Jump to content

gymbeginner

Użytkownik
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gymbeginner's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. Cześć, czym różnią się spalacza: Brawn Nutrition Alpha Lean od Brawn Corti-Lean V2? Czy oba to spalacza „ogólne”? Czy można je łączyć z AlphaBurn Evo Lab?
 2. No właśnie ja na razie ważę się codziennie i dostaje szału, kiedy np. dziś spada o 0,2 a jutro jest +0,4 - ale chyba tym się nie należy przejmować, jak mówisz. Lustro rzeczywiście najważniejsze, ale tak czy inaczej jeśli mam trochę tłuszczu na dole brzucha i boczkach to myślę, że z 3-4 kg musza zejść mimo wszystko.
 3. Teraz mam ujemny bilans około 200-300 kalorii, więc mam zapas żeby zjechać. Na razie waga leci, wolno, ale w dół. Bardziej w sumie niż waga interesuje mnie lustro 🙂 Ale może dlatego, że robię znacznie intensywniej treningi siłowe to dlatego waga stoi, bo przybywa mięśni?
 4. Dzięki za odpowiedź. Uczucie zimna było tylko przez pierwszych kilka dni, teraz jest ok. Tak, staram się pracować na 100% (tydzień temu byłem pierwszy raz codziennie na siłowni), dietę trzymam co do jednej kalorii, też dlatego, że te trzy suplementy to prawie 750 zł. Czy po skończeniu tego cyklu (30 dni), mogę to samo kontynuować przez kolejny miesiąc czy trzeba robić przerwę? Ciekawi mnie tylko, jak dokładnie na brzuch działa Alphaburn? Jedyne co minimalnie mogę zauważyć to delikatnie odsłonięcie górnej części brzucha (tuż pod wysokością żeber), a najbardziej trzyma się dolna część i boczki. Chociaż teoretycznie te 3 suplementy mają działać na ogólne spalanie, prawda?
 5. Po jakim czasie można spodziewać się efektów Ground Zero+Alphaburn+EraseFast? Stosuję od 1,5 tygodnia, wg waszych zaleceń (biorę GZ x3), żadnych skutków ubocznych, czuję się ekstra. Jestem na siłowni 5-6 razy w tygodniu, dieta trzymana na 100%, po każdym siłowym 30 minut bieżni (przed stosowaniem tych suplementów nie wylewałam z siebie 7 potów na siłowni, jak teraz). Schudłem 1 kg, właściwie książkowo, ale tyle wcześniej robiłem po prostu trzymając dietę. Nie spodziewałem się wyrzeźbionego brzucha w 3 dni, no ale biorę wszystkie 3 suplementy i mówiąc szczerze efekt żaden - to znaczy taki jak ktoś zaczyna intensywnie ćwiczyć i trzymać dietę. Czy trzeba poczekać? Z ciekawości - skąd bierze się uczucie zimna? Przez pierwszych kilka dni miałem coś takiego, szczególnie wieczorem, teraz już nie odczuwam takiego stanu.
 6. W sumie sam nie wiem 😉 dzięki za odpowiedzi. Na razie zacznę od 2 tabletek GZ, jak będzie OK to dołożę trzecia.
 7. Dziękuje za odpowiedz. Na koniec: 1. Na forum pisaliście o interakcjach z jedzeniem. Czy suplementowanie zaraz przed albo po jedzeniu osłabia ich działanie? 2. Biorąc na czczo ile trzeba odczekać przed śniadaniem? Ok 30-45? Czy można wtedy pic kawę, czy tylko wodę i ma to być tak totalnie na czczo? 3. Czy 3 tabletki GZ nie będzie za dużo? Na opakowaniu jest informacja o 2, a nigdy tylu spalacza na raz nie brałem. Na razie od dziś EF razem z Alphaburn i jest ok, czuje się dobrze. Od jutra dokładam GZ.
 8. Jak dokładnie przyjmować te 3 suplementy (Ground Zero, Alphaburn, Erase Fast) i czy od razu w pełnej dawcę 3 na raz? Wczesniej brałem tylko Erase Fast, 2 razy dziennie, nigdy aż 3 na raz wiec proszę o poradę doświadczonych. Tak czy inaczej nie powinno to przynieść żadnych wielkich szkód? Czy biorąc te 3 suplementy powinienem ograniczyć picie kawy?
 9. Dzięki. A jaka jest różnica między spalaczami termogeniczymi, a lipotropowymi? Czy skuteczność jest inna czy tylko sposób oddziaływania na organizm?
 10. Nie mam problemów z nadciśnieniem to znaczy pije sporo kawy i jest wszystko OK. A wiec polecałbyś mi: Ground Zero plus Alphaburn plus Erase Fast? Ja właściwie poza uporczywym tłuszczem na brzuchu i boczkach nie mam problemu z innymi częściami ciała (nogi, ramiona, klatka OK) ale może nie zaszkodzi taki ogólny, trzeci spalacz?
 11. Dzięki! A może dołożyć coś jeszcze, żeby zwiększyć efekt? Czy te dwa środki wystarcza? Widziałem, ze wiele osób stosuje jakieś 3 suplementy na raz.
 12. Nie, chciałbym do początku lipca zrzucić około 5-6 kg - głównie uporczywy tłuszcz z brzucha, z którym się zmagam od dłuższego czasu. Ćwiczę 3 lata, dietę staram się trzymać, ogólnie wyglądam OK, ale chciałbym bardzo dobrze i zastanawiam się czy te suplementy pomogą. Głównie brzuch i boczki (bardzo oporny tłuszcz). 2 miesiące temu stosowałem tylko Erase Fast i mówiąc szczerze efektu WOW nie było, ale o alphaburn czytam same dobre rzeczy i może w połączeniu razem będzie lepiej? A jak stosować? EF wcześniej raz dziennie i raz wieczorem, ale sporo osób pisze że 2 tabletki na noc?
 13. Czy alphaburn można stosować razem z Erase Fast? Czy w ciągu około 5 tygodni, przy trzymaniu diety i treningów, można spodziewać się efektów?
×
×
 • Create New...