Jump to content

e-lite

Ekspert
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

e-lite last won the day on December 2 2019

e-lite had the most liked content!

Community Reputation

28

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ogólnie kcal jak na taką wagę nie masz wiele więc można zostawić na tym poziomie. Możesz spróbować podnieść intensywność treningów aerobowych bo orbitrek czy rower to raczej niskointensywny system. Włącz np.szybkie marsze przeplatane biegiem. Ponadto jeśli chodzi o dietę możesz poczytać o Carb Cycling i w dni z siłowym treningiem dać wyższe węgle, a w dni samego cardio niskie. W taki sposób powinieneś rozbujać nieco metabolizm. Na przyszłość l-karnitynę możesz sobie odpuścić.
 2. monikaz T5 to najgorszy syf na rynku produkowany rzekomo przez firmę, która od dawna już nie istnieje. Wszystkie dostępne T5 to garażowe produkcje w których raz jest mąka a raz same stymulanty. Zobacz sobie na pierwszą stronę w kategorie termogeniki, tam masz podane najlepsze środki na dzień dzisiejszy. Moim zdaniem dobre pobudzenie i wysoki potencjał spalający masz w ANS Thermo Craze, jeden z lepszych produktów jakie miałem okazje testować w ostatnich latach. Dawka 2 kap. działa świetnie i trening robię na najwyższych obrotach. pest Jeśli zestaw ma starczyć na 2 miesiące to ja wybrałbym taką opcję: 1 miesiąc Burn24 + Corti-Lean + Diuretic Complex 2 miesiąc Lit the fuck up + Alphaburn + Liporedux Taki podział wydaje się być najbardziej optymalny bo na pierwszy miesiąc wrzucasz diuretyk, który powinien szybko działać i pomóc pozbyć się nadmiaru wody, spalacz zwiększający wrażliwość na insulinę i bloker kortyzolu. A na drugi miesiąc masz już energetyk, bo może nastąpić deficyt nastroju i spalacze działające miejscowo na najbardziej uporczywą tkankę która zostanie.
 3. Idealnym środkiem w Twoim przypadku byłby spalacz termogeniczny bez stymulantów i johimbiny, dlatego możesz sobie zerknąć na Cheetah Non Stim albo Olympus Labs Assassinate. Oba te produkty mają składniki o potwierdzonym działaniu i nie będą wpływać na ciśnienie, można ewentualnie pomyśleć o klasycznym spalaczu lipotropowym, ale jak jesteś osobom aktywną to moim zdaniem termogenik będzie lepszą opcją. Z tej dwójki bardziej szedłbym w stronę Cheetah choć ciężko je porównać bo mają całkowicie odmienne składy.
 4. Stosujesz jakieś leki na astmę ? Jeśli tak to celowałbym w spalacze bez pobudzaczy, aby wykluczyć ewentualne możliwości wejścia w interakcje. Dobrą opcją moim zdaniem będzie spalacz o nazwie Cheetah Non stim, masz bardzo zaawansowaną formułę działającą wielokierunkowo, skład w większości lepszy od spalaczy z pobudzaczami więc śmiało postawiłbym na taką opcję, a jak potrzebujesz pobudzenia to możesz zawsze dorzucić kofeinę solo. Jeśli nie masz zbyt wysokiego poziomu zatłuszczenia to połączyłbym go z Alphaburnem, składniki się nie powielają i wykazują efekty synergii względem siebie. Jeśli nadwaga jest spora wówczas zamiast Alphaburna możesz sobie wrzucić Cannibal Claw by nieco rozruszać metabolizm.
 5. Nie koliduje w żaden sposób z żadnych z tych produktów.
 6. Dobry składowo środek. Ogólnie Metabolic Nutrition to raczej solidna firma i z osób które znam i stosowały to raczej wszyscy chwalą jej produkty. Jeśli chodzi o ten konkretny to masz solidne dawki poszczególnych składników, jest między innymi Tongkat Ali w niezłej formie ekstraktu 100 do 1, DIM i większość innych rzeczy o dobrym stopniu standaryzacji. Jedynie moim zdaniem kwas DAA jest tutaj zbędny, ale u osób ze skrajnie niskim testosteronem może pomóc, więc testować można. Jak szukasz dobrych produktów z tej grupy to możesz jeszcze zerknąć sobie na Erase Fast, M-test od CEL albo Activate Xtreme który akurat na mnie świetnie działał.
 7. Nie wiem czemu ludzie są zaskoczeni brakiem należytego działania czy powtarzalności, skoro sam "producent" nie wie co mu jakiś inny "producent" sypie do opakowania. /wypowiedź samego 'producenta' na innym forum o jednym z jego produktów na którego podobnie większość osób się skarżyła/ Rozbrajająca szczerość... produkt można spuścić w kiblu, ale kilkaset sztuk się sprzedało %-) p.s. żeby nie było, sam nie próbowałem, piszę to co w sieci zostało oficjalnie podane.
 8. Zestaw bardzo dobry i na pewno sprawdzi się ponownie, szczególnie jeśli przerwa pomiędzy okresami suplementacji była już dość długa. Co do alternatywnych produktów to Alphaburn i Erase Fast dalej są moim zdaniem najlepszymi propozycjami w swoich kategoriach i ciężko będzie znaleźć dla nich skuteczniejszą alternatywę. Co do Cannibal Claw to moim zdaniem możesz sobie sprawdzić Thyro-Lean od Brawna, bardzo ciekawy booster metabolizmu, a przy okazji wpływa także na procesy związane z lipolizą. Burn24 to numer jeden jeśli chodzi o spalacze lipotropowe więc również może zostać, nie mniej fajną opcją z rewelacyjnym składem jest Cheetah w wersji Non Stim o którym już wspominali koledzy wyżej. Weź jednak pod uwagę, że mimo braku kofeiny czy innych pobudzaczy to jest to już termogenik. Moim zdaniem byłby ciekawą, a może nawet skuteczniejszą alternatywą dla Burn24.
 9. Brałem po jednym z cykli w ramach PCT, spełnił swoją rolę, mimo, że libido było wcześniej poniżej wszelkich norm.
 10. Apollo Hegemony to dawne Hades Hegemony znane z wielu wałków To co na opakowaniu, a to co w środku to patrząc na opinie o ich produktach dwie różne rzeczy.
 11. Clenburexin to raczej mocno marketingowy produkt ze śladowymi ilościami składników które faktycznie mogłyby działać. Jeśli efekt lekko podwyższonej termogenezy jest dla Ciebie do przyjęcia to raczej pozostałbym przy termogeniku, ale wybrał coś z wyższej półki. Bardzo dobrą opcją moim zdaniem jest Inferno w wersji Apocalypse, masz skład ukierunkowany przede wszystkim na redukcję tłuszczu, umiarkowaną ilość składników pobudzających i co nieco tych ograniczających apetyt. Moim zdaniem to kompletny spalacz i fajnie sprawdza się na pierwszy kontakt z mocniejszymi spalaczami.
 12. Laxogenina nie środkiem hormonalnym, niektóre badania sugerują że może podnosić poziom testosteronu, ale osobiście tym bym się nie sugerował ponieważ zapewne będą to kosmetyczne różnice, a takich w praktyce się nie odczuwa. To jest środek przede wszystkim pobudzający odpowiedź anaboliczną organizmu na poziomie syntezy białek mięśniowych więc pod takim względem bym ją rozpatrywał. Sam nie słyszałem by laxo stosowana solo komukolwiek podniosła czy obniżyła jakieś hormony, wpływała na libido itp. Jest neutralna dla układ hormonalnego. Na wątrobę również nie wpływa obciązająco, nie posiada grupy metylowej ani nie jest toksyczna. Jeden z bezpieczniejszych środków z mocniejszych suplementów. Przykładowo geranium które często jest w przed treningówkach ma większy potencjał jeśli chodzi np. o spadek libido czy podwyższenie prób wątrobowych, a jest stosowane i raczej nikt tego bez szczegółowych badań nie odczuł, więc nie bałbym się akurat takiej rzeczy jak laksogenina. Co do test1fy to tym bardziej, masz tam nawet sporo rzeczy prozdrowotnych. Połącznie jak najbardziej ok więc śmiało możesz testować i zdaj relację.
 13. 3 kapsułki dziennie jest optymalną porcją dla zdecydowanej większości osób. Jest to preparat wieloskładnikowy więc ta porcja musi być trochę większa niż w przypadku monopreparatów. Co do samej pory stosowania to osobiście sugeruje rano na czczo, przed treningiem oraz przed snem po 1 kapsułce, kiedy to wydzielanie kortyzolu jest największe.
 14. Połączenie bardzo dobre, dodałbym do tego jedynie dobrej klasy booster metabolizmu bo często to właśnie to jest powodem stagnacji. Od siebie mogę polecić Thyro-Lean z Brawna, moim zdaniem produkt mocno niedoceniany, a składowo prezentuje się na prawdę znakomicie i nie kojarzę osoby która narzekałaby na Jego działanie. Jeśli waga nie spadała Ci w ostatnim czasie to spróbuj jednego dnia przeliczyć ile kalorii udaje Ci się dostarczyć, bo być może masz ich zbyt wiele, a to najistotniejsze nawet jeśli pochodzą one z dobrych źródeł.
 15. Raczej byłbym mocno zaskoczony gdyby po tym produkcie nastąpił jakiś znaczący spadek estrogenów. Jest to typowy booster testosteronu i to w takiej kategorii powinniśmy rozpatrywać Jego działanie. Nie ma na rynku produktów które mocno podbiją testa i jednocześnie wyraźnie obniżą estro. W przypadku takich produktów jak Rise składniki antyestrogenowe, które są tam zawarte służą przede wszystkim do kontrolowania estrogenów i obniżenia aromatazy.
×
×
 • Create New...