Jump to content

-BOSSY-

Użytkownik
 • Posts

  132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

-BOSSY- last won the day on July 2 2021

-BOSSY- had the most liked content!

Recent Profile Visitors

1580 profile views

-BOSSY-'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

31

Reputation

 1. Nazwy są różne, produkt Hard Rock'a nazywa się ALpha Lean-7 i jest to przede wszystkim klasyczny termogenik ze stymulantami, nie nadaje się dla osób nadciśnieniem, itp. Trudno będzie znaleźć jakiś zamiennik dla Alpha Lean z Brawn'a.
 2. To zależy jak wyglądają Twoje pozostałe posiłki i rozkład makroskładników. Profi mass to tzw. bulk, czyli połowa białka-połowa węglowodanów, w okresie budowania masy się nadaje, ale nie ma gwarancji, że brzuch nie urośnie większy jeśli węglowodanów będzie w nadmiarze. Możesz również kupić samo białko i pić razem ze zmielonymi płatkami owsianymi, na pewnoe bezpieczniejsza opcja pod kątem tkanki tłuszczowej.
 3. Lipidrol 3 kap. przed śniadaniem i 3 kap. przed treningiem lub po południu. Jeśli trenujesz rano wtedy 3 kap. przed treningiem i 3 kap. po południu. Niektórzy dzielą porcję dzienna (6 kap.) na 3 porcje, dodając 2 kap. wieczorem, jak kto woli. 98765 1 kap. rano 1 kap. przed treningiem lub po południu między posiłkami i 1 kap. wieczorem. Można też 1 kap. rano i 2 kap. przed treningiem lub po południu między posiłkami. Liporedux - dwa razy dziennie po 12 naciśnięć na rękę i smarujemy w nerwralgiczne miejsce jak brzuch, uda, biodra, klatka - tam gdzie mamy najwięcej tłuszczu.
 4. Na produktach pisze "Dietary Supplements" więc możesz zabrać, ale jak wiadomo lepiej by opakowania były nieotwierane bo zawsze może paść zarzut jak będzie upierdliwiec jakiś, że w środku zawartość podmieniona.
 5. nie wiem co to za przed treningówka, ale jeśli jeszcze nie kupiłeś to odpuść ją bo straszny szajs tylko gówniane firmy dają do przed treningówki 30% cukru (albo innych 'pustych' wypełniaczy), a z tego co tam może działać na treningu jest maks 30%. Ilość kreatyny śladowa, porcja dzienna to 10g w dni treningowe, więc 1,5g nie ma znaczenia, możesz suplementować osobno
 6. Każdy spalacz termogeniczny można łączyć ze spalaczem dermalnym, więc nie ma tutaj przeciwwskazań. Co do wiarygodności opinii, ja to widzę tak, te wszystkie cud tabletki i żele, które niby miały działać, a nie działały znikają z rynku po roku, maksymalnie dwóch, a te produkty z tego co kojarzę są na rynku grubo ponad 5 lat i w swoich kategoriach są nadal jednymi z najpopularniejszych, więc to chyba najlepszy argument czy coś działa czy nie.
 7. W Polsce może to nowość, ale w UK jest od wielu miesięcy i na forach anglojęzycznych zbiera bardzo dobre opinie. Na jakimś blogu (z USA) była jego recenzja jeśli dobrze pamiętam, pisali, że producent miał niezły pomysł na produkt, wziął wszystkie opatentowane składniki na spalanie tłuszczu jakie pojawiły się w ciągu ostatnich kilku lat na rynku (takich, które nie pobudzają) i wepchał do jednego produktu. Monopreparaty oparte o L-Baiba czy Paradoksyne lub Lean GBB zbierały dobre opinie, więc połączenie tego wszystkiego powinno działać bardzo dobrze. Gdybyś próbował daj znać, bo coraz mniej na rynku dobrych spalaczy bez kofeiny czy innych pobudzaczy. Na na szczęście mam większy wybór po lubię stymulanty
 8. ten redin to szajs po prostu, nie dość, że nie ma realnego wpływu na spalanie tkanki tłuszczowej co zostało w pierwszym poście wykazane to jeszcze pełno osób po tym bolą "flaki", za 130-140 zł to już można wysokiej klasy spalacz tłuszczu zakupić, a nie pseudospalacz z "dietetykiem" zresztą jak ktoś jest kumaty to zauważy, że te diety i dietetyków to dodawali jako gratis właśnie do takich bubli (trizer, redox, etc.) wiem, że jeszcze nie jesteś, ale w ciąży nie stosuje się żadnych spalaczy tłuszczu, to tak nawiasem
 9. Nie wszystkie spalacze tłuszczu hamują apetyt, niektóre przeciwnie, np. boostery metabolizmu często wzmagają łaknienie, gdyż przyspieszają przemianę materii, np. Cannibal Claw. Są też spalacze tłuszczu nie hamujące ani nie wzmagające apetytu, czyli neutralne w tym zakresie, np. Burn24 z Omega Sports, dobrze też sprawdza się u osób które jedzą "byle co", gdyż poprawia wrażliwość insulinową komórek.
 10. Filet z piersi kurczaka także, ale to nie znaczy, że przeszkadza w odchudzaniu 😉 Najczęściej mimo wszystko stosuje się ją na regenerację układu nerwowego i witalność.
 11. Anka z tego co widzę, to Lit The F#*k Up łączony jest najczęściej właśnie z 98765em, a jeśli masz problem z tłuszczem "brzusznym" to 98765 wydaje się być najlepszą opcją jako dodatek do termogenika. Burn24 także będzie miał dobre w takim zestawieniu zastosowanie, bo niestety po ciąży wrażliwość insulinowa komórek jest słaba i praktycznie "wszystko niedietetyczne" co zjemy to się odkłada w postaci tłuszczu. Pamiętaj tylko że w okresie karmienia żadnych spalaczy tłuszczu (w ogóle większości suplementów) nie stosuje się.
 12. Jeśli masz dodatni bilans kaloryczny to nawet stosując najlepsze środki waga nie spadnie. Wcześniej po 01234 + 98765 waga spadała, spadła i zapewne jesz cały czas podobną ilość pożywienia, a im mamy mniejszą wagę tym mniej musimy jeść, by zachować ujemny bilans kaloryczny. Policz w kalkulatorze dziennego zapotrzebowania kalorycznego swój bilans, odejmij od tego 500-800 kcal i wtedy wykorzystasz pełen potencjał spalaczy tłuszczu.
 13. Moim zdaniem to bardzo dobre połączenie, każdy z tych produktów działa w innym kierunku, uzupełniają się. Jeśli właściwości poszczególnych produktów Tobie odpowiadają to idź w tym kierunku. Produkty mogą stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni.
 14. Nie wiem jak Ci się będzie oddychać przy treningu ze złamanym mostkiem, gdzie praktycznie każde ćwiczenie wykonujesz m.in. na zatrzymanym wdechu. Zacznij od partii nie obciązającyh tułowia, w pozycji również go nie obciążającej i obserwuj czy nie boli po prostu. Jak boli to przerwij ćwiczenia.
×
×
 • Create New...