Jump to content

-BOSSY-

Użytkownik
 • Posts

  134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

-BOSSY- last won the day on July 2 2021

-BOSSY- had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

-BOSSY-'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

31

Reputation

 1. Jeśli nie masz problemów z zdrowotnych ciśnieniem i układem krążenia to Lipodrene może być, w innym wypadku odpuść spalacze ze stymulantami.
 2. Można łączyć Burn24 z każdym jednym boosterem metabolizmu. Jak masz możliwość to lepszy jest Brawn Thyro-Lean V2
 3. Nazwy są różne, produkt Hard Rock'a nazywa się ALpha Lean-7 i jest to przede wszystkim klasyczny termogenik ze stymulantami, nie nadaje się dla osób nadciśnieniem, itp. Trudno będzie znaleźć jakiś zamiennik dla Alpha Lean z Brawn'a.
 4. To zależy jak wyglądają Twoje pozostałe posiłki i rozkład makroskładników. Profi mass to tzw. bulk, czyli połowa białka-połowa węglowodanów, w okresie budowania masy się nadaje, ale nie ma gwarancji, że brzuch nie urośnie większy jeśli węglowodanów będzie w nadmiarze. Możesz również kupić samo białko i pić razem ze zmielonymi płatkami owsianymi, na pewnoe bezpieczniejsza opcja pod kątem tkanki tłuszczowej.
 5. Lipidrol 3 kap. przed śniadaniem i 3 kap. przed treningiem lub po południu. Jeśli trenujesz rano wtedy 3 kap. przed treningiem i 3 kap. po południu. Niektórzy dzielą porcję dzienna (6 kap.) na 3 porcje, dodając 2 kap. wieczorem, jak kto woli. Alphaburn 1 kap. rano 1 kap. przed treningiem lub po południu między posiłkami i 1 kap. wieczorem. Można też 1 kap. rano i 2 kap. przed treningiem lub po południu między posiłkami. Liporedux - dwa razy dziennie po 12 naciśnięć na rękę i smarujemy w nerwralgiczne miejsce jak brzuch, uda, biodra, klatka - tam gdzie mamy najwięcej tłuszczu.
 6. Można łączyć, ale z Alphaburnem znacznie lepiej komponuje się Erase Fast jeśli chodzi o kwestię redukcji tłuszczu. Wiele osób po pochodnych DHEA (Terminator zawiera Arimistane) obserwuje retencje wody podskórnej.
 7. Na produktach pisze "Dietary Supplements" więc możesz zabrać, ale jak wiadomo lepiej by opakowania były nieotwierane bo zawsze może paść zarzut jak będzie upierdliwiec jakiś, że w środku zawartość podmieniona.
 8. nie wiem co to za przed treningówka, ale jeśli jeszcze nie kupiłeś to odpuść ją bo straszny szajs tylko gówniane firmy dają do przed treningówki 30% cukru (albo innych 'pustych' wypełniaczy), a z tego co tam może działać na treningu jest maks 30%. Ilość kreatyny śladowa, porcja dzienna to 10g w dni treningowe, więc 1,5g nie ma znaczenia, możesz suplementować osobno
 9. Każdy spalacz termogeniczny można łączyć ze spalaczem dermalnym, więc nie ma tutaj przeciwwskazań. Co do wiarygodności opinii, ja to widzę tak, te wszystkie cud tabletki i żele, które niby miały działać, a nie działały znikają z rynku po roku, maksymalnie dwóch, a te produkty z tego co kojarzę są na rynku grubo ponad 5 lat i w swoich kategoriach są nadal jednymi z najpopularniejszych, więc to chyba najlepszy argument czy coś działa czy nie.
 10. W Polsce może to nowość, ale w UK jest od wielu miesięcy i na forach anglojęzycznych zbiera bardzo dobre opinie. Na jakimś blogu (z USA) była jego recenzja jeśli dobrze pamiętam, pisali, że producent miał niezły pomysł na produkt, wziął wszystkie opatentowane składniki na spalanie tłuszczu jakie pojawiły się w ciągu ostatnich kilku lat na rynku (takich, które nie pobudzają) i wepchał do jednego produktu. Monopreparaty oparte o L-Baiba czy Paradoksyne lub Lean GBB zbierały dobre opinie, więc połączenie tego wszystkiego powinno działać bardzo dobrze. Gdybyś próbował daj znać, bo coraz mniej na rynku dobrych spalaczy bez kofeiny czy innych pobudzaczy. Na na szczęście mam większy wybór po lubię stymulanty
 11. ten redin to szajs po prostu, nie dość, że nie ma realnego wpływu na spalanie tkanki tłuszczowej co zostało w pierwszym poście wykazane to jeszcze pełno osób po tym bolą "flaki", za 130-140 zł to już można wysokiej klasy spalacz tłuszczu zakupić, a nie pseudospalacz z "dietetykiem" zresztą jak ktoś jest kumaty to zauważy, że te diety i dietetyków to dodawali jako gratis właśnie do takich bubli (trizer, redox, etc.) wiem, że jeszcze nie jesteś, ale w ciąży nie stosuje się żadnych spalaczy tłuszczu, to tak nawiasem
 12. Nie wszystkie spalacze tłuszczu hamują apetyt, niektóre przeciwnie, np. boostery metabolizmu często wzmagają łaknienie, gdyż przyspieszają przemianę materii, np. Cannibal Claw. Są też spalacze tłuszczu nie hamujące ani nie wzmagające apetytu, czyli neutralne w tym zakresie, np. Burn24 z Omega Sports, dobrze też sprawdza się u osób które jedzą "byle co", gdyż poprawia wrażliwość insulinową komórek.
 13. Filet z piersi kurczaka także, ale to nie znaczy, że przeszkadza w odchudzaniu 😉 Najczęściej mimo wszystko stosuje się ją na regenerację układu nerwowego i witalność.
 14. Anka z tego co widzę, to Lit The F#*k Up łączony jest najczęściej właśnie z Alphaburnem, a jeśli masz problem z tłuszczem "brzusznym" to Alphaburn wydaje się być najlepszą opcją jako dodatek do termogenika. Burn24 także będzie miał dobre w takim zestawieniu zastosowanie, bo niestety po ciąży wrażliwość insulinowa komórek jest słaba i praktycznie "wszystko niedietetyczne" co zjemy to się odkłada w postaci tłuszczu. Pamiętaj tylko że w okresie karmienia żadnych spalaczy tłuszczu (w ogóle większości suplementów) nie stosuje się.
×
×
 • Create New...