Jump to content

Rekomendowana wypowiedź

Chciałabym przestrzec osoby, które kupiły w ciągu ostatnich miesięcy lub zastanawiają się gdzie zakupić Evolab Alphaburn.

obecnie sprzedawane podróbki są na OLX pod adresem

https://www.olx.pl/d/oferta/43210-98765-spalacz-tluszczu-CID628-IDNZLvy.html

Jest on nieprodukowany od początku 2021 r., według producenta jedynym legalnym dystrybutorem tego produktu na terenie Europy był sklep Best Body.

Obecnie na rynku pojawiły się podróbki tego produktu sprzedawane głównie na serwisach typu OLX, Allegro Lokalnie i różnych firm krzaków sprzedających tabletki na odchudzanie typu Slimberry itp.

Ja akurat zakupiłam akurat Alphaburn na Allegro od sprzedawcy o loginie ketooftheyear_pl

Jest to tzw. krzak, zarejestrowany w USA, w skrócie kupującego nie chroni prawo UE. Co gorsza, otrzymałam produkt, który w niczym nie przypominał oryginału, skontaktowałam się z producentem i otrzymałam odpowiedź, że produkt obecnie absolutnie nie jest produkowany i żadna firma nie mogła go zakupić gdzie indziej (dystrybutor, hurtownik itp.), a już na pewno żaden sprzedawca o którym piszę. Co więcej, po kontakcie telefonicznym ze sprzedawcą, niejakim Chris Wenke, okazało się, że nie wie od kogo zakupił towar (gdzieś w USA, potem inne bajki), a poza tym stwierdził, że szefem jest jakiś inny 'obcokrajowiec' Horst Heise (prowadzi szemraną firmę Horst Heise Synergy w Gdyni nr tel. 513 540 000), który to z kolei twierdzi, że wszystko jest OK).

Niestety nie jest i przestrzegam przed tym oszustem, jeśli komukolwiek cokolwiek wyśle to na pewno nie będzie to oryginalny i bezpieczny produkt co można szybko zweryfikować.

Te same podróbki ten sam sprzedawca próbuje wprowadzić do obrotu za pośrednictwem OLX (ciągle zmienia login, obecnie "1eouVT" jest w członie identyfikującym sprzedawcę - wystarczy kliknąć na wszystkie produkty sprzedawcy i zobaczyć adres URL) na Olx... pewnie jak usuną mu ofertę to będzie pod inną nazwą sprzedawcy oferował gdzie indziej, w środku w najlepszym wypadku mąka, w najgorszym wiadomo... Poznać łatwo, podróbki mają np. napis 'Dietary Supplement' na żółtym (a nie jak w oryginale na pomarańczowym) tle, niektóre mają też czerwony pasek na folii na nakrętce.

(info od producenta)

alphaburn-oryginal-podrobka.jpg

alphaburn-podróbka.jpg

Niemniej jednak oszuści z czasem dopracują opakowania i etykiety i trudno będzie odróżnić podróbkę od nieprodukowanego już oryginału, dlatego przestrzegam, by nie dać się oszukać.

Obecnie podróbki sprzedawane są również poprzez spółkę krzak NEW HANDEL SP Z O O (KRS: 0000623817, NIP: 5213738979, REGON: 364738152).

Jeśli są inni oszukani, proszę tutaj pisać lub na priv, im więcej będzie informacji tym szybciej odzyskamy pieniądze, a oszuści zostaną ukarani.

Link to comment
Share on other sites

  • Forum Sportowe changed the title to Evolab Alphaburn - podróbki
  • Forum Sportowe pinned and featured this topic
  • 4 months later...

" Karina " Mogłabyś polecić może w takim razie coś innego o podobnym działaniu? Stosowałam wcześniej Thermo Craze ale niestety też został wycofany. Zależy mi na zrzuceniu ok 5 kg. Jestem osobą aktywną fizycznie.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...