Jump to content

DRIVEN SPORTS Lean Xtreme opinie  

6 members have voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   5
  • Dobry
   1
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   0
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Redukcja wagi
   2
  • Przyspieszenie meabolizmu
   4
  • Lepsze samopoczucie
   0
  • Brak działania
   0


Rekomendowana wypowiedź

Lean Xtreme - to zdecydowanie najlepszy spalacz na rynku nie zawierający stymulantów, którego główne działanie polega na odczuwalnym przyspieszeniu tempa spalania zapasowej tkanki tłuszczowej.  Co ważne hamuje katabolizm oraz zmniejsza łaknienie.
 

 • Skuteczine blokuje działanie kortyzolu
 • Efektywnie spala uporczywą tkankę tłuszczową
 • Hamuje łaknienie
 • Mocno przyspiesza metabolizm
 • Poprawia samopoczucie      

Driven Sports Lean Xtreme to najlepsza opcja jeśli szukamy skutecznego spalacza bez stymulantów lub dodatkowej broni do walki z tłuszczem jako drugi spalacz obok termogenika.
 

Najprościej sprawę ujmując - Lean Xtreme to najlepszy spalacz tłuszczu, nie zawierający stymulantów, jaki kiedykolwiek znalazł się na rynku. To stwierdzenie brzmi banalnie, to prawda, ale nie kłamiemy. Lean Xtreme działa wielokierunkowo, uruchamiając procesy spalania tłuszczu, w tym obniża poziom kortyzolu, utrzymuje odpowiednie napięcie mięśni oraz optymalizuje działanie układu immunologicznego, aby stworzyć idealne środowisko do spalania tłuszczu przy jednoczesnej ochronie mięśni. Poniżej opis jak to działa.
DRIVEN_SPORTS_Lean_Xtreme_opinie.jpg
Kortyzol (hormon stresu) zmienia sposób, w jaki organizm magazynuje tłuszcz poprzez zwiększanie ilości wisceralnej tkanki tłuszczowej (VAT), czyli tłuszczu osadzającego się w okolicach brzucha i na brzuchu. W momencie, gdy poziom kortyzolu utrzymuje się na wysokim poziomie VAT jest trudna do pozbycia. Dodatkowo problem z utratą masy ciała jest także bezpośrednio związany z wpływem kortyzolu na tarczycę.
 
Praca tarczycy bezpośrednio wpływa na tempo metabolizmu oraz utratę masy ciała zarządzając budową mięśni (syntezą białkową) oraz spalaniem tłuszczu. Duży stres, który podwyższa poziom kortyzolu zmniejsza wydzielanie hormonów tarczycy T3 i T4. Kortyzol wpływa również na apetyt, gęstość kości, tłumi prawidłowe funkcje układu immunologicznego oraz negatywnie oddziałuje na funkcje kognitywne, takie jak pamięć i szybkość myślenia. Podsumowując - zbyt duże ilości kortyzolu są szkodliwe dla organizmu.
 
Lean Xtreme uwzględnia 7-OH fosfatydylserynę oraz 5-AT, aby kontrolować poziom kortyzolu, stymulować funkcje tarczycy oraz obniżać poziom stresu poprzez wpływ na cytokiny odpowiedzialne za sygnalizację reakcji zapalnych i kortyzolu. Lean Xtreme zawiera także Forskolin, który wpływa na kompozycję ciała i optymalne poziomy testosteronu. Dodatkowo w Lean Xtreme uwzględniono ekstrakt z zielonej herbaty o wysokim potencjale (EGCG), który posiada szereg pozytywnych właściwości, w tym stymulacji układu immunologicznego, spalania tłuszczu i zapobiegania gromadzeniu tłuszczu. Dzięki użyciu DS technologii uwalniania, Lean Xtreme umożliwia trwałe i stabilne uwalnianie składników, czego efektem jest stała kontrola poziomu kortyzolu oraz ciągłe spalanie tłuszczu. 
 
Podczas odchudzania, organizm walczy, aby zatrzymać jak największe ilości tkanki tłuszczowej, co niezwykle utrudnia utratę masy ciała. Z drugiej strony podczas budowania masy ciała, organizm z wielką przyjemnością buduje tkankę tłuszczową, przygotowując się na nadchodzące diety. Ulepszony Lean Xtreme jest skuteczny w obu przypadkach i jest idealny zarówno podczas odchudzania jak i budowania masy mięśniowej. Lean Xtreme jest konieczny przy re-kompozycji ciała jako jeden z najbardziej skutecznych produktów na rynku!
 
źródło: www.bestbody.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, że obniża poziom kortyzolu, nie wpływa ani pozytywnie ani negatywnie na przebieg choroby Hashimoto, natomiast wiele osób stosujących leki (głównie lewotyrozynę) nie powinno stosować boosterów metabolizmu by nie przedobrzyć, ani by leki nie wchodziły w interakcję z suplementami. W przypadku nie stosowania leków, takiej sytuacji nie ma, ale w razie wątpliwości zawsze lepiej zapytać specjalisty (lekarza).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny produkt, szkoda, że nie jest tańszy, jak dla mnie jeden z najlepszych boosterów metabolizmu i fajnie zbija kortyzol (jeśli ktoś ma z nim problem jak ja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • 1 Posts
  • 904 Views
  • 1 Posts
  • 3567 Views

×
×
 • Create New...