Jump to content

jzs

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About jzs

 • Birthday 07/12/1992

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @aga_kolata Jak z efektami? 😉
 2. @aga_kolata Czy kłucie i uczucie chłodu ustąpiło?
 3. Od 11.07 stosuje spalacz Pure Clinical Burn. Nie mam problemu z pobudzeniem, chociaż jak wezmę porcję po godzinie 20 to ciężko zasnąć, dlatego stosuję: 6:10 - 1 kap. PCB - zaraz po przebudzeniu 6:30 - śniadanie 10, 14 - posiłek w pracy +/- 16:45 - 1 kap. PCB +/- 17 - obiad (ostatni posiłek) 21-22 - trening w domu Do PCB planuję dorzucić EvoLab Alphaburn. Na początku 2 x 1kap. Stosować razem z PCB (po przebudzeniu oraz przed obiadem)?
 4. Od 11.07 stosuje spalacz Pure Clinical Burn. Nie mam problemu z pobudzeniem, chociaż jak wezmę porcję po godzinie 20 to ciężko zasnąć, dlatego stosuję: 6:10 - 1 kap. PCB - zaraz po przebudzeniu 6:30 - śniadanie 10, 14 - posiłek w pracy +/- 16:45 - 1 kap. PCB +/- 17 - obiad (ostatni posiłek) 21-22 - trening w domu Do PCB planuję dorzucić EvoLab Alphaburn. Na początku 2 x 1kap. Stosować razem z PCB (po przebudzeniu oraz przed obiadem)?
 5. @Moraleskalini W temacie Najlepsze Spalacze Tłuszczu - Ranking znajdziesz informację nt. najskuteczniejszego zestawu na spalanie tłuszczu. Jak nie trudno się domyślić, dwa lub trzy suplementy będą działać lepiej niż jeden. A to ile kupisz zależy głównie od Twojego budżetu.
 6. Aga, Daj znać w sierpniu jakie są efekty. 🙂
 7. Zobacz drugi komentarz: Wygląda na to, że są osoby, które mogą odczuwać tego typu dyskomfort.
 8. I o to mi właśnie chodzi. Czytam opinie z różnych źródeł, czytam o składzie, porównuje. Fakt, źle zadałem pytanie, przez to całość źle wygląda. Oprócz własnych przeżyć i doświadczeń, opieracie się na jakiś konkretnych stronach/wpisach? Oczywiście nie ma co wspominać o pseudo forach...
 9. Jak to w końcu jest z tym spalaczem? Działa czy nie? Jego skład jest dobry? Co forum to inne opinie, a wiadomo jak w tych czasach wygląda ich tworzenie. W dodatku użytkownicy for oskarżają się wzajemnie, nawet o podrabianie kont. Czy są jakieś zagraniczne strony, na których można czegoś się dowiedzieć?
 10. @General Ktoś skasował moje pytanie i Twoją odpowiedź odnośnie brania PCB do posiłku :-( Wracając do tematu, dzisiaj dostałem PCB i pierwszą kapsułkę wziąłem tak jak poradziłeś, jest OK. Mam pytanie odnośnie porcji po przebudzeniu; biorę ją na czczo i po 15-20 mogę zjeść pierwszy posiłek, czy zalecana jest dłuższa/krótsza przerwa?
 11. Cześć. Urlop mam we wrześniu, więc mam jeszcze troszkę czasu na spalenie tłuszczu Chciałbym wspomóc się Pure Clinical Burn, ale jestem osobą, która nie pije kawy, a ten spalacz "stosunkowo mocno pobudza". Mogę zaryzykować?
×
×
 • Create New...