Jump to content

e-lite

Ekspert
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

e-lite last won the day on July 23

e-lite had the most liked content!

Community Reputation

20

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 3 kapsułki dziennie jest optymalną porcją dla zdecydowanej większości osób. Jest to preparat wieloskładnikowy więc ta porcja musi być trochę większa niż w przypadku monopreparatów. Co do samej pory stosowania to osobiście sugeruje rano na czczo, przed treningiem oraz przed snem po 1 kapsułce, kiedy to wydzielanie kortyzolu jest największe.
 2. Połączenie bardzo dobre, dodałbym do tego jedynie dobrej klasy booster metabolizmu bo często to właśnie to jest powodem stagnacji. Od siebie mogę polecić Thyro-Lean z Brawna, moim zdaniem produkt mocno niedoceniany, a składowo prezentuje się na prawdę znakomicie i nie kojarzę osoby która narzekałaby na Jego działanie. Jeśli waga nie spadała Ci w ostatnim czasie to spróbuj jednego dnia przeliczyć ile kalorii udaje Ci się dostarczyć, bo być może masz ich zbyt wiele, a to najistotniejsze nawet jeśli pochodzą one z dobrych źródeł.
 3. Raczej byłbym mocno zaskoczony gdyby po tym produkcie nastąpił jakiś znaczący spadek estrogenów. Jest to typowy booster testosteronu i to w takiej kategorii powinniśmy rozpatrywać Jego działanie. Nie ma na rynku produktów które mocno podbiją testa i jednocześnie wyraźnie obniżą estro. W przypadku takich produktów jak Rise składniki antyestrogenowe, które są tam zawarte służą przede wszystkim do kontrolowania estrogenów i obniżenia aromatazy.
 4. Jeśli mówimy o tym samym produkcie to jest to poprostu prohormon, czyli największy szit jaki jest na rynku. Jak ktoś chce się bawić w doping to już lepiej zacząć od apteki.
 5. Miałem już kilka produktów z RAW i pomimo niskiej ceny, zdecydowanie trzymają jakość. Każdy działał jak należy. Fukoksantyna wśród spalaczy lipotropowych to dość ciekawy składnik, w jednym z wiarygodnych badań odnotowano sporą progresję w redukcji tłuszczu, ale warto ją zdecydowanie wrzucić w dłuższej suplementacji np. 3 miesiące aby w pełni wykorzystać potencjał.
 6. Śmiało możesz stosować 2 kapsułki dziennie. Najlepiej w dni wolne 1 kap rano i jeden pomiędzy posiłkami, a w dni z aktywnością fizyczną 1 kap. rano i jeden przed treningiem. Jak odczuwasz zbyt słabe pobudzenie to możesz w dzień treningowy zastosować sobie całą porcję 2 kap. przed treningiem. Sam często tak korzystałem ze spalaczy w dni z ciężkimi treningami.
 7. Burn 24 jako podstawowy spalacz lipotropowy byłby zdecydowanie najlepszą opcją. Na ciśnienie nie wpływa, a dodatkowo pozwala lepiej zoptymalizować wykorzystanie węglowodanów jakie dostarczamy w raz z pożywieniem. Przy Jego wadze i wieku dobrą opcją byłoby połączenie tego produktu z taki środkiem jak np. Erase Fast który szybko pomoże obniżyć poziom wody i ruszy co nieco uporczywy tłuszcz w niektórych partiach. Takie połączenie bardzo dobrze sprawdza się przy skutecznej redukcji wagi, bez negatywnego wpływu na ciśnienie krwi. Jeśli ma duże problemy z podjadaniem to dobrą opcją będzie Genius Diet Pills, ma dokładanie to samo co satiterim w składzie + dodatkowo prekursor dla serotoniny, więc głód odczuwamy jeszcze mniejszy.
 8. To zależy jakie masz oczekiwania względem konkretnych kategorii produktów. Ja powiem tak, jeśli kwestią kluczową co do spalacza bazowego jest spalanie tłuszczu to faktycznie Ground Zero Black Edition ma najlepszy skład (objętość składników i ich rodzaj/skuteczność), ale jeśli np. lepsze efekty u Ciebie wykazują spalacze bardzo mocno hamujące apetyt i zwiekszające energię na treningu w większym stopniu (czyli mocniej pobudzające) to moim zdaniem są lepsze spalacze uwzględniając te kryteria (Innovative Hellfire w wersji z Metylhexanaminą i efedrą czy Stimerex-ES w wersji z 1,3 dimetylamylaminą). Alphaburn - pośród spalaczy targetowych ma najlepszy skład. Erase Fast (o niego chyba CI chodziło) - tutaj alternatyw jest sporo, dużo by pisać, a zaraz uciekam do pracy, więc tylko nazwy podam tego co stosowałem, ma dobry skład i opinie, możesz poczytać: Hydrapharm Alchemy, Performax Alphamax XT i Fusion Post Cycle Matrix [wersja z 6-bromo i atd] (u mnie najlepiej ściągał wodę i 'utwardzał' sylwetkę, mimo, że to środek dedykowany w celu przywrócenia homeostazy hormonalnej). A jeśli masz środki, to można dodać do tego Burn24 (ja nie byłem przekonany do końca do skuteczności spalaczy lipotropowych, dopóki dwóch znajomych - kompletnych noobów jeśli chodzi o kwestie diety czy treningu, zanotowało samym tym środku bardzo dobre efekty, a to znacznie lepszy wyznacznik, niż osoby mające dopiętą dietę, trening, itd., którzy bez spalaczy mogą mieć rezultaty).
 9. Na pośladkach znajduje się tłuszcz biały (większy udział w przypadku kobiet), można łatwo sprawdzić ściskając skórę będzie widoczna rozproszona tkanka tłuszczowa biała (cellulit). Alphaburn spala biały tłuszcz, więc z pośladków też.
 10. Efedryny w wyrobach garażowych typu T5 czy ECA Gold nie ma i nigdy nie było (potwierdzone badaniami przez niezależne instytucje). Natomiast co do kwestii jej blokowania, to nie jest to środek wpływający na układ hormonalny i NIE blokuje, więc nie trzeba się po nim "odblokować".
 11. Erase Fast najlepiej 1 kap. do śniadania oraz 1 kap. przed snem Natomiast co do Alphaburn to brałbym w miarę możliwości 3 kapsułki dziennie, pierwszą rano na czczo, drugą przed treningiem oraz trzecią pomiędzy posiłkami.
 12. Można stosować śmiało razem. Wszystko zależy co kto rozumie jako efekty i od jakiego stanu zaczyna. Jeśli masz na myśli spadek kilku kilogramów, wzrost siły, libido i lepszej definicji to jak najbardziej tak. Natomiast jeśli ktoś z osoby otyłej chce stać się fitness modelem to takich cudów nie ma. Jeśli chodzi o te produkty to oba są topowymi w swoich kategoriach więc powinieneś być zadowolony z działania.
 13. Bieganie zawsze ma sens, multum korzyści zdrowotnych i dodatkowa aktywność do spalania większej liczby kalorii. Co do samego dawkowania to Diuretic Complex 2 razy dziennie po 3 kapsułki do głównych posiłków. Clinical burn wrzuć 1 kap. przed treningiem ( w dni wolne przed śniadaniem ) oraz 1 kap. przed obiadem. Jeśli jest ok to dokładasz po 1 kapsułce Alphaburna do każdej porcji Clinical Burna. Ważne aby zachować chociaż te 5 godzin przerwy pomiędzy porcjami spalaczy. Jak przed treningiem będziesz mieć zbyt mało energii to możesz dawać porcje Clinical Burna 2 kap. ale zacznij od 1 w celu sprawdzenia tolerancji.
 14. Jest to generalnie jakiś schemat treningu interwałowego, jednak osobiście robiłbym to w bardziej klasyczny sposób. Pracujesz na rowerze bez przerwy 30-40 minut i starasz się np. co 2-3 minuty wrzucić 15-30 sekundowy zryw, oczywiście proporcje zależą od Twojej kondycji. Z czasem zwiększaj ilość przyspieszeń.
 15. Malwina Generalnie usunięta tarczyca i arytmia powodują dość spore ograniczenia, ale skutecznym połączeniem które możesz wdrożyć przy swoich dolegliwościach to Burn24 i Diuretic Complex. Z wiadomych względów boostery metabolizmu i termogeniki odpadają, natomiast spalacze lipotropwe takie jak Burn24 bardzo dobrze się sprawdzają, nawet w przypadku nie wielkiej aktywności fizycznej. Diuretic Complex będzie dobrym uzupełnieniem bo nie działa on na poziom zatrzymanej wody, a większość osób ma jej sporo, nawet jeśli o tym nie wie.
×
×
 • Create New...