petesampras Replied more than year ago Replied more than year ago To trzymaj się takiej kaloryki, jak waga stanie, obetnij o dodatkowe 200-300 kcal. Rekompozycja jest możliwa, ale raczej dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z siłownią/wraca po przerwie. Chyba że lecisz na soku Lustro jest zdecydowanie najlepszym wyznacznikiem, wagę dobrze zliczać średnią z tygodnia ze względu na wahania. Dodatkowo, ja np. rotuję węglami w DT i DNT, i rano po większej ilości węgli w poprzednim dniu mam większą wagę, if u know what I mean Quote
gymbeginner Replied more than year ago Replied more than year ago No właśnie ja na razie ważę się codziennie i dostaje szału, kiedy np. dziś spada o 0,2 a jutro jest +0,4 - ale chyba tym się nie należy przejmować, jak mówisz. Lustro rzeczywiście najważniejsze, ale tak czy inaczej jeśli mam trochę tłuszczu na dole brzucha i boczkach to myślę, że z 3-4 kg musza zejść mimo wszystko. Quote
General Replied more than year ago Replied more than year ago Tak jak kolega napisał , bierz średnią z tygodnia, jeżeli dawkowanie supli , dieta i trening są tak jak piszesz efekty będą, staraj się być cierpliwym i nie popadaj w żadne skrajności, rób swoje i czekaj Quote
Puchatykrokodyl Replied more than year ago Replied more than year ago Cześć! Czy dobre będzie połączenie Alphaburn wraz z Fenix Ground Zero? Mam 28 lat, przy wzroście 165 cm ważę 73 kg, mam pracę biurową, chce wrócić na orbitrek. Jem dość mało (ok 2 posiłki dziennie), bardzo rzadko jem fastfoody, wyrzekam się przetworzonego jedzenia. Co ewentualnie tańszego w zamian za Fenixa? Będę wdzięczna za odpowiedź. Quote
General Replied more than year ago Replied more than year ago To jest bardzo dobre połączenie i powinno szybko przynieść efekty o ile nie masz żadnych problemów zdrowotnych : przede wszystkim ze strony układu krążenia, oraz układu naczyniowego Quote
General Replied more than year ago Replied more than year ago Aaaa jeszcze jedno , sorki za post za postem jednak to bardzo ważne, ograniczenie jedzenia do dwóch posiłków dziennie to nie za dobry pomysł....raczej staraj się jeść min 3-4 razy dziennie ograniczając ilość kalorii, zbyt mało posiłków dziennie będzie powodować iż organizm zacznie mocno odkładać rezerwy z każdego posiłku a Twój metabolizm zwolni co nie będzie czy już nawet nie jest dobre Quote
Puchatykrokodyl Replied more than year ago Replied more than year ago Godzinę temu, General napisał: Aaaa jeszcze jedno , sorki za post za postem jednak to bardzo ważne, ograniczenie jedzenia do dwóch posiłków dziennie to nie za dobry pomysł....raczej staraj się jeść min 3-4 razy dziennie ograniczając ilość kalorii, zbyt mało posiłków dziennie będzie powodować iż organizm zacznie mocno odkładać rezerwy z każdego posiłku a Twój metabolizm zwolni co nie będzie czy już nawet nie jest dobre Wiem, że to nie jest dobre rozwiązanie, ale z racji wykonywanej pracy zwyczajnie nie mam ochoty na jedzenie, ani często nie mam na to czasu. Prawie wcale ruchu (tylko tyle co w pracy), orbitrek jest w tym momencie jedyną opcją ruchu, bo mogę ćwiczyć w domu o późnej porze. Staram się wmuszać w siebie owsiankę na śniadanie, ale najczęściej po wypiciu kawy nie mam apetytu do południa. Później obiad i po powrocie z pracy (ok 19) kolacja. Mój metabolizm jest kiepski, bardzo ale to wynika z z takiego rzadkiego jedzenia. Teraz chce ustalić sobie chociaż te 3 obowiązkowe posiłki dziennie, plus wrócić do orbitreka, wcześniej ćwiczyłam codziennie po ok 45 minut, ale nie widziałam żadnych rezultatów. Byłabym bardzo wdzięczna za informacje odnośnie dawkowania poszczególnych suplementów. Quote
General Replied more than year ago Replied more than year ago Można by spróbować dołożyć jeszcze jakiś booster metabolizmu Cannibal Claw, Corti Lean, czy bardzo chwalony ostatnio Lean Extreme, co do dawkowania : Ground Zero i Alphaburn najlepiej razem w jednej porcji, 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn przed śniadaniem, po tygodniu możesz dołożyć drugą kap. 1kap. Ground Zero (po tygodniu możesz dołożyć drugą kap.) + 1 kap. Alphaburn przed treningiem oraz dodatkowo 1 kap. Alphaburn pomiędzy posiłkami. Ważne , postaraj się pierwsze porcje stosować razem z posiłkami aby sprawdzić swoją tolerancję, zacznij od samego Fenixa a jak wszystko będzie w porządku dodawaj Alphaburn, tak aby po ok 7-10 dniach dojść do pełnej dawki dziennej: Fenix 3 kap Alphaburn 3 kap Quote
General Replied more than year ago Replied more than year ago Puchatykrokodyl Dwa razy napisałem że możesz dołożyć druga kapsułkę , jednak opcjonalnie dotyczy to albo przed śniadaniem albo przed treningiem ,nie dodatkowo przed śniadaniem i treningiem czy też obiadem Quote
Puchatykrokodyl Replied more than year ago Replied more than year ago Dobrze zrozumiałam, przez ok pierwsze 7 dni po jednej kapsułce przy śniadaniu, a po tym czasie (jeżeli będzie okej), po jednej kapsułce przed śniadaniem, później po jednej między posiłkami i ostatnie dawka przed treningiem tak? Wybacz jeżeli zadaje głupie pytania, ale wolę mieć pewność. Zgodnie z Twoja radą dorzucę Lean extreme, czy tez brać razem z pozostałymi czy jakoś inaczej? Quote
General Replied more than year ago Replied more than year ago 1 kap. Lean Xtreme po śniadaniu, oraz 1-2 kap. na 30-60 minut przed treningiem lub głównym posiłkiem Fenix dwa razy dziennie 1 kap przed śniadaniem druga przed treningiem czy też obiadem ( do tej drugiej porcji z czasem możesz dołożyć drugą kap myślę 5-7 dni) Alphaburn dwie pierwsze porcje z Fenixem a trzecia dodatkowo między posiłkami ( po południu czy nawet wieczorem - nie pobudza) Przez pierwsze dwa dni stosuj samego Fenixa z posiłkami czyli śniadanie plus kapsułka, jeżeli po tej pierwszej porcji będzie wszystko dobrze tak samo przy obiedzie, następnie przy braku jakichkolwiek dolegliwości stosuj już przed śniadaniem i dołóż Alphaburn , porcję zwiększaj stopniowo tak aby pełne 3 kap.Fenixa i 3 kap. Alphaburn nie były wcześniej niż po 7-10 dniach najważniejsze i tak są pierwsze porcje , jeżelli nie masz uczulenia na żadne składniki to beż różnicy czy sama dołożysz kolejne porcje , za trzy , cztery , pięć dni Dla mnie 7-10 jest w pełni bezpieczne ale wszystko zależy od samopoczucia Quote
Puchatykrokodyl Replied more than year ago Replied more than year ago Bardzo dziękuję za obszerną odpowiedź. Zamówiłam jednak cannibal claw i oczywiście wcześniej wspomniane. Jeszcze raz wielkie dzięki, bardzo mi pomogłeś. 1 Quote
General Replied more than year ago Replied more than year ago Cannibal Claw też stosowałem i miałem bardzo dobre efekty? Quote
Puchatykrokodyl Replied more than year ago Replied more than year ago Jeżeli to Twoje zdjęcie, to faktycznie efekt spektakularny. Chociaż jestem pewna, że suplementy to tylko ułamek ciężkiej pracy. Quote
ciumekkk Replied more than year ago Replied more than year ago Witam, nabyłem Burn 24 i Alphaburn jakie dawki stosować i kiedy przyjmować . 38 lat zero problemów ze zdrowiem . Najchetniej chciałbym zużyć opakowania w 30 dni. Czy do tego jeszcze coś dokupić czy na początek walki z tłuszczykiem wystarczy?? Quote
General Replied more than year ago Replied more than year ago Twoje pytanie zależy od tego ile masz do zrzucenia, zakupiony zestaw jest bardzo dobrze trafiony , jeżeli jednak masz dużo do zrzucenia to brak w nim spalacza bazowego - termogenicznego. Burn 24 będzie zapobiegał otłuszczaniu i regulował poziom cukru a Alphaburn działał na uporczywą tkankę białą na brzuchu i boczkach nie mniej jednak możesz zacząć i zobaczysz jakie będą efekty za ok 2 tygodnie. Jeżeli nie chcesz nic pobudzającego - możesz dorzucić Erase Fast lub jakiś Booster metabolizmu np Corti Lean czy Cannibal Claw Przed śniadaniem 1 kapsułka Alphaburn (min 40 min gdyż zawarta w nim Alfa Yohimbina działa z daleka od spożywanych węglowodanów) oraz 2 kapsułki Burn24 Przed obiadem 2 kapsułki Burn24 Przed treningiem ( w dni nietreningowe dokładasz do porcji przed obiadem ) 1 kapsułka Alphaburn Przed kolacją 2 kapsułki Burn24 i opcjonalnie 1 kapsułka Alphaburn Quote
ciumekkk Replied more than year ago Replied more than year ago do zrzucenia mam 8-10 kG lepiej dodac jakąśbaze termogenik ( jaki najlepiej) czy któryś z tych środków?? Corti Lean czy Cannibal Claw. Co będzie dzialalo lepiej i szybicej ?? czy moze termogenik i którys z tych dwóch?? Quote
General Replied more than year ago Replied more than year ago Stosowałem zarówno Corti Lean jak i Cannibal Claw jednocześnie i oba sobie bardzo chwalę , jednak wybrałbym Cannibal Claw który na prawdę dobrze podkręca metabolizm i nie powoduje żadnego pobudzenia, co do termogenika - najlepsze opinie -Fenix Ground Zero , gdybyś dorzucił go do tego zestawu to efekt powinien być bardzo szybki i zadowalający , jeżeli rzeczywiście nie masz żadnych problemów ze zdrowiem a zależy Tobie na jak najszybszym pozbyciu się kilogramów to Fenix +Alphaburn+Burn 24 byłby idealny, PZDR Quote
ciumekkk Replied more than year ago Replied more than year ago dzieki za odpowiedź a Fenixa jak Alphaburn+Burn 24 wkomponowac?? i ile tabsów brać?? Quote
General Replied more than year ago Replied more than year ago Najlepiej dołożyć do porcji przed śniadaniem , treningiem /obiadem w dni nie treningowe po jednej kaps, po kilku dniach porcję przedtreningową możesz zwiększyć do 2 kap jeżeli nie będziesz czuć za dużego pobudzenia ,w dni nietreningowe możesz dwie rano a jedna przed obiadem lub odwrotnie - pełna dawka to trzy kapsułki - trzeba to sprawdzić na sobie, czasem rano trzeba nam większego kopa. Pierwsze porcje Fenixa (2-3) dołóż bezpośrednio do śniadania/obiadu żeby sprawdzić czy nie jesteś uczulony na któryś ze składników i dopiero jak wszystko oki to dokładaj Alphaburn i Burn 24 Quote
mismo Replied more than year ago Replied more than year ago Dobry wieczór. Czy miał ktoś problemy ze spaniem po Alphaburn? Wczoraj wzięłam przed treningiem o 20 i nie mogłam spać do 1 w nocy... Nie wiem czy to od tego Quote
Monia Replied more than year ago Replied more than year ago Stosowałam w połączeniu z Fenix Ground Zero - świetne efekty :). Fat topił się aż miło. Teraz stosuję razem z Olympus Labs Assassinate i efekt nieco mniejszy, ale myślę, że to raczej kwestia tego połączenia, bo sam produkt jest rewelacyjny. Ponownie wrócę do pierwszego zestawu, czyli Fenix Ground Zero + Alpha Burn 2 Quote
mismo Replied more than year ago Replied more than year ago Czy mogę brać dwie kapsułki o 16? Czy branie 2 na raz nie ma większego sensu? Mam wrażenie że branie jednej kapsułki o 20 powoduje u mnie problemy ze spaniem. Czy po prostu lepiej trzymać się dwóch, jedna rano na czczo i druga o 16? Quote
jzs Replied more than year ago Replied more than year ago Jak to w końcu jest z tym spalaczem? Działa czy nie? Jego skład jest dobry? Co forum to inne opinie, a wiadomo jak w tych czasach wygląda ich tworzenie. W dodatku użytkownicy for oskarżają się wzajemnie, nawet o podrabianie kont. Czy są jakieś zagraniczne strony, na których można czegoś się dowiedzieć? Quote
Patryk Rychter Replied more than year ago Replied more than year ago Na allegro ponad 160 opinii o Alphaburn w tym 99% pozytywnych (no chyba, że allegro fałszuje opinie bo takie kretynizmy też ktoś nieraz wypisuje), tutaj podobnie ilość pozytywnych ocen wysoka, niech jakiś moderator pokasuje spam i pytania "działa czy nie'. Czytać ze zrozumieniem chyba każdy potrafi i wyciągać wnioski, bo takim pytaniem nie wiadomo czego w ogole oczekuje. Mismo - stosuj 3 kap. dziennie podzielone na dwie porcje, najlepiej 1-2 kap. rano i 1 kap. po południu lub odwrotnie, moim zdaniem lepsza opcja pierwsza. 2 Quote
Rekomendowana wypowiedź
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.