Jump to content

e-lite

Ekspert
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

e-lite last won the day on March 25

e-lite had the most liked content!

Community Reputation

42

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Są to bardzo dobre produkty w swojej klasie, jednak akurat na podstawie tego co napisałaś moim zdaniem o wiele ważniejszą kwestią jest zahamowanie apetytu od produktu diuretycznego. Co do spalacza to zarówno Thermo Craze jak i Clinical Burn są bardzo dobrymi produktami w swoich kategoriach cenowych. Na pewno Clinical ma bezkonkurencyjny stosunek ceny do składu oraz podnosi poziom energii lepiej niż nie jeden drogi spalacz. Nie mniej Thermo Craze ma zdecydowanie ciekawszy skład strikte pod względem bezpośredniego działania na tkankę tłuszczową.
 2. Jeśli w miarę regularnie się ruszasz to można byłoby sięgnąć po spalacz termogeniczny, najlepiej w połączeniu z blokerem apetytu skoro łapią Cię nadmierne napady głodu. Takie akcje są jakby nie było chyba największym wrogiem dobrej redukcji bo w parę dni można zaprzepaścić efekty długotrwałej roboty. Sam celowałbym w połączenie ANS Thermo Craze + Amix Carb Blocker, oczywiście pod warunkiem że tolerujesz kofeinę i składniki pobudzające.
 3. e-lite

  Orbitrek

  Ogólnie efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej zachodzi przy nieco dłuższym wysiłku aerobowym. Tak czy inaczej śmiało możesz zacząć od tych 20 minut starając się dokładać np. 3-5 minut co tydzień i w ten sposób nieco poprawisz kondycję. Jeśli Twój trening to wyłącznie orbirek to powinien trwać mniej więcej 40 - 60 minut, oczywiście mówimy tu o wartości docelowej. Osoby początkujące najpierw muszą odpowiednio zaadaptować organizm do takiego wysiłku.
 4. Dlaczego strata, wszystkie produkty w swoich kategoriach są moim zdaniem czołowe więc zestaw ok, wiadomo że to co podał Rumcajs raczej lepiej by się sprawdziło w Twoim przypadku, ale te które wybrałaś także warto wykorzystać.
 5. Łagodnymi wspomagaczami? Przecież turanabol to środek mocno dający po wątrobie, nie wspominając już o tym, że blokuje jak każde PH/SAA. Skutki uboczne masz dokładnie takie same jak np. przy metanabolu. Po cyklu wymagane jest PCT przy użyciu apetycznych środków, do tego oczywiście osłonki przez cały czas trwania cyklu. Producenci których wymieniłeś to też jednak wielka loteria. Sam napisałeś, że jesteś początkujący więc na pewno nie jest to środek dla Ciebie. Jeśli masz staż treningowy na poziomie tych przynajmniej 2-3 lat to możesz pomyśleć np. o propie solo przez okres 10-12 tygodni
 6. Najlepiej stosować go 2 razy dziennie, pierwsza porcja po przebudzeniu, natomiast druga w południe jeśli Twoja aktywność jest rozłożona równomiernie na cały dzień. Kalorie jak najbardziej warto przynjamniej orientacyjnie zliczyć. Jeśli jednak jest tak jak piszesz, czyli ważysz 108 kg i masz sporo ruchu to zapotrzebowanie masz dość znaczne, a to oznacza że spadek wagi powinien następować dość szybko. Jeśli chodzi o kwestie łączenie to Alphaburn jest bardzo dobrą opcją jeśli zależy Ci strikte na utracie tkanki tłuszczowej, w tym również brzusznej i jest to dla Ciebie priorytet.
 7. Możesz zatem celować w zestaw oparty o nieco inne składniki aktywne. Dobrą opcją będzie także włączenie boostera metabolizmu jeśli faktycznie poszukujesz czegoś w tym kierunku. Osobiście poszedłbym w kierunku dobrego spalacza termogenicznego jak np. ANS Thermo Craze. Jeśli chodzi o boostery metabolizmu to najlepszym produktem pod tym względem jest od kilku lat Cannibal Claw. Co do produktów diuretycznych to możesz celować w Diuretic Complex od Amix, masz większą objętość składników aktywnych od poprzedniego.
 8. Co do biegania to dobrą metodą jest wprowadzenie treningów biegowo - marszowych. Zakładasz sobie dany dystans który pokonujesz np. 4-5 km na start. Starasz się biegać powiedzmy 200 m, następne 200 m marsz itp. Z czasem zmieniaj proporcje na korzyść biegu lub zwiększaj dystans, jest to bardzo fajna metoda do wypracowania odpowiedniej kondycji. Bieganie "na rekord" za każdym razem może szybko zakończyć motywację. Co do kifozy to jest to ciężkie to całkowitego skorygowania, natomiast jak najbardziej można to powoli prostować. Kwestia odpowiednego prowadzenie przez specjalistę. Diety nie
 9. Moim zdaniem możesz celować np. w taki zestaw jak Pure Clinical Burn + EvoLab Alphaburn, powinieneś zmieścić się w górnej granicy budżetu, a masz pewność sprawdzonych produktów które są długo na rynku i faktycznie działają.
 10. Tak jak na warunki domowe jak najbardziej, intensywność jak sam zauważyłeś możesz modyfikować ilością powtórzeń czy obciążeniem więc śmiało próbuj.
 11. Ogólne po tego typu operacjach zawsze ewentualną suplementację powinieneś konsultować z lekarzem, gdyż nawet ludzi na forum którzy mają dużą wiedzę nie wezmą w takiej sytuacji odpowiedzialności i nie powiedzą Ci tak / nie. Natomiast Biosterol to produkt całkowicie bezwartościowy, nie mający żadnego wpływu na organizm. O ile jeszcze produkty na bazie tribulusa itp faktycznie mogą nieco poprawić regenerację, tak stosowanie biosterolu można porównać do jedzenia mąki w kapsułkach więc osobiście bym tego nawet nie ruszał. Zwykły kit. Plasmex Blood Amino to zwykły kompleks aminokwasowy w m
 12. W przypadku uporczywej tkanki tłuszczowej zawsze najlepsza opcją jest połączenie spalacza bazowego z suplementem specjalistycznym, działającym typowo na uporczywą tkankę tłuszczową. Jeśli chodzi o tą drugą grupę to bardzo dobrze sprawdziłby się brawn corti lean v2, który jest całkowicie wolny od stymulantów, redukuje poziom kortyzolu i nasila lipolizę w problematycznych obszarach ciała. Jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych, nietolerancji kofeiny itp. to bardzo dobrą opcją do połączenia będzie Pure Clinical Burn. Jeśli jednak unikasz składników pobudzających wówczas w mojej ocenie najle
 13. U zdecydowanej większości osób utrzymanie ujemnego bilansu kalorycznego jest czynnikiem całkowicie wystarczającym do sprawnej redukcji masy ciała. Moim zdaniem powinineś sumiennie przez kilka dni wyliczyć czy na pewno się go trzymasz? Może gubią Cie np. weekendy? Nie odbierz Tego jako atak, ale jeśli masz niemal 30% tkanki tłuszczowej, a mówisz że trzymasz deficyt, masz trening cardio i siłowy, a do tego jedne z lepszych suplementów no to jednak coś jest nie tak. Abstrahując się jednak od tego, w tabeli którą wrzuciłeś jest multum błędów żywieniowych. Najbardziej rzucające się w oczy to o
×
×
 • Create New...