Jump to content

-BOSSY-

Użytkownik
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Days Won

  12

-BOSSY- last won the day on April 21

-BOSSY- had the most liked content!

Community Reputation

27

Recent Profile Visitors

902 profile views
 1. Raczej nie dostaniesz nigdzie Olympusa bo z tego co mi wiadomo to chorzy ludzie z Olimpa pisali pozwy, że niby nazwa Olympus narusza ich prawa. Podobnych supli masz na rynku trochę: Alpha Lion Lions Blood, Metabolic MyoGrow, Nutra Innovations Mega Lax, Ntel Nutra Epik A.T., Hydrapharm Adamantine, Alph4zine, Rich Piana Bigger By The Day, itd.
 2. Hock - osobiście nie stosowałem tych spalaczy, wiec na temat ich działania się nie wypowiem, ale Apollo Hegemony's to ta sama "firma" co sławny Hades Hegemony's, a o niej w internecie znajdziesz sporo, niestety niepochlebnych rzeczy.
 3. podaj wagę, porę treningu oraz czy stosujesz jakieś inne suplementy oraz czy stosowałeś kiedyś spalacze tłuszczu czy będzie to pierwszy kontakt
 4. Jeśli nie stosowałaś nigdy żadnych mocny spalaczy tłuszczu (a Lit The Fuck Up takim jest) to takie uczucie może się pojawiać, bo po prostu podnosi się poziom adrenaliny. Gdy wypijesz na raz dwie mocne kawy, a wcześniej piłaś co najwyżej latte może być podobnie. Poza tym jak nie znasz tolerancji organizmu na dany produkt to zawsze zaczynaj od jednej porcji dziennie i nie łącz na raz dwóch produktów, jeśli pierwszego nie przetestowałaś wcześniej.
 5. Napisz dokładnie jakie masz te spalacze tłuszczu, podaj swoje parametry oraz porę aktywności fizycznej, ew. inne stosowane obecnie suplementy.
 6. Hydravax teoretycznie producent sugeruje stosować rano na czczo, ale ja stosując jednocześnie Cheetah i Lit The Fck Up wziąłbym go razem z posiłkiem (z ostrożności dla osób z wrażliwym żołądkiem). Ewentualnie na czczo, ale solidnie popić wodą. Cheetah jeśli to wersja non Stim (czyli bez pobudzaczy) też rozłożyłbym na 3 porcje (tak by w sumie były 4 kap. dziennie), ogólnie widziałbym to bardziej tak: 1 porcja (rano): 1 kap. Hydravax + 1 kap. Lit The F*ck Up i 1 kap. Cheetah 2 porcja (po południu): 1 kap. Lit The F*ck Up i 2 kap. Cheetah 3 porcja (wieczorem): 1 kap. Cheetah Magnum Afterburner ma ciekawy skład, ale to nowość na rynku i widziałem tylko kilka pozytywnych opinii w USA, można go stosować solo żeby np. przeciwdziałać jojo lub jako dodatek do termogenika jako spalacz na noc.
 7. Proactiv ma bardzo dobrą cytrulinę i opłacalne bcaa czy beta alaninę, ale ich białka to porażka, miałem trzy różne smaki i ... każdy smakował tak samo nijak.
 8. Jak masz środki to celuj w stojaki HES, stoją na starych siłowniach po 30 lat i nic się z nimi nie dzieje, czego nie można powiedzieć o sprzecie który obecnie produkuje wiele marek celujących w sprzęt do siłowni dla bananowców.
 9. -BOSSY-

  Ból kolan

  Poczytaj ten artykuł, jest on o podobnym produkcie jak Flexit Drink z Nutrendu Ja miałem co sezonowy problem z kolanami, póki co jedyny produkt, jaki faktycznie działał w moim przypadku to był wspomniany na końcu tego artykułu Joint Complete
 10. Jeśli już go stosowałeś kilka dni to raczej nie była to reakcja alergiczna, bo ona jest niezależna od tego czy coś bierzemy z posiłkiem czy nie. Może to być albo zbieg okoliczności, albo po prostu nadwrażliwość na któryś ze składników. Odczekaj jeden dzień i weź 1 kap. z posiłkiem. Jeśli będzie OK to wtedy spróboj raz jeszcze, następnego dnia, 1 kap. między posiłkami. Gdyby się pojawiła podobna reakcja to jest to moim zdaniem nadwrażliwość na jakiś składnik, jaki ciężko powiedzieć bo produkt ma ich kilkanaście i do tej pory nie spotkałem się z taką opinią o nim, a swoją drogą stosuję go trzeci tydzień i jestem zadowolony z działania.
 11. Możesz stosować wszystko razem, a jak będziesz potrzebował więcej energii po spalaczu tluszczu to z dala od białka. Swoją drogą (o ile tak robisz) białka nie stosuj przed treningiem (tylko kreatynę i spalacz tłuszczu), po treningu jak najbardziej białko + kreatyna.
 12. W zupełności tętno w bezpiecznym zakresie. Pobiegaj chwilę i bez żadnych spalaczy będziesz miał znacznie wyższe. Jeśli w tej odżywce jest spora ilość węglowodanów, to generalnie spalacze działają słabiej, czy to po posiłku czy po odżywce mającej dużą ilość węglowodanów. Jak wiadomo kiedy poziom insuliny się podnosi (po spożyciu posiłku) lipoliza spowalnia. A jeśli to sama kreatyna lub jakieś dodatkowe aminokwasy czy białko, to nie ma problemów, po prostu działanie pobudzające spalacza (każdego) jest wtedy rozłożone w czasie i mniej odczuwalne.
 13. Anaaa - Thyro-Lean to przyspieszacz metabolizmu przede wszystkim, pozwala zwiększać przez cały dzień wydatek energetyczny organizmu i przez to kilogramy lecą szybciej. Corti-Lean to bloker kortyzolu i spalacz lipotropowy z jednym, dla osób z problemami zdrotownymi typu nadciśnienie itp. Polecony przez kolege wyżej Diablo hamuje apetyt, ale nie tak mocno jak silnie pobudzające spalacze (na które źle reagujesz) ani jak stricte środki działające tylko w tym kierunku (moim zdaniem najlepszy obecnie to Diet Pills). Cristallina - Twoje kryteria powinien spełnić spalacz ANS Thermo Craze. Dodaje sporo energii, mocno hamuje apetyt i do tej pory nie spotkałem się z negatywną opinią na jego temat. Jak dodasz do tego wspomniany wcześniej Thyro-Lean lub Lean Xtreme to zmieścisz się w budżecie i trudno będzie lepiej tą kwotę zagospodarować.
 14. Kolejna afera z odżywkami białkowymi. Dzisiaj jeden z niezależnych z serwisów badających odżywki i suplementy opublikował wyniki badań popularnego białka Allnutriition Whey Protein. Jest to firma należąca do SFD, znanej z poprzednich afer (soja w odżywkach serwatkowych, abnexen itd.) Prawie 15% cukru, niemal 3 razy więcej niż podaje producent... Mieliście styczność z produktami tej firmy?
 15. To kłucie "w sercu" to nie kłucie w mięśniu sercowym tylko klatce, rauwolscyna zawarta w spalaczach targetowych powoduje, że zmienione jest miejscowo przewodnictwo nerwowe, wiąże się z tym uczucie zimna czy kłucie w mięśniach, czasami to klatka, czasami to inne partie ciała. Polecam solidną dawkę magnezu i potasu, będzie po problemie, jeśli chodzi o to kłucie.
×
×
 • Create New...