Jump to content

tomasz.tom22

Użytkownik
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

tomasz.tom22's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. W jaki sposób podnieść tętno podczas jazdy na rowerze stacjonarnym ? Po treningu siłowym bez problemu wchodzi na pułap 125 do 138 uderze . Przy normalnej jeżdzie wieczornej 60 min . ciężko dojść do pulsu 120 nawet przy obrotach 114-120 na rowerze na 2 biegu/8. Głównie wacha się 108 - 118 .
 2. Jeszcze pytanie czy faktycznie korstyzol może przeszkadzać w redukcji , z wyników wyszło tak jak w załączniku , ktoś się moze zna na tych wynikach czy są w normie?
 3. To zaczynamy od dzisiaj zjechanie z kaloriami . Zobaczymy efekty po tygodniu. Jakie ilości tłuszczy i wegli powinno sie spożywać o danych porach? Np. Kolacja ... może tu leży bład.
 4. Przykładowy dzień , do tego dochodzi jeszcze odżywka białkowa której tu nie ma , obiad zmienny ale na tym poziomie , kolacja wymienna z serkami wiejskimi albo rybą . Jak widać ilość kcal mała . Nie jest fastfood , brak cukru i słodyczny. Jakieś pomysły ?
 5. Kalorie staram sie utrzymywac na poziomie do 2600 kcal , to przy mojej wadze raczej spory deficyt , trening też nie jest za lekki 50 min split , i rower stacj, na pulsie 125-135 . trening na pustym żołądku . Bez suplementacji stała w miejscu . W piątek zobiłem jeszcze batanie na kortyzol i czekam na wyniki . Niby wszystko tak jak trzeba a efektów brak .
 6. Obecnie stosuje alphaburn 5 tygodni włącznie z Pure Clical Burn , dieta na deficycie, trening 3x split + 20 min rower stacj. i 2x 60 min. rower stacj. Wiek 32 , wzrost 175 , waga 90 , wg. wagi MI - 29.9% tłuszczu , 12 tłuszcz trzewny Problem polega na tym że waga jak stoi tak stoi . Po tym czasie w pasie spadło nie całe 2 cm i waga 1 kg . Niby tak zachwalane suplementy nawet bez ćwiczeń tyle dają a tu widać że nie za bardzo . Jak można ruszyć z tym ? niby na samym deficycie i treningach powinno iść ładnie w dół a tu lipa . Od 2 dni dołożyłem Cannibal claw , już brak mi pomysłów i powoli funduszy ...
 7. Mija 3 tydzień kuracji dalej brak efektów . Dieta na poziomie około 2600 kcal . Alphaburn z Pureburn i brak efektów. Waga taka sama od początku i w pasie nic nie spadło . Zeroooo efektów . 2 razy 60 min. Rowerek tentno 125- 135 ,3 razy trening siłowy. Jakieś pomysły?
 8. Mija 3 tydzień kuracji dalej brak efektów . Dieta na poziomie około 2600 kcal . Alphaburn z Pureburn i brak efektów. Waga taka sama od początku i w pasie nic nie spadło . Zeroooo efektów . 2 razy 60 min. Rowerek tentno 125- 135 ,3 razy trening siłowy. Jakieś pomysły?
 9. Jaka jest róznica w składnikach pomiędzi Ground Zero a Stimerex Hardcore ? Po Stimerex Hardcore miałem sporo skutków ubocznych , jak wygląda tutaj sprawa ? mają podobne składniki czy całkiem inne ?
 10. Pytam z ciekawości , bo tyle o nim piszą że nie którzy już po 2 tygodniach gubili po 5 kilo 😄 Na wage nie patrze , z pasa nic nie zleciało , zobaczymy po 2 tygodniach , Stosuje w połączeniu z Pure Clinical Burn i Kreatyną . Możliwe że po kreatynie wywala brzuch pod poboru wody ? Deficyt prawdopodobnie jest , waga 92 / wzrost 175 , 32 lata Jest mnóstwo przeliczników Kcal . Wychodzi mi około 3400 kcal jako podstawa czy to dobre wyliczenie ? Jem o wiele mniej bo nie tak łątwo tyle kalori uzyskać .
 11. Po jakim czasie widać pierwsze efekty po alpfaburn ? Obecnie półtora tygodnia mineło i zero róznicy .
 12. Dzięki za porady , wszystkie informacje były pomocne i wyczerpujące . Tylko ostatnie pytanie , Diuretyki są sensowne w tej sytuacji? trzeba je brać cały czas żeby był efekt czy ma dłuższe działanie np. po jednym opakowaniu w takiej sytuacji .
 13. Dobra to zobaczymy w taki sposób. Jaki czas cardio po tabacie 20 min. starczy? Jest to możliwe że po szejku z owsianki z jogurtem może być brzuch wzdęty i utrzymywać sie przez dłuższy czas dnia? Macie jakieś sprawdzone sposoby albo suplementy na obwisłą skórę na redukcji dla kobiet? Czy może to wina wkładki domacicznej która steruje hormonami, nie ma to wpływu na retencje wody?
 14. Waży 61.5 wzrost 163 . 29 lat. Na deficycie od września poprzedniego roku . Kalorie ostatnio na oko jakieś 2 miesiace były liczone ale czasami były sprawdzane i sie łapały w pułapie w granicach ok. 1700 kcal. Brzuch troche wzdęty po śniadaniu z owsianki i utrzymuje sie przez dzień.
 15. W takim razie działamy i czekamy na efekty , dzięki wielkie Pytanie z innej półki . Małżonka jest na stimerexie + target , 5 x trening na czczo z rana , 2 razy cardio na rowerze stac. 3 x tabata , dieta na deficycie . Od 2 tygodni zastój nic nie idzie a nawet lekko żaóważalny optyczny wzrost brzucha , waga stoi w miejscu . Jest już po zejściu 8 kg z wagi . Skóra troche obwisnięta i widoczny nie do ruszenia brzuch mimo suplementacji , 15 miesięcy po urodzeniu dziecka . Pytanie w czym leży problem? Może to być woda pod skórna, diuretyki działają chwilowo tylko podczas brania czy utrzymuje się efekt przez dłuższy czas ? czy zły trening? Z góry dzieki za odpowiedz .
×
×
 • Create New...