Jump to content

Rumcajs

Użytkownik
 • Posts

  733
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  136

Everything posted by Rumcajs

 1. Generalnie w przypadku stosowania letroxu raczej nie poleca się stosowania spalaczy termogenicznych, jednak patrząc na skład nie ma tam bezpośrednich prekursorów dla hormonów tarczycy, więc moim zdaniem możesz je stosować o ile oczywiście nie masz nadciśnienia czy chorób związanych z układem krążenia. Co do dawkowania to dałbym 1 kap. Thermo Craze + 1 kap. 98765 rano pomiędzy 1 a 2 posiłkiem (by nie łączyć z lekiem) Duga porcja (taka sama) np. przed obiadem lub przed treningiem, tak by zachować około 5-6 godzin odstępu pomiędzy poszczególnymi porcjami spalaczy. Zacznij od jednego spalacza razem z posiłkami (śniadaniem i obiadem), po paru dniach dodaj drugi, a po kolejnych paru jeśli nie będziesz odczuwać zbyt mocnego pobudzenia to przed posiłkami.
 2. Potwierdzam, obecnie podjadam właśnie Excelsiora i takiej euforii i przyjemnego działania nie było na żadnym produkcie z DMAA. Na moją wagę 100 kg wystarcza około 3/4 miarki więc sporo porcji.
 3. Jak sama widzisz po znajomych Hellfire to jeden z mocniejszych spalaczy pod kontem pobudzenia. Być może więc u Ciebie trzeba zrobić przerwę od stymulantów lub przetestować coś opartego o całkowicie inne składniki aktywne. Wiele osób tutaj na forum bardzo dobrze pobudze Thermo Craze, sam też kiedyś testowałem i 2 kap. działają mocno więc to środek który można polecić.
 4. 1. Najlepiej wyliczyć zapotrzebowanie z takiego wzoru który uwzględnia współczynnik aktywności fizycznej. Bez problemu znajdziesz w wyszukiwarce. 2. Przed śniadaniem 1 kap. Thermo Craze + 1 kap. 98765 Przed treningiem lub przed obiadem 1 kap. Thermo Craze + 1 kap. 98765 Przed kolacją 1 kap. 98765 Pamiętaj tylko, aby przez pierwsze 2 - 3 dni stosować sam Thermo Craze w celu sprawdzenia tolerancji. Jeśli nie pobudza za mocno możesz dorzucić 98765. 3. To zależy. Sam alkohol jest mocno kaloczyny więc przeszkadza w odchudzaniu. Natomiast jeśli pytasz o ingerencje ze spalaczami to występuje, dlatego nie stosuj ich poprostu tego dnia.
 5. Tabletki hormonalne oczywiście mogą mieć wpływ na utrzymywanie się wagi mimo stosowania niskokalorycznej diety. Osobiście nie polecam już ścinać kalorii w dół, bardziej możesz iść w kierunku zwiększenia aktywności. Co do suplementacji to możesz sobie zerknąć na SAN Liporedux, przy Twojej wadze powinna być to bardzo fajna opcja bo nie ma wiele do zrzucenia.
 6. 1. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli jednak cukier masz w normie i nie objadasz się węglwowodami w nadmiarze to raczej nie będzie to konieczne. 2. Generalnie obie metody są ok. Magia całej redukcji polega na odpowiednim bilansie kalorycznym. Moim zdaniem biegi o zróżnicowanej intensywności sprawdzają się lepiej chociażby pod kontem kondycyjnym. Możesz np. dać 2 treningi interwałowe i 2 tlenowe, śmiało można testować metody treningowe i je ze sobą łączyć. 3. Dieta niskowęglowodanowa dla wielu osób będzie najbardziej efektywna w mojej ocenie. Kluczem do sukcesu jest oczywiście trzymanie jej założeń. Najtrudniejsze są początki, później ciało w dużo bardziej produktywny sposób czerpie energie chociażby z tłuszczy. 4. Niestety silna wolna. Niektórym bardzo pomagają odżywki białkowe, które w niektórych wersjach są dość słodkie, a przy okazji pomocne w redukcji tłuszczu. 5. Kwestia organizmu, najczęściej kilka tygodni.
 7. Hellfire nigdy nie miał biało niebieskich kapsułek. Kiedyś występowały różowe, ale to kilka lat temu. Obecnie oryginalna, mocna wersja ma czerwone kapsułki.
 8. Tak, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań, oczywiście o ile nie stosujesz żadnych leków itp. Co do dawkowania: Rano po przebudzeniu: 1 kap. Stimerex + 1 kap. Claw Przed treningiem lub przed obiadem: 1 kap. Stimerex + 1 kap. Claw Przed snem: 1 kap. Claw
 9. Tak, nie ma tam w składzie żadnych prekursorów dla hormonów tarczycy więc nic nie koliduje.
 10. Połączenie bardo dobre, szczególnie pod kontem redukcji uporczywego tłuszczu. Na plus kliniczne dawki składników w tych produktach więc myślę, że będziesz z nich zadowolony. Co do dawkowania to śmiało może wyglądać tak jak napisałeś. Z tym, ze jeśli masz jakąś aktywność to wtedy daj 1 porcję przed aktywnością.
 11. Myślę, że stwierdzenie że jest to mieszanka wybuchowa jest delikatnie mówiąc mocno na wyrost. Nie są to żadne stymulanty OUN itp. Weź pod uwagę, że wszystkie te 3 aminokwasy są wielokrotnie łączone razem w raz z innymi składnikami w przedtreningówkach. Raczej to takie standardowe połączenie, choć w mojej opinii akurat arginina jest mało efektywna w tej formie i stosując samą cytruline i kreatynę osiągniesz takie same efekty.
 12. Myślę że jeśli zależy Ci na dobrym spalaniu a jednocześnie pobudzeniu powiązanym z dobrym samopoczuciem to celowałbym z tej trójki właśnie w Hellfire w oryginalnej, starszej wersji z methylhexanamine hcl. W mojej ocenie jeden z lepszych spalaczy w ogóle jakie są na rynku, ale uważaj na różne słabe wersje tego produktu od których aż na rynku kipi.
 13. Jak najbardziej. Suplementy diuretyczne działają w kierunku poprawy definicji sylwetki i redukcji zatrzymanej wody podskórnej, natomiast w przypadku kreatyny może dochodzić do zwiększonego gromadzenia wody, jednakże na płaszczyźnie komórkowej, także nie ma przeciwwskazań by łączyć takie produkty.
 14. Skupiłbym się na trenignach aerobowych np. bieganie, wymiennie dłuższe dystanse z treningami interwałowymi. Skakanka jak najbardziej, poza cardio bardzo dobrze wpływa na koordynacje. Na tym na pewno na starcie warto się skupić. Jeśli do treningów boksu dołożysz 2-3 treningi biegowe to z pewnością będziesz miał szybki postęp w redukcji tłuszczu.
 15. Z ciekawych produktów masz np. Carb Blocker od Amix, dobrze też wpływa przy okazji na gospodarkę insulinową. Choć pod kontem efektywności w redukcji wagi mimo wszystko celowałbym w Cannibal Claw w tym połączeniu. Jeśli jednak faktycznie apetyt jest u Ciebie na sporym poziomie to wrzuć sobie ten carb blocker, skład ma pod kontem hamowania głody jak najbardziej przemyślany.
 16. Rumcajs

  Orbitrek

  Myślę, że powinnaś zacząć od podstaw. Żadne brzuszki czy wymachy nie mają narazie żadnego sensu. Skup się na tym co napisał E-lite, czyli systematycznym dokładaniu minut. Nikt nie mówi że masz od razu robić godzinny trening, ale ważne jest to by notować solidny progres. Jedzenie 1 posiłku dziennie też i to z samego mięsa też jest bardzo słabym pomysłem bo masz taki deficyt kcal że działasz destrukcyjnie. Musisz działać od podstaw, czyli ogarnąć nieco odżywanie np. na 3 posiłki dobrej jakości.
 17. Tak Cannibal Claw możesz sobie dołożyć, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań, a sam produkt to jeden z najlepszych boosterów metabolizmu. Co do dawkowania: SuperBurn 2 kap. rano i 2 kap przed ćwiczeniami lub przed obiadem Liporedux 10-12 naciśnięć pompki 2 razy dziennie, zachowując przerwę kilka godzin Claw - 3 razy dziennie po 1 kapsułce, np. rano, przed treningiem i przed snem.
 18. Przy takich zaburzeniach serca powinnaś bezwzględnie unikać składników pobudzających bądź wpływających na ciśnienie, zarówno wzrost jak i obniżenie. Bezpieczną opcją w Twoim przypadku będą spalacze wolne od stymulantów. Możesz zerknąć sobie np. na Pro Tan Steel Core. Masz szeroki zakres działania, także na tkankę tłuszczową białą oraz składniki o potwierdzonym działaniu. Jeśli budżet pozwala to możesz dorzucić do niego fukoksantynę np. od RAW, mają wersję w kapsach i bardzo wydajną w proszku.
 19. Przed śniadaniem: 1 kap. Steel Core + 1 kap. Claw Do śniadania: 3 kap. Diuretic Complex Przed ćwiczeniami lub przed obiadem: 1 kap. Steel Core + 1 kap. Claw Do obiadu: 3 kap. Diuretic Przed snem: 1 kap. Steel Core + 1 kap. Claw Przy nadciśnieniu unikał składników pobudzających. Ponadto na dość wysoką jeszcze wagę dostarczasz mało kcal więc zapewne z metabolizmem też nie jest najlepiej. Ja na Twoim miejscu celowałbym w połączenie mimetyka insuliny z boosterem metabolizmu. Raczej z takiego rozwiązania możesz odnieść najwięcej korzyści patrząc przez pryzmat tego co napisałeś. Zerknij sobie np. na połączenie Applied iDrive i Cannibal Claw. W mojej ocenie najlepsza metoda na przełamanie stagnacji, a później możesz np. wrócić do 98765a.
 20. Jeśli chodzi o zakres suplementacji to najlepszym pomysłem byłoby połączenie spalacza termogenicznego o dużej objętości tego co faktycznie działa ze środkiem wspierającym redukcję uporczywej tkanki białej bo widzę, że u Ciebie tych kilogramów do zrzucenia bardzo dużo nie ma. Jeśli nie masz problemów zdrowotnych z sercem nadciśnieniem oraz nie stosujesz żadnych leków to celowałbym w zestaw 56789 01234 lub ANS Thermo Craze w połączeniu z 98765em. Są to obecnie najbardziej efektywne połączenia jeśli zależy nam strikte na utracie tkanki tłuszczowej. Jeśli budżet pozwala to możesz oczywiście dorzucić do tego np. Diuretic Complex, choć w obu tych termogenikach masz składniki wspierające redukcję wody, więc na takim zestawie warto byłoby się moim zdaniem skupić.
 21. Zgadzam się z arnoldem, jeśli ktoś ma dobrą tolerancję na składniki pobudzające to Thermo Craze jest jednym z najlepszych spalaczy na rynku pod kontem efektywności. Jeśli jednak szukasz opcji słabiej pobudzającej to możesz zerknąć sobie na Hi-Tech Pharmaceuticals Hydroxy Elite- też bardzo dobry spalacz, jednak zdecydowanie słabiej pobudzający.
 22. No to kupuj skoro Cię nic nie przekonuje. Zapytaj o zdanie osobę która ma wiedzę i nie handluje tego typu rzeczami to się dowiesz prawdy. Koledzy Ci już wszystko napisali w tym temacie. Ja tylko dodam, że jak nie masz dopingu z aptetki to nigdy nie wiesz co masz w środku bo wszystkie te wynalazki robi się gdzieś w dziuplach, ale Twoje zdrowie.
 23. Najlepiej stosować 2 razy dziennie po 1 kapsułce. Codziennie 1 kap. rano po przebudzeniu oraz 1 kap. przed ćwiczeniami, w dni wolne przed obiadem. Możesz przez kilka pierwszych dni zacząć od 1 kap. dziennie żeby przyzwyczaić organizm. Co do zwiększania dawki to wszystko zależy od tolerancji. Jeśli masz dobrą to wtedy jedną z porcji możesz zwiększyć do 2 kapsułek. Co do węglowodanów to odczekaj około 30 - 40 minut po przyjęciu suplemetu, tak aby opuścił układ pokarmowy i zdążył przedostać się do krwiobiegu.
×
×
 • Create New...