Jump to content

Cristallina

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej! Chciałabym zrzucić z 60kg do 52kg, jestem dość niska kobieta. Problem polega na tym, ze nie mogę dodać mocnego treningu, ponieważ mam problemy z zapaleniem stawu krzyżowo-biodrowego. Jeśli chodzi o leki biorę jedynie antykoncepcję. Czy jakikolwiek suplement/spalacz pomoże mi w osiągnięciu celu? dzięki za pomoc.
 2. Hej, korzystamy z tego doradzonego zestawu: Ground Zero Black Edition - 1 kap. rano 2 kap. przed treningiem Thyro-Lean V2 - 1 kap. rano, 1 kap. po południu i 2 kap. przed snem Corti-Lean V2 - 1 kap. rano, 1 kap. przed treningiem i 1 kap. przed snem. ale tak naprawdę ja jestem zdemotywowana, bo jak waga stała tak stoi dalej, ewentualnie coś idzie na plus jak się woda zatrzyma. Kiedyś używaliśmy Fenix + Alphaburn i spadała szybciej bez treningów... Czy powinnam dać temu połączeniu więcej czasu, czy coś robimy nie tak?
 3. Dzięki! Jakie powinny być odstępy między tabletkami? Czasami przez prace wychodzą nam dość nieregularne godziny posiłków lub treningów np. zdarza mi się trening dwie h po śniadaniu - jak wtedy powinnam to wszystko dawkować?
 4. Dzięki za odpowiedz! 😁 Czy w ogóle zestaw: Fenix + Thyro Lean V2 + Corti Lean V2 byłby dla nas obojga sensowny? Jak możemy go dawkować? Te dwa produkty po opisach skradły moje serce, ale nie jestem pewna czy dobrze rozumiem. Jesteśmy w stanie kupić trzy różne produkty tylko nie wiem czy je dobrze skomponowałam. Diuretyki za to w ogóle mnie nie przekonują...
 5. Hej :) Chcemy kupić wspólny zestaw z chłopakiem, na pewno będzie w nim Fenix, ale pytanie co powinniśmy do niego dołączyć dla najlepszych efektów? Ćwiczymy obecnie w domu na orbitreku. Wiek 30 i 27 lat, chłopak chce zrzucić jeszcze koło 10kg, ja koło 8. Miesiąc temu braliśmy Fenix + Alphaburn, efekty były fajne, ale mam wrażenie, że mogłoby być jeszcze lepiej. Nie chorujemy, ja biorę tabletki antykoncepcyjne jeśli to ma jakieś znaczenie. Pomocy. :)
 6. Poprawka - zdecyduje się jednak na Alphaburn + Cannibal Claw + Fenix Ground Zero (to ten Black Edition?). Jak powinnam to najlepiej dawkować? Pytanie jeszcze o mężczyznę - czy dobry będzie zestaw Cannibal Claw + Fenix Ground Zero jeśli chodzi o redukcje kilogramów i zależy na pobudzeniu, skupieniu, koncentracji w ciągu dnia bez efektu jakiejś okropnej potliwości? Czy ten Cannibal Claw jest tu bez sensu?
 7. Dzięki! Jeśli zdecydowałabym się na zamianę na Fenix Ground Zero i dodała Diuretic Complex to jak powinnam sobie to wszystko dawkować? Czy ten ostatni nie będzie kolidował jeśli będę chciała zacząć brać tabletki antykoncepcyjne?
 8. Hej! Szukam czegoś dobrego dla siebie po długiej przerwie - 26 lat, 58kg niestety niski wzrost wiec chciałabym się pozbyć 8-10kg. Jedyne leki jakie obecnie biorę to krople na alergie. Mam tez okropny problem z zatrzymywaniem wody, widze po buzi i po tym, ze wszystko zostawia ślady na ciele - jakbym była z gąbki. Ćwiczę regularnie, najchętniej cardio. 🙂 Kiedyś korzystałam z połączenia Alphaburn + Cannibal Claw + Cannibal Inferno jeśli dobrze pamietam nazwy, nie wiem czy powinnam znowu skorzystać z tego samego zestawu czy cos zadziała lepiej? Dziekuje z góry za pomoc!
 9. Hej, dzięki za odpowiedz 10kg zostało, idzie dość topornie, ale jestem dobrej myśli. kawa i energetyki mnie nie pobudzają specjalnie wiec chciałabym spróbować jakichś środków pobudzających, może to zadziała. najwiecej tłuszczu zdecydowanie zostaje w nogach, wyglądają przez to koszmarnie niezgrabnie, bo zarówno uda jak i łydki są duże. chciałabym się zamknąć w okolicach 400zl.
 10. Hej! Czy jest jakakolwiek szansa na efekt przy braniu czegoś bez treningów? Niestety przez kontuzje jestem ograniczona, a przez to waga zaczęła stać w miejscu i chciałabym sobie pomoc. (25 lat, badania krwi w normie, jedyne przyjmowane tabletki to anty)
 11. Super, dzięki. Przy proponowanym dawkowaniu niedługo mi się skończy Cannibal Claw - lepiej domówić następne opakowanie, czy spróbować jeszcze inny środek tego typu żeby móc określić co mi najbardziej pasuje?
 12. Nie zadałam kluczowego pytania - jak długo bezpiecznie można stosować takie środki, czy trzeba zmieniać zestawy? Póki co mam ujemny bilans kaloryczny, ćwiczę 5 razy tygodniu w domu w miarę możliwości i stoję, ale cierpliwie czekam aż coś ruszy - od początku mówiłam, że organizm mam oporny.
×
×
 • Create New...