Jump to content

tomasz.tom22

Użytkownik
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

tomasz.tom22's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. W jaki sposób podnieść tętno podczas jazdy na rowerze stacjonarnym ? Po treningu siłowym bez problemu wchodzi na pułap 125 do 138 uderze . Przy normalnej jeżdzie wieczornej 60 min . ciężko dojść do pulsu 120 nawet przy obrotach 114-120 na rowerze na 2 biegu/8. Głównie wacha się 108 - 118 .
 2. Jeszcze pytanie czy faktycznie korstyzol może przeszkadzać w redukcji , z wyników wyszło tak jak w załączniku , ktoś się moze zna na tych wynikach czy są w normie?
 3. To zaczynamy od dzisiaj zjechanie z kaloriami . Zobaczymy efekty po tygodniu. Jakie ilości tłuszczy i wegli powinno sie spożywać o danych porach? Np. Kolacja ... może tu leży bład.
 4. Przykładowy dzień , do tego dochodzi jeszcze odżywka białkowa której tu nie ma , obiad zmienny ale na tym poziomie , kolacja wymienna z serkami wiejskimi albo rybą . Jak widać ilość kcal mała . Nie jest fastfood , brak cukru i słodyczny. Jakieś pomysły ?
 5. Kalorie staram sie utrzymywac na poziomie do 2600 kcal , to przy mojej wadze raczej spory deficyt , trening też nie jest za lekki 50 min split , i rower stacj, na pulsie 125-135 . trening na pustym żołądku . Bez suplementacji stała w miejscu . W piątek zobiłem jeszcze batanie na kortyzol i czekam na wyniki . Niby wszystko tak jak trzeba a efektów brak .
 6. Obecnie stosuje 98765 5 tygodni włącznie z Pure Clical Burn , dieta na deficycie, trening 3x split + 20 min rower stacj. i 2x 60 min. rower stacj. Wiek 32 , wzrost 175 , waga 90 , wg. wagi MI - 29.9% tłuszczu , 12 tłuszcz trzewny Problem polega na tym że waga jak stoi tak stoi . Po tym czasie w pasie spadło nie całe 2 cm i waga 1 kg . Niby tak zachwalane suplementy nawet bez ćwiczeń tyle dają a tu widać że nie za bardzo . Jak można ruszyć z tym ? niby na samym deficycie i treningach powinno iść ładnie w dół a tu lipa . Od 2 dni dołożyłem Cannibal claw , już brak mi pomysłów i powoli funduszy ...
 7. W takim razie który z nich będzie leszym rozwiązaniem , MAN SCORCH 168kaps czy Burn24? Patrząc na skład Burn24 są tam same naturalne składniki , dają aż takie efekty czy tylko lekkie spalanie ? Mój trening 3 dni split + 25 min interwał na rowerze stacj. 2 dni x 50 min cardio na rowerze stacj. Głowny cel wycięcie brzucha i poprawa zarysu pozostałych partii
 8. Wrzody nie jest na bardzo zawansowanym etapie wiec kofeina podchodzi , stoswałem przedtreningówke KFD i nic sie nie działo . W poprzedniej kuracji używałem MAN SCORCH 168kaps i dosyć dobrze się czułem po tym lecz pod koniec suplementacji żołądek było czuć powoli , pewnie przez spożywanie na pusty żołądek . Burn 24 można łączyć z Target A2? Co do Stimerex , wystepuje uczucie braku cisnienia w pęcherzu co skutkuje nie oddaniem do końca moczu . Nie musi pobudzać ponieważ mam przedtreningówke , chodzi mi głownie o wycięcie brzucha i lekka docinka pozostałych elementów .
 9. Jak dla mnie za mocny . Stanowczo nie polecam komuś z nawet lekkimi wrzodami żołądka . Sporo skutków ubocznych , ból żołądka, mocne mdłości , bezsenność w nocy nawet witamina C nie pomaga , problemy z oddawaniem moczu porównywalne z prostatą , zatwardzenia . Daje sporo enrgii , dużaaa wytrzymałość i potliwość lecz bardzo niszcze z czasem żołądek . Polacacie coś mniej szkodliwego a działającego na troche ogólnie ale głownie na brzuch , posiadam jeszcze Target A2 przy którym pozostane i sprawdze czy nie wystepuje jakieś skutki uboczne , jest coś jeszcze ?
×
×
 • Create New...