Skocz do zawartości

cyklon04

Ekspert
  • Liczba zawartości

    562
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    50

Zawartość dodana przez cyklon04

  1. Dzięki za opinię, bardzo cenna bo poparta badaniami, a nie peplaniną. Jakbyś mógł dodać do jednego czy dwóch suplementów opinie w tematach o nich to byłbym wdzięczny bardzo.
  2. Elegancki, jutro zrobię bez względu na kaloryczność ;-)
  3. BartolomeoDiaz - Waga spada systematycznie to dobrze. Stosując jakąkolwiek kreatynę, powoduje ona, że w komórkach mięśniowych gramardzi się wiecej wody, także na wadze możemy spadku tłuszczu aż tak zauważać. Cannibal Inferno w wersji Amped to bardzo dobra opcja do połączenia z Target A2 (efekt z pewnością lepszy niż samego Inferno, ale oczywiście nie da się tego przeliczyć w postaci konkretnej ilości spalonego tłuszczu, w każdym razie produkty te wykazują efekt komplementarny względem siebie), jeśli chcesz stosować solo, to lepszą opcją moim zdaniem przy niższym poziomie otłuszczenia jest wersja Cannibal Inferno w składzie tzw. USA. Nightmare - Zestaw bardzo dobry, jednak co do spalacza bazowego (w tym przypadku Stimerex Hardcore) organizm z czasem się adaptuje (a raczej receptory androgenowe uniewrażliwiają na działanie poszczególnych substancji czynnych), także jeśli jego działanie osłabło względem tego jakie było na początku, lub chcemy tłuszczu stymulować do rozpadu za pośrednictwem innych składników aktywnych, to lepszą opcją wydaje się być połączenie Target A2 (można stosować w dłuższej suplementacji kilkumiesięcznej) i AD-3 (można stosować przez 8 tygodni ciągłej efektywnej suplementacji) z OxyEFX. Również z tego względu, że Stimerex Hardcore obecnie produkowany jest już ze zmienionym słabszym składem i niedługo z rynku zniknie chwalona tutaj wersja. Z tego względu też Stimerex Hardcore nie jest na pierwszym miejscu w rankingu i lepszą opcją wydaje się być na ten moment RPG OxyEFX. Bluejay86 - najczęsciej stosowana dawka to w sumie 3 kap. w ciągu dnia, taką też sugeruje producent, także ona jest efektywna. Oczywiście spalaczy bez stymulantów nie odczuwamy tak jak termogeników, tylko efekty widać w zmianach sylwetki. Ja w zeszłym roku stosowałem Lean Fx. Z tego co pamiętam to po około 14 dniach brzuch był znacznie mniej wydęty, wzrosło nieco łaknienie, bo mocno przyspieszył metabolizm spoczynkowy i sporo wody zeszło z tzw. boczków. Poziomu kortyzolu nie badałem, ale Lean Fx oparty jest o składniki o potwierdzonej w badaniach skuteczności. Jeśli chcesz maksymalizować efekt, możesz połączyć z Targetem A2, który działa szybko i przy stosunkowo niskim poziomie tłuszczu efekty są szybko widoczne.
  4. Ania jeśli niewłaściwym odżywianiem (brak odpowiedniej ilości potasu, a dostarczanie dużej ilości sodu) czy lekami hormonalnymi (estrogeny powodują retenecję wody podskórnej) nie będziesz powodowała, że retencja wody podskórnej będzie się wzmagać to nie wróci waga. Pamiętaj, że nic nie jest dane raz na zawsze. Jeśli ktoś schudnie, to zawsze będzie mógł niewłaściwymi praktykami (jedzenie czy brak aktywności w stosunku do dostarczanych organizmowi kalorii) dokładać sobie tłuszczu.
  5. Kwiatuszek Moim zdaniem 2,5kg w dwa tygodnie to bardzo dobry rezultat. Miesięcznie wychodzi 5kg i gdybyś cały czas tak redukowała to do grudnia byś zniknęła ;-) Jeśli nie odczuwasz żadnego dyskomfortu po dwóch kapsułkach Target A2 na raz to możesz dalej tak stosować, ale tą drugą porcję dał bym na okres późno po południowy niż przed snem (chyba że śpisz bardzo dobrze i w niczym Ci on nie przeszkadza to może tak zostać). Maksymalizować efekt możesz poprzez dodanie wspomnianego przez Ciebie wolumizera - przyspieszacza metabolizmu Cannibal Claw. Przy tej samej podaży kalorii, zwiększy się znacznie wydatek energetyczny i redukcja nabierze tempa. Gaugan Gęsia skórka się już nie pojawia czy znika po prostu? BCAA Plus jest OK, choć stosunek ceny do jakości nie ma super korzystny. Thermo Pump ma pobudzacze w składzie i z definicji osoby wrażliwe lub nazwisjmy to nie zaawansowane nie powinny łączyć przed treningówek i spalaczy w jednej porcji. W takim wypadku, jeśli chcesz stosować te produkty razem, to Superburn i Target Powinieneś stosować przed posiłkiem przed treningowym, a Thermo Pump bezpośrednio przed treningiem. Zacznij od połowy porcji Thermo Pump na wszelki wypadek jeśli jesteś wrażliwy na działanie stymulantów. Zawsze możesz też, jak koleżance wcześniej radziłem, założyć własny temat w tym dziale i otrzymasz nie mniej odpowiedzi.
  6. Koka76 W pewnym momencie życia każdego człowieka następuje regres w składzie ciała i proporcje mięśni do tłuszczu zmieniają się na naszą niekorzyść, nawet prowadząc taki sam tryb życia jak uprzednio. Ma to związek ze spowolnieniem metabolizmu i zmianami hormonalnymi. Do zrzucenia nie masz wiele, w zupełności da się to stosunkowo niewielkim trudem osiągnąć. Idealną opcją, jeśli nie masz problemów zdrowotnych, byłoby w Twoim przypadku połączenie Burn24 (spalacz tłuszczu nie zawierajacy żadnych pobudzaczy, redukujący tkankę tłuszczową z całego ciała) ze spalaczem oddziałującym na uporczywy tłuszcz biały, czyli Target A2. Jeśli jednak chciałabyś oprzeć suplementację o jeden środek, to Brawn Kamikaze jest bardzo dobrą opcją, nie pobudza mocno (jak średnio mocna kawa), nasila redukcję tłuszczu z całego ciała, ale też lekko zwiększa termogenzę, także wzmaga potliwość na treningu (nie trenując, nie zwiększa on potliwości, odczuwamy takie charakterystyczne ciepło w środku, coś jak po wypiciu cherbaty z prawdziwmym sokiem malinowym). Notabene w soku malinowym znajdują się ketony malin, które też są często w spalaczach tłuszczu. Ania239 Jeśli możesz to bardzo Cię proszę załóż osobny temat, poda ile ważysz, jaki masz wiek i na pewno Ci doradzimy jaką powinnaś mieć kaloryczność przy tym trybie życia. Tutaj by nie robić zbędnego bałaganu, raczej wymieniane są opinie nt. spalaczy oraz jakie środki w konkretnych przypadkach byłyby najskuteczniejsze.
  7. nie ma tam żadnych składników obniżających skuteczność antykoncepcji jak chociażby chrom czy ekstraktu z cytrusów lub innych składników wpływających na metabolizm estrogenów
  8. Jeśli nie ma problemów z układem krążenia, nadciśnieniem, arytmią, chorobami serca itp. to może być stosowany przez obie płci tak jak większość spalaczy mających w składzie m.in. kofeinę. Swoją drogą bardzo fajny spalacz, a w tej cenie w jakiej jest na rynku to bezkonkurencyjny.
  9. Maciek załóż prosze nowy temat, podaj w nim porę treningu, wagę, wzrost wiek oraz czy stosujesz jakieś inne suplementy.Otrzymasz kompleksową pomoc, bo to nie do końca temat od tego ;-)
  10. Cześć, moim zdaniem powinnaś nieco ograniczyć kalorie do poziomu powiedzmy 1500 kcal i za wyjątkiem pory przed treningowej oraz po treningowej ograniczyć wędlowodany do minimum. Jeśli nie masz problemów zdrowotnych to bardzo dobre opinie połączenie JetFuel Superburn i Target-A2, jest o tym sporo na forum.
  11. Przy takiej podaży kalorii zacznij zawsze od minimalnej dawki, ale pełna dawka to: Superburn 2 kap. dwa razy dziennie, Target A2 1 kap. 2-3 razy dziennie. Najlepiej stosować rano i przed aktywnościa fizyczną lub po południu zachowując odpowiedni odstęp między porcjami.
  12. nic tylko pogratulować efektów, dziękować nie musisz, ale fajnie byłoby jakbyś dodał opinie o poszczególnych produktach w dziale http://forum-sportowe.pl/forum/11-ranking-od%C5%BCywek-i-suplement%C3%B3w/
  13. Ja bym tego Zion Labs T-5 nawet kijem nie tykał. Nie wiadomo co tam siedzi, ja raz wziąłem ten Zion T5 to myślałem że depresji dostanę. Stimerex Hardcore nieporównywalnie lepsza opcja moim zdaniem, w połączeniu z Targetem powinny być najlepsze efekty.
  14. wygląda super, dzięki za przepis
  15. Adam Najlepiej w większości przypadków stosować to w taki sposób: SuperBurn 2 kap. Rano przed śniadaniem oraz 2 kap. Przed treningiem Lean FX – 1kap. Rano, 1 kap. Przed treningiem oraz 1 kap. Przed snem. Ad-3 – 2 kap. Przed snem lub do kolacji xpigix Jeśli szukasz czegoś co dobrze będzie współgrało z Target A-2 to dosyć ciekawą opcją jest Cannibal Inferno w wersji Amped, które nie powoduje bardzo mocnego pobudzenia, natomiast pozostałe parametry posiada na wysokim poziomie. Jeśli natomiast chciałbyś całkowicie uniknąć stymulantów to bardzo dobre, a nawet lepsze od inferno właściwości spalające tłuszcz ma Burn24, który dodatkowo uwrażliwia komórki na działanie insuliny oraz zapobiega ponownemu otłuszczaniu się. Martyna Tak jak wyżej kolega napisał, Redline Ultra Hardcore jest popularny, ale często popularne rzeczy nie są bardzo dobre i tak jest w przypadku tego spalacza. Ja po nim czułem spory chłód, niestety efekty przyszły dopiero po dopracowaniu treningu, sam w sobie nie zadziałał efektywnie, a czułem jakiś dziwny niepokój gdy przestawał pobudzać.
  16. Pierwsza sprawa to taka, czy masz jakieś przeciwwskazania, problemy zdrowotne? W szczególności z układem krążenia, sercowo naczyniowym, tarczycą, nietolerancję kofeiny, nadciśnienie, artymię itp? Będzie to dla osoby początkującej, masz na myśli treningi, początek redukcji czy osobę któa nigdy nie stosowała żadnych spalaczy?
  17. triple-x z gold star opinii ma sporo, jeśli chodzi o wzrost energii to są bardzo zróżnicowane, ale wszscy podkreslają, że pompa mięśniowa dobra i niweluje zmęczenie idealnie
  18. Patt Biorąc pod uwagę wszystkie informacje jakie podałaś, czyli Twoje parametry, problem z brzuchem, boczkami i pleacami, późne treningi i wczesną porę pobudki, najlepszą opcją (jeśli chodzi o spalacz bazowy) Inferno Amped, natomiast dodatkowym suplementem zdecydowanie byłby najlepszy Target-A2, który wykazuje efekt synergii względem Inferno w tej wersji oraz jest najlepszą opcją jeśli chodzi o redukcję tłuszczu białego. Jeśli jeden środek, to mimo wszystko GAT Superburn, bo ma najbardziej kompleksowy skład. Nightmare Jeśli masz możliwość to jak najbardziej możesz dołączyć Burn24 do tego zestawu. Po pierwsze składniki Ci się nie powielają, działają na różnych płaszczyznach, a Burn24 przeciwdziała ponownej lipogenezie i uwrażliwia tkanki na insulinę, także wykazuje właściwości, których pozostałe suplementy w tym zestawieniu nie posiadają, a według takich zasad należy komponować ze sobą produkty. xianhua Na forum chyba takiej opinii nie było, prędzej że za mocny w działaniu/odczuciach. Załóż własny temat, napisz dokładnie co jesz, wagę wzrost i porę treningu (czas, ewentualnie możesz go wkleić) i na pewno coś poradzimy.
  19. Zrób kilka dni przerwy i potem weź stimerex hardcore i target-A2 razem z posiłkiem, nie będzie żadnych problemów. Diuretyk dodaj na dwa tygodnie przed końcem suplementacji.
  20. Nie ma żadnych przeciwwskazań i wydaje się to sensowne połączenie, gdyż spalacz termogeniczny wykazuje efekt synergii względem Target-A2. Może Clinical Burn na początku za mocno Cię pobudził skoro czułeś taki efekt odwrotny od oczekiwanego (wzrostu energii).
  21. Oryginalny Thermocore masz np. w Best Body czy Body World.. Zamiast Thermocore (który też jest bardzo chwalonym spalaczem) możesz wybrać JetFuel Superburn mający bardziej kompleksowe działanie. Pasuje do całego zestawu.
  22. Jeśli po Stimerexie Hardcore miałeś zadowalające efekty, to ten zestaw jest jeszcze bardziej skuteczny, z tego względu, że każdy z suplementów, które wymieniłeś działa na innej płaszczyźnie i atakuje tłuszcz pośrednio lub bezpośrednio na innej zasadzie. W swoich kategoriach są to topowe produkty i można je łączyć ze sobą, gdyż wykazują efekt komplementarny względem siebie.
  23. bcaa pomagaja zarwono w spalaniu tluszczu jaki i ochronie beztluszczowej masy ciala, wiec nie przeszkadzają w żadnym wypadku
  24. W zestawie który wyżej napisałeś chciałeś uwzględnić rozumiem Cannibal Claw (Cannibal Inferno nie pasowałby do zestawienia, gdyż dublują się produkty oparte o stymulanty). Generalnie to bardzo dobry zestaw, w sumie zbierający chyba same pozytywne opinie, ale podałeś dość szczegółowe informacje o sobie i moim zdaniem, skuteczniejszy byłby nieco inny zestaw. Trzeba wziąć pod uwagę trzy kluczowe aspekty, mianowice dość duży poziom otluszczenia, problem z cukrem oraz fakt że będziesz miał pierwszy raz z styczność ze spalaczami. W Twoim przypadku najllepszym możliwym zestawem do skomponowania (na tą chwilę) byłby: Gat Superburn (nie pobudza tak mocno jak Stimerex Hardcore, a nieco lepiej spisuje się przy sporej nadwadze). Bardziej radykalna opcja to Hellfire w tej wersji http://www.bestbody.com.pl/innovative-hellfire-p-764.html Omega Sports Burn24 (przeciwdziała lipogenezie i obniża poziom cukru we krwi) Target-A2 (wspiera redukcje tłuszczu białego) AD-3 (redukcja zatrzymanej wody i tłuszczu trzewnego) Cannibal Claw (jeśli fundusze pozawalają to bardzo dobra opcja). Co do dawkowania to zależy od pory treningu, na pewno rozpiszą Ci tam gdzie będziesz kupował. I jeszcze ważna rzecz, zdaj proszę relację co jakiś czas, wiele osób to zmotywuje jak zobaczą efekty, a widać, że masz motywację.
  25. Dodaj słodzik lub od biedy kup smakową wodę mineralną i po problemie. Węglowodany, carbo, izotoniki itp. odpuść sobie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...