Jump to content

-BOSSY-

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Days Won

  9

-BOSSY- last won the day on November 7

-BOSSY- had the most liked content!

Community Reputation

22

Recent Profile Visitors

632 profile views
 1. Możesz stosować wszystko razem, a jak będziesz potrzebował więcej energii po spalaczu tluszczu to z dala od białka. Swoją drogą (o ile tak robisz) białka nie stosuj przed treningiem (tylko kreatynę i spalacz tłuszczu), po treningu jak najbardziej białko + kreatyna.
 2. W zupełności tętno w bezpiecznym zakresie. Pobiegaj chwilę i bez żadnych spalaczy będziesz miał znacznie wyższe. Jeśli w tej odżywce jest spora ilość węglowodanów, to generalnie spalacze działają słabiej, czy to po posiłku czy po odżywce mającej dużą ilość węglowodanów. Jak wiadomo kiedy poziom insuliny się podnosi (po spożyciu posiłku) lipoliza spowalnia. A jeśli to sama kreatyna lub jakieś dodatkowe aminokwasy czy białko, to nie ma problemów, po prostu działanie pobudzające spalacza (każdego) jest wtedy rozłożone w czasie i mniej odczuwalne.
 3. Anaaa - Thyro-Lean to przyspieszacz metabolizmu przede wszystkim, pozwala zwiększać przez cały dzień wydatek energetyczny organizmu i przez to kilogramy lecą szybciej. Corti-Lean to bloker kortyzolu i spalacz lipotropowy z jednym, dla osób z problemami zdrotownymi typu nadciśnienie itp. Polecony przez kolege wyżej Diablo hamuje apetyt, ale nie tak mocno jak silnie pobudzające spalacze (na które źle reagujesz) ani jak stricte środki działające tylko w tym kierunku (moim zdaniem najlepszy obecnie to Diet Pills). Cristallina - Twoje kryteria powinien spełnić spalacz ANS Thermo Craze. Dodaje sporo energii, mocno hamuje apetyt i do tej pory nie spotkałem się z negatywną opinią na jego temat. Jak dodasz do tego wspomniany wcześniej Thyro-Lean lub Lean Xtreme to zmieścisz się w budżecie i trudno będzie lepiej tą kwotę zagospodarować.
 4. Kolejna afera z odżywkami białkowymi. Dzisiaj jeden z niezależnych z serwisów badających odżywki i suplementy opublikował wyniki badań popularnego białka Allnutriition Whey Protein. Jest to firma należąca do SFD, znanej z poprzednich afer (soja w odżywkach serwatkowych, abnexen itd.) Prawie 15% cukru, niemal 3 razy więcej niż podaje producent... Mieliście styczność z produktami tej firmy?
 5. To kłucie "w sercu" to nie kłucie w mięśniu sercowym tylko klatce, rauwolscyna zawarta w spalaczach targetowych powoduje, że zmienione jest miejscowo przewodnictwo nerwowe, wiąże się z tym uczucie zimna czy kłucie w mięśniach, czasami to klatka, czasami to inne partie ciała. Polecam solidną dawkę magnezu i potasu, będzie po problemie, jeśli chodzi o to kłucie.
 6. Alphaburn dobrze łączy się z termogenikami pod tym względem, że stymulanty w nich zawarte nasilają działanie spalające tłuszcz alfa-johimbiny zawartej w Alphaburnie.
 7. Pobudzenie mniejsze niż przy Viperze, potliwość znacznie mniejsza (poza treningiem) niż po Ground Zero, ale tłuszcz schodzi tak jak swego czasu stosowałem clena, dlatego od siebie mógłbym właśnie go polecić. Może na forach w USA znajdziesz więcej opinii, bo spalacz generalnie w Europie praktycznie niedostępny. Firma mała, mają chyba w ofercie tylko 3 produkty, ja kupiłem ten spalacz bo znajomy był zachwycony ich przed treningówką (podobno najlepsza jaką do tej pory stosował), a zaciekawił mnie skład ich spalacza (niektóre składniki nie były stosowane do tej pory w innych produktach tego typu). Co do pobudzenia po Lit The Fuck Up to na pewno słabsze niż Viper czy Stimerex ES, które miałem kiedyś i w tym względzie faktycznie 'trzepały', ale energia nazwałbym to jest po nim pozytywna.
 8. Sorry za post pod postem, zapomniałem wspomnieć, że obecnie stosuję spalacz Liberty Labz Lit The Fuck Up https://www.bestbody.com.pl/libery-labz-lit-the-fk-up-60-kap-p-1871.html i w mojej ocenie to jeden z lepszych środków jakie stosowałem kiedykolwiek (ogólnie pojęte działanie).
 9. Ta permanentna termogeneza i potliwość po Ground Zero to działanie opatentowanej Paradoksyny i opatentowanego LeanGBB, Thermo Craze ma oba te składniki, więc Viper byłby lepszą opcją jak preferujesz mocne pobudzenie, znacznie mocniejsze niż po Ground Zero. W ground zero są jeszcze trzy formy synefryny, więc ciężko o bardziej 'termogeniczny' termogenik ;-) Generał, zestaw bardzo fajny, jak będziesz miał kiedyś okazje przetestuj zamiast Corti-Lean -> Lean Xtreme. Miałem oba i ten drugi jeszcze lepszy. Thermo Craze mocno pobudza, dla mnie 2 kap. na raz za mocne, ale jak komuś zależy na hamowaniu apetytu to idealny.
 10. Na rynku są i 30 mg/kap. tylko co z tego skoro w środku nie ma nawet 5mg WXN to niestety firma garażowa, którą klepią dwa chłopki z Polski, a etykiety robione w paintcie z błędami nie wyglądają najlepiej. To coś a'la Palmas. Jeśli z pod jakiegoś brandu są sarmy, to oznacza, że cała produkcja jest garażowa, bo od paru lat SARMy są wyjęte spod prawa poza Chinami. To taka moja uwaga odnośnie supli WXN'a. Ja po johimbinie nie miałem żadnych skutków ubocznych poza uczuciem chłodu przez pierwszych parę dni co jest naturalne. W dużych dawkach johimbina może podnosić ciśnienie, a w małych obniżać. O żadnych problemach z sercem w przypadku osób zdrowych nie ma mowy.
 11. Również mogę potwierdzić, brałem chyba już trzy razy, za każdym razem producent trzyma jakość. Niewiele jest johimbin na rynku, które nie byłyby produkowane przez firmy 'no name', a takich gdzie dawka jest 5mg to nie kojarzę żadnej, zazwyczaj mają 2,5mg.
 12. Według mnie nie, stosowałem mocniejsze leki tego typu i mocniej pobudzające spalacze niż stosunkowo lightowy Scorch i nie było problemów.
 13. Napisz proszę coś więcej o sobie, przede wszystkim (generalnie każda osoba oczekująca rzetelnej pomocy powinna o tym napisać, może by tak administracja napisała gdzieś w podpiętym temacie taki wymóg). - waga/wzrost - problemy zdrowotne, stosowane leki na receptę - szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej, ew. obwód pasa - stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - czy masz aktywność fizyczną oraz ile spożywasz posiłków w ciągu dnia - jeśli stosujesz jakąś dietę to także napisz (wysokobiałkowa, wysokotłuszczowa, z ujemnym bilansem kalorycznym, itp. itd.)
 14. 1. Zależy o jakim produkcie piszemy. Niektóre można lub nawet trzeba stosować z jedzeniem (np. gdy składniki są rozpuszczalne w tłuszczach), inne jak Alphaburn warto stosować z dala od posiłku, gdyż insulina (która wytwarza się po spożyciu węglowodanów i w mniejszym stopniu białek) niweluje działanie Alphaburn'a. 2. Jeśli chodzi o Alphaburn'a to nie należy przed jego stosowaniem przez co najmniej godzinę, spożywać posiłku, a po jego zastosowaniu przez jakieś 20-30 minut nie spożywać posiłku. Jesli chodzi o Ground Zero, to jedzenie nie osłabia jego właściwości spalających tłuszcz, natomiast będzie on wtedy słabiej pobudzał (jeśli dla kogoś to istotna cecha). 3. Rozpoczynamy dawkowanie o 1 kap. w pierwszy dzień w celu sprawdzenia tolerancji organizmu. Dawka sugerowana przez producenta (wytyczne FDA zapewne) to 2 kap. dziennie i dla osób o wadze do 70kg to w zupełności wystarczająca dawka. Przy większej masie ciała najczęsciej stosuje się (po uprzednim stosowaniu 2 kap.) 3 kap. dziennie. Co do sprawy "czy nie bedzie za dużo tego wszystkiego". Można stosować dwa produkty o podobnym działaniu (składnikach) i będzie faktycznie za dużo, a mozna stosować 5 środków na odchudzanie, gdzie każdy z nich będzie działał na innej płaszczyźnie i miał odmienne składniki i wtedy nie będzie za dużo. p.s. a dlaczego miałbyś się źle czuć po Alphaburnie i Erase Fast :-)
 15. Jeśli nie ma Pani problemów z układem krążenia/sercowo naczyniowym, itp. to może sięgnąć po spalacz termogeniczny. Wiek nie ma tutaj wielkiego znaczenia, 18 latek z poważnym nadciśnieniem nie powinien stosować spalaczy termogenicznych, a zdrowia kobieta 50+ nie będzie miała takiego przeciwwskazania. Jeśli ma to być Pani pierwszy spalacz i nie zna Pani tolerancji organizmu na stymulanty (np. jabłczan kofeiny znajdujący się w Fenix Ground Zero), to może Pani sięgnąć na początek po spalacz delikatnie pobudzający jak chociażby Inferno Apocalypse lub rozpocząć dawkowanie Ground Zero od stosowania razem z posiłkami, by sprawdzić tolerancję organizmu.
×
×
 • Create New...