Skocz do zawartości

cyklon04

Ekspert
  • Liczba zawartości

    562
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    50

Zawartość dodana przez cyklon04

  1. Najlepiej jakbyś przez tydzień dostarczał te 3400 kcal i po tygodniu kiedy zobaczysz że waga nie tylko nie spadła, ale i wzrosła, zapytał znajomego jak to się mogło stać ;-)
  2. W przypadku braku aktywności fizycznej stosujemy pierwszą porcję rano po przebudzeniu, a drugą w godzinach po południowych codziennie.
  3. Można dołączyć spalacz tłuszczu o działaniu targetowym oddziałujący na tłuszcz biały jeśli chcemy maksymalizować efekty. Poniżej porównanie Target-A2 i Alphaburn gdyż często to pytanie się pojawia. Oba produkty mają taką samą ilość porcji - 90 Oba produkty mają taką samą dawkę Rauwolsciny - 3mg Alphaburn posiada dodatkowo kartenoidy Fukoksantyny (poza Rauwolsciną jest to jedyny związek mający potwierdzoną skuteczność w redukcji tłuszczu białego). Alphaburn posiada dodatkowo Bioperynę (opatentowany ekstrakt z pieprzu czarnego nasilający wchłanianie zarówno Rauwolsciny jak i Fukoksantyny).
  4. Ja bym również wybrał dwójkę, Stimerex Hardcore ma coraz to bardziej zróżnicowane opinie, dlatego spadł w rankingu tabletek na odchudzanie.
  5. tak, ja bym zamienił pierwszy z drugim posiłkiem, tak żebyś miał energię do treningu, jeśli chodzi o przerwę to jeśli już to tydzień w zupełności wystarczy, Ground Zero jest oparty o całkowicie odmienne składniki aktywne i nie oddziałują one na te same receptory co w przypadku Superburna.
  6. Przy spowolnionym metabolizmie lub słabej wrażliwości komórek na insulinę ilość węgli jaką spożywasz i trening siłowy mogły faktycznie powodować wzrost masy ciała. Jeśli poza tym masz tryb pracy siedzący. Obecna zmiana diety wydaje się być idealna, tylko dorzuć trochę owsa do śniadania (nie ma obaw, nic się nie odłoży, bo to posiłek przed treningowy w okresie kiedy glikogen nie jest pełny - rano). Pora treningu ma drugorzędne znaczenie w tym przypadku, ale rano jest jak najbardziej OK. Ground Zero + Burn24 + Alphaburn + Erase Fast to chyba najlepsza z opcji jaką można obecnie skomponować. Zwłaszcza że uwzględniłem w niej Burn24 (w Twoim przypadku ma kluczowe znaczenie). Ja bym stosował tak: DT: 2 kap. Burn24 na kilkanaście minut przed 1 posiłkiem 1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn przed treningiem (15-30 min) 2 kap. Burn24 przed trugim posiłkiem 2 kap. Burn24 przed trzecim posiłkiem (Burna stosujemy przed posiłkami zawierającymi węgle) 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn pomiędzy posiłkami po południu 1 kap. Alphaburn przed ostatnim posiłkiem (porcja opcjonalna) 2 kap. Erase Fast przed snem DNT: 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn + 2 kap. Burn24 na kilkanaście minut przed 1 posiłkiem 2 kap. Burn24 przed trugim posiłkiem 2 kap. Burn24 przed trzecim posiłkiem (Burna stosujemy przed posiłkami zawierającymi węgle) 1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn pomiędzy posiłkami po południu 1 kap. Alphaburn przed ostatnim posiłkiem (porcja opcjonalna) 2 kap. Erase Fast przed snem
  7. Na rynku pojawiła się nowsza wersja Inferno Amped Apocalypse, ma większy potencjał termogeniczny od klasycznego Inferno Amped. Jeśli natomiast szukasz czegoś z najwyższej półki to chyba spalacz Ground Zero z obecnie produkowanych zbiera najlepsze opinie.
  8. Alri Hyperdrive 3.0+ nie ma nic wspólnego (poza podobną nazwą) do kultowego kiedyś (od 2010r. nie produkowany) Alri Venom 3.0+ Zresztą swoją popularność zyskła tylko dlatego, że był "podsypany" nielegalnym lekiem Sibutraminą. Obecnie Hyperdrive 3.0+, 4.0, Hypderive Venom i inne wersje to bardzo przeciętne środki.
  9. Ryszard napisz proszę mniej więcej z czego dostarczasz te 2 tys. kcal oraz swoją wagę i jak długo trwa ta aktywność fizyczna. Napisz też czy tylko waga nie spadła, czy również obwody (pas) bez zmian?
  10. Z podanych przez Ciebie Revex-16 ma najlepszy skład, ale ogólnie wszystkie trzy to bardzo średnia półka, żeby nie napisać niska. Activlab Machine Man Burner ma lepszy skład, a tańszy jest, chyba że masz problem z układem krążenia, nadciśnienie itp. to Cutting Edge jest jedyną opcją z podanych w tym zakresie cenowym.
  11. Elephant nie kupuj drugiego opakowania tylko postaraj się od kogoś zdobyć kilka kapsułek (sporo ludzi stosuje) i sobie porównasz. Oczywiście podróbek na rynku jest pełno, tym bardziej jak ktoś kupuje na serwisach aukcyjnych, ale oryginały można dostać w sklepach które biorą towar prosto od producentów, a nie pośredników. I nie jest o tylko Best Body, ale chociaż by i Body World. Może też się tak zdarzyć, że masz bardzo dużą tollerancję na stymulanty i po prostu ten produkt nie będzie Cię pobudzał, lub masz kiepski próby wątrobowe i enzymy nie są w stanie syntezować niektórych składników. Opcji jest kilka. Zresztą to nie temat od takich dywagacji, także jak tylko zapoznasz się z moim postem daj znać, to wyczyszczę temat ze spamu.
  12. Aleib Po pierwsze trzeba zrozumieć że suplementy mają różne składniki, różne są skuteczne dawki poszczególnych substancji, każdy produkt czy to spalacz tłuszczu czy jakikolwiek inny, ma odmienną objętość składników aktywnych itp. Dlatego trzymanie się zasady jedna kapsułka dziennie każdego jest pozbawiona sensu. Warto stosować dawki, które po prostu działają i przyniosą nam konkretne efekty, dla jednego produktu to jedna kapsułka, a dla innego może być nawet sześć. W każdym razie zawsze zaczynamy od minimalnych dawek w tym celu by sprawdzić tolerancję organizmu na dany środek. Co do samych spalaczy tłuszczu to zaczynając od głównego spalacza postawiłeś tutaj na Stimerex Hardcore, wybór bardzo trafny ponieważ to bardzo skuteczny termogenik zbierający świetne opinie. Może się jednak okazać, że przy twoim trybie życia lepiej sprawdzą się środki nieco łagodniej pobudzające, a o zbliżonych (bądź lepszych) właściwościach nasilających spalanie. Wśród produktów, które są na rynku najlepiej sprawdzą Ground Zero czy OxyFuego (następca kultowego Thermocore). Jeśli chodzi o Burn24 to jak najbardziej dobry wybór i ciężko o lepszą alternatywę, tym bardziej że świetnie sprawdza się u początkujących w pierwszej fazie redukcji, gdyż w pewien sposób uruchamia wiele mechanizmów ułatwiających obniżenie wagi. Target a-2 jak najbardziej może zostać, jednak jak już wiele osób pisało wcześniej lepszą opcją o identycznych właściwościach jest Alphaburn. Wiele osób stosowało oba te produkty i bardziej chwalony jest właśnie Alphaburn, co jest całkiem uzasadnione, ponieważ ma bogatszy skład. Nela Na razie nic nie dokupuj, jak przeczytasz ostatnie strony to zauważysz, że kilka osób po dwóch tygodniach nie miało żadnych efektów, a po miesiącu było kilka kilogramów mniej i sporo cm w obwodach talii. Problemem faktycznie może być zatrzymana woda podskórna, jeśli stosujesz estrogeny to jest to nawet bardzo prawdopodobne. Wody pije trochę za mało, wbrew pozorom im mniej wody pijemy tym więcej jest zatrzymywanej pod skórą. Gdy spożywamy mało wody (tym bardziej w okresie upałów czy intensywnego wysiłku) to Aldosteron (główny homron regulujący gospodarką wodną organizmu) powoduje, że w organizmie zatrzymywana jest woda. Możesz też założyć osobny temat i wkleić swój dzienny jadłospis, na pewno otrzymasz pomoc, bo być może nie zadbałaś o ujemny bilans kaloryczny.
  13. Nie ma co kombinować, stimerex hardcore już ją posiada, a Target to skuteczniejszy produkt od chlorowodorku johimbiny działający w tym zakresie.
  14. cyklon04

    Problem z ciałem

    Masz szybki metabolizm, ułóż sobie dietę z naciskiem na dużą ilość węglowodanów i pełnowartościowych produktów białkowych. Jeśli zrobisz to z głową, waga ruszy z pewnością.
  15. BartolomeoDiaz najlepiej pytania odnośnie konkretnych produktów zadawać w temacie o nim. Produkt oparty o same naturalne ekstrakty, więc u osób zdrowych niczego złego się nie można spodziewać. Nie są to składniki hepatoksyczne, ani nic z tym związanego. Jak odczytasz wiadomość, daj znać na priv, usunę oba posty, żeby nie robić śmietnika z tematu.
  16. Dodaje sporo energii, ale rzekłbym takiej pozytywnej (przynajmniej jeśli chodzi o moje odczucia), nie ma żadnego uczucia niepokoju czy rozdrażnienia.
  17. Cannibal Inferno Apocalypse (najlepsza wersja pośród wszystkich) nie ma w składzie ani AMP Citrate, ani geranium (1,3 dimethylamylaminy), więc jeśli nie masz problemów zdrowotnych bez obaw możesz po niego sięgnąć.
  18. Nie ma przeciw wskazań, produkty się uzupełniają działając komplementarnie. W tym przypadku stosowałbym 1 kap. Claw rano i 1 kap. Claw przed snem (uwzględniając całą suplementację)
  19. Ruda Phenelox najlepiej będzie stosować 1 kapsułkę bezpośrednio po przebudzeniu, natomiast drugą wyłącznie w dni treningowe przed wysiłkiem. Jeśli nie masz aktywności fizycznej to stosuj tylko jedną rano. Natomiast Alphaburn przyjmujemy 1 kapsułkę po przebudzeniu, drugą przed aktywnością fizyczną lub przed obiadem i ewentualnie trzecią pomiędzy posiłkami. Na początek możesz zacząć od dwóch dziennie i po kilku dniach dojść do pełnej dawki.
  20. Ruda Musisz wziąć pod uwagę, że aerobiczna 6 weidera jest treningiem jedynie wzmacniającym mięśnie brzucha, natomiast nie jest on efektywny w redukcji tkanki tłuszczowej, a zła technika w ćwiczeniach może prowadzić nawet do problemów z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Co do suplementów w Niemczech to niestety na tamtejszym rynku widnieje bardzo mały wybór skutecznych suplementów odchudzających i o wiele lepszą opcją jest zamówienie ich w Polsce poprzez sklepy wysyłkowe. Skoro nie posiadasz żadnych problemów zdrowotnych to warto sięgnąć po spalacz który będzie dodatkowo w skuteczny sposób hamował łaknienie jak np. metabolic nutrition phenelox, który jest skutecznym reduktorem tłuszczu i blokerem apetytu, a jednocześnie doskonale nadaje się na pierwszy kontakt ze spalaczami. Warto go połączyć z Evolab Alphaburn, najlepszym spalaczem tłuszczu zgromadzonego w okolicach brzucha i bioder. Żaden z tych suplementów nie powoduje nadmiernej potliwości ani silnego pobudzenia. Arczi Odpowiednie dawkowanie wygląda w taki sposób: Rano po przebudzeniu 1 kap Stimerex Hardcore + 1 kap. Target a2. Przed treningiem lub przed obiadem 1 kap Target a2 + 1-2 kap. Stimerex Hardcore ( porcja 2 kap. tylko po sprawdzeniu tolerancji i braku silnego pobudzenia). Między obiadem a kolacją - 1 kap target a-2. Co do kobiety o masie ciała 49 kg to pory dawkowania są podobne, natomiast nie powinna stosować nigdy 2 kapsułek na porcję i początkowo rodzielać Target i Stimerex Hardcore. Jeśli nie stosowała wcześniej żadnych spalaczy to może też zamiast Stimerexa sięgnąć po coś mniej pobudzającego np. Fearless OxyFuego.
  21. Tak, nie ma przeciwwskazań do łączenia obu produktów razem. Obecnie Evolab Alphaburn to topowy pod względem składu środek tego typu. Lepszy od Target-A2 chociażby.
  22. jeśli nie ma żadnych problemów zdrowotnych to jest to bardzo skuteczny zestaw zbierający chyba same dobre opinie, jeśli to Twój pierwszy kontakt ze spalaczami, to Stimerex Hardcore możesz zastąpić spalaczem JetFuel Superburn
  23. Z dostępnych na rynku spalaczy uporczywego tłuszczu to najlepiej z Target-A2 A jeśli tłuszczu jest więcej na całym ciele i faktycznie jest kilka kilogramów do spalenia, to w przypadku braku problemó zdrowotnych moim zdaniem JetFuel Superburn by się bardzo dobrze sprawdził.
  24. Witaj, bardzo ogólnie napisałeś/aś o sobie, w pierwszej kolejności zerknij na ranking spalaczy tłuszczu na forum, tam zapewne znajdziesz coś dla siebie, a w razie pytań jaki byłby najlepszy spalacz tłuszczu dla Ciebie, pisz tutaj śmiało.
  25. Johimbiny do target'a bym nie dodawał, bo to mnożenie bytów ponad miarę moim zdaniem. 6-Bromo jeśli problem z tłuszczem w okolicy piersi jest faktycznie dokuczliwy jest lepszą opcją, chociaż AD-3 PCT także ma wysoki potencjał, wielkich różnic nie będzie w każdym razie między nimi w tej kwestii.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...