Skocz do zawartości

cyklon04

Ekspert
  • Liczba zawartości

    562
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    50

Zawartość dodana przez cyklon04

  1. cyklon04

    Lean efx

    Magda Lean EFX bardzo mocno pobudza i nie każdemu to odpowiada. Jeśli nigdy nie stosowałaś żadnych spalaczy to nie oszukujmy się, nie masz dużej wagi to raczej lepszą opcją byłby już Stimerex Hardcore czy JetFuel Superburn. Pierwszy z nich jest mocniejszy, a drugi mocno nie pobudza, ale również bardzo dobrze spala tłuszcz. Wszystkie te spalacze są przeznaczone dla osób zdrowych jako że mają w składzie pobudzacze.
  2. Bazyl na pewno masz jeszcze co redukować ? Nie będzie lepiej dla budżetu domowego jeśli zostanie przy garderobie M? Moim zdaniem Stimerex Hardcore i Diuretic Complex może być najlepszym wyjściem skoro Target (a raczej chłód po nim) Ci przeszkadzał. W połączniu z Liporedux, nawet na społkę z Żoną powinien zniwelować brak Target'a.
  3. Mac91 rozpisane przez Ciebie dawkowanie wygląda OK, ale Superburn pełną moc pokazuje w dawce 2 kap. na porcję, także do takiej dawki powinieneś stopniowo dążyć. AD-3 można bez problemu włączyć do tego zestawienia, codziennie 2 kap. przed snem, razem z Targetem jeśli Ci w zasypianiu nie przeszkadza. Panowie Yaro i Arcadio czy moglibyście założyć nowy wątek? Będzie czytelnie dla tematu i dla innych
  4. SylviaKasia, tak jak Alessana zacytowała Ci, L-karnityna niestety w ogóle nie działa (jeśli chodzi o spalanie tłuszczu), wiec nie ma znaczenia czy ją będziesz stosowała z czymkolwiek czy też nie. Barus większa ilość kapsułek (czasami mniejsza) w suplementach to nic nadzwyczajnego (w tym przypadku to dobrze), produkowane są one na taśmach w bardzo szybkim procesie produkcji i takie odchyły są standardowe. Można dorzycić do Target'a kreatynę, nie wpłynie ona ani pozytywnie, ani negatywnie na jego działanie. Natomiast musisz wziąć pod uwagę, że kreatyna zatrzymuje wodę w komórkach (porządany efekt anaboliczny) i może zafałszować realny spadek tłuszczu kiedy staniesz na wadze. Domi w tym temacie opinie są o Target-A2 zarówno z Analyzed jak i Pure, gdyż to ten sam produkt (firma Pure Labs i Analyzed się połączyły) i ma taki sam skład, a co za tym idzie działanie.
  5. 0kuba0 Superburn stosujesz 2 kap. rano i 2 kap. przed treningiem lub posiłkiem po południowym. Cannibal Claw stosujesz 1 kap. rano i 1 kap. po południu (lub przed snem - ale może wzmagać łaknienie, więc tutaj decyzja należy do Ciebie). Inną szkołą jest stosowanie Claw przez okres 3 tygodni 3x1 kap. w rozłożonych dawkach by szybko nakręcić metabolizm w początkowej fazie redukcji. Target A2 1 kap. przed treningiem, 1 kap. przed posiłkiem po południowym i 1 kap. przed treningiem lub kolacją. Ta ostatnia porcja jest opcjonalna. AD-2 codziennie 2 kap. przed snem, a gdybyś miał problemy z zasypianiem (tzw. płytki sen) to stosujesz RAZEM ZE śniadaniem.
  6. cyklon04

    kondycja fizyczna

    mogą jak najbardziej, ważne tylko by w dniu treningu siłowego nie było treningi HIIT
  7. Inferno Amped jest lepszy od klasycznego Inferno, natomiast Cannibal Claw to booster metabolizmu, a nie spalacz bezpośredni, że tak to określę, także Inferno (któregokolwiek) można stosować z Cannibal Claw w celu maksymalizacji efektów.
  8. Tak, też nie koliduje, ani nie osłabia/wzmacnia ich działania.
  9. Można łączyć z tymi dwoma produktami bez problemów.
  10. Bardzo ładny wynik, idąc takim tempem za rok znikniesz ;-)
  11. liporedux działa niezależnie od innych suplementów, to znaczy że by uaktywniło się jego działanie, nie sa potrzebne inne produkty, chociaż można go łączyć ze spalaczami lipotropowymi czy termogenicznym w celu maksymalizacji efektów
  12. ja bym dorzucił Targeta nieco później, właśnie po dwóch tygodniach, przy tak niskim poziomie otłuszczenia
  13. Monikaa34 w Twoim przypadku Dexaprine na pewno odpada, jeśli nie masz problemów z sercem czy układem krążenia to Target A2 + Cannibal Claw + Burn24 oraz Diuretic Complex wydaje się być bardzo sensowną opcją, bo generalnie każdy z suplementów działa na innej płaszczyźnie i wykazują one kompleksowe działanie Kajla Dexaprine czy Lean EFX są w tabletkach i można je dzielić na mniejsze porcje, ale ten spalacz bardzo mocno pobudza co nie każdemu odpowiada. Bardzo dobre opinie zbiera też Lipodrene Hardcore, on słabiej pobudza, też jest w tabletkach, więc z ewentualnym dzieleniem nie ma problemu, a potencjał spalający tłuszcz jest bardzo dobry. Wersja Dexaprine w rankingu jest jak się dowiedziałem produkowana w limitowanej ilości przez firmę iForce, zapewne niedługo zniknie, bo wersja która jest ciągle produkowana, czyli XR jest słaba po prostu, wiec też nie ma co się przywiązywać do tego bo wszystko się zmienia. Po dwóch tygodniach przerwy, układ adrenergiczny powinien się zregenerować i receptory ponownie uwrażliwić na działanie składników aktywnych.
  14. Możesz stosować 1 kap. przed treningiem, 1 kap. 4-5h później i ew. 1 kap. przed kolacją. Jeśli nie jesteś nadwrażliwy na działanie spalaczy to możesz stosować porcje bliżej siebie, czyli po przebudzeniu i przed treningiem. 2 kap. na raz raczej nie ma sensu.
  15. Czy poza Liporeduxem są faktycznie dobre to ciężko stwierdzić, ale są na rynku spalacze dermalne takie jak Eviscerate czy Napalm
  16. Najlepszą opcją są odżywki typu gainer, a jeśli fundusze pozwalają to także kreatyna. Przykłady to chociażby Fitmax Mass Active + Scitec 100% Creatine
  17. Wklej proszę swój dzienny przykładowy jadłospis, wszystko da się zrobić, tylko trzeba znależć przyczynę takiego a nie innego obecnego stanu rzeczy. Z tego co piszesz na początku wszystko leciało idealnie, potem zatrzymało się w miejscu, czy kaloryczność była taka sama? Jak na Twoją wagę moim zdaniem mocno za niska, i prawdopodobnie pojawił się efekt mocno spowolnionego metabolizmu.
  18. super sprawa, wlaśnie próbowałem mimo że nie jest dietetyczny na wieczór
  19. W Clinical Burnie jest wystarczająco kofeiny i pobudzaczy, w zupełności sam Target A2 wystarczy do niego.
  20. Superburn skład ma lepszy, ale im mniejszą masz wagę tym spadać będzie ona wolniej niż na początku.
  21. najlepiej dzwonić po sklepach i pytać, często mają nieaktualne składy podane na stronie, albo wczoraj mieli, a dziś już nie
  22. Jeden z niewielu takich spalaczy który ma bardzo dobry skład i jednocześnie słabo pobudza. Bardzo przemyślany produkt moim zdaniem, stosowałem półtora roku temu i mogę śmiało polecić.
  23. Moim zdaniem Cannibal Claw jest lepszą opcją. Zakładając że jesteś w pełni zdrowy/a to można zastosować na pierwszy raz, z tym że jak już wyżej koleżanka wspomniała zaczynamy od minimalnej dawki razem z lub po posiłku OxyEFX i Target-A2, a dopiero potem ewentualnie przed posiłkami lub przed treningiem. Jeśli chodzi o stosunek cena/efektywność to na pewno jest jedno z topowych połączeń. Często też jako pierwszy spalacz w początkowej fazie redukcji wybierany jest Supeburn zamiast OxyEFX (+ dodatkowe środki, czyli Target i Claw). Wtedy zestaw tańszy, na peirwszy kontakt w zupełności wystarczający, jedynie mniej pobudza i mniej hamuje łaknienie. Spalanie na porównywalnym poziomie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...