Jump to content

SylwiaZ

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. Witam, szukam silnego spalacza. Waga 65 kg, wzrost 164. Mam mało ruchu bo mam kontuzję kolana i do czasu operacji (do której muszę schudnąć) nie mogę trenować. Dieta zdroworozsądkowa. Bardzo proszę o polecenie spalacza, na pobudzeniu trochę mniej mi zależy.
  2. Panowie, wielkie dzięki. Do tej pory byłam aktywna osobą, a tu nagle kontuzja i świat się wali, brak ruchu, tłuszcz rośnie. Nie znam się totalnie na suplementach więc wasze rady są nieocenione! Dzięki!
  3. Bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂 A jeśli na pobudzeniu tak bardzo mi nie zależy to jaka jest alternatywa? Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź. Jestem bardzo zdeterminowana i zależy mi na czasie a nie chce łykać byle czego i tracić czasu i pieniędzy. Pozdrawiam!
  4. Witam, bardzo proszę o polecenie skutecznego spalacza tłuszczu. Mam kontuzję kolana co uniemożliwia mi większość ćwiczeń. Do operacji muszę zrzucić parę kg a zostało mi mało czasu. Sama dieta to za mało. Mam 164 cm wzrostu i ważę 65kg, większość tłuszczu gromadzi mi się od pasa w dół. Na pobudzeniu trochę mniej mi zależy. Zastanawiałam się nad ANS Thermo Craze ale nie wiem czy to trafny wybór. Bardzo proszę o wskazówki i porady. Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...