Jump to content

e-lite

Ekspert
 • Posts

  196
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

e-lite last won the day on June 17 2021

e-lite had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

e-lite's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

44

Reputation

 1. Ogólnie to bardziej chodzi tutaj o to jak producent przedstawia informacje, a akurat w przypadku Amix jest to przeliczone po pierwsze na porcje dzienną, a po drugie zawsze jest podana konkretna ilość danego składnika, bez żadnych mieszanek zastrzeżonych itp. Wielu producentów deklaruje np. 90 porcji w opakowaniu, tym czasem w praktyce dawki są wielokrotnie zbyt niskie, aby dany produkt miał jakkolwiek prawo działać. Dla przykładu Diuretic Complex z Amixa wystarcza na 15 dni, jednak jak porównasz sobie objętość składników np. do metabolix hydravax który jest w zbliżonej cenie czy innych diuretyków, to wyjdzie że Amix ma jeden z lepszych stosunków ceny do składu. Zawsze jak porównujesz ze sobą produkty to najlepszą metodą jest przeliczenie ilości składników na całe opakowanie i Jego cenę względem innych. co zawsze daje najbardziej wiarygodną odpowiedź. Obliczanie ilości porcji itp. jest zgubne bo dla jednego producenta porcja to np. 30 mg składnika, a dla innego 200 mg.
 2. Alphaburn nie koliduje z suplementami które już posiadasz, więc śmiało możesz go dodać do suplementacji. Co więcej, z kofeiną wykazuje nawet efekt synergii co nasila Jego działanie. Obecnie nie skupiałbym się za bardzo na typowej masówce skoro masz troche tłuszczu. Po pierwsze budowanie masy przy wysokim zatłuszczeniu jest dość ryzykowne i może nic z tego nie wyjść, a po drugie przy tak krótkim stażu powinieneś spokojnie być w stanie zrzucić nieco fatu i powoli dodawać mięśni w tym samym czasie, taki przywilej nowicjuszy.
 3. Podstawowa sprawa to czy karmisz piersią? Jeśli tak to wszystkie spalacze tłuszczu kategorycznie odpadają. Jeśli nie to możesz pomyśleć o suplementacji. Jeśli nie masz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych typu nadciśnienie, arytmia, choroby serca itp. to śmiało możesz sięgnąć po spalacz termogeniczny. Moim zdaniem jedną z lepszych propozycji na rynku pod kontem spalania tłuszczu, a jednocześnie umiarkowanego pobudzenia jest Brawn Thermo-Lean V2, spalacz może nie należy do najpopularniejszych na rynku, jednak biorąc pod uwagę sam skład pod kontem redukcji wagi to na pewno jest jedną z lepszych opcji. W Twoim konkretnym przypadku jeśli budżet pozwala możesz pomyśleć o zastosowaniu boosteru metabolizmu. Pod względem uzupełnienia składu z Thermo Lean najlepiej wypadałby Cannibal Claw.
 4. Hellfire stosujemy najczęściej 2 porcje dziennie po 1 kapsułce, pierwsza z nich rano, druga przed aktywnością fizyczną, a w przypadku jej braku przed obiadem. Niektóre osoby z dobrą tolerancją na stymulanty mogą zwiększyć sobie porcje przed treningową do 2 kapsułek, oczywiście po wcześniejszym sprawdzaniu tolerancji. Cannibal Claw -tutaj właściwie możesz stosować stałą dawkę 3 razy dziennie po 1 kapsułce, rano, przed obiadem i przed snem. Można razem w jednej porcji razem z Hellfire.
 5. Woda istotnie może korzystnie wpływać na ewentualny poziom cellulitu, ale na pewno nie będzie przyczyną ewentualnego zastoju w redukcji. Przelicz na spokojnie przez te kilka dni czy na pewno trzymasz się tych 1800 kcal i mniej więcej jaki masz rozkład makro składników. Zrób to tylko uczciwie, bo czasami jest tak że dostarczamy 50% więcej niż nam się wydaje.
 6. Zdecydowanie największy potencjał będzie miał Fenix Ground Zero. Ma największą objętość składników typowo spalających tkankę tłuszczową, a dodatkowo masz tam między innymi takie składniki jak Caralluma która jest bazą dla większości blokerów apetytu, więc najbardziej kompleksowa opcja. Poza tym w kwestii hamowania głodu bardzo dobrze działają także różnego rodzaju formy synefryny które ta masz więc w mojej ocenie będzie to najlepsza opcja. Cheetah jest okrojony o składniki pobudzające i hamujące apetyt, lit the to półka niżej jeśli chodzi o działanie, lean max tak samo, a appettire to tylko bloker apetytu.
 7. Są to bardzo dobre produkty w swojej klasie, jednak akurat na podstawie tego co napisałaś moim zdaniem o wiele ważniejszą kwestią jest zahamowanie apetytu od produktu diuretycznego. Co do spalacza to zarówno Thermo Craze jak i Clinical Burn są bardzo dobrymi produktami w swoich kategoriach cenowych. Na pewno Clinical ma bezkonkurencyjny stosunek ceny do składu oraz podnosi poziom energii lepiej niż nie jeden drogi spalacz. Nie mniej Thermo Craze ma zdecydowanie ciekawszy skład strikte pod względem bezpośredniego działania na tkankę tłuszczową.
 8. Jeśli w miarę regularnie się ruszasz to można byłoby sięgnąć po spalacz termogeniczny, najlepiej w połączeniu z blokerem apetytu skoro łapią Cię nadmierne napady głodu. Takie akcje są jakby nie było chyba największym wrogiem dobrej redukcji bo w parę dni można zaprzepaścić efekty długotrwałej roboty. Sam celowałbym w połączenie ANS Thermo Craze + Amix Carb Blocker, oczywiście pod warunkiem że tolerujesz kofeinę i składniki pobudzające.
 9. e-lite

  Orbitrek

  Ogólnie efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej zachodzi przy nieco dłuższym wysiłku aerobowym. Tak czy inaczej śmiało możesz zacząć od tych 20 minut starając się dokładać np. 3-5 minut co tydzień i w ten sposób nieco poprawisz kondycję. Jeśli Twój trening to wyłącznie orbirek to powinien trwać mniej więcej 40 - 60 minut, oczywiście mówimy tu o wartości docelowej. Osoby początkujące najpierw muszą odpowiednio zaadaptować organizm do takiego wysiłku.
 10. Dlaczego strata, wszystkie produkty w swoich kategoriach są moim zdaniem czołowe więc zestaw ok, wiadomo że to co podał Rumcajs raczej lepiej by się sprawdziło w Twoim przypadku, ale te które wybrałaś także warto wykorzystać.
 11. Łagodnymi wspomagaczami? Przecież turanabol to środek mocno dający po wątrobie, nie wspominając już o tym, że blokuje jak każde PH/SAA. Skutki uboczne masz dokładnie takie same jak np. przy metanabolu. Po cyklu wymagane jest PCT przy użyciu apetycznych środków, do tego oczywiście osłonki przez cały czas trwania cyklu. Producenci których wymieniłeś to też jednak wielka loteria. Sam napisałeś, że jesteś początkujący więc na pewno nie jest to środek dla Ciebie. Jeśli masz staż treningowy na poziomie tych przynajmniej 2-3 lat to możesz pomyśleć np. o propie solo przez okres 10-12 tygodni w dawce 250/300 mg na tydzień. Nie zawracaj sobie głowy tabletkowanym syfem bo spadki będziesz miał większe niż efekty i podtyrane zdrowie na starcie.
 12. Możesz zatem celować w zestaw oparty o nieco inne składniki aktywne. Dobrą opcją będzie także włączenie boostera metabolizmu jeśli faktycznie poszukujesz czegoś w tym kierunku. Osobiście poszedłbym w kierunku dobrego spalacza termogenicznego jak np. ANS Thermo Craze. Jeśli chodzi o boostery metabolizmu to najlepszym produktem pod tym względem jest od kilku lat Cannibal Claw. Co do produktów diuretycznych to możesz celować w Diuretic Complex od Amix, masz większą objętość składników aktywnych od poprzedniego.
 13. Co do biegania to dobrą metodą jest wprowadzenie treningów biegowo - marszowych. Zakładasz sobie dany dystans który pokonujesz np. 4-5 km na start. Starasz się biegać powiedzmy 200 m, następne 200 m marsz itp. Z czasem zmieniaj proporcje na korzyść biegu lub zwiększaj dystans, jest to bardzo fajna metoda do wypracowania odpowiedniej kondycji. Bieganie "na rekord" za każdym razem może szybko zakończyć motywację. Co do kifozy to jest to ciężkie to całkowitego skorygowania, natomiast jak najbardziej można to powoli prostować. Kwestia odpowiednego prowadzenie przez specjalistę. Diety nie ma konieczności stosować bo u 99% poczatkujących zmiany o których piszesz są w pełni wystarczające. Zadbaj tylko o prawidłowy poziom białka.
×
×
 • Create New...