Jump to content

e-lite

Ekspert
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

e-lite last won the day on September 17

e-lite had the most liked content!

Community Reputation

25

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem czemu ludzie są zaskoczeni brakiem należytego działania czy powtarzalności, skoro sam "producent" nie wie co mu jakiś inny "producent" sypie do opakowania. /wypowiedź samego 'producenta' na innym forum o jednym z jego produktów na którego podobnie większość osób się skarżyła/ Rozbrajająca szczerość... produkt można spuścić w kiblu, ale kilkaset sztuk się sprzedało %-) p.s. żeby nie było, sam nie próbowałem, piszę to co w sieci zostało oficjalnie podane.
 2. Zestaw bardzo dobry i na pewno sprawdzi się ponownie, szczególnie jeśli przerwa pomiędzy okresami suplementacji była już dość długa. Co do alternatywnych produktów to Alphaburn i Erase Fast dalej są moim zdaniem najlepszymi propozycjami w swoich kategoriach i ciężko będzie znaleźć dla nich skuteczniejszą alternatywę. Co do Cannibal Claw to moim zdaniem możesz sobie sprawdzić Thyro-Lean od Brawna, bardzo ciekawy booster metabolizmu, a przy okazji wpływa także na procesy związane z lipolizą. Burn24 to numer jeden jeśli chodzi o spalacze lipotropowe więc również może zostać, nie mniej fajną opcją z rewelacyjnym składem jest Cheetah w wersji Non Stim o którym już wspominali koledzy wyżej. Weź jednak pod uwagę, że mimo braku kofeiny czy innych pobudzaczy to jest to już termogenik. Moim zdaniem byłby ciekawą, a może nawet skuteczniejszą alternatywą dla Burn24.
 3. Brałem po jednym z cykli w ramach PCT, spełnił swoją rolę, mimo, że libido było wcześniej poniżej wszelkich norm.
 4. Apollo Hegemony to dawne Hades Hegemony znane z wielu wałków To co na opakowaniu, a to co w środku to patrząc na opinie o ich produktach dwie różne rzeczy.
 5. Clenburexin to raczej mocno marketingowy produkt ze śladowymi ilościami składników które faktycznie mogłyby działać. Jeśli efekt lekko podwyższonej termogenezy jest dla Ciebie do przyjęcia to raczej pozostałbym przy termogeniku, ale wybrał coś z wyższej półki. Bardzo dobrą opcją moim zdaniem jest Inferno w wersji Apocalypse, masz skład ukierunkowany przede wszystkim na redukcję tłuszczu, umiarkowaną ilość składników pobudzających i co nieco tych ograniczających apetyt. Moim zdaniem to kompletny spalacz i fajnie sprawdza się na pierwszy kontakt z mocniejszymi spalaczami.
 6. Laxogenina nie środkiem hormonalnym, niektóre badania sugerują że może podnosić poziom testosteronu, ale osobiście tym bym się nie sugerował ponieważ zapewne będą to kosmetyczne różnice, a takich w praktyce się nie odczuwa. To jest środek przede wszystkim pobudzający odpowiedź anaboliczną organizmu na poziomie syntezy białek mięśniowych więc pod takim względem bym ją rozpatrywał. Sam nie słyszałem by laxo stosowana solo komukolwiek podniosła czy obniżyła jakieś hormony, wpływała na libido itp. Jest neutralna dla układ hormonalnego. Na wątrobę również nie wpływa obciązająco, nie posiada grupy metylowej ani nie jest toksyczna. Jeden z bezpieczniejszych środków z mocniejszych suplementów. Przykładowo geranium które często jest w przed treningówkach ma większy potencjał jeśli chodzi np. o spadek libido czy podwyższenie prób wątrobowych, a jest stosowane i raczej nikt tego bez szczegółowych badań nie odczuł, więc nie bałbym się akurat takiej rzeczy jak laksogenina. Co do test1fy to tym bardziej, masz tam nawet sporo rzeczy prozdrowotnych. Połącznie jak najbardziej ok więc śmiało możesz testować i zdaj relację.
 7. 3 kapsułki dziennie jest optymalną porcją dla zdecydowanej większości osób. Jest to preparat wieloskładnikowy więc ta porcja musi być trochę większa niż w przypadku monopreparatów. Co do samej pory stosowania to osobiście sugeruje rano na czczo, przed treningiem oraz przed snem po 1 kapsułce, kiedy to wydzielanie kortyzolu jest największe.
 8. Połączenie bardzo dobre, dodałbym do tego jedynie dobrej klasy booster metabolizmu bo często to właśnie to jest powodem stagnacji. Od siebie mogę polecić Thyro-Lean z Brawna, moim zdaniem produkt mocno niedoceniany, a składowo prezentuje się na prawdę znakomicie i nie kojarzę osoby która narzekałaby na Jego działanie. Jeśli waga nie spadała Ci w ostatnim czasie to spróbuj jednego dnia przeliczyć ile kalorii udaje Ci się dostarczyć, bo być może masz ich zbyt wiele, a to najistotniejsze nawet jeśli pochodzą one z dobrych źródeł.
 9. Raczej byłbym mocno zaskoczony gdyby po tym produkcie nastąpił jakiś znaczący spadek estrogenów. Jest to typowy booster testosteronu i to w takiej kategorii powinniśmy rozpatrywać Jego działanie. Nie ma na rynku produktów które mocno podbiją testa i jednocześnie wyraźnie obniżą estro. W przypadku takich produktów jak Rise składniki antyestrogenowe, które są tam zawarte służą przede wszystkim do kontrolowania estrogenów i obniżenia aromatazy.
 10. Jeśli mówimy o tym samym produkcie to jest to poprostu prohormon, czyli największy szit jaki jest na rynku. Jak ktoś chce się bawić w doping to już lepiej zacząć od apteki.
 11. Miałem już kilka produktów z RAW i pomimo niskiej ceny, zdecydowanie trzymają jakość. Każdy działał jak należy. Fukoksantyna wśród spalaczy lipotropowych to dość ciekawy składnik, w jednym z wiarygodnych badań odnotowano sporą progresję w redukcji tłuszczu, ale warto ją zdecydowanie wrzucić w dłuższej suplementacji np. 3 miesiące aby w pełni wykorzystać potencjał.
 12. Śmiało możesz stosować 2 kapsułki dziennie. Najlepiej w dni wolne 1 kap rano i jeden pomiędzy posiłkami, a w dni z aktywnością fizyczną 1 kap. rano i jeden przed treningiem. Jak odczuwasz zbyt słabe pobudzenie to możesz w dzień treningowy zastosować sobie całą porcję 2 kap. przed treningiem. Sam często tak korzystałem ze spalaczy w dni z ciężkimi treningami.
 13. Burn 24 jako podstawowy spalacz lipotropowy byłby zdecydowanie najlepszą opcją. Na ciśnienie nie wpływa, a dodatkowo pozwala lepiej zoptymalizować wykorzystanie węglowodanów jakie dostarczamy w raz z pożywieniem. Przy Jego wadze i wieku dobrą opcją byłoby połączenie tego produktu z taki środkiem jak np. Erase Fast który szybko pomoże obniżyć poziom wody i ruszy co nieco uporczywy tłuszcz w niektórych partiach. Takie połączenie bardzo dobrze sprawdza się przy skutecznej redukcji wagi, bez negatywnego wpływu na ciśnienie krwi. Jeśli ma duże problemy z podjadaniem to dobrą opcją będzie Genius Diet Pills, ma dokładanie to samo co satiterim w składzie + dodatkowo prekursor dla serotoniny, więc głód odczuwamy jeszcze mniejszy.
 14. To zależy jakie masz oczekiwania względem konkretnych kategorii produktów. Ja powiem tak, jeśli kwestią kluczową co do spalacza bazowego jest spalanie tłuszczu to faktycznie Ground Zero Black Edition ma najlepszy skład (objętość składników i ich rodzaj/skuteczność), ale jeśli np. lepsze efekty u Ciebie wykazują spalacze bardzo mocno hamujące apetyt i zwiekszające energię na treningu w większym stopniu (czyli mocniej pobudzające) to moim zdaniem są lepsze spalacze uwzględniając te kryteria (Innovative Hellfire w wersji z Metylhexanaminą i efedrą czy Stimerex-ES w wersji z 1,3 dimetylamylaminą). Alphaburn - pośród spalaczy targetowych ma najlepszy skład. Erase Fast (o niego chyba CI chodziło) - tutaj alternatyw jest sporo, dużo by pisać, a zaraz uciekam do pracy, więc tylko nazwy podam tego co stosowałem, ma dobry skład i opinie, możesz poczytać: Hydrapharm Alchemy, Performax Alphamax XT i Fusion Post Cycle Matrix [wersja z 6-bromo i atd] (u mnie najlepiej ściągał wodę i 'utwardzał' sylwetkę, mimo, że to środek dedykowany w celu przywrócenia homeostazy hormonalnej). A jeśli masz środki, to można dodać do tego Burn24 (ja nie byłem przekonany do końca do skuteczności spalaczy lipotropowych, dopóki dwóch znajomych - kompletnych noobów jeśli chodzi o kwestie diety czy treningu, zanotowało samym tym środku bardzo dobre efekty, a to znacznie lepszy wyznacznik, niż osoby mające dopiętą dietę, trening, itd., którzy bez spalaczy mogą mieć rezultaty).
 15. Na pośladkach znajduje się tłuszcz biały (większy udział w przypadku kobiet), można łatwo sprawdzić ściskając skórę będzie widoczna rozproszona tkanka tłuszczowa biała (cellulit). Alphaburn spala biały tłuszcz, więc z pośladków też.
×
×
 • Create New...