Jump to content

-BOSSY-

Użytkownik
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Days Won

  8

-BOSSY- last won the day on July 28

-BOSSY- had the most liked content!

Community Reputation

20

Recent Profile Visitors

585 profile views
 1. Kolejna afera z odżywkami białkowymi. Dzisiaj jeden z niezależnych z serwisów badających odżywki i suplementy opublikował wyniki badań popularnego białka Allnutriition Whey Protein. Jest to firma należąca do SFD, znanej z poprzednich afer (soja w odżywkach serwatkowych, abnexen itd.) Prawie 15% cukru, niemal 3 razy więcej niż podaje producent... Mieliście styczność z produktami tej firmy?
 2. To kłucie "w sercu" to nie kłucie w mięśniu sercowym tylko klatce, rauwolscyna zawarta w spalaczach targetowych powoduje, że zmienione jest miejscowo przewodnictwo nerwowe, wiąże się z tym uczucie zimna czy kłucie w mięśniach, czasami to klatka, czasami to inne partie ciała. Polecam solidną dawkę magnezu i potasu, będzie po problemie, jeśli chodzi o to kłucie.
 3. Alphaburn dobrze łączy się z termogenikami pod tym względem, że stymulanty w nich zawarte nasilają działanie spalające tłuszcz alfa-johimbiny zawartej w Alphaburnie.
 4. Pobudzenie mniejsze niż przy Viperze, potliwość znacznie mniejsza (poza treningiem) niż po Ground Zero, ale tłuszcz schodzi tak jak swego czasu stosowałem clena, dlatego od siebie mógłbym właśnie go polecić. Może na forach w USA znajdziesz więcej opinii, bo spalacz generalnie w Europie praktycznie niedostępny. Firma mała, mają chyba w ofercie tylko 3 produkty, ja kupiłem ten spalacz bo znajomy był zachwycony ich przed treningówką (podobno najlepsza jaką do tej pory stosował), a zaciekawił mnie skład ich spalacza (niektóre składniki nie były stosowane do tej pory w innych produktach tego typu). Co do pobudzenia po Lit The Fuck Up to na pewno słabsze niż Viper czy Stimerex ES, które miałem kiedyś i w tym względzie faktycznie 'trzepały', ale energia nazwałbym to jest po nim pozytywna.
 5. Sorry za post pod postem, zapomniałem wspomnieć, że obecnie stosuję spalacz Liberty Labz Lit The Fuck Up https://www.bestbody.com.pl/libery-labz-lit-the-fk-up-60-kap-p-1871.html i w mojej ocenie to jeden z lepszych środków jakie stosowałem kiedykolwiek (ogólnie pojęte działanie).
 6. Ta permanentna termogeneza i potliwość po Ground Zero to działanie opatentowanej Paradoksyny i opatentowanego LeanGBB, Thermo Craze ma oba te składniki, więc Viper byłby lepszą opcją jak preferujesz mocne pobudzenie, znacznie mocniejsze niż po Ground Zero. W ground zero są jeszcze trzy formy synefryny, więc ciężko o bardziej 'termogeniczny' termogenik ;-) Generał, zestaw bardzo fajny, jak będziesz miał kiedyś okazje przetestuj zamiast Corti-Lean -> Lean Xtreme. Miałem oba i ten drugi jeszcze lepszy. Thermo Craze mocno pobudza, dla mnie 2 kap. na raz za mocne, ale jak komuś zależy na hamowaniu apetytu to idealny.
 7. Na rynku są i 30 mg/kap. tylko co z tego skoro w środku nie ma nawet 5mg WXN to niestety firma garażowa, którą klepią dwa chłopki z Polski, a etykiety robione w paintcie z błędami nie wyglądają najlepiej. To coś a'la Palmas. Jeśli z pod jakiegoś brandu są sarmy, to oznacza, że cała produkcja jest garażowa, bo od paru lat SARMy są wyjęte spod prawa poza Chinami. To taka moja uwaga odnośnie supli WXN'a. Ja po johimbinie nie miałem żadnych skutków ubocznych poza uczuciem chłodu przez pierwszych parę dni co jest naturalne. W dużych dawkach johimbina może podnosić ciśnienie, a w małych obniżać. O żadnych problemach z sercem w przypadku osób zdrowych nie ma mowy.
 8. Również mogę potwierdzić, brałem chyba już trzy razy, za każdym razem producent trzyma jakość. Niewiele jest johimbin na rynku, które nie byłyby produkowane przez firmy 'no name', a takich gdzie dawka jest 5mg to nie kojarzę żadnej, zazwyczaj mają 2,5mg.
 9. Według mnie nie, stosowałem mocniejsze leki tego typu i mocniej pobudzające spalacze niż stosunkowo lightowy Scorch i nie było problemów.
 10. Napisz proszę coś więcej o sobie, przede wszystkim (generalnie każda osoba oczekująca rzetelnej pomocy powinna o tym napisać, może by tak administracja napisała gdzieś w podpiętym temacie taki wymóg). - waga/wzrost - problemy zdrowotne, stosowane leki na receptę - szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej, ew. obwód pasa - stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - czy masz aktywność fizyczną oraz ile spożywasz posiłków w ciągu dnia - jeśli stosujesz jakąś dietę to także napisz (wysokobiałkowa, wysokotłuszczowa, z ujemnym bilansem kalorycznym, itp. itd.)
 11. 1. Zależy o jakim produkcie piszemy. Niektóre można lub nawet trzeba stosować z jedzeniem (np. gdy składniki są rozpuszczalne w tłuszczach), inne jak Alphaburn warto stosować z dala od posiłku, gdyż insulina (która wytwarza się po spożyciu węglowodanów i w mniejszym stopniu białek) niweluje działanie Alphaburn'a. 2. Jeśli chodzi o Alphaburn'a to nie należy przed jego stosowaniem przez co najmniej godzinę, spożywać posiłku, a po jego zastosowaniu przez jakieś 20-30 minut nie spożywać posiłku. Jesli chodzi o Ground Zero, to jedzenie nie osłabia jego właściwości spalających tłuszcz, natomiast będzie on wtedy słabiej pobudzał (jeśli dla kogoś to istotna cecha). 3. Rozpoczynamy dawkowanie o 1 kap. w pierwszy dzień w celu sprawdzenia tolerancji organizmu. Dawka sugerowana przez producenta (wytyczne FDA zapewne) to 2 kap. dziennie i dla osób o wadze do 70kg to w zupełności wystarczająca dawka. Przy większej masie ciała najczęsciej stosuje się (po uprzednim stosowaniu 2 kap.) 3 kap. dziennie. Co do sprawy "czy nie bedzie za dużo tego wszystkiego". Można stosować dwa produkty o podobnym działaniu (składnikach) i będzie faktycznie za dużo, a mozna stosować 5 środków na odchudzanie, gdzie każdy z nich będzie działał na innej płaszczyźnie i miał odmienne składniki i wtedy nie będzie za dużo. p.s. a dlaczego miałbyś się źle czuć po Alphaburnie i Erase Fast :-)
 12. Jeśli nie ma Pani problemów z układem krążenia/sercowo naczyniowym, itp. to może sięgnąć po spalacz termogeniczny. Wiek nie ma tutaj wielkiego znaczenia, 18 latek z poważnym nadciśnieniem nie powinien stosować spalaczy termogenicznych, a zdrowia kobieta 50+ nie będzie miała takiego przeciwwskazania. Jeśli ma to być Pani pierwszy spalacz i nie zna Pani tolerancji organizmu na stymulanty (np. jabłczan kofeiny znajdujący się w Fenix Ground Zero), to może Pani sięgnąć na początek po spalacz delikatnie pobudzający jak chociażby Inferno Apocalypse lub rozpocząć dawkowanie Ground Zero od stosowania razem z posiłkami, by sprawdzić tolerancję organizmu.
 13. Porcja dzienna to 3 kap. Target-A2. Można podzielić na trzy porcje: 1 kap. rano na czczo, 1 kap. w okolicy południa między posiłkami/przed treningiem oraz 1 kap. wieczorem między posiłkami. Lub też 1 kap. rano i 2 kap. przed treningiem lub między posiłkami po południu. Ograniczyć węglowodany na redukcji zawsze warto, co do Target'a to wystarczy, że na godzinę przed jego stosowaniem i 20-30 minut po jego zastosowaniu, nie będziemy przyjmowali żadnych węglowodanów.
 14. To nie stosuj drugiej bo widocznie dla Ciebie jest za mocny, mimo że dla większości lajtowy w kwestii pobudzenia, to wszystko zależy od organizmu. Jedna tabletka ma sens jak najbardziej i wgylada że jest ona dla Ciebie wystarczającą dawką.
 15. Jeśli Ground Zero nie pobudza Cię nadmiernie i próbowałaś już solo samej johimbiny to można połączyć 1+1 kap. dwa razy dziennie. Jeśli natomiast GZ pobudza Cię za mocno lub po samej johimbinie czujesz jakiś niepokój, kołatanie serca itp. to oczywiście nie można łączyć.
×
×
 • Create New...