Jump to content

e-lite

Ekspert
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

e-lite last won the day on September 3

e-lite had the most liked content!

Community Reputation

35

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadzam się z kolegami, że wydawanie kilka tysięcy na sprzęt aerobowy nie ma żadnego uzasadnienia, ale skoro chcesz to sprawdź sobie marki w które zaopatrują się siłownie, masz pewność że chociaż kilka lat posłuży bez większych awarii. Od siebie polecam TechnoGym.
 2. Oczywiście, że tak. Tkanka tłuszczowa trzewna (jak zresztą brunatna i biała) nie jest tkanką stałą i jej poziom w pewnych wartościach się cały czas zmienia. Czynniki zewnętrzne takie jak kortyzol mają duży wpływ na jej gromadzenie i UTRZYMANIE. 11-Andro to bardzo fajna opcja w tym kierunku. w stanach mocno chwalą sobie produkty dermalne, jako zwiększona biodostępność przez receptory skórne, jednak ich cena niestety jest sporo wyższa od form oralnych.
 3. Ogólnie jeśli masz już Carallume to uderzałbym raczej w dobry spalacz termogeniczny (o ile nie masz przeciwwskazań zdrowotnych) który bezpośrednio wspomoże spadek wagi, a na ograniczanie apetytu na pewno w pośrednim stopniu również wpłynie. Przy sporej aktywności brałbym coś o wyważonym składzie pomiędzy pobudzeniem a dużym potencjałem spalającym. Jedną z lepszych opcji masz np. Libery Labz Lit the Fuck up, gdzie poza fajnymi właściwościami tłumiącymi głód masz między innymi składniki działające na uporczywą tkankę brzuszną.
 4. Jeśli chodzi o odżywianie to możesz tydzień przed okresem startowym mocno ściąć węgle w diecie, co już powinno spowodować obniżenie masy ciała. W kwestii ewentualnej suplementacji dodatkowej możesz pomyśleć o dobrym spalaczu termogenicznym, skoro chcesz unikać diuretyku i zrobić wagę wcześniej. Z ekonomicznych opcji masz Pure Clinical Burn który powinien wspomóc spadek wagi jak i również co nieco wody.
 5. Viper to jeden z mocniej pobudzających spalaczy, więc skoro nie czujesz Jego działania to być może Twój organizm szybko adaptuje się do stymulantów. Jeśli masz taką tolerancje możesz dołożyć 3 tabletkę, jednak nie przekraczaj 2 tab. w jednej porcji. Najlepiej stosuj 1 rano oraz 2 przed treningowo.
 6. Ogólnie tak. Nadmierne łaknienie powinno się w czasie suplementacji wyraźnie zmniejszyć, a to będzie w Twoim przypadku kluczem do osiągnięcia zadowalających efektów. Jak tylko uda Ci się zapanować nad głodem to potencjał redukujący tłuszcz taki zestaw ma na wysokim poziomie. Jeśli wcześniej nie stosowałaś żadnych spalaczy tłuszczu, to pamiętaj aby zacząć od minimalnej dawki i sprawdzić swoją tolerancję przez pierwsze dni. Oczywiście pamiętaj, że żadnych spalaczy nie możesz stosować jeśli karmisz.
 7. Co do dawkowania: Ground Zero - 1 kap. codziennie rano oraz 1-2 kap. przed treningiem lub przed obiadem Alphaburn - 1 kap. na czczo, 1 kap. przed treningiem lub przed obiadem oraz opcjonalnie 1 kap. pomiędzy posiłkami, tak by zachować przynajmniej 4h przerwy pomiędzy porcjami. Claw - 1 kap. na czczo, 1 kap. przed treningiem, 1 kap. przed snem Tu gdzie masz napisane np. rano kilka produktów to śmiało możesz brać je w jednej porcji. Fenixa zacznij od 2 kapsułek dziennie, trzecią możesz dołożyć z czasem jak sprawdzisz swoją tolerancję. Co do drugiej części pytania to tak, taki zestaw jak najbardziej może stosować mężczyzna, ale pamiętaj że na treningach fenix mocno podnosi termogenezę, natomiast w ciągu dnia nie jest to raczej dokuczliwe. Obecnie na rynku występuje tylko wersja Black Edition. Jeśli masz 2 treningi dziennie to przed każdym z nich porcja Ground Zero. 1 kap. przed lżejszym, 2 kap. przed bardziej intensywnym. W dni wole analogicznie przed śniadaniem oraz przed obiadem. Erase fast stała dawka 1 kap. ze śniadaniem oraz 1 kap. przed snem. Co do porównania tych produktów to oparte są w większości o nieco inne składniki. Alpha Gains ma lepsze właściwości typowo antyestrogenowe, co daje większy potencjał redukujący nadmiary wody i poprawiający definicję. Erase Fast ma znacznie szersze działanie. Także posiada składniki kontrolujące estrogen, a dodatkowo kortyzol i prolaktynę. Na plus także jedne z najciekawszych związków wspierających produkcję endogennego testosteronu. Jeśli zaczołeś już Erase to brałbym go przez 2 miesiące by móc obiektywnie ocenić działanie. Jeśli jak sama piszesz nie masz problemów zdrowotnych, a dodatkowo masz już jakieś doświadczenie ze spalaczami działającymi termogenicznie to śmiało można sięgnąć po sprawdzony zestaw Ground Zero + Alphaburn. Pod względem redukującym tkankę tłuszczową takie połączenie wykazuje obecnie największy potencjał na rynku, a oba produkty masz w odróżnieniu od AnImal Cutsa oparte o składniki które faktycznie działają. Ilość tabletek także praktycznie najmniejsza możliwa, więc powinien idealnie spełnić Twoje oczekiwania. Często u kobiet sprawdzają się również suplementy diuretyczne wspomagające utratę uciążliwych kilogramów spowodowanych przez wodę, więc jeśli zdecydujesz się na taką opcję to możesz sięgnąć np. po Hi-Tech H2o Explusion. Bardzo dobry diuretyk, a nie wymaga stosowanie dużej ilości tabletek ze względu na bardzo dobrze skoncentrowane składniki aktywne.
 8. Musisz patrzeć na skład. Stara wersja Hellfire zawiera 1,3d pod nazwą methylhexanamine hcl. Moim zdaniem skoro masz teraz Vipera to będzie to lepsza opcja niż Stimrex, gdzie część składników jest bardzo podobnych. Ja kiedyś miałem kilka supli od Innovative i zawsze trzymały jakość. Zestaw bardzo dobry, tym bardziej że miałeś już kilka tych spalaczy i sam potrafisz ocenić co na Ciebie dobrze działa, a co nie. Jest to wbrew pozorom o wiele ważniejsze niż subiektywne odczucia innych osób. Moim zdaniem przy tej wadze lepiej sprawdzi się opcja numer 1. Nic nie wyklucza swojego działania, burn i cheetah to całkiem inne składniki i inna charakterystyka działania, a jedyną cechą wspólną jest właściwie brak składników pobudzających. Lean Xtreme i podobne zostawiłbym już na sam koniec redukcji o ile zajdzie taka potrzeba, bo moim zdaniem na 1 zestawie śmiało możesz wypracować już bardzo dobrą formę. Spadek kilogramów nie będzie już tak szybki jak na początku, ale każdy kolejny mniej na wadze będzie lepiej widoczny, także powodzenia.
 9. Raczej jest to niska półka. Vit-min ok, choć pamiętaj, że suplement ten zawiera przede wszystkim dawki dostosowane do osób nieaktywnych fizycznie. Przy takim wysiłku celowałbym w przynajmniej taki kompleks jak Multiple Sport. Natomiast w kwestii spalacza możesz zerknąć sobie do rankingu w podwieszonych tematach. Thermo Speed to produkt który ma sporo kofeiny więc podnosi poziom energii, natomiast jeśli chodzi o właściwości typowo spalające tłuszcz to praktycznie wcale ich nie wykazuje. Większość składu do zioła o bardzo nikłym stopniu standaryzacji do tego, co faktycznie działa. Z produktów realnie działających, z dobrym stosunkiem ceny do składu masz np. Pure Clinical Burn.
 10. Ogólna zasada jest taka, że nie powinno się przyjmować Alphaburn razem z posiłkami zwierającymi węglowodany w większych czy średnich ilościach. Najlepiej przyjmować rano po przebudzeniu a śniadanie zjeść nie wcześniej niż po 30 minutach. Drugą porcje przyjmujemy 30 minut przed ćwiczeniami lub przed obiadem, a trzecią (opcjonalną) najlepiej pomiędzy posiłkami.
 11. e-lite

  Trening obwodowy

  Wygląda ok jeśli ma być wykonywany w formie obwodów. Możesz dodać coś na mięśnie grzbietu np. wznosy tułowia lub wiosłowanie hantlą aby kompleksowo zaangażować całe ciało. Staraj się tempo i ilość obwodów dopasować do swojego doświadczenia tak, aby trening był w miarę intensywny.
 12. Jak nie potrzebujesz pobudzenia to Cheetah będzie bardzo dobrą opcją, składników typowo pod redukcje masz tam sporo i bez takich, które tobie będą zbędne. Opcjonalnie jak chcesz coś co ma dobry skład, a przy tym też co nieco pobudzaczy to zerknij sobie na Libery Labz Lit The Fuck Up, obecnie jeden z fajniejszych środków, a ilość stymulantów taka w sam raz można powiedzieć.
 13. Tak Thermo Craze bardzo fajna opcja, pod względem składu i opinii ścisła czołówka obecnie na rynku. Pamiętaj tylko, że dość fajnie pobudza, co dla większości jest zaletą, ale niektórym osobom bez doświadczenia trochę przeszkadza. Piszesz że masz treningi biegowe, więc powinien się super sprawdzić i wykorzystasz Jego potencjał jako energetyka. Co do dawkowania to porcja codziennie rano oraz druga przed treningiem, a w dni wolne wrzuć sobie np. przed obiadem. Zacznij od 1 kap. na porcje bo objętość jest dość duża, z czasem możesz np. porcje poranną bądź przedtreningową zwiększyć do 2 kapsułek.
 14. Możesz sobie Erase Fast przetestować bo z pewnością jeden z lepszych produktów w swojej klasie i bezkonkurencyjny w tym zakresie cenowym, jednak spektrum działania masz nieco inne i jeśli szukasz typowego spalacza tkanki brzusznej, to erase działa pośrednio w tym zakresie poprzez redukcję kortyzolu i estradiolu, jednak nie ma działania strikte targetowego jak Alphaburn. Przy tak niskim poziomie zatłuszczenia i redukcji która już nieco trwa nie warto aż tak mocno sugerować się kilogramami, a przede wszystkim lustrem.
 15. Masz jakieś przeciwwskazania zdrowotne ? Zerknij sobie w podwieszony temat dotyczący rankingu spalaczy, tam masz wszystkie bazowe informacje jak to wygląda. Ogólnie na pierwszy kontakt raczej unikałbym mocnych stymulantów. Możesz pomyśleć o stosowaniu własnego miksu np. fukoksantyna + cayenne + kofeina na pobudzenia. Na start bardzo dobra sprawa i sam możesz ustalać sobie dawki, czego i ile potrzebujesz.
×
×
 • Create New...