Jump to content

Rekomendowana wypowiedź

W dniu 3.05.2021 o 13:29, AniaB. napisał:

Bardzo dziękuje za odpowiedź, błądzę w tym jak dziecko we mgle a teraz czuje ze się uda 💪. Zamawiam . 
moge jeszcze poprosić o to jak dawkować. Zamówiłam wszystkie 3 produkty . 
Jeszcze raz dziękuję

Pozdrawiam 

Przed śniadaniem: 1 kap. Steel Core + 1 kap. Claw

Do śniadania: 3 kap. Diuretic Complex

Przed ćwiczeniami lub przed obiadem: 1 kap. Steel Core + 1 kap. Claw

Do obiadu: 3 kap. Diuretic

Przed snem: 1 kap. Steel Core + 1 kap. Claw

W dniu 3.05.2021 o 13:53, Vladarinho napisał:

Witam, bardzo prosił bym o poleenie suplementów oraz spalacza który pomógł by mi w zrzuceniu zbędnej wagi. 

Moim celem jest schudnięcie do 80 kg, niestety nie jestem osobą aktywną fizycznie oraz mam nadciśnienie.

Mój cel zacząłem realizować od diety, niezbtyt restrykcyjnej ponieważ ograniczyłem kalorie oraz brałem spalacz lit the fuck up, niestety przez krótki okres, ponieważ miał on za duże dziełanie pobudzające, teraz biorę EVO LAB ALPHABURN, jedną tabletkę naczczo oraz jedną przed obiadem. Taka dieta połączona ze spalaczem pozwoliła mi schudnąć ok. 20 kg. od grudnia zeszłego roku, ale w tej chwili waga stoi od ok trzech tygodni. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie jestem za bardzo w temacie.

• wiek - 25
  • waga - 101 schudłem z 120 od grudnia 2020
  • wzrost - 184
  • liczba posiłków - brak stałych posiłków, ok 3- 4 dziennie, jem wszystko w ograniczonej ilości, staram trzymać do 1800  kalorii dzinnie
  • Brak aktywności fizycznej, lub umiarkowana ok 6km dziennie na rowerze, pracuję siedząc przy komputerze ok 10h dziennie 
  • przeciwwskazania zdrowotne - nadciśnienie 

Przy nadciśnieniu unikał składników pobudzających. Ponadto na dość wysoką jeszcze wagę dostarczasz mało kcal więc zapewne z metabolizmem też nie jest najlepiej. Ja na Twoim miejscu celowałbym w połączenie mimetyka insuliny z boosterem metabolizmu. Raczej z takiego rozwiązania możesz odnieść najwięcej korzyści patrząc przez pryzmat tego co napisałeś. Zerknij sobie np. na połączenie Applied iDrive i Cannibal Claw. W mojej ocenie najlepsza metoda na przełamanie stagnacji, a później możesz np. wrócić do alphaburna.

• Replies 2.8k
  • Created > year
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Fenix + Alphaburn są bezkonkurencyjnym połączeniem  gdyż wzajemnie się doskonale uzupełniają a efekty po nich szybsze i bardziej okazałe , jednakże  zestaw o którym pisałeś też jest niczego sobie, Fen

Posted Images

Witam, trafiłam właśnie na tę stronę. Chciałabym kupić przykładowy zestaw dla kobiet, taki jaki jest podany w pierwszym poście (thermo craze + alphaburn) , moje pytanie brzmi tylko czy informacje podane w tym pierwszym poście są nadal aktualne? Bo czytając inne posty widzę, że piszecie że niektóre suplementy zmieniły skład na gorsze itp. 

Czy te konkretne nadal są warte polecenia? 

(Kobieta, 26 lat, 165 i 58 kg, ćwiczę 5 dni w tygodniu po 45 minut, mięśnie na zmianę z interwałami, potrzebuje zrzucić resztki tłuszczyku z brzucha, żeby pokazać trochę mięśni) 

Thermo Craze i Alphaburn cały czas mają taki sam skład, więc śmiało możesz po nie sięgać. Wiadomo, że nie ma idealnego spalacza dla każdego i jeśli ktoś np. bardziej potrzebuje czegoś na metabolizm czy cukier niż tłuszcz biały to polecane się inne suplementy. NIe mniej u Ciebie widzę dość niską wagę i sporą aktywność, więc zestaw który podałaś będzie jak najbardziej ok.

Witam, jaki spalacz polecacie. 

Wiek 24

Wzrost 181

Waga 80kg

Dieta 2000kcal 

Ćwiczenia 3 razy w tygodniu 

Od prawie roku ćwiczę i trzymam się diety schudłem już 22kg. Robi się coraz ciężej a do wakacji chciałbym jeszcze trochę zrzucić. 

Przeczytaj sobie pierwszą stronę tego tematu, masz tam sporo aktualnych informacji. Ogólnie jeśli nie masz przeciwwskazań zdrowotnych to możesz celować w termogeniki np. ANS Thermo Craze

Witam!

Kobieta 37 lat, waga 69, wzrost 157. Szukam jakiegoś dobrego , sprawdzonego spalacza tłuszczu.

Aktywność fizyczną oceniam na średnią, staram się robić każdy dzień min.10 000 kroków, raz w tygodniu jakieś bieganie, ograniczenie słodyczy, cukrów choć czasami, a może często są napady obżarstwa.Nie mam żadnych chorób.

Co możecie polecić na zgubienie tłuszczu i zbędnych kilogramów???

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Jeśli w miarę regularnie się ruszasz to można byłoby sięgnąć po spalacz termogeniczny, najlepiej w połączeniu z blokerem apetytu skoro łapią Cię nadmierne napady głodu. Takie akcje są jakby nie było chyba największym wrogiem dobrej redukcji bo w parę dni można zaprzepaścić efekty długotrwałej roboty. Sam celowałbym w połączenie ANS Thermo Craze + Amix Carb Blocker, oczywiście pod warunkiem że tolerujesz kofeinę i składniki pobudzające. 

Są to bardzo dobre produkty w swojej klasie, jednak akurat na podstawie tego co napisałaś moim zdaniem o wiele ważniejszą kwestią jest zahamowanie apetytu od produktu diuretycznego. Co do spalacza to zarówno Thermo Craze jak i Clinical Burn są bardzo dobrymi produktami w swoich kategoriach cenowych. Na pewno Clinical ma bezkonkurencyjny stosunek ceny do składu oraz podnosi poziom energii lepiej niż nie jeden drogi spalacz. Nie mniej Thermo Craze ma zdecydowanie ciekawszy skład strikte pod względem bezpośredniego działania na tkankę tłuszczową. 

Tak Cannibal Claw możesz sobie dołożyć, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań, a sam produkt to jeden z najlepszych boosterów metabolizmu. Co do dawkowania:

SuperBurn 2 kap. rano i 2 kap przed ćwiczeniami lub przed obiadem

Liporedux 10-12 naciśnięć pompki 2 razy dziennie, zachowując przerwę kilka godzin

Claw - 3 razy dziennie po 1 kapsułce, np. rano, przed treningiem i przed snem.

• Like 1
W dniu 13.05.2021 o 08:58, Rumcajs napisał:

Tak Cannibal Claw możesz sobie dołożyć, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań, a sam produkt to jeden z najlepszych boosterów metabolizmu. Co do dawkowania:

SuperBurn 2 kap. rano i 2 kap przed ćwiczeniami lub przed obiadem

Liporedux 10-12 naciśnięć pompki 2 razy dziennie, zachowując przerwę kilka godzin

Claw - 3 razy dziennie po 1 kapsułce, np. rano, przed treningiem i przed snem.

Mam jeszcze pytanie ,co zamiast cannibal claw jako bloker apetytu  moge dołaczyc do superburna?

Z ciekawych produktów masz np. Carb Blocker od Amix, dobrze też wpływa przy okazji na gospodarkę insulinową. Choć pod kontem efektywności w redukcji wagi mimo wszystko celowałbym w Cannibal Claw w tym połączeniu. Jeśli jednak faktycznie apetyt jest u Ciebie na sporym poziomie to wrzuć sobie ten carb blocker, skład ma pod kontem hamowania głody jak najbardziej przemyślany.

41 minut temu, Rumcajs napisał:

Z ciekawych produktów masz np. Carb Blocker od Amix, dobrze też wpływa przy okazji na gospodarkę insulinową. Choć pod kontem efektywności w redukcji wagi mimo wszystko celowałbym w Cannibal Claw w tym połączeniu. Jeśli jednak faktycznie apetyt jest u Ciebie na sporym poziomie to wrzuć sobie ten carb blocker, skład ma pod kontem hamowania głody jak najbardziej przemyślany.

Dzięki za info,poczytałam  sobie juz na ten temat i własnie to zamówiłam  :)