Jump to content

e-lite

Ekspert
 • Posts

  196
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Everything posted by e-lite

 1. Ogólnie to bardziej chodzi tutaj o to jak producent przedstawia informacje, a akurat w przypadku Amix jest to przeliczone po pierwsze na porcje dzienną, a po drugie zawsze jest podana konkretna ilość danego składnika, bez żadnych mieszanek zastrzeżonych itp. Wielu producentów deklaruje np. 90 porcji w opakowaniu, tym czasem w praktyce dawki są wielokrotnie zbyt niskie, aby dany produkt miał jakkolwiek prawo działać. Dla przykładu Diuretic Complex z Amixa wystarcza na 15 dni, jednak jak porównasz sobie objętość składników np. do metabolix hydravax który jest w zbliżonej cenie czy innych diuretyków, to wyjdzie że Amix ma jeden z lepszych stosunków ceny do składu. Zawsze jak porównujesz ze sobą produkty to najlepszą metodą jest przeliczenie ilości składników na całe opakowanie i Jego cenę względem innych. co zawsze daje najbardziej wiarygodną odpowiedź. Obliczanie ilości porcji itp. jest zgubne bo dla jednego producenta porcja to np. 30 mg składnika, a dla innego 200 mg.
 2. Podstawowa sprawa to czy karmisz piersią? Jeśli tak to wszystkie spalacze tłuszczu kategorycznie odpadają. Jeśli nie to możesz pomyśleć o suplementacji. Jeśli nie masz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych typu nadciśnienie, arytmia, choroby serca itp. to śmiało możesz sięgnąć po spalacz termogeniczny. Moim zdaniem jedną z lepszych propozycji na rynku pod kontem spalania tłuszczu, a jednocześnie umiarkowanego pobudzenia jest Brawn Thermo-Lean V2, spalacz może nie należy do najpopularniejszych na rynku, jednak biorąc pod uwagę sam skład pod kontem redukcji wagi to na pewno jest jedną z lepszych opcji. W Twoim konkretnym przypadku jeśli budżet pozwala możesz pomyśleć o zastosowaniu boosteru metabolizmu. Pod względem uzupełnienia składu z Thermo Lean najlepiej wypadałby Cannibal Claw.
 3. Hellfire stosujemy najczęściej 2 porcje dziennie po 1 kapsułce, pierwsza z nich rano, druga przed aktywnością fizyczną, a w przypadku jej braku przed obiadem. Niektóre osoby z dobrą tolerancją na stymulanty mogą zwiększyć sobie porcje przed treningową do 2 kapsułek, oczywiście po wcześniejszym sprawdzaniu tolerancji. Cannibal Claw -tutaj właściwie możesz stosować stałą dawkę 3 razy dziennie po 1 kapsułce, rano, przed obiadem i przed snem. Można razem w jednej porcji razem z Hellfire.
 4. Woda istotnie może korzystnie wpływać na ewentualny poziom cellulitu, ale na pewno nie będzie przyczyną ewentualnego zastoju w redukcji. Przelicz na spokojnie przez te kilka dni czy na pewno trzymasz się tych 1800 kcal i mniej więcej jaki masz rozkład makro składników. Zrób to tylko uczciwie, bo czasami jest tak że dostarczamy 50% więcej niż nam się wydaje.
 5. Zdecydowanie największy potencjał będzie miał 56789 01234. Ma największą objętość składników typowo spalających tkankę tłuszczową, a dodatkowo masz tam między innymi takie składniki jak Caralluma która jest bazą dla większości blokerów apetytu, więc najbardziej kompleksowa opcja. Poza tym w kwestii hamowania głodu bardzo dobrze działają także różnego rodzaju formy synefryny które ta masz więc w mojej ocenie będzie to najlepsza opcja. Cheetah jest okrojony o składniki pobudzające i hamujące apetyt, lit the to półka niżej jeśli chodzi o działanie, lean max tak samo, a appettire to tylko bloker apetytu.
 6. Są to bardzo dobre produkty w swojej klasie, jednak akurat na podstawie tego co napisałaś moim zdaniem o wiele ważniejszą kwestią jest zahamowanie apetytu od produktu diuretycznego. Co do spalacza to zarówno Thermo Craze jak i Clinical Burn są bardzo dobrymi produktami w swoich kategoriach cenowych. Na pewno Clinical ma bezkonkurencyjny stosunek ceny do składu oraz podnosi poziom energii lepiej niż nie jeden drogi spalacz. Nie mniej Thermo Craze ma zdecydowanie ciekawszy skład strikte pod względem bezpośredniego działania na tkankę tłuszczową.
 7. Jeśli w miarę regularnie się ruszasz to można byłoby sięgnąć po spalacz termogeniczny, najlepiej w połączeniu z blokerem apetytu skoro łapią Cię nadmierne napady głodu. Takie akcje są jakby nie było chyba największym wrogiem dobrej redukcji bo w parę dni można zaprzepaścić efekty długotrwałej roboty. Sam celowałbym w połączenie ANS Thermo Craze + Amix Carb Blocker, oczywiście pod warunkiem że tolerujesz kofeinę i składniki pobudzające.
 8. e-lite

  Orbitrek

  Ogólnie efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej zachodzi przy nieco dłuższym wysiłku aerobowym. Tak czy inaczej śmiało możesz zacząć od tych 20 minut starając się dokładać np. 3-5 minut co tydzień i w ten sposób nieco poprawisz kondycję. Jeśli Twój trening to wyłącznie orbirek to powinien trwać mniej więcej 40 - 60 minut, oczywiście mówimy tu o wartości docelowej. Osoby początkujące najpierw muszą odpowiednio zaadaptować organizm do takiego wysiłku.
 9. Dlaczego strata, wszystkie produkty w swoich kategoriach są moim zdaniem czołowe więc zestaw ok, wiadomo że to co podał Rumcajs raczej lepiej by się sprawdziło w Twoim przypadku, ale te które wybrałaś także warto wykorzystać.
 10. Łagodnymi wspomagaczami? Przecież turanabol to środek mocno dający po wątrobie, nie wspominając już o tym, że blokuje jak każde PH/SAA. Skutki uboczne masz dokładnie takie same jak np. przy metanabolu. Po cyklu wymagane jest PCT przy użyciu apetycznych środków, do tego oczywiście osłonki przez cały czas trwania cyklu. Producenci których wymieniłeś to też jednak wielka loteria. Sam napisałeś, że jesteś początkujący więc na pewno nie jest to środek dla Ciebie. Jeśli masz staż treningowy na poziomie tych przynajmniej 2-3 lat to możesz pomyśleć np. o propie solo przez okres 10-12 tygodni w dawce 250/300 mg na tydzień. Nie zawracaj sobie głowy tabletkowanym syfem bo spadki będziesz miał większe niż efekty i podtyrane zdrowie na starcie.
 11. Możesz zatem celować w zestaw oparty o nieco inne składniki aktywne. Dobrą opcją będzie także włączenie boostera metabolizmu jeśli faktycznie poszukujesz czegoś w tym kierunku. Osobiście poszedłbym w kierunku dobrego spalacza termogenicznego jak np. ANS Thermo Craze. Jeśli chodzi o boostery metabolizmu to najlepszym produktem pod tym względem jest od kilku lat Cannibal Claw. Co do produktów diuretycznych to możesz celować w Diuretic Complex od Amix, masz większą objętość składników aktywnych od poprzedniego.
 12. Co do biegania to dobrą metodą jest wprowadzenie treningów biegowo - marszowych. Zakładasz sobie dany dystans który pokonujesz np. 4-5 km na start. Starasz się biegać powiedzmy 200 m, następne 200 m marsz itp. Z czasem zmieniaj proporcje na korzyść biegu lub zwiększaj dystans, jest to bardzo fajna metoda do wypracowania odpowiedniej kondycji. Bieganie "na rekord" za każdym razem może szybko zakończyć motywację. Co do kifozy to jest to ciężkie to całkowitego skorygowania, natomiast jak najbardziej można to powoli prostować. Kwestia odpowiednego prowadzenie przez specjalistę. Diety nie ma konieczności stosować bo u 99% poczatkujących zmiany o których piszesz są w pełni wystarczające. Zadbaj tylko o prawidłowy poziom białka.
 13. Moim zdaniem możesz celować np. w taki zestaw jak Pure Clinical Burn + 43210 98765, powinieneś zmieścić się w górnej granicy budżetu, a masz pewność sprawdzonych produktów które są długo na rynku i faktycznie działają.
 14. Tak jak na warunki domowe jak najbardziej, intensywność jak sam zauważyłeś możesz modyfikować ilością powtórzeń czy obciążeniem więc śmiało próbuj.
 15. Ogólne po tego typu operacjach zawsze ewentualną suplementację powinieneś konsultować z lekarzem, gdyż nawet ludzi na forum którzy mają dużą wiedzę nie wezmą w takiej sytuacji odpowiedzialności i nie powiedzą Ci tak / nie. Natomiast Biosterol to produkt całkowicie bezwartościowy, nie mający żadnego wpływu na organizm. O ile jeszcze produkty na bazie tribulusa itp faktycznie mogą nieco poprawić regenerację, tak stosowanie biosterolu można porównać do jedzenia mąki w kapsułkach więc osobiście bym tego nawet nie ruszał. Zwykły kit. Plasmex Blood Amino to zwykły kompleks aminokwasowy w małych dawkach, efektywność podobna do 2 łyków odżywki białkowej. Szczerze odpuściłbym takie suple bo i tak nie mają najmniejszego sensu. Lepiej skonsultuj się z lekarzem i jeśli potwierdzi bezpieczeństwo to wrzuć sobie jakąś kreatynę czy BCAA
 16. W przypadku uporczywej tkanki tłuszczowej zawsze najlepsza opcją jest połączenie spalacza bazowego z suplementem specjalistycznym, działającym typowo na uporczywą tkankę tłuszczową. Jeśli chodzi o tą drugą grupę to bardzo dobrze sprawdziłby się brawn corti lean v2, który jest całkowicie wolny od stymulantów, redukuje poziom kortyzolu i nasila lipolizę w problematycznych obszarach ciała. Jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych, nietolerancji kofeiny itp. to bardzo dobrą opcją do połączenia będzie Pure Clinical Burn. Jeśli jednak unikasz składników pobudzających wówczas w mojej ocenie najlepiej sprawdzi się Burn24.
 17. U zdecydowanej większości osób utrzymanie ujemnego bilansu kalorycznego jest czynnikiem całkowicie wystarczającym do sprawnej redukcji masy ciała. Moim zdaniem powinineś sumiennie przez kilka dni wyliczyć czy na pewno się go trzymasz? Może gubią Cie np. weekendy? Nie odbierz Tego jako atak, ale jeśli masz niemal 30% tkanki tłuszczowej, a mówisz że trzymasz deficyt, masz trening cardio i siłowy, a do tego jedne z lepszych suplementów no to jednak coś jest nie tak. Abstrahując się jednak od tego, w tabeli którą wrzuciłeś jest multum błędów żywieniowych. Najbardziej rzucające się w oczy to oczywiście bardzo mała podaż białka. Ważąc 90 kilogramów powinienieś dostarczyć przynajmniej te 180 g pełnowartościowego białka. Tymczasem wg. wyliczeń masz nieco ponad 120 g, ale co istotne pochodzenia zwierzęcego bardzo mało. Praktycznie większość stanowi mało warte białko z makaronów czy masła orzechowego. Kolejna kwestia to dostarczanie 60 g czystych cukrów z dżemu, do tego rodzynki, kajzerki, to wszystko słabej jakości węglowodany. Ogólnie jeśli faktycznie masz pecha i jesteś poprostu nieco bardziej oporny na udaną redukcję to musisz bardziej zacisnąć pasa. Wiem, że obecnie jest moda na stwierdzenia typu jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz albo liczą się kalorie i makroskładniki, ale jak sam widzisz na swoim przykładzie - niekoniecznie. O ile w przypadku osób szczupłych z szybką przemianą materii żywienie IFYM jest ok, tak w przypadku endomorfików bez dopingu już nie. Jeśli przeliczysz swój bilans i wyjdzie Ci mimo wszystko ten deficyt, to niestety czeka nie przemodelowanie odżywiania, bo na tak niskiej ilości białka przy tylu treningach, a dodatkowo tak słabej jakości węglach to ciężko będzie o większy sukces.
 18. Z każdym z tych produktów możesz łączyć Johimbinę, nie ma ku temu przeciwwskazań. Ciężko je ze sobą porównać bo są to suplementy o zupełnie innym działaniu, jednak moim zdaniem jeśli masz więcej kilogramów do zrzucenia to Burn24 będzie lepszą opcją. Jeśli jest ich mniej i redukujesz już jakiś czas, wtedy booster metabolizmu jak Claw ma moim zdaniem więcej plusów. Zerknij sobie jeszcze na Cheetah Burn, bardzo dobry spalacz termogeniczny pod względem składu, a całkowicie wolny od stymulantów.
 19. Nasady kości długich zamykają się w procesie kostnienia, gdy do chrząstki nasadowej dostaną się naczynia krwionośne to rozpoczyna się ten proces. Szybsze zamykanie nasad kości długich może być spowodowane przez zbyt wysoki poziom androgenów, czyli ogółem zaburzenia hormonalne. Zamykanie nasad kości długich następuje w wieku około 25 roku życia i wtedy kości przestają rosnąć na długość. Ale na wydłużenie penisa zawsze masz czas i jest taka możliwość, nadrobisz zamiast wzrostu.
 20. Meldonium przyjmuje się okresowo, środek ten ogólnie jest ciężko dostępny w dobrej jakości, choć popularny w sporcie nawet w ostatnich latach. Do niedawna był jeszcze legalny w pewnym zakresie stężenia. Co do działania doraźnego to również może występować, jednak jak wspomniałem na początku najlepiej stosować je cyklicznie. Solcoseryl czy jak kto woli Actovegin to na dobrą sprawę jeden z łagodniejszych środków. Ja stosowałem przez 3 tygodnie i właściwie nie czułem żadnego działania, skutków ubocznych też brak. Ogólnie mam zdanie, że jeśli co jest na wszystko to najczęściej jest na nic i w sumie takie mam doświadczenia z tym związkiem. Pentohexal nie jest mi niestety bliżej znany z punktu widzenia działania w sporcie, nie znam badań ani nikogo kto by stoswał. Osobiście z Twoich rzeczy celowałbym w meldonium z prostego względu - jest sprawdzone. Jak zerkniesz ile znanych postaci wpadło na tym środku odkąd jest na listach agencji antydopingowych to będziesz wiedział o czym mówie. Jak masz sprawdzone źródło i zdecydowałeś się na doping to celuj właśnie w to.
 21. Supli chwalonych jest multum, tych nie chwalonych jeszcze więcej. Nawet zakładając, że dany produkt nie działa na spalanie tłuszczu, to na pewno nie hamuje on jego spalania. Trzymasz miche, masz trening, postępów nie ma, więc wygląda na to, że micha i trening też nie działają? Faktycznie coś tu jest nie tak. Jeśli chcesz sprawdzić czy suple działają, odstaw je i nie zmieniaj nic w treningu i odżywianiu, zobaczysz czy waga nadal stoi w miejscu czy może rośnie. Nie ma takiej fizycznej, a raczej biologicznej możliwości, że masz ujemny bilans kaloryczny, a waga nie spada, dlaczego? Bo z powietrza komórki (czy to tłuszczowe czy mięśniowe) nie są w stanie bez kalorii utrzymywać funkcji fizjologicznych organizmu, tak by organizm nie czerpał z nich kalorii i ich redukował. Jak już sprawdzisz jak zachowuje się waga po odstawieniu wszystkich suplementów to od tego co obecnie jesz odejmij 500 kcal (zachowując taką samą intensywność treningową) i zważ się za tydzień. Jeśli waga nie spadnie to obetnij o kolejne 300-400 kcal i tak do skutku. Jeśli waga zacznie spadać to będzie wiadomo, że masz ujemny bilans kaloryczny. Pamiętaj też, że mając ujemny bilans przez 5 dni w tygodniu, a mocno dodatni przez weekendy to tak na prawdę nie ma ujemnego bilansu, a może nawet dodatni. Jak waga zacznie spadać i będziesz chciał to przyspieszyć to wybierz wtedy spalacze oparte o odmienne składniki aktywne, skoro dobrze reagujesz na stymulanty to pole do manerwów jest bardzo duże.
×
×
 • Create New...