Jump to content

-BOSSY-

Użytkownik
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

-BOSSY- last won the day on November 22 2020

-BOSSY- had the most liked content!

Community Reputation

29

Recent Profile Visitors

1,097 profile views
 1. Nie wszystkie spalacze tłuszczu hamują apetyt, niektóre przeciwnie, np. boostery metabolizmu często wzmagają łaknienie, gdyż przyspieszają przemianę materii, np. Cannibal Claw. Są też spalacze tłuszczu nie hamujące ani nie wzmagające apetytu, czyli neutralne w tym zakresie, np. Burn24 z Omega Sports, dobrze też sprawdza się u osób które jedzą "byle co", gdyż poprawia wrażliwość insulinową komórek.
 2. Filet z piersi kurczaka także, ale to nie znaczy, że przeszkadza w odchudzaniu 😉 Najczęściej mimo wszystko stosuje się ją na regenerację układu nerwowego i witalność.
 3. Anka z tego co widzę, to Lit The F#*k Up łączony jest najczęściej właśnie z Alphaburnem, a jeśli masz problem z tłuszczem "brzusznym" to Alphaburn wydaje się być najlepszą opcją jako dodatek do termogenika. Burn24 także będzie miał dobre w takim zestawieniu zastosowanie, bo niestety po ciąży wrażliwość insulinowa komórek jest słaba i praktycznie "wszystko niedietetyczne" co zjemy to się odkłada w postaci tłuszczu. Pamiętaj tylko że w okresie karmienia żadnych spalaczy tłuszczu (w ogóle większości suplementów) nie stosuje się.
 4. Jeśli masz dodatni bilans kaloryczny to nawet stosując najlepsze środki waga nie spadnie. Wcześniej po Ground Zero + Alphaburn waga spadała, spadła i zapewne jesz cały czas podobną ilość pożywienia, a im mamy mniejszą wagę tym mniej musimy jeść, by zachować ujemny bilans kaloryczny. Policz w kalkulatorze dziennego zapotrzebowania kalorycznego swój bilans, odejmij od tego 500-800 kcal i wtedy wykorzystasz pełen potencjał spalaczy tłuszczu.
 5. Moim zdaniem to bardzo dobre połączenie, każdy z tych produktów działa w innym kierunku, uzupełniają się. Jeśli właściwości poszczególnych produktów Tobie odpowiadają to idź w tym kierunku. Produkty mogą stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni.
 6. Nie wiem jak Ci się będzie oddychać przy treningu ze złamanym mostkiem, gdzie praktycznie każde ćwiczenie wykonujesz m.in. na zatrzymanym wdechu. Zacznij od partii nie obciązającyh tułowia, w pozycji również go nie obciążającej i obserwuj czy nie boli po prostu. Jak boli to przerwij ćwiczenia.
 7. To jest lipna wersja, ale chyba innych nie ma na rynku. Dobre wersje miały ponad 900mg składników aktywnych w kapsułce i inny skład. Te spalacze Hi-Tech'a oparte o 2-aminoisoheptane są znacznie gorsze. Lepiej już kupić starą wersję hellfire/stimerex-es/lipodrene hardcore, które są jeszcze na rynku, gdzie jest dwa razy więcej porcji i stosunek cena/ilość/skład wypada lepiej.
 8. Ja bym stosował tak: 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Cheetah Burn (rozumiem, że wersja bez stymulantów) rano przed śniadaniem, 1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Cheetah Burn przed treningiem lub po południu, 2 kap. Cheetah Burn przed kolacją lub późnym wieczorem. Moim zdaniem (i znajomego, który teraz takie coś konczy i zachwycony - ale on z duuuużej wagi schodził) połączenie mega. On stosował Cheetah Burn Stim Free 2 kap. rano i 2 kap. przed treningiem lub po południu, nie rozdzielał na trzy porcje. Jak kto woli.
 9. Pytanie nie do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć. Stosuj Ground Zero i Alphaburn razem przed treningiem, drugą porcję po południu między posiłkami, ta by zachować przynajmniej te 4-5h odstępu. Pierwsze porcje wiadomo, stosujemy razem z posiłkami by sprawdzić tolerancję organizmu i zaczynamy od jednej porcji dziennie. Jeśli OK to dodajemy drugą, jeśli OK to stosujemy z dala od posiłków.
 10. Wpisz w Google "Innovaitve Hellfire" na pierwszym miejscu wyskakuje sklep, gdzie masz oryginalną mocną wersję USA (kupowałem na początku roku i 2 lata temu, jest to ta sama dobra wersja). Unikaj tej z DMHA lub C.Fimbriatą, są lipne (miałem próbki).
 11. Raczej nie dostaniesz nigdzie Olympusa bo z tego co mi wiadomo to chorzy ludzie z Olimpa pisali pozwy, że niby nazwa Olympus narusza ich prawa. Podobnych supli masz na rynku trochę: Alpha Lion Lions Blood, Metabolic MyoGrow, Nutra Innovations Mega Lax, Ntel Nutra Epik A.T., Hydrapharm Adamantine, Alph4zine, Rich Piana Bigger By The Day, itd.
 12. Hock - osobiście nie stosowałem tych spalaczy, wiec na temat ich działania się nie wypowiem, ale Apollo Hegemony's to ta sama "firma" co sławny Hades Hegemony's, a o niej w internecie znajdziesz sporo, niestety niepochlebnych rzeczy.
 13. podaj wagę, porę treningu oraz czy stosujesz jakieś inne suplementy oraz czy stosowałeś kiedyś spalacze tłuszczu czy będzie to pierwszy kontakt
 14. Jeśli nie stosowałaś nigdy żadnych mocny spalaczy tłuszczu (a Lit The Fuck Up takim jest) to takie uczucie może się pojawiać, bo po prostu podnosi się poziom adrenaliny. Gdy wypijesz na raz dwie mocne kawy, a wcześniej piłaś co najwyżej latte może być podobnie. Poza tym jak nie znasz tolerancji organizmu na dany produkt to zawsze zaczynaj od jednej porcji dziennie i nie łącz na raz dwóch produktów, jeśli pierwszego nie przetestowałaś wcześniej.
×
×
 • Create New...