produktem z całą pewnością wyróżniającym, opartym o składniki które działają oraz co ważne w odpowiedniej ilości. Wiele z nich posiada potwierdzone działanie badaniami na ludziach, w tym również związki nowej generacji jak 6-Paradol. Osoby które oczekują bardzo dobrego spalacza, poprawy nastroju oraz umiarkowanego pobudzenia z całą pewnością będą zadowolone z Jego działania. Dzięki przemyślanej formule i bardzo dobrych recenzjach znalazł się w czołówce w rankingu spalaczy tłuszczu https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/#comments.
 8. Rich Piana 5% Nutrition Freak Show To jeden z najbardziej złożonych i cenionych suplementów insulino-mimetycznych jakie możemy znaleźć na rynku. Jako jeden z nielicznych oparty o wyłącznie o składniki posiadające potwierdzone działanie w klinicznych dawkach. Jego cechą charakterystyczną jest wysoka efektywność niemal w każdym okresie treningowym, od redukcji tłuszczu, aż po budowanie wysokiej jakości masy mięśniowej. Table of Contents Rich Piana 5% Nutrition Freak Show Rich Piana Freak Show - opinie Freak Show - efekty Rich Piana 5% Freak Show - okiem eksperta Rich Piana Freak Show - opinie Suplement ten pochodzi od kultowego już producenta o bardzo dobrej renomie, stąd też jest bardzo popularny na różnych rynkach. Zbiera niemal wyłącznie pozytywne opinie, a osoby go stosujące zgodnie podkreślają działanie w pełni odzwierciedlające skład. Warto także zwrócić uwagę, że już pojedyncze składniki Rich Piana Freak Show cieszą się znakomitymi opiniami, a ich połączenie razem zapewnia dodatkowy efekt synergii, co przekłada się na jeszcze wyższą efektywność. Freak Show - efekty Podstawowym efektem działania jest poprawa wrażliwości insulinowej, co skutkuje zapobieganiem tworzeniu się nowej tkanki tłuszczowej, jak i również sprawniejszą redukcją tej istniejącej. Dodatkowo poprawia wykorzystanie węglowodanów dostarczanych w pożywieniu, co skutkuje stabilnym poziomem energii, brakiem efektu opuchniętej talii oraz bardzo dobrą definicją sylwetki. Działanie składników Freak Show zostało wielokrotnie udowodnione przez niezależne badania. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15979095/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3248329/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2410097/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8922368/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16719780/ Rich Piana 5% Freak Show - okiem eksperta Mimetyki inusuliny należą do jednych z najbardziej niedocenianych suplementów, a ich potencjał jest ogromny. Ich działanie w kierunku zwalczania insulinooporności jest kluczowe, gdyż to jedna z najczęstszych przyczyn nieudanej redukcji tłuszczu. Freak Show od Rich Piana należy do topowych suplementów z tej kategorii, dlatego znalazł się w najbardziej obiektywnym rankingu tabletek na odchudzanie https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/
 9. Nutrigo Lab Burner Jest to jedyny spalacz tłuszczu w ofercie tego producenta, który stosunkowo od niedawna jest dostępny na rynku suplementów. Zaprojektowany został zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a sam producent reklamuje go jako jedną z najlepszych propozycji w swojej kategorii. Podstawowym składnikiem jest opatentowany Sinetrol w dawce 900 mg, na którym ma opierać się skuteczność tego spalacza tłuszczu. Jako uzupełnienie znajdziemy związki o charakterze termogenicznym i lipotropowym jak np. Citrin, czyli opatentowany ekstrakt z Garcinia Cambogia. Spis treści: Nutrigo Lab Burner Nutrigo Lab Burner - opinie Spalacz Nutrigo - dawkowanie Nutrigo Lab Burner cena i gdzie kupić Nutrigo Burner - okiem eksperta Skład spalacza Nutrigo Labs opiera się o podstawowe składniki aktywne, które możemy z łatwością znaleźć w wielu spalaczach tłuszczu.Nie ulega jednak wątpliwości, że w podobnym zakresie cenowym możemy otrzymać produkt oparty o zdecydowanie bardziej zaawansowane i skuteczne składniki, takie jak chociażby zaawansowane boostery metabolizmu czy alkaloidy działające precyzyjnie na najbardziej uporczywą tkankę tłuszczową. Ekstrakt z malin, standaryzowany na obecność ketonów czy bioperyna, to popularne składniki, jednak niekoniecznie posiadające potwierdzone działanie w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej. Za kluczowy składnik oczywiście przyjmujemy Sinterol Xpur, który w teorii powoduje zwiększone uwalnianie kwasów tłuszczowych oraz glicerolu, co ma przełożyć się na uzyskanie szczupłej sylwetki. Nutrigo Lab Burner - opinie Ze względu na dosyć wysoką cenę jak za oferowany skład, spalacz ten nie cieszy się póki co dużą popularnością. Na niezależnych stronach opinie znajdujemy sporadycznie, a na dodatek w większości nie są one zbyt entuzjastyczne i raczej wyrażają rozczarowanie. Na znanym portalu sprzedażowym również brak jakichkolwiek rzetelnych recenzji tego spalacza. Jedynym miejscem w którym zbiera wysokie oceny jest strona producenta, choć oczywiście ich wiarygodność jest co najmniej mocno wątpliwa. Spalacz Nutrigo - dawkowanie Spalacz ten zawiera 60 kapsułek w opakowaniu, co daje nam 30 realnych porcji. Według zaleceń producenta optymalnym sposobem Jego przyjmowania jest 1 porcja dziennie przed treningiem, natomiast w dni bez aktywności fizycznej w godzinach porannych. Nie należy przekraczają zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Producent nie przewiduje zróżnicowanego dawkowania np. względem aktywności czy masy ciała, dlatego porcja 2 kap. na dobę będzie dla większości osób optymalna. Nutrigo Lab Burner cena i gdzie kupić Na dzień dzisiejszy cena detaliczna tego produktu to aż 169 zł. Oczywiście istnieje na rynku wiele droższych spalaczy tłuszczu, jednak skład Nutrigo wskazywałby raczej na fakt, że mamy do czynienia z produktem ekonomicznym, tym czasem cena aspiruje go do spalaczy z wysokiej półki, a takiego działania niestety nie posiada. Raczej nie spotkaliśmy się w internecie z korzystniejszą ofertą cenową więc nie znajdziemy alternatyw. Produkt ten dostępny jest na stronie producenta i bardzo ciężko spotkać go w renomowanych sklepach z suplementami, co z pewnością nie wpływa również korzystnie na Jego odbiór. Nutrigo Burner - okiem eksperta Przeglądając opis i skład tego produktu bardzo łatwo zauważyć, że jego reklama jest zbudowana na podobnej zasadzie jak wielu innych "cud tabletek" na odchudzanie. Oceniając skład produktu, wartość rzędu 20-30 zł powinna odzwierciedlać cenę produktu, niestety jest ona kilkukrotnie wyższa. Produkty Nutrigo labs wydają się mieć zawyżone ceny, nieadekwatne do zawartych składników, w tym przypadku nie jest inaczej, ale być może rynek zweryfikuje to z czasem. Świadomość kupujących jest coraz większa i jak widzimy suplement ten nie cieszy się wielką popularnością, która wynika prawdopodobnie z uprzednio wskazanej tezy. Zastanawiające są przywoływane przez producenta badania na Sinetrol, a dokładnie trzy, które wykazały spadek wagi 9 kg w miesiąc. Cóż, pomijając fakt, że ani jedno badanie na jakąkolwiek skuteczność nie zostało przedstawione, tak że należy je traktować w ramach radosnej twórczości specjalistów od marketingu. Realnie, spalacz Nutrigo Burner plasuje się na poziomie środków z najniższej półki pod względem skuteczności i średnio-wysokiej półki cenowej.
 10. Applied Nutrition iDrive to zaawansowany pod względem składu mimetyk insuliny, który doskonale sprawdza się u osób dążących do redukcji tkanki tłuszczowej i utrzymania wysokiej formy przez cały rok. Wyróżnia się bardzo wysoką objętością składników oraz ich najwyższą jakości, na czele z wysokimi stopniami standaryzacji do substancji czynnych. Spis treści: Applied Nutrition iDrive – opinie iDrive – efekty Applied Nutrition iDrive – okiem eksperta Applied Nutrition iDrive – opinie Zdecydowana większość opinii jakie możemy znaleźć zarówno na Europejskim jak i zachodnim rynku potwierdza doskonałe właściwości insulinomimetyczne. Zdecydowana większość składników iDrive zbiera świetne recenzje już jako monopreparaty, natomiast połączone razem wykazują efekt synergii i ich wpływ na sylwetkę jest jeszcze bardziej znaczący. Użytkownicy zgłaszają sprawniejszą redukcję tkanki tłuszczowej, a także brak tworzenia się nowej już po zakończeniu redukcji. iDrive – efekty Suplement ten wpływa na skład naszego ciała na wiele sposobów, jednak kluczowym procesem pozostaje zwiększenie wrażliwości insulinowej. Wiąże się to z łatwiejszą redukcją tkanki tłuszczowej, szczególnie u bardzo opornych osób, oraz sprawia, że odstępstwa dietetyczne nie rodzą szybkich konsekwencji w naszej sylwetce. Dodatkowo warto podkreślić, że jest to doskonała profilaktyka przeciwko cukrzycy typu II. Applied Nutrition iDrive – okiem eksperta Insulinomimetyki to mocno niedoceniane suplementy, choć ten trend powoli się zmienia. Rola takich suplementów w redukcji tłuszczu jest nieoceniona, a sam iDrive z całą pewnością należy do czołówki tego rodzaju produktów. Zdecydowanie warto polecić go osobom, które są oporne na działanie większości spalaczy tłuszczu.
 11. Olimp Therm Line Man Jest to bardzo popularny suplement odchudzający dla mężczyzn. Kolejny produkt z linii Therm Line która jest łatwo dostępna niemal w każdej aptece. Jego zadaniem jest przyspieszenie metabolizmu, ograniczenie apetytu oraz nasilenie procesów redukcji tkanki tłuszczowej. W Jego skład wchodzi między innymi kofeina, dlatego nie powinien być przyjmowany przez osoby mające problemy z nadciśnieniem czy układem krążenia. Opakowanie zawiera 60 tabletek i wystarcza na 15 dni pełnej suplementacji. Składniki Therm Line Man mają wykazywać wielokierunkowe działanie i szeroki wpływ na organizm. Poza substancjami, które często występują w spalaczach tłuszczu możemy również znaleźć Ekstrakt z Żeń-Szenia wpływającego pozytywnie na libido u mężczyzn. Największy udział w całej formule ma ekstrakt Garcinia Cambogia standaryzowana na obecność HCA. Znajdziemy tutaj również opatentowaną mieszankę owoców cytrusowych znaną z innych spalaczy Olimp, czyli Sinetrol. Suplement ten reklamowany jest jako skuteczny spalacz tłuszczu przeznaczony dla mężczyzn o czym mają świadczyć większe dawki składników aktywnych niż w pozostałych wersjach oraz duża porcja kofeiny. Wygląda to bardzo obiecująco, niestety tylko na pierwszy rzut oka, ponieważ producent podając dawki nakreśla je dla porcji dziennej 4 tabletek, a nie jednorazowej. Dodatkowo składników, które realnie nasilają termogenezę i lipolizę znajdziemy tutaj bardzo niewielkie ilości, które nie mogą przełożyć się na efektywny spadek wagi. Therm Line dla mężczyzn - dawkowanie Producent sugeruje stosowanie 2 tabletek razem ze śniadaniem oraz 2 tabletek z obiadem. Jako, że składniki zawarte w spalaczach tłuszczu nie powinny być mieszane z treścią pokarmową, sugerujemy dawkowanie przed posiłkami. Jeśli posiadamy aktywność fizyczną, wówczas jedna z porcji powinna przypadać na kilkadziesiąt minut przed planowanym treningiem. Porcja 4 tabletek sprawia, że całe opakowanie wystarcza na 15 dni stosowania. Therm Line Man - opinie Ze względu na obecność kofeiny oraz składników podnoszących termogenezę wiele osób pozytywnie ocenia ten suplement. Pamiętajmy jednak, że zwiększona potliwość nie jest równa redukcji tkanki tłuszczowej. Przez ten pryzmat Therm Line Man jest jednak często oceniany, co może osoby zainteresowane Jego zakupem wprowadzać w błąd. Jako bardzo popularny produkt cieszy się oczywiście wieloma pozytywnymi opiniami, jednak zdecydowana większość dotyczy wzrostu energii czy termogenezy, a nie samego wpływu na utratę tkanki tłuszczowej. Oczywiście zdarzają się także liczne opinie negatywne, które potwierdzają bardzo przeciętny skład produktu. Therm Line Men - gdzie kupić i jaka cena ? Należy do linii produktów Olimp Labs które są dostępne w aptekach więc to najłatwiejsze źródło Jego zakupu. Oczywiście może nabyć go również poprzez sklepy z suplementami na terenie całego kraju. Therm Line Man to produkt bardzo łatwo dostępny zarówno w punktach stacjonarnych jak i w sprzedaży internetowej. Na dzień dzisiejszy opakowanie 60 tabletek możemy kupić w cenie 29-35 zł. Therm Line Man - najlepszy spalacz dla mężczyzn ? Jest to suplement reklamowany jako idealne rozwiązanie dla płci męskiej, jednak nie ma w tym ani trochę prawdy i ten sam spalacz bez problemu mogą stosować kobiety. Nie znajdziemy tutaj żadnych składników hormonalnych czy innych świadczących o ukierunkowaniu produktu ze względu na płeć. Niestety wielu producentów stosuje taktykę marketingową polegającą na produkcji spalaczy tłuszczu dla konkretnej płci, pamiętajmy jednak że substancje które realnie działają na redukcję tkanki tłuszczowej są takie same dla kobiet i mężczyzn. Poprzez wersje dla mężczyzn producent miał prawdopodobnie na myśli dodatek Żeń-Szenia, który czasami wchodzi w skład boosterów libido. Może być stosowany jednak również przez kobiety, poza tym Jego dawka w Therm Line jest śladowa. Therm Line Man - okiem eksperta Suplement ten pochodzi o renomowanego producent Olimp Labs dlatego nie musimy obawiać się o jakość czy zgodność składu z etykietą. Sęk jednak w tym, że skład produktu wygląda bardzo ubogo, a same składniki w porcji posiadają zbyt małe dawki względem stosowanych w badaniach klinicznych. Them Line Man jest ekonomicznym suplementem, który posiada umiarkowane właściwości pobudzające i pod tym względem może się sprawdzić. W zakresie redukcji tkanki tłuszczowej nie ma jednak prawa działać, a to Jego podstawowe zadanie. Nie wpływa on na przyspieszenie metabolizmu, nie hamuje skutecznie łaknienia i nie wspomaga procesów prowadzących do utleniania komórek tłuszczowych. Radzimy wybierać suplementy oparte o składniki mające potwierdzone działanie w klinicznych dawkach.
 12. GrinDay ShapeUP Jest popularnym spalaczem tkanki tłuszczowej w którego skład wchodzi 10 zróżnicowanych substancji aktywnych. Wszystkie z nich są naturalnego pochodzenia oraz bardzo często możemy spotkać je w innych, ekonomicznych spalaczach tłuszczu. Jest to także spalacz tłuszczu z którego mogą korzystać nawet weganie, wolny od glutenu czy laktozy czy aspartamu. Podstawowym składnikami suplementu są aminokwasy, Winian L-karnityny oraz L-tyrozyna. Temat ich skuteczność jest dość kontrowersyjny, jednak póki co większość badań nie potwierdza ich wpływu na utratę tkanki tłuszczowej czy skład ciała, nie mniej jednak tyrozyna posiada ciekawe właściwości np. wspierając prawidłową pracę mózgu oraz ograniczające zmęczenie organizmu. GrinDay Shape Up jest spalaczem o charakterystyce termogenicznej, a co za tym idzie zawiera składniki pobudzające oraz podnoszące poziom energii. Do najważniejszych z nich możemy zaliczyć kofeinę oraz guaranę, która jest jej naturalnym źródłem. Łączna dawka kofeiny na kapsułkę to 50 mg, co jest bardzo niewielką ilością. W suplemencie znajdują się również składniki mogą wpływać na ograniczenie apetytu, co jest szczególnie ważne w okresie redukcji tkanki tłuszczowej oraz niewielki dodatek witaminy b6 oraz chromu, stabilizującego poziom glukozy. U osób zdrowych spalacz ShapeUp nie działa obciążająco na organizm i może być przyjmowany nawet codziennie przez okres kilku tygodni. Ze względu na obecność kofeiny nie powinny sięgać po niego osoby nadwrażliwe na jej działanie lub zmagające się z dolegliwościami serca i układu krążenia. Suplement ten zawiera 60 kapsułek, co przy deklarowanej przez producenta porcji dziennej wystarcza na miesiąc suplementacji. ShapeUp - dawkowanie oraz skutki uboczne Z uwagi na niewielkie dawki składników aktywnych nie wywołuje skutków ubocznych u osób zdrowych, oczywiście mówimy o dawkach zalecanych przez producenta. Pamiętajmy jednak, że w nadmiarze wszystko może być szkodliwe, dlatego ważny jest rozsądek w przyjmowaniu wszystkich tabletek odchudzających. Sugerowane dawkowanie to 2 kapsułki dziennie, najlepiej rozbijając tą porcję na 2 razy dziennie po jednej kapsułce. Pierwszą z nich powinniśmy przyjmować w godzinach porannych, drugą przez aktywnością fizyczną. Jak każdy inny, spalacz warto solidnie popić każdą porcję przynajmniej szklanką wody. Spalacz GrinDay ShapeUp - gdzie kupić? Na dzień dzisiejszy spalacz ten oferowany jest w cenie około 69 zł za opakowanie, natomiast sam producent oferuje nieco bardziej atrakcyjną cenę przy zakupie większych pakietów. Dostępny jest przede wszystkim na oficjalnej stronie producenta, sklepach partnerskich oraz portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych. Rzadko spotykany w tradycyjnych sklepach z suplementami o dużej renomie. GrinDay ShapeUp - opinie Suplement ten nie osiąga tak dużego sukcesu jak niektóre marketingowe wytwory udające spalacze tłuszczu, dlatego ilość opinii jest nieco ograniczona. Są one praktycznie niespotykane w innych miejscach niż na stronie producenta i są oczywiście w całości przez niego tworzone. Jakiekolwiek rzeczowe opinie nie są dopuszczane i publikowane, co jest niestety standardową praktyką przy tego typu suplementach. ShapeUp - skład Całość produktu tworzy aż 10 składników aktywnych, co być może na początku brzmi zachęcająco, niestety w praktyce nie jest to żadną zaletą. Na 10 z nich tylko 4 wykazują wpływ na obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej, czyli zaledwie 40%. Mogłoby się wydawać, że jest to dość pozytywna informacja, niestety wszystkie z nich są w zdecydowanie zbyt małej dawce. Ekstrakt z Papryki Rocznej ( 10% kapsaicyny ) 20 mg - daję nam to zaledwie 2 mg czystej kapsaicyny na porcję dzienną. Jest to dawka przynajmniej 5 razy zbyt mała by wykazywała jakiekolwiek właściwości termogeniczne. Przy takiej ilość wątpliwy jest nawet jej wpływ prozdrowotny na organizm. Kofeina 100 mg - jest to pełna dawka na porcję dzienną licząc zarówno kofeinę bezwodną jak i tą pochodzącą z guarany. W porcji 1 kapsułki jest to dawka 50 mg, a według badań, skuteczna dawka wpływająca na termogeneze i metabolizm to przynajmniej 200-250 mg czyli kilka razy więcej. Ekstrakt z Gorzkiej Pomarańczy ( 6% synefryny ) - jest to 3 mg synefryny w porcji dzienniej, dawka kliniczna jest 10 krotnie wyższa. Synefryna w tak małej dawce nie ma żadnego zastosowania. Ekstrakt z Pokrzywy Indyjskiej ( 10% forskoliny ) - 5 mg forskoliny przy dawce klinicznej na poziomie 50 mg, identyczna sytuacja jak w przypadku synefryny. Pozostałe składniki - nie mają żadnego wpływu na metabolizm czy utratę tkanki tłuszczowej, a liczne badania wykazują ich NIESKUTECZNOŚĆ. GrinDay ShapeUp - okiem eksperta Spalacz ten nie ma prawa działać na redukcję tkanki tłuszczowej, ponieważ jak pokazała analiza składu, nie posiada on nawet jednego składniki w dawce klinicznej, który ma potwierdzoną badaniami skuteczność. Suplement ten, podobnie jak wiele innych wynalazków na rynku bazuje jedynie na marketingu oraz obietnic gruszek na wierzbie. Nie ma on nic wspólnego z efektywnym odchudzaniem, a całość sprzedaży nakręca jedynie działalność opłacanych influencerów. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15212755 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12378044 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3010674/
 13. Jest to jeden z najbardziej kontrowersyjnych spalaczy tłuszczu w ostatnich latach. Znany przede wszystkim z bardzo silnych właściwości pobudzających oraz licznych kontrowersji z nim związanych. Linia spalaczy Thermal Pro to już 5 wersji tego produktu, a kolejna z nich została zaprojektowana z myślą o kobietach, które poszukują silnego spalacza tłuszczu. Poszczególne wersje Thermal Pro różnią się składem, jednak niezmienny pozostaje nacisk na zastosowanie jak największej liczby składników pobudzających, co niestety nie jest równoznaczne z aktywacją procesów redukujących tkankę tłuszczową. Skupimy się dzisiaj jednak na odmianie Thermal Pro Femme Spis treści Najlepszy spalacz tłuszczu dla kobiet? Thermal Pro dla kobiet - jak stosować? Thermal Pro Femme gdzie kupić ? Revenge Thermal Femme - skład i kontrowersje Na rynku znajdziemy wiele spalaczy tłuszczu dedykowanych kobietom, jednak najczęściej są to formuły mocno okrojone z najważniejszych składników aktywnych. Thermal Pro dla kobiet dość dużą objętość składników aktywnych w każdej kapsułce. Znajdziemy tutaj między innymi bardzo popularne składniki takie jak L-karnityna, piperyna czy pieprz kajeński, które wchodzą w skład nawet najbardziej ekonomicznych produktów na rynku. Nie brakuje jednak substancji wpływających na pobudzenie układu nerwowego, zwiększających ilość neuroprzekaźników w mózgu czy też wspomagających zdolności wysiłkowe. W całej formule jest jednak nie wiele składników faktycznie wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej. Najlepszy spalacz tłuszczu dla kobiet? Zdecydowanie nie. Przede wszystkim marka Revange jest znana z wielu oszustw i wręcz skandaliicznych warunków produkcji suplementów. Thermal Pro Femme z pewnością jest niebezpiecznym spalaczem tłuszczu gdyż nie mamy pewności co rzeczywiście znajduje się w środku opakowania, a niezgodności składu z etykietą w przypadku tego producenta nie są już dla wielu niczym szokującym. Warto także zwrócić uwagę na bardzo silne właściwości pobudzające, co u większości Pań skutkuje bardzo złym samopoczuciem, skokami ciśnienia czy bezsennością. O wiele lepszym wyborem będą suplementy uniwersalne, bez podziału na płeć, które nie tylko są znacznie skuteczniejsze, ale także przy wyborze sprawdzonych producentów bezpieczne i nie wywołujące skutków ubocznych. Niestety Revange to jedna z wielu marek, które stosuje bardzo tani chwyt marketingowy reklamując swój produkt jako najlepszy dla kobiet. Fakty są jednak całkowicie inna, a substancje realnie redukujące tłuszcz są takie same dla kobiet i dla mężczyzn. Producenci reklamujący swoje produkty takimi hasłami znacznie tracą na wiarygodności i radzimy omijać ich produkty szerokim łukiem. Thermal Pro dla kobiet - jak stosować? Producent sugeruje dawkę 1-2 kapsułki dziennie w zależności od zapotrzebowania. Rozsądnie jest jednak nie przekraczać dawki 1 kapsułki ze względu na nadmiar stymulantów oraz składników wpływających na pracę mózgu. Są one w nieodpowiednich proporcjach, jedne w dużym nadmiarze, innych zbyt niewiele, co w konsekwencji będzie prowadzić do problemów ze skupieniem i koncentracją, a także złego samopoczucia. Z Opinii użytkowniczek wynika, że jednorazowa dawka 2 kap. jest mocno obciążająca dla organizmu i jeśli zdecydujemy się stosować 2 kapsułki dziennie, wówczas koniecznie rozbijmy ją na 2 porcje. Thermal Pro Femme gdzie kupić ? Suplement ten dostępny jest na stronach producenta oraz popularnym portalu aukcyjnym. Coraz częściej możemy spotkać ten produkt oferowany przez osoby prywatne na różnych stronach internetowych w cenach niższych niż producent, co dodatkowo powinno podnieść naszą czujność. Ceny wahają się w okolicach 130 zł za 60 kapsułek. Revenge Thermal Femme - skład i kontrowersje Thermal Pro w każdej wersji, również dla kobiet posiada skład oparty w większości o silne stymulanty układu nerwowego. Wykazuje przy tym sporo skutków ubocznych takich jak bóle głowy, bezsenność, zmęczenie czy wymioty. Powinniśmy natomiast zrezygnować z Jego przyjmowania po zauważenia jakichkolwiek objawów niepożądanych. Same właściwości redukujące tkankę tłuszczową są niestety na bardzo niskim poziomie. Jak już wspominaliśmy, jego producent wielokrotnie miał problem z utrzymaniem zgodności składu z etykietą, a więcej o warunkach produkcji możecie poczytać tutaj http://supleusa.maninfo.com/ Z pewnością Panie szukając skutecznego spalacze dla siebie natkną się między innymi na liczne opisy i zapewnienia producentów o skuteczności środków dedykowanych dla nich. Nie ma to jednak nic wspólnego z rzeczywistością i jeśli poszukujemy najlepszych spalaczy tłuszczu unikamy produktów reklamowanych jako środki dla kobiet. Zestawienie skutecznych spalaczy tłuszczu i tabletek odchudzających znajdziecie w obiektywnym i wiarygodnym rankingu https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/
 14. Olimp Therm Line Fast Jest to bardzo popularna i łatwo dostępna kompozycja składników aktywnych odpowiedzialnych za redukcję tkanki tłuszczowej, skierowana przede wszystkim dla kobiet. Zawiera umiarkowaną objętość składników energetycznych oraz termogenicznych dlatego może być stosowana nawet przez osoby początkujące. Do podstawowych składników należy między innymi ekstrakt z Pieprzu Kajeńskiego, który działa oczyszczająco na organizm, a zawarta w nim Kapsaicyna posiada potencjał termogeniczny. Spis treści Olimp Therm Line Fast Olimp Therm Line Fast - dawkowanie Therm Line - opinie Therm Line - ile kosztuje i gdzie kupić? Therm Line Fast - spalacz dla kobiet ? Olimp Therm Line Fast - okiem eksperta Skład Therm Line Fast opiera się w całości na roślinnych naturalnych składnikach, które nierzadko stanowią bazę innych spalaczy tłuszczu w podobnym zakresie cenowym. Składniki preparatu mają zróżnicowany zakres działania, część jest odpowiedzialna za nasilenie lipolizy, inne jak Zielona herbata przyspieszają metabolizm i działają oczyszczająco. Po Therm Line regularnie sięgają również kobiety nie mogące poradzić sobie z nadmiarem cellulitu w uporczywych partiach. Therm Line Fast reklamowany jest jako środek dla kobiet dążących do szybkiej utraty wagi ciała, jednak producent nie stosuje tutaj jakichkolwiek rozwiązań mogących ingerować w tą kwestie, dlatego jest to tylko i wyłącznie hasło marketingowe. Najważniejszym składnikiem wg. producenta jest jednak SINTEROL, czyli opatentowany ekstrakt z owoców cytrusowych i guarany. Obiektywnie patrząc nie ma on jednak odpowiedniego stopnia standaryzacji na wartościowe substancje czynne. Olimp Therm Line Fast - dawkowanie Opakowanie zawiera 60 kapsułek i według danych producenta wystarcza ono na około miesiąc suplementacji przy zalecanej dawce 2 razy dziennie po 1 kapsułce. W praktyce jednak objętość składników aktywnych przy takim stosowaniu jest bardzo niewielka i osoby nie zupełnie początkujące mogą stosować dawkę 2 razy dziennie po 2 kapsułki. Therm Line - opinie Jak na produkt cieszący się tak ogromną popularnością posiada oczywiście wiele opinii, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Jest to ekonomiczny środek od którego nie wymagamy wielkich efektów, a sama podwyższona termogeneza to dla wielu sygnał że produkt działa, mimo że oczywiście nie jest to jednoznaczne. Z pewnością Therm Line jest bezpieczny u osób zdrowych i często podnosi poziom energii co codziennych czynności, co również pozytywnie wpływa na Jego odbiór. Therm Line - ile kosztuje i gdzie kupić? Cena to około 30 zł za opakowania. Czasami możemy nabyć suplement nawet w niższej cenie jeśli trafimy na promocję czy wyprzedaże. Dostępny jest praktycznie w większości aptek naziemnych oraz internetowych, a także wielu sklepach z suplementami. Therm Line Fast - spalacz dla kobiet ? Zdecydowanie nie jest to skuteczny spalacz tłuszczu dla płci żeńskiej. Suplementy reklamowane jako spalacze dla kobiet są najczęściej po prostu o wiele słabsze od tych, które posiadają uniwersalne zastosowanie. Na rynku panuje błędne przeświadczenie, że organizm kobiet jest o wiele delikatniejszy, zapewne przez mniej tkanki mięśniowej czy niższą masę ciała. Nie jest to oczywiście prawda, ponieważ tolerancja układu nerwowego to cecha indywidualna i płeć nie ma tutaj żadnego znaczenia. Radzimy omijać wszelkiego rodzaju produkty reklamowane jak środki dla kobiet i wybierać nieokrojone wersje suplementów. Poza tym pamiętajmy, że nie istnieją żadne substancje spalające tłuszcz skuteczniej u kobiet niż u mężczyzn. Olimp Therm Line Fast - okiem eksperta Mimo dużej popularności i bardzo dobrego producenta suplement ten jest niestety całkowicie nieskuteczny w redukcji tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na fakt, że znakomita większość składników Therm Line Fast nie posiada żadnego potwierdzonego wpływu na redukcję tkanki tłuszczowej czy przyspieszenie metabolizmu. Jedynie 2 składniki posiadają takie właściwości, niestety ich dawki są kilkukrotnie mniejsze od klinicznych, czyli takich które mogą realnie działać. Suplement ten mimo to cieszy się sporym popytem, niestety generowany głównie przez cenę oraz działania marketingowe o szerokim zasięgu.
 15. OstroVit Fat Burner for Women Jest to suplement diety wspierający redukcję tkanki tłuszczowej zaprojektowany przede wszystkim z myślą o kobietach. Oparty został w całości o składniki naturalnego pochodzenia, które są bardzo popularne w większości spalaczy tłuszczu. Jest neutralny dla naszego organizmu, a Jego składniki nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie czy samopoczucie. Podstawowym z nich jest Ekstrakt z Liści Zielonej Herbaty, posiadający delikatne działanie diuretyczne, a także potencjał prozdrowotny gdyż jest źródłem antyoksydantów i polifenoli. Dzięki obecności kofeiny bezwodnej podnosi poziom energii i zwiększa chęć do podejmowania wysiłku. Spis treści OstroVit Fat Burner for Women Najlepsze tabletki na odchudzanie dla kobiet ? Ostrovit Fat Burner for Women - skutki uboczne Fat Burner for Women - dawkowanie Ostrovit Spalacz dla kobiet - cena Ostrovit Fat Burner for Women - okiem eksperta Fat Burner dla kobiet od Ostrovit wykazuje potencjał działania na wielu kierunkach, od delikatnego podniesienia temperatury naszego ciała, poprzez przyspieszenie metabolizmu, aż po wzrost energii. Nie zabrakło również Chromu, jednego z najważniejszych minerałów w okresie redukcji tkanki tłuszczowej, który reguluje poziom cukru we krwi. Każda porcja zawiera sporą dawkę L-karnityny, co może przełożyć się na lepszą wydolność podczas ćwiczeń aerobowych. Jedną z najważniejszych zalet produktu jest brak dużej ilości stymulantów i składników pobudzających, co sprawia że doskonale nadaje się dla osób początkujących, które zaczynają swoją przygodę z suplementacją oraz wrażliwych na działanie kofeiny. Jest to ekonomiczny suplement, bardzo łatwo dostępny, z tego też względu cieszy się sporą popularnością przede wszystkim u Pań, natomiast pamiętajmy, że termogeników nie stosujemy ze względu na płeć, dlatego mężczyźni również mogą po niego sięgnąć. Najlepsze tabletki na odchudzanie dla kobiet ? Niestety zdecydowanie nie. Najczęściej produkty reklamowane jako spalacze tłuszczu dla kobiet to po prostu słabe suplementy zawierające mikrodawki składników aktywnych. Substancje redukujące tkankę tłuszczową są takie same zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, dlatego jeśli zauważymy dopisek for her, for women/girl itp. to należy wystrzegać się takich produktów, ponieważ prawdopodobnie mamy do czynienia a mocno okrojoną wersją danego produktu. Wśród wielu z nas panuje błędne myślenie o dostosowaniu spalaczy tłuszczu do płci, dlatego producenci bardzo często wykorzystują to w swoich tanich zagraniach marketingowych. Zauważmy, że najlepsze spalacze na rynku nigdy nie miały odmiany dla kobiet. Jeśli zatem szukacie zaawansowanego i skutecznego środka omijajcie suplementy z tego typu dopiskiem. Ostrovit Fat Burner for Women - skutki uboczne Stosowany w zalecanych przez producenta dawkach nie wykazuje negatywnego wpływu na organizm. Jedynym przeciwwskazaniem są dolegliwości związane z serce i układem krążenia ze względu na obecną w produkcie kofeinę. Ostrovit to Polski producent dlatego możemy mieć stosunkowo wysokie prawdopodobieństwo zgodności składu z etykietą, a patrząc na Jego prostotę nie podejrzewamy żadnych uchybień. Fat Burner for Women - dawkowanie Producent przewiduje porcję dzienną na poziomie 2 kapsułek, co jest jednocześnie dawką jednorazową. Przy takiej porcji objętość składników aktywnych jest stosunkowo niewielka, co pokrywa się z tym co napisaliśmy wcześniej i jasno pokazuje brak zasadności wybierania spalaczy dla kobiet. Jednorazową porcję możemy przyjmować przed pierwszym posiłkiem bądź najlepiej przed aktywnością fizyczną. Osoby bardzo wrażliwe mogą rozbić porcję dzienną na dwie mniejsze po 1 kapsułce i przyjmować z zachowaniem przynajmniej 4 godzinnego odstępu. Ostrovit Spalacz dla kobiet - cena Suplement ten należy do ekonomicznych spalaczy, dlatego Jego cena regularna to około 50 zł, jednak nierzadko trafiamy na akcje promocyjne i możemy nabyć go nawet za około 30 zł. Oczywiście cena zawsze zależna jest również od miejsca zakupu, dlatego warto korzystać z porównywarek internetowych i wybierać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Ostrovit Fat Burner for Women - okiem eksperta Patrząc analitycznie na skład jest to suplement nie wart uwagi i to niezależnie od płci. Największymi zaletami produktu są oczywiście stosunkowo niska cena oraz brak poważnych skutków ubocznych. Do wad z pewnością zaliczamy bardzo słaby skład i niskie dawki co przekłada się na brak realnych efektów w utracie zbędnych kilogramów. Niestety marketing producenta polegający na promowaniu tego środka jako unikalnej formuły dla kobiet może sprawić, że wiele osób skusi się na Jego zakup bez dokładnego spojrzenia na skład.
 16. Jest to popularny spalacz tłuszczu, reklamowany jako jeden z najbardziej hardcorowych i bezkompromisowych środków na rynku. Cechą charakterystyczną tego suplementu jest bardzo duża objętość składników działających pobudzająco i podnoszących poziom energii. Obecnie produkowana jest już piąta kolejna wersja tego produktu pod nazwą Thermal Pro V5 i każda kolejna ma nieco zmieniany skład, dlatego jest to bardzo ważna informacja dla osób czytających opinię sprzed kilku lat. Przez dużą zawartość stymulantów skierowany jest raczej dla osób zaawansowanych i mających spore doświadczenie ze stosowanie spalaczy tłuszczu. Spis treści Spalacz Thermal Pro - skutki uboczne Revange Thermal Pro - dawkowanie Dla kogo spalacz Thermal Pro ? Thermal Pro - jaka cena oraz gdzie kupić ? Spalacz Thermal Pro - kontrowersje Zgodnie z opiniami większości użytkowników Revange Thermal Pro jest spalaczem o bardzo dużym potencjale stymulującym układ nerwowy. Już 1 kapsułka powoduje duży wzrost energii, jednak przy tym należy się liczyć z podwyższonym ciśnieniem krwi czy tętnem. Sam wysoki poziom energii jest oczywiście bardzo pożądanym efektem i może stanowić dla nas spory zastrzyk motywacji do działania, tak jednak należy kontrolować nasze parametry oddechowe. Zbyt wysokie tętno wywołane suplementacją może znacznie ograniczać nasze możliwości wysiłkowe. W składzie Thermal Pro znajdziemy również sporo substancji podnoszących poziom termogenezy, dlatego możemy spodziewać się zwiększonej potliwości oraz delikatnego wzrostu temperatury ciała. Nie zabrakło również adaptogenów wspierających zachowanie koncentracji oraz łagodzących negatywne skutki powiązane ze stresem. Są one bardzo istotne, nie tylko z punktu widzenia naszej sylwetki, ale przede wszystkim naszego zdrowia. Spalacz Thermal Pro - skutki uboczne Jak już wspomnieliśmy suplement ten należy do bezkompromisowej grupy środków o bardzo dużych właściwościach pobudzających. Do potencjalnych skutków ubocznych należy zaliczyć charakterystyczne objawy dla nadmiaru stymulantów takie jak: bóle głowy uczucie osłabienia ospałość drżenie rąk bezsenność skoki ciśnienia brak apetytu problemy żołądkowe Niestety Thermal Pro jako jeden z nielicznych spalaczy tłuszczu wykazuje spore skutki uboczne, które nie zdarzają się sporadycznie, a opinie na ich temat pojawiają się z dużą regularnością. Co jeszcze istotniejsze, jest to marka bardzo wątpliwej jakości, dlatego nie mamy tak naprawdę pewności, co faktycznie znajduje się w środku produktu. Revange Thermal Pro - dawkowanie Producent sugeruje dawkowanie 2 razy dzienne po 1 kapsułce produktu na pusty żołądek. Zalecamy jednak rozpoczęcie stosowania od minimalnej dawki 1 kapsułki razem z posiłkiem w celach sprawdzenia tolerancji. Dla wielu osób, szczególnie kobiet oraz mężczyzn z masą ciała poniżej 80 kilogramów 1 kapsułka dziennie będzie dawką w zupełności wystarczającą, a jej zwiększenie nasila ryzyko ewentualnych skutków ubocznych. Nie powinniśmy stosować dłużej niż 4-5 tygodni, po czym należy koniecznie zrobić przynajmniej kilka tygodni przerwy. Dla kogo spalacz Thermal Pro ? Polecany jest przede wszystkim dla osób redukujących tkankę tłuszczową, które potrzebują środka o silnych właściwościach pobudzających. Może również służyć jako energetyk dla osób trenujących na wysokiej intensywności. Z pewnością nie nadaje się dla osób początkujących oraz posiadających jakiekolwiek problemy zdrowotne. Thermal Pro - jaka cena oraz gdzie kupić ? Suplement ten jest stosunkowo popularny i bez problemu dostaniemy go w internecie poprzez niektóre sklepy oraz na portalach aukcyjnych. Jego cena jest oczywiście uzależniona od źródła zakupu, natomiast najczęściej waha się w zakresie 150-200 zł dlatego radzimy wybierać najkorzystniejszą ofertę jaką znajdziemy. Spalacz Thermal Pro - kontrowersje Należy pamiętać, że spalacz Thermal Pro bazuje na opiniach kultowego spalacza sprzed wielu lat. Obecne wersje produkowane przez firmę Revange nie mają nic wspólnego z jego pierwowzorem i z całą pewnością nie dorównują mu skutecznością działania. W jego składzie nie ma od dawna prawdziwej efedryny, a co jest naprawdę pozostaje tajemnicą, ponieważ produkt jest wytwarzany w warunkach opisanych tutaj http://supleusa.maninfo.com/ Jeśli szukamy skutecznych spalaczy tłuszczu warto stawiać na produkty producentów z uznaną renomą. Godne uwagi środki na odchudzanie, które obecnie wyróżniają się na rynku możemy znaleźć w rankingu spalaczy tłuszczu https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/
 17. Genius Diet Pills Jest jednym z najbardziej przemyślanych supresantów apetytu jakie możemy znaleźć na rynku. Cechą charakterystyczną Jego działania jest zdolność do ograniczenia apetytu na cały dzień, zabijając przy tym chęci do podjadania i zwiększając uczucie sytości. Co ważne, w odróżnieniu od klasycznych stymulantów blokujących apetyt, Diet Pills jest całkowicie obojętny dla układu nerwowego i ciśnienia krwi. Mechanizm Jego działania opiera się na wpływie na ośrodek mózgu oraz zwiększonej produkcji serotoniny. Najskuteczniejszy bloker apetytu Trwale ogranicza odczuwanie głodu Zabija chęć na podjadanie Promuje znakomite samopoczucie Diet Pills - opinie Warto podkreślić, że niemal wszystkie suplementy The Genius Brand zbierają świetne opinie i podobnie jest z Diet Pills. Ma rynku Zachodnim możemy znaleźć setki opinii na Jego temat oraz wiele pozytywnych, obszernych recenzji, więc z pewnością mamy do czynienia ze sprawdzonym produktem. W Polsce również Jego popularność wzrasta, a zarazem przybywa ilość zadowolonych użytkowników. Spalacz Diet Pills - efekty Suplement ten zawiera opatentowany ekstrakt z Szafranu będący cenionym składnikiem suplementów na całym świecie. Stymuluje on ośrodek mózgu do większego odczuwania sytości, a maksymalny potencjał jest aktywny już po kilku dniach suplementacji. Ważną rolę pełni 5-HTP nad którym badania kliniczne trwają już kilkadziesiąt lat. Hamowanie apetytu poprzez zwiększony stymulację produkcji serotoniny to tylko jedna z Jego wielu zalet. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5787332/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20579522 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14724051 Diet Pills - okiem eksperta Na rynku znajdziemy niewiele produktów, które w realny sposób są w stanie ograniczyć nasz apetyt. Najczęściej są to spalacze silnie pobudzające, które zawierają znaczne dawki składników pobudzających, jednak nie mogą być one stosowane przez każdego. Diet Pills jest prawdopodobnie najskuteczniejszym blokerem apetytu jaki jest dostępny na rynku, ze względu na potwierdzoną skuteczność przez badania, co przekłada się na Jego obecność w najważniejszym rankingu spalaczy tłuszczu. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/
 18. Performax Slinmax Jest to zaawansowany suplement wspierający rozwój atletycznej sylwetki z niskim poziomem tkanki tłuszczowej. Wspiera gospodarkę insulinową, reguluje procesy metaboliczne oraz nasila redukcję tkanki tłuszczowej. Slinmax jest jednym z najlepszych suplementów dla osób z endomorficznym typem budowy ciała, bądź ze skłonnościami do odkładania się tłuszczu w newralgicznych punktach naszego ciała. Jeden z najskuteczniejszych mimetyków insuliny Wspiera redukcję tkanki tłuszczowej Reguluje gospodarkę energetyczną Poprawia jakość naszej sylwetki Slinmax - opinie Jest to jeden z najbardziej cenionych suplementów w swojej klasie na rynku Amerykańskim. Przez wielu zgodnie uważany za zdecydowanie najbardziej przemyślany produkt z tej grupy, dlatego też zbiera rewelacyjne noty i opinię na najważniejszych portalach branżowych. W Polsce również znajdziemy wielu zadowolonych użytkowników oraz praktycznie brak negatywnych opinii, choć mimetyki insuliny nie cieszą się jeszcze u nas bardzo dużą popularnością. Spalacz SlinMax - efekty Suplementy wpływające na wrażliwość insulinową komórek mają bardzo szeroki zakres działania, jednak najczęściej stosowane są jako spalacze tłuszczu bądź suplementy ograniczające przyrost tłuszczu w okresie budowania masy mięśniowej. Niewątpliwie posiadają bardzo korzystny wpływ na skład ciała i prezentację sylwetki, gdyż większe ilości glikogenu trafiają do mięśni, a także ograniczają gromadzenie się wody podskórnej. Slin Max w całości został oparty o składniki mające potwierdzoną skuteczność, co zdecydowanie wyróżnia go w tej kategorii odżywek. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3468018/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11744642 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6434235/ SlinMax - okiem eksperta Jest to zaawansowany suplement, który z pewnością może być bardzo przydatny na etapie redukcji tkanki tłuszczowej i pracy nad definicją sylwetki. Sprawdza się szczególnie dobrze u osób otyłych oraz z tendencją do gromadzenia się dużej ilości tkanki tłuszczowej i wody w okolicach brzucha, ponieważ świadczy to często o bardzo niskiej wrażliwości insulinowej. W takiej sytuacji wykonanie udanej redukcji jest bardzo trudnym zadaniem i warto sięgnąć po mimetyki insuliny. SlinMax zajmuje w nich czołowe miejsce, a Jego skład jest ukierunkowany na zmniejszenie zatłuszczenia, dlatego znalazł się w rankingu najlepszych produktów na odchudzanie. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/
 19. Alpha Lion Cheetah Burn Stim Free Jest to zdecydowanie najlepszy spalacz tłuszczu pozbawiony wszelkich stymulantów układu nerwowego i jeden z najlepszych fat burnerów jakie pojawiły się na rynku. Wyjątkowo formuła z wieloma opatentowanymi składnikami zapewnia działanie na poziomie nieosiągalnym dla innych suplementów. Pozwala łączyć zalety spalacza termogenicznego z brakiem stymulantów dla maksymalnego efektu redukcji znacznej ilości kilogramów. Wcześniej występował pod nazwą Cheetah Non Stim. Ogromny potencjał redukujący tłuszcz Chroni tkankę mięśniową przed katabolizmem Doskonale tłumi apetyt W kilka dni usuwa nadmiar zgromadzonej wody Alpha Lion Cheetah Burn Stim Free - opinie Suplement ten cieszy się rewelacyjnymi opiniami na rynku USA. Na forach anglojęzycznych można spotkać wiele obszernych recenzji z bardzo dobrymi rezultatami nawet u osób bardzo opornych na działanie składników odchudzających. W naszym kraju produkt ten pojawił się stosunkowo nie dawno, jednak możemy znaleźć praktycznie wyłącznie świetne opinie co z pewnością przełoży się na Jego rosnącą popularność. Spalacz Cheetah Burn Stim Free - efekty Jako, że mamy do czynienia z najbardziej zaawansowanym spalaczem tkanki tłuszczowej ostatnich lat możemy spodziewać się efektów na poziomie wyłącznie najlepszych termogeników. Zawiera aż 6 licencjonowanych składników co niezaprzeczalnie świadczy o Jego najwyższej jakości. Całość składu została podzielona na formuły zadaniowe, a w każdej z nich znajdziemy składniki posiadające potwierdzoną badaniami skuteczność w swoim zakresie działania. Jest to bardzo rzadko spotykane w suplementach diety. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4272398/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6274956/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2129145/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5986509/ Cheetah Burn Stim Free - okiem eksperta Pod względem składu jest to produkt zdecydowanie wyprzedzający większość spalaczy tłuszczu na rynku i możemy klasyfikować go w ścisłej czołówce kilku najlepszych suplementów odchudzających. Na uwagę zasługują duże dawki poszczególnych składników oraz ich kliniczne skuteczność, która nie może budzić żadnych wątpliwości. Doskonale spełni oczekiwania właściwie każdego, komu zależy na maksymalnej redukcji tłuszczu. Jedynym brakującym aspektem Cheetah jest brak stymulantów, więc jeśli potrzebujesz dodatkowej energii warto łączyć go z kofeiną. Jego pozycja w w najbardziej uznanym rankingu spalaczy w pełni oddaje Jego potencjał. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/
 20. Brawn Thyro-Lean V2 To wyjątkowo przemyślany i zaawansowany spalacz tkanki tłuszczowej, korzystający z najważniejszych szlaków metabolicznych prowadzących do utraty nadmiaru kilogramów. Doskonale sprawdza się u osób z wysokim poziomem tkanki tłuszczowej, jak i również zmagających się z kilkoma najtrudniejszymi kilogramami. Suplement ten jest całkowicie wolny od stymulantów i pobudzaczy, dlatego może być stosowany nawet w późnych godzinach wieczornych. Jeden z najskuteczniejszych boosterów metabolizmu Szybki spadek zbędnych kilogramów Nasila poziom lipolizy Promuje zachowanie doskonałego samopoczucia Spis treści Brawn Thyro-Lean V2 Thyro-Lean V2 - opinie Spalacz Thyro-Lean V2 - efekty Thyro Lean V2 - okiem eksperta Thyro-Lean V2 - opinie Jest to jeden z najpopularniejszych spalaczy tłuszczu od Brawn Nutrition, który pojawił się na rynku już solidnych kilka lat temu, dlatego bez problemu możemy znaleźć wiele pozytywnych opinii na Jego temat. W Polsce cieszy się sporą popularność wśród boosterów metabolizmu, ponieważ nie zawiera żadnych stymulantów, a użytkownicy zgodnie podkreślają wysoką efektywność i zmianę sylwetki w lustrze. W Stanach i Europie zachodniej możemy znaleźć kilka bardzo szerokich recenzji, gdzie produkt ten zdobył obecnie największe uznanie. Spalacz Thyro-Lean V2 - efekty Skład suplementu w dużej mierze przewyższa możliwości większości boosterów metabolizmu jakie znajdujemy na rynku. Mamy tutaj wysoką dawkę wszystkich użytych składników, w tym bardzo cennych 3,5 Dijodo Thyronin będących realnie działającymi prekursorami dla hormonów tarczycy, a także substancja podnoszące lipolize. Warto zwrócić uwagę na zawartość mimetyków insuliny czy związków adaptogennych, które dodatkowo promuje redukcję tłuszczu poprzez wpływ na insulinę czy kortyzol. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4272398/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4272399/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3927866/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3310165/ Thyro Lean V2 - okiem eksperta Wybierając suplement przyspieszający metabolizm należy przede wszystkim kierować się Jego składem, Thyro-Lean V2 jest jedną z najlepszych propozycji na rynku, ponieważ działa wielokierunkowo, nie tylko przyspieszając metabolizm, ale także regulując gospodarkę hormonalną czy łagodząc negatywne skutki stresu. Do Jego produkcji wykorzystano to, co realnie działa i wspomaga zmianę naszej sylwetki na lepsze. Skierowany jest nawet dla osób z nadciśnieniem ze względu na brak stymulantów. Może być stosowany w połączeniu z innymi suplementami, a także sprawdzi się jako pierwszy spalacz. Jest także wysoko sklasyfikowany w najbardziej obiektywnym i bieżąco aktualizowanym rankingu spalaczy tłuszczu. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/
 21. Brawn Corti-Lean V2 Jest to bardzo zaawansowany spalacz tłuszczu oraz suplement wspierający rekompozycję sylwetki. Pozwala na osiągnięcie absolutnie maksymalnej formy w rekordowo krótkim czasie, wspierając redukcję najbardziej opornej tkanki tłuszczowej, jednocześnie chroniąc nasze mięśnie przed czynnikami katabolicznymi. Jako jeden z nielicznych spalaczy tłuszczu realnie przyczynia się do świetnego samopoczucia, dużej ilości sił witalnych oraz ograniczenia aktywności kortyzolu. Jeden z najlepszych produktów bez stymulantów Wspiera redukcję najtrudniejszej tkanki tłuszczowej Wspomaga uzyskanie doskonałej definicji Łagodzi negatywne skutki stresu i katabolizmu Spis treści: Brawn Corti-Lean V2 Corti-Lean V2 - opinie Spalacz Corti-Lean - efekty Corti-Lean V2 - okiem eksperta Corti-Lean V2 - opinie Suplement ten bardzo szybko zyskał wielu zwolenników, przede wszystkim ze względu na brak składników pobudzających, dzięki czemu może być stosowany niemal przez każdego. Zbiera niemal wyłącznie pozytywne opinie na naszym rynku, a sytuacja na zachodzie wygląda dokładnie tak samo. Wiele osób docenia sposób oraz przede wszystkim efektywność działaniu Corti-Lean, który realnie wpływa na prezentację naszej sylwetki. Warto szczególnie zwrócić uwagę na opinię w których podkreślane są Jego atuty w walce z kilkoma ostatnimi kilogramami. Spalacz Corti-Lean - efekty Efektywność działania tego suplementu jest największa u osób ze stosunkowo niewielką nadwagą, jednak bardzo problematycznie osadzoną. Natomiast w przypadku osób z większym poziomem tkanki tłuszczowej Corti Lean znakomicie sprawdza się w połączeniu z innym spalaczem o charakterystyce termogenicznej lub lipotropowej. W jego skład wchodzą zaawansowane blokery kortyzolu oraz substancje wspierające między innymi syntezę białek, które znacznie usprawniają redukcję tłuszczu i ochronę mięśni. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2129145/ https://examine.com/supplements/7-keto-dhea/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5871210/ Corti-Lean V2 - okiem eksperta Jest to jedna z najciekawszych propozycji wśród obecnie dostępnych spalaczy i produkt, który zdecydowanie wyróżnia się składem. Przede wszystkim nie tylko wspomaga utratę tkanki tłuszczowej, ale również dba o to, by nasza sylwetka prezentowała się estetycznie i atrakcyjnie, a przecież to jest cel każdego z nas. Suplement ten może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn i stanowi doskonałe uzupełnienie suplementacji redukcyjnej. Pozytywne opinie jakie możemy znaleźć na Jego temat z pewnością nie są działem przypadku, a składników o potwierdzonym działaniu przez niezależne badania. Wśród produktów bez stymulantów jest to z pewnością jedna z najlepszych propozycji. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/
 22. Liberty Labz Lit The F*** Up To reduktor tkanki tłuszczowej najnowszej generacji, który zdecydowanie wyróżnia się wyjątkowo przemyślanym składem oraz skutecznością na poziomie najlepszych spalaczy na rynku. Pozwala na utratę dużej ilości kilogramów w stosunkowo krótkim czasie, dzięki działaniu na każdy rodzaj tkanki tłuszczowej oraz nadmiar zatrzymanej wody. Cechą charakterystyczną Lit The Fuck Up jest bardzo szybkie działanie, które utrzymuj się przez bardzo długi czas. Bardzo szybka utrata zbędnych kilogramów Wyjątkowa skuteczność potwierdzona badaniami na składnikach Skutecznie tłumi apetyt na wiele godzin Doskonały dla kobiet i mężczyzn Lit The Fuck Up - opinie Jest to stosunkowo młody spalacz, jednak w bardzo dynamicznym tempie przybywają pozytywne recenzje na Jego temat wystawiane przez niezależna osoby na obiektywnych forach i serwisach. Wciąż największą popularnością cieszy się na rynku Amerykańskim, jednak coraz częściej możemy spotkać się ze świetnymi opiniami od Europejskich i Polskich użytkowników. Wszyscy zgodnie podkreślają Jego skuteczne działanie w redukcji kilogramów, nierzadko w czasie szybszym niż inne, cenione termogeniki. Spalacz Lit The F*** Up - efekty Jest to suplement produkowanych przez markę, która rozwija się bardzo dynamicznie i praktycznie każdym swoim produktem aspiruje do najlepszych producentów suplementów na świecie. Dzięki temu znajdziemy w składzie aż 3 opatentowane składniki posiadające własną licencję, a także tylko i wyłącznie ekstrakty z absolutnie najwyższej półki. Należy zwrócić uwagę również na wysoką objętość 660 mg w każdej kapsułce bez składników wypełniających takich jak l-karnityna, tauryna, katony malinowe i podobne. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4016229/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26686003 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28106738 Lit The Fuck Up - okiem eksperta Jest to jeden z najciekawszych spalaczy tłuszczu jakie pojawiły się na rynku w ostatnich 2-3 lat i nie ulega to żadnej wątpliwości. Rzadko mamy okazję być świadkami premiery tak dopracowanego suplementu pod każdym względem, od właściwości nasilających termogenezę i lipolizę, aż po skuteczne hamowanie apetytu bez efektu nadmiernego pobudzenia. W odróżnieniu od wielu najsilniej działających spalaczy, Lit The F*** Up może być stosowany nawet przez osoby nie będące fanami mocnego pobudzenia. Dzięki tak bogatej w kluczowe dla redukcji tłuszczu składniki aktywne, znalazł się w rankingu spalaczy tłuszczu. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/
 23. Hi-Tech Stimerex ES Jest to kultowy już produkt jednego z najbardziej cenionych producentów ze Stanów Zjednoczonych. Wykazuje znaczący potencjał redukujący tkankę tłuszczową, również tą najbardziej uporczywą pokrywającą newralgiczne punkty naszego ciała. Ponadto znany jest z doskonałego wzrostu energii i utrzymywania znakomitego samopoczucia w ciągu dnia, nawet pomimo małej podaży kalorycznej. Całość składu stanowi sprawdzone substancje, mające długoletnie zastosowanie w najlepszych produktach na rynku i potwierdzone działanie. Najlepszy spalacz od Hi Tech Pharmaceuticals Wyjątkowo tempo redukcji tkanki tłuszczowej Skuteczny bloker apetytu Pełnia energii i doskonałe samopoczucie Spis treści Hi-Tech Stimerex ES Stimerex ES - opinie Spalacz Stimerex ES - efekty Stimerex ES - okiem eksperta Stimerex ES - opinie Dzięki bardzo dużej popularności na całym świecie znajdziemy setki opinii na temat tego spalacza, również na naszym krajowym rynku, gdzie suplement ten posiada bardzo mocną pozycję. Zapewnia wysoką efektywność przy każdym poziomie tkanki tłuszczowej zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. W USA należy do najlepiej sprzedających się spalaczy termogenicznych i zbiera świetne recenzje na niezależnych serwisach branżowych. Spalacz Stimerex ES - efekty Suplement ten zapewnia zdecydowanie jedne z najlepszych efektów wśród dostępnych spalaczy tłuszczu, jednak koniecznie należy zwrócić uwagę na wersję którą posiadamy. Przez długie lata obecności na rynku powstało ich kilka, a pozytywne opinie dotyczą właściwie jednej z nich. Przed zakupem polecamy dokładnie przeanalizować skład i wybierać wersję w której jednocześnie występują takie składniki jak Ephedra Extract oraz 1,3 Dimethylamine HCL. https://toxnet.nlm.nih.gov/cgi-bin/sis/search/a?dbs+hsdb:@term+@DOCNO+8164 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4972152/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17214405 Stimerex ES - okiem eksperta Stimerex jest produktem absolutnie z najwyższej półki, który z pewnością doskonale sprawdzi się na każdym etapie redukcji. Kluczowym aspektem dla Jego efektywności działania jest wybór orginalnej, nie okrojonej z kluczowych składników wersji. Jeśli uda nam się ją zakupić z pewnością będziemy zadowoleni, gdyż jest to jeden z najciekawszych produktów ostatnich lat, który mimo rosnącej konkurencji ciągle utrzymuje się na topie najlepszych spalaczy tłuszczu. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/
 24. Alri Viper Hyperdrive 5.0+ Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej bezkompromisowych spalaczy tłuszczu jakie możemy znaleźć na rynku. Wyróżnia się obecnością niemal wyłącznie składników farmaceutycznej jakości o bardzo dużym potencjale termogenicznym oraz zwiększającym poziom energii. Jest to idealna opcja dla osób szukających skutecznego blokera apetytu, energetyka, a jednocześnie znakomitego spalacza tłuszczu. Jeden z najsilniejszych spalaczy tłuszczu jaki powstał Ogromny potencjał energetyczny Szybka redukcja dużej ilości kilogramów Trafia w uporczywą tkankę brzuszną Spis treści Alri Viper Hyperdrive 5.0+ Viper 5.0+ - opinie Spalacz Viper 5.0+ - efekty Viper 5.0 - okiem eksperta Viper 5.0+ - opinie Viper to obecnie jeden z najbardziej radykalnych spalaczy tłuszczu i potwierdzają to liczne opinie o tym suplemencie. Zarówno w Polsce, jak i na forach anglojęzycznych zbiera bardzo wysokie noty oraz można zobaczyć jego efektywność na przestrzeni kilku tygodni. Ceniony jest przede wszystkim przez osoby szukającego środka pod szybką utratę wagi oraz tych, których dużym problemem jest brak energii i wieczorne podjadanie. Co ciekawe, jako jeden z nielicznych środków nie odnotowuje opinii o słabym działaniu, nawet u osób bardzo zaawansowanych. Spalacz Viper 5.0+ - efekty Suplement ten zawiera połączenie niemal wszystkich najsilniejszych składników aktywnych stosowanych w spalaczach tłuszczu, co przekłada się na Jego skuteczność. Wszystkie składniki dostępne są w postaci chlorowodorków lub ekstraktów o bardzo dużym stopniu standaryzacji i wyszczególnionych substancjach czynnych. Na dużą uwagę zasługuje też połączenie aż kilku składników będących antagonistami receptorów beta, które wspierają redukcję uporczywej tkanki tłuszczowej białej. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3193614/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21336650 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28752649 Viper 5.0 - okiem eksperta Jest to spalacz o wyjątkowym potencjale skierowany przede wszystkim do osób, które wcześniej stosowały już produkty termogeniczne. Dzięki wyjątkowo bezkompromisowemu działaniu z całą pewnością trafi w gust najbardziej wymagających. Przez wiele rankingów uważany jest za najsilniejszy spalacz tłuszczu na rynku, jeśli bierzemy pod uwagę potencjał w każdym zakresie działania. Na uwagę zasługuje także wysokie miejsce w najbardziej obiektywnym rankingu spalaczy. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/
 25. Sparta Nutrition Hydra Shred Shred to kompleksowy reduktor tkanki tłuszczowej o bardzo dużym potencjale i składnikach aktywnych znanych z najlepszych produktów na rynku. Jest to zdecydowanie najlepsza opcja dla osób poszukujących skutecznego spalacza tłuszczu w formie proszku. Dzięki przemyślanej i zaawansowanej formule składników aktywnych wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie szeregu różnych procesów metabolicznych. Nr.1 wśród spalaczy w formie proszku Skuteczny w redukcji tłuszczu z całego ciała Znakomite samopoczucie i duża dawka energii Dopracowany system smakowy Spis treści: Sparta Nutrition Hydra Shred Spalacz tłuszczu Sparta Nutrition Hydra Shred - opinie Spalacz HydraShred - efekty Spalaczw proszku Hydra Shred - okiem eksperta Spalacz tłuszczu Sparta Nutrition Hydra Shred - opinie Suplement ten należy do najpopularniejszych w swojej kategorii, a co za tym idzie zbiera bardzo dużo pozytywnych opinii. Zdecydowanie nie ustępuje skutecznością wielu czołowym produktom w formie kapsułek, a ze spalaczy proszkowych niepodzielnie zajmuje pierwsze miejsce. Ceniony jest zarówno w Polsce, jak i na rynku zachodnim, gdzie marka ta zdobyła swoją mocną pozycję i uznanie w dużej mierze dzięki pozytywnym opiniom na Jego temat. Spalacz HydraShred - efekty Zawiera bardzo duże dawki składników aktywnych, których działanie zostało wielokrotnie udowodnione przez niezależne badania. W Jego skład wchodzą między innymi licencjonowane składniki najwyższej jakości, a każdy ekstrakt roślinny posiada bardzo wysokim stopień standaryzacji do substancji czynnej. Warte podkreślenia jest również użycie klinicznie skutecznych dawek, co niestety nie jest jeszcze standardem dla wielu producentów. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19421341 https://nccih.nih.gov/health/garcinia https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24759256 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2943088/ Spalaczw proszku Hydra Shred - okiem eksperta Suplement ten skierowany jest do wszystkich osób zmagających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Ze względu na zaawansowany skład z pewnością będą zadowoleni z niego nawet bardzo zaawansowany fani suplementacji, jednak ze względu na łatwość w ustalaniu indywidualnych porcji i rozsądnej ilości składników pobudzających sprawdzi się nawet u osób początkujących. Dzięki wyróżniającym się składnikom i dużej skuteczności znalazł się w czołowym rankingu tabletek odchudzających. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/
×
×
 • Create New...