Jump to content

e-lite

Ekspert
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Days Won

  9

e-lite last won the day on June 3

e-lite had the most liked content!

Community Reputation

15

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To zależy jakie masz oczekiwania względem konkretnych kategorii produktów. Ja powiem tak, jeśli kwestią kluczową co do spalacza bazowego jest spalanie tłuszczu to faktycznie Ground Zero Black Edition ma najlepszy skład (objętość składników i ich rodzaj/skuteczność), ale jeśli np. lepsze efekty u Ciebie wykazują spalacze bardzo mocno hamujące apetyt i zwiekszające energię na treningu w większym stopniu (czyli mocniej pobudzające) to moim zdaniem są lepsze spalacze uwzględniając te kryteria (Innovative Hellfire w wersji z Metylhexanaminą i efedrą czy Stimerex-ES w wersji z 1,3 dimetylamylaminą). Alphaburn - pośród spalaczy targetowych ma najlepszy skład. Erase Fast (o niego chyba CI chodziło) - tutaj alternatyw jest sporo, dużo by pisać, a zaraz uciekam do pracy, więc tylko nazwy podam tego co stosowałem, ma dobry skład i opinie, możesz poczytać: Hydrapharm Alchemy, Performax Alphamax XT i Fusion Post Cycle Matrix [wersja z 6-bromo i atd] (u mnie najlepiej ściągał wodę i 'utwardzał' sylwetkę, mimo, że to środek dedykowany w celu przywrócenia homeostazy hormonalnej). A jeśli masz środki, to można dodać do tego Burn24 (ja nie byłem przekonany do końca do skuteczności spalaczy lipotropowych, dopóki dwóch znajomych - kompletnych noobów jeśli chodzi o kwestie diety czy treningu, zanotowało samym tym środku bardzo dobre efekty, a to znacznie lepszy wyznacznik, niż osoby mające dopiętą dietę, trening, itd., którzy bez spalaczy mogą mieć rezultaty).
 2. Na pośladkach znajduje się tłuszcz biały (większy udział w przypadku kobiet), można łatwo sprawdzić ściskając skórę będzie widoczna rozproszona tkanka tłuszczowa biała (cellulit). Alphaburn spala biały tłuszcz, więc z pośladków też.
 3. Efedryny w wyrobach garażowych typu T5 czy ECA Gold nie ma i nigdy nie było (potwierdzone badaniami przez niezależne instytucje). Natomiast co do kwestii jej blokowania, to nie jest to środek wpływający na układ hormonalny i NIE blokuje, więc nie trzeba się po nim "odblokować".
 4. Erase Fast najlepiej 1 kap. do śniadania oraz 1 kap. przed snem Natomiast co do Alphaburn to brałbym w miarę możliwości 3 kapsułki dziennie, pierwszą rano na czczo, drugą przed treningiem oraz trzecią pomiędzy posiłkami.
 5. Można stosować śmiało razem. Wszystko zależy co kto rozumie jako efekty i od jakiego stanu zaczyna. Jeśli masz na myśli spadek kilku kilogramów, wzrost siły, libido i lepszej definicji to jak najbardziej tak. Natomiast jeśli ktoś z osoby otyłej chce stać się fitness modelem to takich cudów nie ma. Jeśli chodzi o te produkty to oba są topowymi w swoich kategoriach więc powinieneś być zadowolony z działania.
 6. Bieganie zawsze ma sens, multum korzyści zdrowotnych i dodatkowa aktywność do spalania większej liczby kalorii. Co do samego dawkowania to Diuretic Complex 2 razy dziennie po 3 kapsułki do głównych posiłków. Clinical burn wrzuć 1 kap. przed treningiem ( w dni wolne przed śniadaniem ) oraz 1 kap. przed obiadem. Jeśli jest ok to dokładasz po 1 kapsułce Alphaburna do każdej porcji Clinical Burna. Ważne aby zachować chociaż te 5 godzin przerwy pomiędzy porcjami spalaczy. Jak przed treningiem będziesz mieć zbyt mało energii to możesz dawać porcje Clinical Burna 2 kap. ale zacznij od 1 w celu sprawdzenia tolerancji.
 7. Jest to generalnie jakiś schemat treningu interwałowego, jednak osobiście robiłbym to w bardziej klasyczny sposób. Pracujesz na rowerze bez przerwy 30-40 minut i starasz się np. co 2-3 minuty wrzucić 15-30 sekundowy zryw, oczywiście proporcje zależą od Twojej kondycji. Z czasem zwiększaj ilość przyspieszeń.
 8. Malwina Generalnie usunięta tarczyca i arytmia powodują dość spore ograniczenia, ale skutecznym połączeniem które możesz wdrożyć przy swoich dolegliwościach to Burn24 i Diuretic Complex. Z wiadomych względów boostery metabolizmu i termogeniki odpadają, natomiast spalacze lipotropwe takie jak Burn24 bardzo dobrze się sprawdzają, nawet w przypadku nie wielkiej aktywności fizycznej. Diuretic Complex będzie dobrym uzupełnieniem bo nie działa on na poziom zatrzymanej wody, a większość osób ma jej sporo, nawet jeśli o tym nie wie.
 9. Jeśli chodzi o wagę to przy takim wzroście nie jest ona bardzo wysoka, nie mniej moim zdaniem skupiłbym się na zestawie działającym nie tylko na uporczywą tkankę tłuszczową brzuszną, ale też na czymś co wspomoże redukcję ogólnego poziomu tłuszczu brunatnego. Jako spalacz miejscowy najlepszą opcją będzie Alphaburn, masz o nim sporo opinii i z tego co śledzę rynek suplementów to nic lepszego w tym kierunku jeszcze nie wymyślono, więc powinnaś być z niego zadowolona. Co do połączenia go to najlepszą opcją byłby termogenik który dodatkowo nasila jego działanie i masz w ten sposób kompleksowy zestaw działający na całe ciało, ze szczególnym naciskiem na uporczywe partie. Obecnie środkami z najwyższej półki są zdecydowanie ANS Thermo Craze oraz Fenix Ground Zero, mają one najlepsze właściwości redukujące tłuszcz i dodają sporo energii. Jeśli jednak szukałabyś czegoś nieco lżej działającego pod kontem pobudzenia to do łączenia z Alphaburnem bardzo dobrze nadaje się Cannibal Inferno w wersji Apocalypse, nie pobudza mocno, a dobrze działa na ogólne zatłuszczenie. Istotną kwestią będzie jeszcze hamowanie apetytu, jeśli masz z tym problemy to najskuteczniejszy będzie Ground Zero, ze względu na ekstrakt z Caralluma Fimbrata który doskonale tłumi głód.
 10. Najpierw edukacja, potem się wypowiadaj, chyba, że cel rejestracji na forum jest odwrotny o czym świadczą twoje posty. Bezpłatna lekcja ode mnie: źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28497942
 11. Burn 24 zawsze 2 kap. przed głównymi posiłkami 3 razy dziennie, niezależnie od godzin w których wypadają. Diuretic Complex razem z posiłkami, 2 razy po 3 kapsułki np. ze śniadaniem i obiadem. Jeśli chodzi o Cannibal Claw to najlepszą opcją byłoby stosowanie 3 razy dziennie na pusty żołądek o w miarę zbliżonych porach, tak aby zachować około 5-6 godzin odstępu pomiędzy poszczególnymi porcjami.
 12. Osobiście w Twojej sytuacji raczej poszedłbym w zestaw Ground Zero, Cannibal Claw i Alphaburn, a narazie wstrzymał się ze stosowaniem Erase Fast. Póki co priorytetem przy twojej wadzę będzie ruszenie jak największej ilości każdego rodzaju tkanki tłuszczowej, więc jeśli masz możliwości to taki zestaw byłby tutaj idealny. Wszystkie suplementy się uzupełniają i nie masz zdublowanych składników więc będzie bardzo dobrze. Co do tańszej alternatywy to raczej ciężko o podobną efektywność w znacznie niższej cenie, nawet chyba będzie to niestety niemożliwe. Można byłoby wymienić Fenixa na ANS Thermo Craze albo Cannibal Inferno apocalypse, ale to oszczędności rzędu 50 zł, czy warto ? To zależy, moim zdaniem Fenix jednak ma sporą przewagę jeśli chodzi o skład. Dla Clawa tańszej alternatywy na pewno nie znajdziesz, ogólnie boostery metabolizmu są dość kosztowne ze względu na specyficzne składniki jakie zawierają, a ich pozyskiwanie tanie nie jest. Jedynie co przychodzi mi do głowy to wymiana Alphaburn na Target a-2, kluczowy składnik jakim jest Rauwolfia masz w takiej samej dawce, ale bez fukoksantyny i fucoidanu, a więc coś za coś. Łącznie możesz około 100 zł oszczędzić wybierając produkty zamienne na w miarę dobrym poziomie. Nie da się niestety przeliczyć złotówek na kilogramy więc musisz sam podjąć decyzje.
 13. sheste, efekt odczuwania chłodu w okresie działania bądź po okresie działania termogenika jest całkowicie normalny. U niektórych osób z czasem receptory się do tego adaptują i to mija, a niektórym już zostanie. Bezpośrednio do odczuwania chłodu i dreszczy prowadzi np. yohimbina i rośliny które są jej źródłem. W przypadku termogeników często po zakończeniu ich okresu półtrwania odczuwamy chłód, ponieważ chwile po spożyciu lekko podnoszą temperaturę stąd taki efekt. Dużą rolę ma też tutaj indywidualna tolerancja i doświadczenie ze spalaczami, osoby "doświadczone" najczęściej odczuwają to słabiej.
 14. Sens jak najbardziej ma, chodzi tylko i wyłącznie o priorytety. Jeśli ktoś ogranicza suplementację do powiedzmy dwóch środków, to są suplementy o większym priorytecie, jeśli może sobie pozwolić na więcej to efektywność takiego zastosowania oczywiście jest.
 15. Ja to akurat brałem solo bez boosterów testa itp. pewnie jakiś izolat jedynie czy omega do uzupełnienia. Efekty odczuwalne dość szybko, tak jak pisałem zauważyłem w czasie tych 2 miesięcy sporo pozytwnych zmian w sylwetce więc raczej dobrej jakości masa mięśniowa na plus. Jeśli budżet Ci pozwala to możesz sobie łączyć z test rx, efekt na pewno będzie lepszy choć ciężko przewidzieć o ile dokładanie. Oba suplementy nie kolidują ze sobą i działają na innych szlakach metabolicznych.
×
×
 • Create New...