Jump to content

Gutry

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. No w tym tygodniu efekt nie powalił, jedynie 0,35kg mniej niż tydzień temu. Zobaczę jeszcze tydzień, jak dalej będzie tak mizernie to zwiększę dawkę.
 2. Ja myślę że bym dał radę naczco zrobić trening, tylko dużo słyszałem i czytałem że trening siłowy naczco to nie jest zbyt dobre rozwiązanie. Bo bez problemu mógłbym zamienić czyli po przyjściu do domu wziąć suple i iść na trening. A zjeść po powrocie. A wzięcie supli po obiedzie to zły pomysł? Te 20 minut przed treningiem?
 3. Tylko właśnie nie wiem kiedy brać tą dawkę przed treningową...bo wydaje mi się że nie biorę tego optymalnie. Jem ok. 15:00 Trening 16:00 Teraz robię tak jak mi tu podpowiedzieliscie..czyli 15 minut przed posiłkiem. Boję się że to za duży odstęp czasowy do treningu.
 4. No powiem Wam, rewelacja! Tak jak do tej pory schodziłem 0.5-1kg na tydzień, tak w tym tygodniu -1.7 a zażywam ten pakiet od środy, a robię dokładnie to samo co zawsze.
 5. Chyba masz rację, bo te 30 minut przed treningiem to było chyba za krótko by czuć kopa, bo prawdę mówiąc nie zauważyłem żadnej różnicy w samopoczuciu, poczeniu itp dopiero po treningu jakby mnie dopadło. I już zauważyłem pewną rzeczy, że strasznie po tym odbija się tak jakby musztardą 😆
 6. Właśnie odebrałem suple z paczkomatu, pierwsza porcja została zażyta Będę brał tak: 05:00 - po przebudzeniu - idę do pracy i nic nie jem do 15. i teraz pytanie, skoro jem obiad o 15, a o 16 zazwyczaj zaczynam trening to kiedy optymalnie zażyć drugą dawkę? 15:30? ps. A w dni nie treningowe?
 7. Dzięki za odp Powiem szczerze ze zaciekawiłeś mnie, bo faktycznie poczytałem i ten zestaw co polecasz to wydaję sie dużo lepsze rozwiązanie. Tu z dawkowaniem podobnie? Na pusty żołądek rano i przed treningiem?
 8. Witam STIMEREX HARDCORE + PURE TARGET-A2 Czytałem dużo na forum o połączeniu tych suplementów, jestem zdecydowany by sobie zamówić. Chodzi mi o dawkowanie, bo można powiedzieć że jestem na IF. Ostatni posiłek jem o 21 a pierwszy następnego dnia ok. 15...pracuję od 6 do 14 i naprawdę wygodnie mi się tak spożywa posiłki, bo nie lubię jeść śniadań na które nawet czasu nie mam a w pracy nie lubię jadać. Trening robię zazwyczaj ok. 16... Więc pytanie jest takie, jak dawkować te suplementy by działaby jak najefektywniej? Pozdrawiam i proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...