Jump to content

Rumcajs

Ekspert
 • Content Count

  561
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  111

Everything posted by Rumcajs

 1. Ile aktualnie ważysz ? Liczyłaś zapotrzebowania kaloryczne ? Jesteś pewna mniej więcej, że tyle zjadasz? Pytam dlatego, że wielu osobom wydaje się że dostarczają np. 2000 kcal, a w praktyce nie rzadko spotykam się z sytuacją że wychodzi 2 razy więcej za sprawą jakiś przekąsek, fast fooda na mieście czy nawet dojadania orzeszków pomiędzy posiłkami itp. Poza tym napoje, lody itp. to wszystko czasami robi kolosalną różnicę. Staraj się stosować te spalacze możliwie na pusty żołądek, tak by nawet nieco bardziej wydłużyć przerwę od jedzenia niż to ogólnie zalecane. W przypadku Alphaburna to dosyć ważna kwestia. Narazie możesz spróbować zwiększyć nieco aktywność jeśli masz taką możliwość by wywołać większy deficyt kcal, jak już to zrobisz to poczekaj 10-14 dni i daj znać czy obwody i waga ruszyła, na razie nic nie dokupuj bo suplementy masz z najwyższej półki. Robiłaś kiedyś może badania tarczycy albo pod kontem insuliooporności ?
 2. Najlepiej będzie jak założysz swój temat w dziale odżywki i suplementy, tak aby ten pozostał przejrzysty. Postaramy się doradzić najlepsze rozwiązanie. Napisz poza tym w nim czy karmisz piersią bo to podstawowa kwestia w tym przypadku.
 3. Akurat w przypadku Johimbiny jest tak, że najomocniejsza jest ta, która faktycznie ma ją w środku. Kolega wyżej wymienił Ci sprawdzone marki mające pewną Johimbinę i na takich bym się skupił. Swego czasu testowałem bodajże 10 mg od Palmas i nie czułem absolutnie nic nawet przy 3 kapsach, a z Haya Labs 2 kapsułki 5 mg czuć bardzo dobrze.
 4. To i ja podziele się swoją opinią na temat tego produktu. Od początku kwarantanny i w raz z zamknięciem siłowni nabrałem kilka kilogramów, co jeszcze dodatkowo złączyło się w czasie z zabiegiem na kolano. Od 20 kwietnia testuje zestaw Cheetah (pierwszy raz) + Alphaburn (już kiedyś stosowałem) i właśnie jestem już pod koniec opakowań, zostało mi dosłownie po kilka kapsułek. Dawkowanie u mnie standardowe - rano 2 kap. Cheetah + 1 Alphaburn, przed rowerem 2 kap. Cheetah + 2 kap. Alphaburn Aktywność - w miarę możliwości rower treningowy lub lekki trucht, treningów siłowych w zasadzie brak. Dieta nie specjalnie liczona, raczej sporo mięsa - nic szczególnego. Byłem ciekawy działania Cheetaha, bo sam skład prezentuje sie moim zdaniem zacnie, nie mniej wiadomo, nie spodziewałem się żadnego pobudzenia. Tym czasem bardzo na plus zaskoczyła mnie termogeneza podczas treningu i delikatny chłód od Alphaburna. Bardzo fajne uczucie które nakręca do treningu, ale bez wystrzału czy pobudzenia. Odczucia doraźne jak najbardziej pozytywne. Startowałem z bf około 14 procent i po mniej więcej tygodniu spore zmiany - bardzo mało wody sucha sylwetka i generalnie tylko niewielka ilość tłuszczyku pod brzuchem. Takie dawkowanie jak na początku kontynuowałem cały cykl i ostatecznie zeszło 4,7 kg a w pasie (najwęższe miejsce) 83-->77 cm więc jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem bez pobudzaczy numer jeden, uważałem tak po samym składzie, a dzięki pandemii miałem możliwość przetestować go również na sobie. Teraz siostra również zaczyna cykl i po 3 dniach opuchlizna na udach mniejsza (tendencja do gromadznia się wody). Od siebie na pewno sam cheetah jak i jego kombinacje z alphaburnem mogę polecić, gdyż biorąc pod uwagę brak diety, umiarkowany ruch i dość dużo stresu w osttnich tygodniach szybko udało się odzyskać utraconą formę. Myślę, że dość długo będziemy czekali na drugi tak udany produkt bez stymualntów i sam ze względu na charakterystykę działania nazwałbym go takim Ground Zero bez pobudzaczy
 5. Jak najbardziej możesz. Burn24 3 razy dziennie po 2 kapsułki na około 20 minut przed największymi posiłkami, najlepiej zawierającymi węglowodany. Lean FX 1 kap. po przebudzeniu, 1 kap. przed obiadem oraz 1 kap. przed snem
 6. Panowie proszę porozmawiać sobie na PW. Tutaj zachowajmy przejrzystość tematu dla osób które poszukują informacji, a zrobił się lekki spam. Każdy inaczej może reagować na dany produkt bądź zestaw, każdy z nas prowadzi inny tryb życia ( aktywność, sen, żywienie, stres ), a ponadto czasami zrzucenie kilku uporczywych kilogramów jest trudniejsze niż 40 kg ze stanu otyłości. Każdemu gratuluje efektów, a teraz koniec z wycieczkami personalnymi. Niech administrator zdecyduje czy to usunąć czy zostawić.
 7. Masz jakieś przeciwwskazania zdrowotne ? Możesz przyjmować termogeniki ? Jeśli waga w ostatnim czasie nie spada, to poza suplementacją warto także przyjrzeć się ilości dostarczanych kalorii oraz przede wszystkim węglowodanów. Wiesz ile mniej więcej dostarczasz ? Jeśli nie wklej przykładowy jadłospis z ostatnich 2-3 dni
 8. Jak najbardziej połączenie trafione, właściwie jedne z lepszych jeśli unikamy składników pobudzających. Co do dawkowania to dla Cheetaha optymalną dawką są 4 kapsułki, rozbite na 2 porcje. Pierwszą porcję ( 2 kap.) przyjmujemy przed śniadaniem i drugą taką samą przed treningiem lub pomiędzy posiłkami. Do każdej porcji dorzuć sobie 1 kapsułkę Alphaburn, a po kilku dniach możesz dorzucić jeszcze 1 kapsułkę Alphaburn ( łącznie 3 dziennie ) np. przed kolacją.
 9. Rumcajs

  Tłuszczyk

  Generalnie pamiętaj, że żeby wyrzeźbić ciało nie tracąc wagi, musisz przede wszystkim nabrać nieco masy mięśniowej. W tym celu warto wprowadzić elementy treningu siłowego jeśli do tej pory takiego nie wykonywałaś. Co do cellulitu i skóry to warto zdiagnozować z czym realnie masz do czynienia. Jeśli to cellulit to możesz starać się obniżyć poziom tkanki tłuszczowej i zatrzymanej wody podskórnej np. ograniczając nadmiar węglowodanów w diecie, sodu czy stosując naturalne diuretyki. Jeśli to skóra to problem będzie bardziej złożony i wymagał czasu.Nie sądze jednak by tak było w Twoim przypadku, gdyż jak piszesz nie miałaś żadnej nadwagi, a więc prawdopodobnie jest to mieszanka tkanki tłuszczowej białej z wodą podskórną i jedynym sposobem jest jak wspomniałem obniżenie body fatu.
 10. Ogólnie tego typu środków jest sporo, nie mniej warto byś zliczyła sobie kalorie z przykładowego dnia. Jeśli faktycznie to podjadanie jest problemem to moim zdaniem Appetite Suppressant od 1up jest bardzo dobrą opcją, obecnie składowo ponad pozostałe produkty wspierające kontrolowanie apetytu więc śmiało można polecić ten środek. W USA zbiera bardzo dużo pozytywnych opinii, natomiast na naszym rynku jest już kilka miesięcy i też sporo osób było z niego już zadowolonych. W kwestii boosterów metabolizmu jest kilka produktów które faktycznie działają i celowałbym w coś sprawdzonego. Jeśli to jest twój główny problem to śmiało możesz celować w Cannibal Claw, długo na rynku i przede wszystkim środek sprawdzony przez setki osób. Potencjalnie patrząc na skład i badania największy potencjał ma taki środek jak HPN M(6), ale to już nieco wyższa półka cenowa.
 11. Najlepiej skonsultować się z lekarzem bo przyczyn może być kilka. NIektóre osoby mają popękane naczynka i taki efekt występuje, inną opcją jest możliwość zbyt wysokiego ciśnienia lub niedoboru niektórych mikroelementów. Idź do lekarza rodzinnego, potem zrób podstawowe badania.
 12. Możesz zastosować trening siłowy z naciskiem na większą intensywność w dolnych partiach. Może wyjść z tego swego rodzaju rekompozycja. Natomiast kluczowe będzie tutaj dobre odżywianie i trzymanie tkanki tłuszczowej w ryzach.
 13. Rumcajs

  Pomoc przy treningach

  Przede wszystkim wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i sprawdź w ciągu kilku dni czy na pewno dostarczasz mniej kcal niż potrzebujesz. Na 99% tutaj będzie leżał problem. Wiele osób twierdzi, że je zdrowo, ale gdy zliczy bilans składników pokarmowych to nagle jest wielkie zdziwienie:) Jak już to będziesz miała ogarnięte to tak tak naprawdę trening cardio będzie efektywną metodą. Co do spalaczy to łączysz je razem czy jeszcze nie stosujesz ?
 14. Prawdopodobnie masz poprostu zgromadzoną tkankę tłuszczową w tamtych rejonach bądź cellulit. Jedynym sposobem jest zredukowanie nieco tkanki tłuszczowej, same ćwiczenia nie dadzą spektakularnych efektów więc niestety musi dojść do tego dobre odżywianie i redukcja kilku kilogramów. Oczywiście trening oparty o przysiady sumo, długie wykroki czy hip trusty może pomóc nadać pośladkowi dobry kształt, ale kluczowa będzie ogólna redukcja tłuszczu.
 15. Poczytaj sobie prawdziwe opinie o trizerze w internecie - produkty wart co najwyżej kilkanaście złotych i żadnego realnego wpływu na redukcję tłuszczu. Co do niedoczynności tarczycy to możesz zainteresować się spalaczami lipotropowymi, bez stymulantów które są całkowicie obojętne dla jej działania. Przy lekkiej niedoczynności dobrze sprawdzają się także boostery metabolizmu, jednak skoro bierzesz leki to nie ma sensu dublować ich działania. Możesz zerknąć sobie np. na Burn 24 który ma jeden z lepszych składów, a dodatkowo połączyć go np. z fukoksantyną która dobrze działa na tkankę tłuszczową brzuszną.
 16. Możesz śmiało stosować te produkty razem, zestaw bardzo fajnie dobrany i działanie składników jest tutaj synergiczne, a nie wykluczające się, a to najważniejsza kwestia. Co do diuretyków to są to środki z podobnej półki, od Amix masz sporo większą objętość składników, a Hydravax jest o wiele bardziej skoncentrowany i wygodniejszy w dawkowaniu. Jeśli nie przeszkadza Ci stosowanie 6 kapsułek na dzień to brałbym Diuretic Complex, sprawdzony już od wielu lat. Co do dawkowania: Cheetah 2 kapsułki codziennie na czczo oraz 2 kapsułki przed aktywnością lub przed obiadem Lean Xtreme 1 kap. na czczo, 1 kap. przed aktywnością lub obiadem oraz 1 kap. przed snem Diuretic Complex 3 kapsułki ze śniadaniem oraz 3 kapsułki z obiadem.
 17. Rumcajs

  Cykl

  Koniecznie muszą to być produkty Animala ? Stosunek ceny do składu bardzo kiepski, sama marka znana przede wszystkim z tego, że jest długo na rynku i kiedyś stosowała w swoich produktach prohormony, stąd sporo dobrych opinii. Obecnie odżywki Animal to sporo słabsza opcja od wielu producentów z USA czy nawe UK. Jaki masz budżet na cykl ? Jaki cel ? Myślę, że możemy dobrać coś sporo lepszego.
 18. 3 razy w tygodniu będzie optymalnie jeśli masz możliwość. Przysiady bez obciążenia zamieniłbym na wykroki by nie dublować. Dodałbym w miarę możliwości 1-2 ćwiczenia gdzieś pomiędzy np. jako 3 i 7 bardziej wydolnościowe skoro jesteś na redukcji np. bieg bokserki w bardzo wysokim tempie przez 30 sekund lub np. padnij powstań. Fajnie nakręca to tętno i poprawia kondycje, a w planie obwodowym pasuje idealnie. Po treningu możesz dodać 1- 2 ćwiczenia na brzuch. Suplementacja jest dobra, sporo tych kapsułek do połykania, ale może zostać jeśli Ci to nie przeszkadza
 19. Na forum nie wklejamy linków. Nie wiem o jaki post chodzi, ale tak jak wspomniał kazam - nie ma żadnego sposobu by zwiększyć wzrost. Nawet hormonalnie w Twoim wieku jest to praktycznie nie możliwe. Dawniej były teorie o robieniu zwisów na drążku czy przyjmowanie na noc dużych dawek aminokwasów, ale nie ma ANI JEDNEGO udokumentowanego przypadku by ktoś zwiększył wzrost w ten sposób. Genetyki się niestety nie oszuka:)
 20. Po pierwsze nie schodź już więcej z kaloriami, tylko postaraj się zostawać na takim poziomie, ewentualnie nawet lekko podbij do około 1500 kcal, ale co ważne z dobrych źródeł. Co do suplementacji moim zdaniem najrozsądniej będzie połączyć bazowy spalacz np. właśnie Burn 24 ze środkiem działającym targetowo na tkankę tłuszczową białą, skoro to z nią masz największy problem. Bardzo dobrze u zdecydowanej większości osób sprawdza się właśnie zestaw Burn24 + Evolab Alphaburn, natomiast jeśli masz regularną aktywność fizyczną to możesz pomyśleć by wymienić burn24 na Cheetah Non Stim. Jest to spalacz termogeniczny, ale pozbawiony kofeiny i innych pobudzaczy. Moim zdaniem takie połączenie będzie nawet nieco bardziej efektywne.
 21. Każdy organizm ma inną tolerancje na dane składniki aktywne, dlatego zawsze powtarzam że nie ma idealnego spalacza dla wszystkich. Jeśli lepiej reagowałaś 3 lata temu na Stimerex to moim zdaniem najlepszą opcją będzie Stimerex ES, ma praktycznie identyczne składniki aktywne, do tego proporcje nieco bardziej ukierunkowane na redukcję tłuszczu, a ponadto większą objętość. Ma sprawdzony skład i jeśli z wersji Hardcore byłaś kiedyś zadowolna to z tej także powinnaś. Oczywiście wybór wśród wszystkich spalaczy jest ogromny, nie mniej jak sama widzisz Fenix zbiera praktycznie same dobre opinie, a tobie nie podpasował więc pozostałbym przy Stimerexie.
 22. Miałem kiedyś ławkę z Marbo sport i była bardzo ok, nie pamiętam dokładnie jaki model. Na pewno unikałbym ławek no name z allegro z przyrządami do rozpiętek i innymi bajerami, zazwyczaj są mega podatne na uszkodzenia, a naprawa w zasadzie nie możliwa. Celuj właśnie w marbo sport.
 23. Wpisz sobie w google kalulator zapotrzebowania kalorycznego i tam policzysz w kilka minut. Podajesz swoje parametry i masz na gotowe.
 24. Zdecydowanie brałbym Viper. Pobudzenie będzie na lepszym poziomie, co przy Twojej aktywności fizycznej na pewno ma znaczenie, a sam potencjał spalający tłuszcz także moim zdaniem na korzyść. Przede wszystkim masz 3 formy johimbiny oraz synefryny, wszystkie o bardzo dobrej biodostępności. Metyloheksamina to popularne 1,3d więc pod kontem stymulacji układu nerwowego na pewno jedna z mocniejszych rzeczy jakie są dostępne. Lipodrene moim zdaniem nie będzie lepsze od stimerexa ES, więc tutaj brałbym Viper. Przy pełnej dawce 2x1 tab. wystarcza Ci na miesiąc.
 25. Zdanie w tej kwestii są mocno podzielone. Ja osobiście uważam, że jeśli nie planujemy startować w zawodach kulturystycznych to bieganie bądź inna aktywność poza siłownią jest bardzo ważna. Raz, że korzystnie wpływa na poziom tkanki tłuszczowej, przez co zdobywana masa jest lepsza jakościowo, a ponadto poprawia zdrowie, kondycje itp. Chyba że mamy do czynienia z typowymi ektomorfikami wówczas może to być czynnik ograniczający progresję. Ja jednak dodałbym w razie słabego wzrostu wagi nieco kalorii a nie ograniczał aktywności, tym bardziej jeśli są to krótkie biegi. Moim zdaniem ma to więcej plusów niż minusów.
×
×
 • Create New...