Kazam Replied more than year ago Replied more than year ago Matej0013 Jeśli chodzi o dawkowanie Alphaburn to są dwie opcje: I wariant Dzień treningu: 1 kap. rano i 2 kap. przed aktywnością fizyczną, a jeśli trenujemy rano wtedy 2 kap. przed wysiłkiem fizycznym i jedna po południu. Dzień wolny od treningu: 2 kap. rano i 1 kap. po południu II wariant Dzień treningu: 1 kap. rano i 1 kap. przed aktywnością fizyczną, i 1 kap. wieczorem między posiłkami, lub jeśli trenujemy rano wtedy 1 kap. przed wysiłkiem fizycznym. 1 kap. w okolicy południa między posiłkami oraz 1 kap. między posiłkami wieczorem. Dzień wolny od treningu: 1 kap. rano po przebudzeniu, 1 kap. w okolicy południa między posiłkami oraz 1 kap. między posiłkami wieczorem. Jeśli Pure Clinical Burn nie pobudza Cię mocno to kawę możesz pić (nie koniecznie popijać nią spalacz tłuszczu), jeśli natomiast Burn pobudza Cię mocno, to kawy nie pij dopóki odczuwasz pobudzenie, a jeśli kawę piłeś nie dla smaku, a jedynie dla energii, to możesz z niej zrezygnować. Darus977 Jeśli stosowałeś kilka opakowań pod rząd i przy ostatnim zauważyłeś stagnację, to być może receptory uniewrażliwiły się na działanie składników aktywnych i powinieneś zrobić przerwę. Zamiana na Target-A2 niewiele by pomogła, bo to gorszy spalacz targetowy, tak na prawdę Alphaburn = Target-A2 + #RAW Fucoxanthin + Doctor Best Fucoidan + Swanson Bioperine. Jeśli chcesz zejść do na prawdę niskiego poziomu tkanki tłuszczowej być może konieczne okaże się manipulowanie węglowodanami w pożywieniu lub przyspieszenie przemiany materii (jeśli długo już jesteś na redukcji to na pewno) jakimś boosterem metabolizmu. 2 Quote
darus997 Replied more than year ago Replied more than year ago Kazam dzięki za odpowiedź. Właśnie zastanawiam się nad jakimś bossterem który jest dobry ale tez nie kosztuje majątku. Mógłbyś mi coś polecić ? Co do Alphaburna stosowałem 2 opakowania później zrobiłem dwa tygodnie przerwy i znów kupiłem jedno opakowanie. Quote
Solaros Replied more than year ago Replied more than year ago Przeglądając wątki o spalaczach tłuszczu najbardziej chwalone boostery metabolizmu to: Brawn Thyro-Lean, Lean Xtreme, Cannibal Claw i Lean FX. Z tym, że ten przed ostatni według niektórych opinii także wzmaga łaknienie, a Lean FX ma zmieniony (na gorsze) skład od pewnego czasu. W USA popularny jest SAN T3, ale ma gorszy skład od wyżej wymienionych przyspieszaczy metabolizmu. Quote
gymbeginner Replied more than year ago Replied more than year ago Czy Alphaburn można stosować razem z Erase Fast? Czy w ciągu około 5 tygodni, przy trzymaniu diety i treningów, można spodziewać się efektów? Quote
e-lite Replied more than year ago Replied more than year ago Można stosować śmiało razem. Wszystko zależy co kto rozumie jako efekty i od jakiego stanu zaczyna. Jeśli masz na myśli spadek kilku kilogramów, wzrost siły, libido i lepszej definicji to jak najbardziej tak. Natomiast jeśli ktoś z osoby otyłej chce stać się fitness modelem to takich cudów nie ma. Jeśli chodzi o te produkty to oba są topowymi w swoich kategoriach więc powinieneś być zadowolony z działania. Quote
gymbeginner Replied more than year ago Replied more than year ago Nie, chciałbym do początku lipca zrzucić około 5-6 kg - głównie uporczywy tłuszcz z brzucha, z którym się zmagam od dłuższego czasu. Ćwiczę 3 lata, dietę staram się trzymać, ogólnie wyglądam OK, ale chciałbym bardzo dobrze i zastanawiam się czy te suplementy pomogą. Głównie brzuch i boczki (bardzo oporny tłuszcz). 2 miesiące temu stosowałem tylko Erase Fast i mówiąc szczerze efektu WOW nie było, ale o Alphaburn czytam same dobre rzeczy i może w połączeniu razem będzie lepiej? A jak stosować? EF wcześniej raz dziennie i raz wieczorem, ale sporo osób pisze że 2 tabletki na noc? Quote
e-lite Replied more than year ago Replied more than year ago Erase Fast najlepiej 1 kap. do śniadania oraz 1 kap. przed snem Natomiast co do Alphaburn to brałbym w miarę możliwości 3 kapsułki dziennie, pierwszą rano na czczo, drugą przed treningiem oraz trzecią pomiędzy posiłkami. Quote
gymbeginner Replied more than year ago Replied more than year ago W dniu 25.05.2019 o 08:55, e-lite napisał: Erase Fast najlepiej 1 kap. do śniadania oraz 1 kap. przed snem Natomiast co do Alphaburn to brałbym w miarę możliwości 3 kapsułki dziennie, pierwszą rano na czczo, drugą przed treningiem oraz trzecią pomiędzy posiłkami. Dzięki! A może dołożyć coś jeszcze, żeby zwiększyć efekt? Czy te dwa środki wystarcza? Widziałem, ze wiele osób stosuje jakieś 3 suplementy na raz. Quote
Arnold78 Replied more than year ago Replied more than year ago 52 minuty temu, gymbeginner napisał: Dzięki! A może dołożyć coś jeszcze, żeby zwiększyć efekt? Czy te dwa środki wystarcza? Widziałem, ze wiele osób stosuje jakieś 3 suplementy na raz. Masz na myśli zapewne to, że zazwyczaj zestaw bazuje na spalaczu bazowym (termogenik lub spalacz lipotropowy) + spalacz targetowy (np. Alphaburn) oraz w przypadku mężczyzn produkt na rekompozycję sylwetki, czyli spalanie tłuszczu i wzmocnienie beztłuszczowej masy ciała (Erase Fast). W Twoim wypadku brakuje można powiedzieć kluczowego produktu, czyli tego spalacza głównego. W telegraficznym skrócie, jeśli jesteś zdrowy i nie masz problemu ze stymulantami (np. mocna kawa), to lepiej sięgnąć po spalacz termogeniczny (np. Ground Zero czy Thermo Craze), a jeśli masz problemy z nadciśnieniem, układem krążenia, itp. to lepiej wybrać spalacz lipotropowy (np. Burn24 czy Lean Xtreme). Wtedy masz kompletny zestaw. Solo Alphaburn i Erase Fast stosuje się najczęściej jeśli mamy do spalania jedynie najbardziej uporczywy tłuszcz. Quote
gymbeginner Replied more than year ago Replied more than year ago 3 godziny temu, Arnold78 napisał: Masz na myśli zapewne to, że zazwyczaj zestaw bazuje na spalaczu bazowym (termogenik lub spalacz lipotropowy) + spalacz targetowy (np. Alphaburn) oraz w przypadku mężczyzn produkt na rekompozycję sylwetki, czyli spalanie tłuszczu i wzmocnienie beztłuszczowej masy ciała (Erase Fast). W Twoim wypadku brakuje można powiedzieć kluczowego produktu, czyli tego spalacza głównego. W telegraficznym skrócie, jeśli jesteś zdrowy i nie masz problemu ze stymulantami (np. mocna kawa), to lepiej sięgnąć po spalacz termogeniczny (np. Ground Zero czy Thermo Craze), a jeśli masz problemy z nadciśnieniem, układem krążenia, itp. to lepiej wybrać spalacz lipotropowy (np. Burn24 czy Lean Xtreme). Wtedy masz kompletny zestaw. Solo Alphaburn i Erase Fast stosuje się najczęściej jeśli mamy do spalania jedynie najbardziej uporczywy tłuszcz. Nie mam problemów z nadciśnieniem to znaczy pije sporo kawy i jest wszystko OK. A wiec polecałbyś mi: Ground Zero plus Alphaburn plus Erase Fast? Ja właściwie poza uporczywym tłuszczem na brzuchu i boczkach nie mam problemu z innymi częściami ciała (nogi, ramiona, klatka OK) ale może nie zaszkodzi taki ogólny, trzeci spalacz? Quote
Kazam Replied more than year ago Replied more than year ago Decyzję musisz podjąć sam, my tutaj możemy Ci napisać, który produkt jakie ma właściwości, co zbiera dobre opinie, a co nie, itp. Co do tkanki tłuszczowej, to powiem że zazwyczaj jest tak, że tłuszcz mamy nie tylko na brzuchu, ale zazwyczaj tylko tam nam on przeszkadza. Nie ma ludzi mających tłuste ręce i kratkę na brzuchu, ale nie ma też ludzi mających 100 cm w pasie (przy 180 wzrostu) i mających tłuszcz jedynie na brzuchu (albo nawet w większości). Zazwyczaj tłuszcz jest też na innych rejonach ciała, tylko aż tak nie psuje definicji sylwetki jak tłuszcz brzuszny. Quote
gymbeginner Replied more than year ago Replied more than year ago Dzięki. A jaka jest różnica między spalaczami termogeniczymi, a lipotropowymi? Czy skuteczność jest inna czy tylko sposób oddziaływania na organizm? Quote
Kazam Replied more than year ago Replied more than year ago Spalacze termogeniczne spalają tłuszcz w wyniku przemian termogenicznych tłuszczy/lipidów, natomiast lipotropowe nasilaja lipolizę tkanki tłuszczowej. Efekt jest podobny, ale zasada działania odmienna. Dla przeciętnego zjadacza chleba różnica to na ogół taka, że spalacze termogeniczne przy okazji zwiększają poziom energii/pobudzają, ale np. kofeina może podnosić ciśnienie tętnicze (stąd nie powinny ich stosować osoby z problemami zdrowotnymi), a lipotropowe nie mają tego typu przeciwwskazań. Co do skuteczności, można znaleźć lepiej działający spalacz termogeniczny od lipotropowego i odwrotnie, nie powinno się generalizować. W każdym razie na pewno większy wybór jeśli chodzi o skuteczność, jest pośród spalaczy termogenicznych. Co do kawy, jeśli pijesz dla smaku to nie musisz na siłę ograniczać, należy brać jedynie pod uwage, że w przypadku spalaczy takich jak Ground Zero (ma kofeiny tyle co w mocnej kawie), nie powinno się je popijać kawą, tylko zachować pewien odstęp. Quote
sheste Replied more than year ago Replied more than year ago Czesc Wszystkim, Mam tylko 2 krotkie pytania: 1. Czy 2 kapsulki Alphaburn dziennie w polaczeniu z Hydra Shred (dwie miarki dziennie, w tym samym czasie co Alphaburn - przed porannym treningiem na czczo i ok godzine przed lunchem czyli ok 6h pozniej) maja szanse skutecznego dzialania? Czy konieczne jest dodanie tej trzeciej kapsulki? Producent na opakowaniu pisze 1-3 kapsulek dziennie, wole sie upewnic czy branie tylko dwoch nie mija sie z celem. 2. Czy przy powyzszym zestawie, silowni 3-4 razy w tyg + 1 dniu domowego treningu oraz sensownej diecie z deficytem ok 500kcal dziennie jest szansa, ze rezultaty pojawia sie po zuzyciu jednego opakowania (45 dni) ? Moim celem jest zrzucenie ok 5kg Z gory dzieki Pozdrawiam Quote
anulka91 Replied more than year ago Replied more than year ago Ja stosowałam Alphaburna w ilości 3 kap. dziennie, tak jak sugeruje producent. Moim zdaniem to nie jest tak, że 3 kap. dziennie działają, a 2 już nie - i tyczy się to każdego produktu, który po prostu działa. Tym bardziej, że łączysz ze spalaczem termogenicznym, więc działanie jest wzmacniane. Stosuj 2 kap. dziennie, a jak zauważysz, że efekty idą wolniej niż zakładasz zwiększ porcję przed treningową lub poranną (w dni wolne od treningu) do 2 kap. (w sumie 1+2 kap. dziennie). Mi trener mówił, że na redukcji bilans kaloryczny -500 kcal jest OK. A ile możesz schudnąć? 1kg tłuszczu to 9000 kcal. 9000/500 = 18 dni x 5kg = 90 dni, czyli 3 miesiące samym ujemnym bilansem kalorycznym. Do tego trening i spalacze, powinno ten okres skrócić o połowę. Quote
Hast Replied more than year ago Replied more than year ago Czy Alphaburn będzie palił też tłuszcz na pośladkach? Tam też jest biały tłuszcz? Quote
e-lite Replied more than year ago Replied more than year ago Na pośladkach znajduje się tłuszcz biały (większy udział w przypadku kobiet), można łatwo sprawdzić ściskając skórę będzie widoczna rozproszona tkanka tłuszczowa biała (cellulit). Alphaburn spala biały tłuszcz, więc z pośladków też. 1 Quote
Hast Replied more than year ago Replied more than year ago Stosuję Ground Zero + Alphaburn. Zastanawiam się czy nie dorzucić do tego czegoś typu Hi-Tech Satietrim, czy połączenie Ground+Alpha jest już wystarczające? Quote
Kazam Replied more than year ago Replied more than year ago To zależy. Jeśli potrzebujesz większego hamowania apetytu to Satietrim jest OK, ale moim zdaniem najlepszy skład ma Genius Diet Pills. To połączenie tego co w Satietrimie oraz 5-HTP, które podnosząc naturalnie serotoninę (hormon/neuroprzekaźnik sytości i zadowolenia) lepiej działa niż większość blokerów apetytu na rynku. 1 Quote
gymbeginner Replied more than year ago Replied more than year ago Po jakim czasie można spodziewać się efektów Ground Zero+Alphaburn+EraseFast? Stosuję od 1,5 tygodnia, wg waszych zaleceń (biorę GZ x3), żadnych skutków ubocznych, czuję się ekstra. Jestem na siłowni 5-6 razy w tygodniu, dieta trzymana na 100%, po każdym siłowym 30 minut bieżni (przed stosowaniem tych suplementów nie wylewałam z siebie 7 potów na siłowni, jak teraz). Schudłem 1 kg, właściwie książkowo, ale tyle wcześniej robiłem po prostu trzymając dietę. Nie spodziewałem się wyrzeźbionego brzucha w 3 dni, no ale biorę wszystkie 3 suplementy i mówiąc szczerze efekt żaden - to znaczy taki jak ktoś zaczyna intensywnie ćwiczyć i trzymać dietę. Czy trzeba poczekać? Z ciekawości - skąd bierze się uczucie zimna? Przez pierwszych kilka dni miałem coś takiego, szczególnie wieczorem, teraz już nie odczuwam takiego stanu. Quote
General Replied more than year ago Replied more than year ago Reakcja na suplementy to kwestia bardzo indywidualna, czasem efekty widać po tygodniu a czasem po trzech, ja stosowałem już wiele spalaczy i efekty z reguły było widać po drugim tygodniu, najpierw wywalało wodę podskórną, potem leciał tłuszcz, uzbrój się w cierpliwość bo z tego co piszesz robisz bardzo dobra robotę? efekty przyjdą z pewnością przy tym połączeniu supli, natomiast uczucie zimna , chłodu a nawet dreszcze , spowodowane jest zapewne przez Alphaburn i jest dosyć częste- Alpha Yohimbina w niem zawarta działa na zakończenia nerwowe, druga sprawa to nasilona termo-geneza też może to powodować. Quote
gymbeginner Replied more than year ago Replied more than year ago 4 godziny temu, General napisał: Reakcja na suplementy to kwestia bardzo indywidualna, czasem efekty widać po tygodniu a czasem po trzech, ja stosowałem już wiele spalaczy i efekty z reguły było widać po drugim tygodniu, najpierw wywalało wodę podskórną, potem leciał tłuszcz, uzbrój się w cierpliwość bo z tego co piszesz robisz bardzo dobra robotę? efekty przyjdą z pewnością przy tym połączeniu supli, natomiast uczucie zimna , chłodu a nawet dreszcze , spowodowane jest zapewne przez Alphaburn i jest dosyć częste- Alpha Yohimbina w niem zawarta działa na zakończenia nerwowe, druga sprawa to nasilona termo-geneza też może to powodować. Dzięki za odpowiedź. Uczucie zimna było tylko przez pierwszych kilka dni, teraz jest ok. Tak, staram się pracować na 100% (tydzień temu byłem pierwszy raz codziennie na siłowni), dietę trzymam co do jednej kalorii, też dlatego, że te trzy suplementy to prawie 750 zł. Czy po skończeniu tego cyklu (30 dni), mogę to samo kontynuować przez kolejny miesiąc czy trzeba robić przerwę? Ciekawi mnie tylko, jak dokładnie na brzuch działa Alphaburn? Jedyne co minimalnie mogę zauważyć to delikatnie odsłonięcie górnej części brzucha (tuż pod wysokością żeber), a najbardziej trzyma się dolna część i boczki. Chociaż teoretycznie te 3 suplementy mają działać na ogólne spalanie, prawda? 1 Quote
General Replied more than year ago Replied more than year ago Brzuch masz pokryty tkanką tłuszczową białą- inaczej nazywana ,,oporną " gdyż zdecydowanie najtrudniej jest się jej pozbyć, normalnie następuje to gdy poziom zatłuszczenia u mężczyzn spada do ok 15%,. Alpahaburn dzięki Alfa Yohimbinie , która oddziaływuje na receptory odpowiedzialne za ,,rozgrzanie"- powoduje ukrwienie tkanki białej i jest ona przekształcana w energię (tak w skrócie), połączenie tych trzech supli powoduje kompleksowe działanie , jednak osobno - każdy z nich ma inną ścieżkę / drogę działania , razem stanowią efekt Synergii 1 Quote
petesampras Replied more than year ago Replied more than year ago Kluczową kwestią jest też ujemny bilans kaloryczny, ale pamiętaj, że nie możesz od razu zjechać za nisko z kaloriami, bo później nie będziesz miał z czego ucinać = redukcja stanie. Daj sobie trochę czasu, redukcja to powolny i żmudny proces 1 Quote
gymbeginner Replied more than year ago Replied more than year ago 25 minut temu, petesampras napisał: Kluczową kwestią jest też ujemny bilans kaloryczny, ale pamiętaj, że nie możesz od razu zjechać za nisko z kaloriami, bo później nie będziesz miał z czego ucinać = redukcja stanie. Daj sobie trochę czasu, redukcja to powolny i żmudny proces Teraz mam ujemny bilans około 200-300 kalorii, więc mam zapas żeby zjechać. Na razie waga leci, wolno, ale w dół. Bardziej w sumie niż waga interesuje mnie lustro ? Ale może dlatego, że robię znacznie intensywniej treningi siłowe to dlatego waga stoi, bo przybywa mięśni? Quote
Rekomendowana wypowiedź
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.