Jump to content

Rumcajs

Użytkownik
 • Posts

  733
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  136

Rumcajs last won the day on June 1 2022

Rumcajs had the most liked content!

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Name
  Artur Cybulski
 • Zainteresowania
  Sporty siłowe i wytrzymałościowe, zdrowy tryb życia.

Profile Fields

 • About Me
  Trener i motywator z wieloletnim doświadczeniem oraz sukcesami w sportach sylwetkowych.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Rumcajs's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Very Popular

Recent Badges

197

Reputation

 1. Generalnie w przypadku stosowania letroxu raczej nie poleca się stosowania spalaczy termogenicznych, jednak patrząc na skład nie ma tam bezpośrednich prekursorów dla hormonów tarczycy, więc moim zdaniem możesz je stosować o ile oczywiście nie masz nadciśnienia czy chorób związanych z układem krążenia. Co do dawkowania to dałbym 1 kap. Thermo Craze + 1 kap. Alphaburn rano pomiędzy 1 a 2 posiłkiem (by nie łączyć z lekiem) Duga porcja (taka sama) np. przed obiadem lub przed treningiem, tak by zachować około 5-6 godzin odstępu pomiędzy poszczególnymi porcjami spalaczy. Zacznij od jednego spalacza razem z posiłkami (śniadaniem i obiadem), po paru dniach dodaj drugi, a po kolejnych paru jeśli nie będziesz odczuwać zbyt mocnego pobudzenia to przed posiłkami.
 2. Potwierdzam, obecnie podjadam właśnie Excelsiora i takiej euforii i przyjemnego działania nie było na żadnym produkcie z DMAA. Na moją wagę 100 kg wystarcza około 3/4 miarki więc sporo porcji.
 3. Jak sama widzisz po znajomych Hellfire to jeden z mocniejszych spalaczy pod kontem pobudzenia. Być może więc u Ciebie trzeba zrobić przerwę od stymulantów lub przetestować coś opartego o całkowicie inne składniki aktywne. Wiele osób tutaj na forum bardzo dobrze pobudze Thermo Craze, sam też kiedyś testowałem i 2 kap. działają mocno więc to środek który można polecić.
 4. Możesz, ale nie łącz w jednej porcji z kofeiną gdyż większość dobrych termogeników ma już ją w składzie. Z ciekawych opcji masz na pewno ANS Thermo Craze, natomiast jeśli zależy Ci bardziej na termogenezie a mniej na pobudzeniu to sprawdź sobie Brawn Thermo-Lean V2, bardzo dobry i mocno niedoceniany spalacz.
 5. 1. Najlepiej wyliczyć zapotrzebowanie z takiego wzoru który uwzględnia współczynnik aktywności fizycznej. Bez problemu znajdziesz w wyszukiwarce. 2. Przed śniadaniem 1 kap. Thermo Craze + 1 kap. Alphaburn Przed treningiem lub przed obiadem 1 kap. Thermo Craze + 1 kap. Alphaburn Przed kolacją 1 kap. Alphaburn Pamiętaj tylko, aby przez pierwsze 2 - 3 dni stosować sam Thermo Craze w celu sprawdzenia tolerancji. Jeśli nie pobudza za mocno możesz dorzucić Alphaburn. 3. To zależy. Sam alkohol jest mocno kaloczyny więc przeszkadza w odchudzaniu. Natomiast jeśli pytasz o ingerencje ze spalaczami to występuje, dlatego nie stosuj ich poprostu tego dnia.
 6. Tabletki hormonalne oczywiście mogą mieć wpływ na utrzymywanie się wagi mimo stosowania niskokalorycznej diety. Osobiście nie polecam już ścinać kalorii w dół, bardziej możesz iść w kierunku zwiększenia aktywności. Co do suplementacji to możesz sobie zerknąć na SAN Liporedux, przy Twojej wadze powinna być to bardzo fajna opcja bo nie ma wiele do zrzucenia.
 7. 1. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli jednak cukier masz w normie i nie objadasz się węglwowodami w nadmiarze to raczej nie będzie to konieczne. 2. Generalnie obie metody są ok. Magia całej redukcji polega na odpowiednim bilansie kalorycznym. Moim zdaniem biegi o zróżnicowanej intensywności sprawdzają się lepiej chociażby pod kontem kondycyjnym. Możesz np. dać 2 treningi interwałowe i 2 tlenowe, śmiało można testować metody treningowe i je ze sobą łączyć. 3. Dieta niskowęglowodanowa dla wielu osób będzie najbardziej efektywna w mojej ocenie. Kluczem do sukcesu jest oczywiście trzymanie jej założeń. Najtrudniejsze są początki, później ciało w dużo bardziej produktywny sposób czerpie energie chociażby z tłuszczy. 4. Niestety silna wolna. Niektórym bardzo pomagają odżywki białkowe, które w niektórych wersjach są dość słodkie, a przy okazji pomocne w redukcji tłuszczu. 5. Kwestia organizmu, najczęściej kilka tygodni.
 8. Hellfire nigdy nie miał biało niebieskich kapsułek. Kiedyś występowały różowe, ale to kilka lat temu. Obecnie oryginalna, mocna wersja ma czerwone kapsułki.
 9. Tak, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań, oczywiście o ile nie stosujesz żadnych leków itp. Co do dawkowania: Rano po przebudzeniu: 1 kap. Stimerex + 1 kap. Claw Przed treningiem lub przed obiadem: 1 kap. Stimerex + 1 kap. Claw Przed snem: 1 kap. Claw
 10. Tak, nie ma tam w składzie żadnych prekursorów dla hormonów tarczycy więc nic nie koliduje.
 11. Połączenie bardo dobre, szczególnie pod kontem redukcji uporczywego tłuszczu. Na plus kliniczne dawki składników w tych produktach więc myślę, że będziesz z nich zadowolony. Co do dawkowania to śmiało może wyglądać tak jak napisałeś. Z tym, ze jeśli masz jakąś aktywność to wtedy daj 1 porcję przed aktywnością.
 12. Myślę, że stwierdzenie że jest to mieszanka wybuchowa jest delikatnie mówiąc mocno na wyrost. Nie są to żadne stymulanty OUN itp. Weź pod uwagę, że wszystkie te 3 aminokwasy są wielokrotnie łączone razem w raz z innymi składnikami w przedtreningówkach. Raczej to takie standardowe połączenie, choć w mojej opinii akurat arginina jest mało efektywna w tej formie i stosując samą cytruline i kreatynę osiągniesz takie same efekty.
 13. Myślę że jeśli zależy Ci na dobrym spalaniu a jednocześnie pobudzeniu powiązanym z dobrym samopoczuciem to celowałbym z tej trójki właśnie w Hellfire w oryginalnej, starszej wersji z methylhexanamine hcl. W mojej ocenie jeden z lepszych spalaczy w ogóle jakie są na rynku, ale uważaj na różne słabe wersje tego produktu od których aż na rynku kipi.
×
×
 • Create New...