Jump to content

Arnold78

Ekspert
 • Content Count

  479
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  67

Everything posted by Arnold78

 1. Erase Fast: 1 kap. codziennie ze śniadaniem i 1 kap. codziennie z kolacją lub przed snem. Alphaburn: 1 kap. rano po przebudzeniu i 2 kap. przed treningiem lub po południu między posiłkami. Jeśli trenujesz rano wtedy 2 kap. przed treningiem i 1 kap. po południu między posiłkami. Można też go stosować 3x1 kap., np. rano, przed treningiem lub w okolicy południa i późnym po południem między posiłkami. Ja preferuję pierwszą opcję.
 2. Weź tylko pod uwagę fakt, że jeśli oceniasz działanie diuretyczne pod kątem utraty wagi ciała to stosując kreatynę, które zatrzymuje wodę (ale wewnątrz komórek) spadek wagi nie będzie duży. Diuretyki usuwają zatrzymaną wodę podskórną.
 3. Głównym składnikiem (działającym) Lipodrolu jest fosfatydyloseryna (swoją drogą Fat Transporter jej nie zawiera bo to drogi składnik) oraz metionina. W Lipidrolu jest też opatentowana forma choliny, jej też Fat Transporter nie ma. Opinie m.in. na Alledrogo ma dobre (a tam nie można dodać opinii nie kupując produktu), więc wygląda na to że działa dobrze.
 4. Wysoki poziom testosteronu to coś, czego pożąda niemal każdy mężczyzna. Właściwie to już od lat szkolnych zależy nam na rozwoju cech trzeciorzędowych za które odpowiada ten hormon. Niski głos, szerokie ramiona, wąskie biodra, łatwość w budowaniu masy mięśniowej i wysokie libido, to wszystko sprawia, że tak bardzo pragniemy posiadać wysoki poziom testosteronu. Niektóre badania idą nawet o kilka kroków dalej i sugerują wpływ testosteronu nie tylko na sport, zdrowie seksualne czy wygląda, ale także pewność siebie, sukces zawodowy czy nawet status społeczny. Nie ważne jednak na ile ma to prze
 5. Moim zdaniem tak. Hydroxy Elite 1 kap. codziennie rano oraz 1 kap. przed obiadem lub jeśli masz jakąś aktywność to wtedy przed aktywnością. Diuretic Complex 3x dziennie po 2 kapsułki do śniadania, obiadu oraz kolacji.
 6. Ogólnie dużo lepszym spalaczem od Jet Fuela moim zdaniem jest np. wspomiany przez Ciebie ANS Thermo Craze, z tym że na pewno ma mocniejszy potencjał pobudzający, a wspominałeś o nadciśnieniu więc raczej odpada. Jeśli w grę wchodzi opcja bez pobudzaczy to na pewno śmiało możesz celować w Alpha Lean z Brawna, pod względem spalania bez stymulantów nie ma sobie równych. Jeśli jednak Twoje nadciśnienie jest niewielkie i pijesz normalnie kawę, to możesz pomyśleć też o Cannibal Infero w wersji Amped. Pod kontem spalania wypada bardzo dobrze, natomiast pobudzenie jest umiarkowane biorąc pod uwagę wszy
 7. Oczywiście, że tak. Nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Najlepszą opcją jest oczywiście trening bezpośednio przed oknem żywieniowym, wtedy stosujesz pierwszą porcje spalaczy rano, natomiast drugą przed treningiem. Tego typu suplementacja w niczym nie koliduje z IF, a wręcz przeciwnie jest bardzo fajną metodą na tzw. docinkę.
 8. Thermo Craze to jeden z najbardziej przemyślanych termogeników pod kontem składu, więc jeśli ktoś nie ma problemów zdrowotnych to na pewno będzie bardzo dobrym wyborem. Kwestia pobudzenia jest tutaj indywidualna, jednak przy porcji 1 kap. nie powinno być za mocne jeśli miałeś już wcześniej jakiś kontakt ze spalaczami. Erase Fast przy Twojej aktywności jak najbardziej również możesz wrzucić. Co do dawkowania to widzę to tak: Thermo Craze: 1 kap. rano ( przed basenem lub przed śniadaniem) 1 kap. popołudniu (przed obiadem lub przed rowerem) Jeśli Twoja tolerancja będzie dobra
 9. Pod względem stosunku cena do jakości Pure Clinical Burn wypada bardzo dobrze, choć jeśli budżet Ci pozwala to zaiwestowałbym w coś z wyższej półki jeśli chodzi o sam potencjał spalający tłuszcz np. ANS Thermo Craze. Masz tam znacznie więcej składników termogenicznych, w tym także związki działające typowo na tkankę tłuszczową brzuszną, więc w mojej ocenie byłby lepszą opcją.
 10. Kreatynę najlepiej stosować regularnie, codziennie przez okres około 8 do nawet 12 tygodni. Co do dawkowania to daj sobie 5g przed i po treningu w dni treningowe, natomiast w dni wolne daj jedną porcję 5 g o dowolnej porze. Co do beta alaniny to czas stosowania może być nawet dłuższy niż w przypadku samej kreatyny. Dałbym 3 g przed i 3 g po treningu, natomiast w dni wolne jedna porcja 3 g w ciągu dnia.
 11. Przeczytaj sobie pierwszą stronę tego tematu, masz tam sporo aktualnych informacji. Ogólnie jeśli nie masz przeciwwskazań zdrowotnych to możesz celować w termogeniki np. ANS Thermo Craze
 12. Wszystko zależy od tego czy odpowiada Ci efekt pobudzajacy czy też nie. Thermo Craze pobudza dość mocno, dlatego nie wszyscy chcą go stosować przy niskiej aktywności. Jeśli Ci to nie przeszkadza to na pewno pod kontem składu będzie to bardzo dobry wybór.
 13. Generalnie tak długo jak widzimy pozytwyne efekty. Tam nie masz bezpośrednich stymulantów OUN więc nie ma konieczności robienia przerwy po miesiącu czy dwóch.
 14. Dobrą opcją będzie celować w coś co działa na kilku powiązanych szlakach metabolicznych. Skoro przyjmujesz już Siofor to nie ma sensu dodatkowo dokładać innych mimetyków insuliny. Z ciekawych spalaczy lipotropowych masz np. Pro Tan Steel Core, skład ma bardzo ciekawy pod kontem spalania tkanki tłuszczowej, oczywiście o ile nie potrzebujesz składników pobudzających. W kwestii redukcji wody jak najbardziej możesz włączyć produkt typowo redukujący jej poziom jak np. Amix Diuretic Complex. Biorąc pod uwagę też to, ile kilogramów już zgubiłaś to możesz dołożyć Cannibal claw o ile budżet pozwal
 15. Nie stosowałem tego produktu i nie znam go, ale jego producent, firma Pro Tan to tak jak Universal legenda, jedna z najstarszych firm na rynku. Skład ma dobry, spore dawki składników, co do działania to nie znam opinii tutaj na forum, może są nie wiem, na szybko w necie znalazłem na anglojęzycznych stronach, 90% bardzo pozytywne więc coś jest na rzeczy Można łączyć z każdym jednym spalaczem targergowym jak Alphaburn czy Gamma Burn czy innymi subkategoriami spalaczy jak boostery metabolizmu itp. Jeśli będziesz stosowała daj znać jak efekty bo nie ma wiele dobrych spalaczy bez stymulnató
 16. Tak, natomiast warto zachować przynajmniej kilka godzin przerwy. W wielu boosterach libido masz składniki podnoszące ciśnienie czy johimbine która może dublowować się ze spalaczami. Sam obecnie łykam czasem stamina rx bodajże i zawsze od przedtreningówki robie sobie te 6 godzin przerwy.
 17. Thermo Core to ogólnie dość przeciętny spalacz, nie jest to najniższa półka, ale tego co faktycznie działa na spalanie ma dość ograniczone ilości. Jeśli nie masz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do stosowania termogeników to możesz sobie sprawdzić ANS Thermo Craze, ogólnie jeden z najlepszych spalaczy pod kontem redukcji wagi, również uporczywego tłuszczu białego. Hamowanie apetytu na dobrym poziomie, więc jak nie przeszkadza Ci solidne pobudzenie to będzie dobrym wyborem.
 18. W mojej ocenie najlepiej sprawdza się odżywka białkowa. Na plus bardzo dobry smak w wielu przypadkach, a dodatkowo wspomaga odchudzanie. Warzywo także ok. Owoce to jednak same cukry więc łatwo przekroczyć swoje zapotrzeobwanie, a batoniki dietetyczne to cukry jako różnego typu alkohole. Moim zdaniem kiepska opcja.
 19. Jeśli nie masz szczególnie wyliczonego białka to możesz zastąpić 1- 2 posiłki w ciągu dnia taką odżywką. Allnutriton ogólnie ma raczej przeciętne białka, spoko smakowo ale ze składem już gorzej. Nawet ich izolat nie jest pozyskiwany w niskich temperaturach, przez co pomimo dobrych parametrów sporo traci na wartości. Jak nie masz jednak innej opcji to może być, choć dobre odżywki z Amixa, Biotecha czy Optiumum kupisz w każdym sklepie online.
 20. Niema czegoś takiego jak odżywka białkowa dedykowana względem płci. Jeśli jakiś producent reklamuje białko dla kobiet, to najczęściej jest to bubel w cenie kilkukrotnie wyższej niż rynkowa. W trakcie redukcji najlepiej bazować na izolatach białka serwatkowego, mają dobry smak, wysokie stężenie i niemal wcale nie zawierają węglowodanów czy tłuszczy. Ja stosuje już kilka lat IsoPrime CFM od Amix, wcześniej miałem IsoWhey Zero od Biotecha i obie te odżywki są jak najbardziej ok.
 21. Możesz jedną z pocji zwiększyć sobie do 2 kap. najlepiej przed treningową, a w dni wolne poranną tak by docelowo stosować 3 kap. Clinical Burn dziennie, w przypadku alphaburn pełna porcja to także 3 kapsułki.
 22. Możesz spróbować uciąć nieco kcal, natomiast jak masz treningi siłowe to też waga nie jest najlepszytm tego wyznacznikiem bo wielu poczatkującym wychodzi wtedy niezła rekompozycja. Tak czy inaczej kalorie możesz uciąć albo zamiast tego dodać nieco cardio po treningach.
 23. Przecież kilka razy już Ci koledzy z forum pisali, że przy redukcji, budowaniu masy i ogólnie zwiększonej aktywności 2g jest optymalnie. Szczerze albo zmień dietetyczke albo słuchaj się jej całkowicie a nie ludzi na forum. Widać że każda strona ma odmienne zdanie i będziesz po prostu stał w miejscu.
 24. Jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych to możesz suplementacje oprzeć o spalacz termogeniczny oraz dodatkowo włączyć spalacz targetowy, działający przede wszystkim na wspomnianą przez Ciebie tkankę brzuszną. Wśród termogeników bardzo dobry stosunek ceny do składu ma Pure Clinical burn, a samo działanie to z pewnością nie placebo jakiego doświadczyłaś do tej pory. Wśród spalaczy targetowych najbardziej złożony skład i najlepsze opinie od wielu lat zbiera EvoLab Alphaburn więc szedłbym w Twojej sytuacji właśnie w kierunki takiego połączenia.
×
×
 • Create New...