Skocz do zawartości

cyklon04

Ekspert
  • Liczba zawartości

    562
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    50

Zawartość dodana przez cyklon04

  1. Ketony malinowe mają multum badań, na ludziach oczywiście również, pierwsze lepsze ogólnodostępne http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23601452 Jeśli nikt mnie nie ubiegnie to na wszystkie posty bez odp. odpiszę potem. Jeśli interesuje Cie coś dodatkowo to pomyśl np. o Analyzed Forskolin-95, ma potwierdzoną oczywiście badaniami skuteczność, nie pobudza, a efektywnie zwiększa cAMP. Ketony malin 1500-2000mg/ed, kofeina 100-200mg dziennie (w podzielonych dawkach oczywiście), Forskolina 50mg/ed.
  2. Baksik, chodziło mi o to że niektózy myślą że im tańszy spalacz tym słabsze ma pobudzenie, a tak nie jest. Pobudzenie nie jest równoznaczne ze spalaniem tłuszczu, faktycznie na ogół termogeniki (one najczęsciej zawierają pobudzacze), mają skuteczniejsze działanie od spalaczy lipotropowych, ale to też nie jest zasadą. Jeśli nie masz problemów zdrowotnych to wspomniany wcześniej JetFuel Superburn nie zawiera dużo pobudzaczy (mniej niż np. Thermo Speed Xtreme) i jest to lepsza opcja od Raspberry Ketones (ogólnie cięzko znaleźć coś skutecznie spalajace tłuszcz mającego mniej pobudzaczy niż Superburn), ale jeśli chcesz zacząć od czegoś bez stymulantów to Rasbperry Ketones z AI jest chyba najbardziej sensowną opcją, ewentualnie Omega Sports Burn24.
  3. stosowałem, ale nie prozdrowotnie, nie polecam na pusty żołądek, raz wypiłem z głupoty 30ml na pusty żołądek to ból nie do opisania, dobrze działa termogenicznie i dodaje energii przy dietach niskowęglowodanowych
  4. Mct koniecznie z posilkami, najlepiej przed treningowym, zaczynamy od 5ml n porcje, max 15
  5. Można mieszać jak najbardziej.
  6. BCAA jak najbardziej ok, w niczym nie kolidują, a mają realne działanie poprawiajace regenerację mięśni szkieletowych.
  7. MCT, czyli triglicerydy średniołańcuchowe, są tylko wąską frakcją tłuszczu kokosowego. Są one z niego dopiero izolowane i sprzedawane - jako suplementy MCT. Suplementy MCT są więc oczywiście dużo lepsze, aniżeli tłuszcz kokosowy. Tłuszcz kokosowy zawiera dużo długołańcuchowych nasyconych kwasów tłuszczowych, jak smalec czy masło. Ale ma też bogatą frakcję steroidów roślinnych, co trzeba by mu zaliczyć na plus. Olej kokosowy najlepiej kupować nierafinowany tłoczony na zimno, a o taki ciężko niestety.
  8. Nightmare Z tego co wiem to PES Alpha T2 obecnie nie jest produkowana, bo firma PES zmienia skład (już chyba trzeci raz). Generalnie to bardziej booster metabolizmu niż spalacz uporczywego tłuszczu. W składzie ma m.in. ekstraktkory johimbiny, ale on nie jest efektywny w spalaniu tkanki tłuszczowej tak jak Rauwolfia z Target A2. Kamna89 Jak nie dostarczysz węgli w ogóle w posiłku, a zjesz przed nim Burna to poziom cukru może się obniżyć do niższego poziomu niż standardowo i będziemy osłabieni. Chociaż białka też podnoszą w pewnym stopniu poziom cukru we krwi, także jakbyś się na Burn24 zdecydowała to sugerowałbym 1 kap. na porcję stosować, najlepiej przed posiłkami mającymi węglowodany nawet w niewielkiej ilości. Martin33 Lean EFX ma więcej składników oddziałujących na tłuszcz biały w stosunku do OxyEFX, który wspiera głównie spalanie tłuszczu brunatnego, którym pokryte jest całe ciało. Tworkowik87 Superburn to jednak półkę wyższa pozycja (pod względem składu jak i ceny) w stosunku do Clinical Burna. Clinical Burn dość mocno pobudza, natomiast Suberburn słabiej, natomiast lepiej spala tłuszcz tak w skrócie to opisując. Superburn za wyjątkiem AMP Citrate (składnik zwiększający poziom energii) zawiera wszystkie kluczowe składniki Burna + wiele dodatkowych. EA81 jak już wcześniej koledzy pisali dawkowanie zaczynamy każdego spalacza od minimalnej dawki, najlepiej razem z posiłkiem. W pierwszej koleności, jeśli zdecydujesz się dalej stosować, zacznij od samego Superburna 1 kap. po śniadaniu i 1 kap. po obiedzie i sprawdź jak bezie. Wtedy mozesz ewentualnie stopniowo zwiększać dawkę, ale nie wiecej niż 2+2 kap. (producent jako porcję opisuje nawet 3 kap.). Po skończeniu opakowania Superburn wejdź na Target A2, również rozopoczynając dawkowanie po posiłkach. Gdyby po posiłkach też pojawił się opisywany przez Ciebie problem to byłaby to np. reakcja alergiczna lub nadwrażliwość na któryś ze skłądników, wtedy należy przerwać stosowanie. Kalorii ogólnie masz mało, zacznij od tego co wyżej napisałem i daj znać za parę dni. Pamiętaj by pić dużo wody. Chociaż wczesniej pisałaś coś takiego więc wydaje się że po posiłkach jest OK. Baksik28 Możesz wybrać coś całkowicie bez pobudzaczy jak AI Sports Raspberry Ketones. Niektóre tanie spalacze jak np. Olimp Thermo Speed Xtreme mają więcej pobudzaczy od (kofeina jest tania więc nie jest problemem dla producentów ich dać w dużej dawce) od znacznie droższych, lepszych w spalaniu reduktorów.
  9. Pierwszych kilka porcji w celu sprawdzenia tolerancji organizmu możemy po posiłku, natomiast potem lepiej dla działania spalacza tłuszczu stosować go przed posiłkiem.
  10. Najlepiej stosować tak jak Kazam podał, codziennie 2+2 kap. Ewnetualnie na poczatku by sprawdzić tolerancję organizmu można stosować 1+1 kap, ale pełna działająca dawka to 2+2 kap., natomiast osoby "oporne" na działanie spalaczy mogą stosować 2+3 kap. codziennie.
  11. Postaraj się chociaż wywalić z diety owoce na korzyść warzyw. Cukry spowalniają metabolizm, a to Twoja główna bolączka. Na śniadanie to idealny jest izolat/koncentrat białka serwatkowego + zmielone płatki owsiane górskie i np. pestki z dyni + kefir chudy. Szybko, sycąco i dietetycznie.
  12. SavagE Lipodrene ma zmieniony skład i wyleciałz rankingu. W rankingu są uwzględnione najlepsze na chwilę obecną spalacze na rynku. Jeśli jakiś produkt ma okrojony przez producenta skład względem tego co było wcześniej to nie ma dla niego miejsca. To samo w przypadku, kiedy skład nie pokrywa się z tym co deklaruje producent. Przykład spalacz Schwartz Labs Green Stinger. Skład rewelacyjny, a ludzie stosowali 2-3 tab. na raz i zero jakichkolwiek odczuć, więc takich spalaczy też ranking nie będzie uwzględniał. Martin33 Jeśli byłeś z takiego połączenia zadowolony to możesz oczywiście sięgnąć po nie ponownie. Zasada jest taka, że jeśli pod koniec stosowania spalacz odczuwamy znacznie słabiej niż na jego początku to warto zrobić przerwę 10-15 dni, by receptory ponownie uwrażliwiły się na działanie poszczególnych składników. Jeśli natomiast spalacz działał podobnie pdo koniec opakowania jak na jego początku, to można kontynuować suplemementację. W przypadku Targeta to bez problemów, gdyż organizm nie uniewrażliwia się na jego działanie, natomiast w przypadku Stimerex Hardcore jeśli chciałbyś od razu po jego zakończeniu coś stosować, a działanie osłabło to warto wybrać spalacz oparty o odmienne kluczowe substancje czynne jak OxyEFX czy Lean EFX z Formutech.
  13. Lekarzem nie jestem, osobiście wydaje mi się że nie ma problemów.
  14. Lady_M większość substancji termogenicznych pobudza receptory beta, a w przeciwwskazaniach Metformaxu są wymienione "leki pobudzajace receptory beta", także tutaj może być problem, ale warto byłoby zapytać endokrynologa jak się na to zaopatruje. Natomiast Target A2 pobudza receptory alfa. Kat82 jeśli starasz się obecnie o dziecko to suplementy odpuść, bo o poczatku ciązy najczęsciej nie wiemy. A jeśli chcesz najpierw doprowadzić ciało do porządku, a potem zajść w ciążę to ok. Te wymienione przez Ciebie spalacze są znacznie slabsze od stosowanego superburn'a, także nie sądzę żebyś była z nich zadowolona. Moim zdaniem znacznie lepszą opcją w Twoim przypadku, kiedy Superburn Cię nie pobudzał mocno, jest Iron Forged Synthermo Ma prosty, ale bardzo przemyślany skład i zbiera bardzo pozytywne opinie u nas jak i zza oceanem.
  15. Na pewno na samym początku należy zacząć od minimalnej dawki i dochodzić stopniowo do pełnej w przypadku kiedy nic niepokojącego się nie dzieje. Chociaż po Burn24 nie sądzę by cokolwiek mogło się dziać nawet w przypadku refluksu, ale sam wiesz jak to jest że człowiek byle co zje i już może być nad kwasowość.
  16. Maksiu ekstrakty roślinne zawarte m.in. w spalaczach mogą zwiększać kwasowość żołądka, natomiast w jakim stopniu który składnik to obawiam się, że tego niestety nie sprawdzano w badaniach, tym bardziej, jeśli spalacz ma kilkanaście składników i proporcje poszczególnych substancji czynnych nie są znane. Moim zdaniem Burn24 w połączeniu z Target A2 powinien się bardzo dobrze sprawdzić, ale jak zawsze w przypadku poważnych dolegliwości zdrowotnych warto skonsulować z lekarzem prowadzącym jeśli nie mamy pewności, bo moim zdaniem astma powysiłkowa jest tutaj ważniejszym problemem. Ewentualnie Burn24 w połączeniu z AI Sports Raspberry Ketones.
  17. najwięcej tłuszczu estrogenowego/kortyzolowego jest właśnie w tych rejonach na których najbardziej Ci zależy, wiec tak jak kolega wyżej napisał AD-3 jest dobrą opcją
  18. Wody nie pijesz za dużo przy sporej bądź co bądź aktywnosci fizycznej, ale ona ma swoją wagę, także jeśli sie ważysz to zawsze rano po porannej toalecie by wynik wagowy był miarodajny. Tak na prawdę na podstawie zdjęć ciężko jednoznacznie określić typ budowy, moim zdaniem jest to pomiędzy mezo, a endo. Suplementacja wygląda ok, ale moim zdaniem tego typu metody żywieniowe powodują spowolnienie metabolizmu (oczywiście można na nich redukować wagę jak i budować masę, ale na palcach jednej ręki można policzyć wyczynowców stosujących tego typu metody dietetyczne z ograniczonym oknem żywieniowym) i tutaj może być pies pogrzebany. Zauważ że najbardziej znane osoby stosujące diety typu leangains czy if mają do tego bardzo dobre predyspozycje genetyczne i większość ludzi nie bierze tego pod uwagę, do pewnego etapu rezultaty są zadowalające, ale potem okazuje się niewidoczna bariera. Jeśli po części jesteś endomofikiem to organizm będzie utrzymywał za wszelką cenę przy tego typu diecie zapas tłuszczu i chętniej wykorzystywał zapasy glikogenu czy tkanki mięśniowej. Moim zdaniem jeśli chcesz się trzymać tej metody to koniecznie powinieneś w dniu treningu siłowego zmniejszy ilość węglowodanów o przynajmniej 120g w ich miejsce dodać 30g tłuszczy. Jeśli waga nie będzie spadała to po 7 dniach obetnij o kolejne 40g węgle i dodaj 10g tłuszczy. Co do treningu to nie ma potrzeby wchodzić na wysokie tętno rzędu 190 uderzeń na minutę bo w takim zakresie wchodzi o etap beztlenowy i tłuszcz się nie spala.
  19. DT: 15-30 min. przed śniadaniem 1 kap. Stimerex Hardcore + 1 kap. Target A2 Przed treningiem (30 min.) 1 kap. Stimerex Hardcore (osoby zaawansowane nie wrażliwe na działanie pobudzaczy mogą stosować 2 kap.) + 1 kap. Target A2 Przed kolacją (30 min.) Target A2 - jest to porcja opcjonalna. Jeśli trenujesz rano to pierwszą porcję spalaczy stosujesz przed treningiem, a drugą 5-6h później między posiłkami. DNT: 15-30 min. przed śniadaniem 1 kap. Stimerex Hardcore + 1 kap. Target A2 Przed obiadem (30 min.) 1 kap. Stimerex Hardcore (osoby zaawansowane nie wrażliwe na działanie pobudzaczy mogą stosować 2 kap.) + 1 kap. Target A2 Przed kolacją (30 min.) Target A2 - jest to porcja opcjonalna.
  20. Analizatory wagi są zupełnie nie miarodajne, wysyłają impuls wzdłuż ciała i uśredniają procent BF, a przecież w każdej partii mięśniowej ma on inny poziom.
  21. Według badań najlepsze efekty w zmianie składu ciała przynosi łączenie w cyklu tygodniowym treningu siłowego (2-3 razy), aerobowego (1-2 razy) i interwałowego wysokiej intensywności (HIIT) (1-2 razy w tygodniu w dni wolne od treningu siłowego). Jeśli tętno nie masz zbyt wysokie to Tabata jest ciekawą alternatywą dla HIIT i nim organizm się zaadaptuje do tego typu wysiłku sporo kalorii można spalić.
  22. Moim zdaniem na fałdomierz elektroniczny aż tyle kasy nie warto wydawać bo Sequoia Warrior w zupełności podaje wszystkie potrzebne informacje precyzyjnie. U mnie na siłowni korzystają m.in. z niego.
  23. Mm1978 - jeśli nie masz problemów zdrowotnych to Inferno Amped i Target A2 moim zdaniem najlepsza opcja na dopalenie uporczywego tłuszczu. Bluejay86 - ja jeśli robię redukcję to jest to redukcja i nie obserwuję wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej, a staram się minimalizować utratę mięśni. Lean FX jako booster metabolizmu może wzmagać łaknienie, świadczy to o jego skuteczności w przyspieszaniu metabolzimu, a Target A2 przy okazji spalania tłuszczu białego hamuje łaknienie. M.in. dlatego te dwa suplementy można czy warto łączyć ze sobą. BartolomeoDiaz - składy są różne, wystarczy porównać. A z jakiego względu? Bo wersja USA ma więcej składniów oddziałujacych na tłuszcz biały czy wisceralny, a amped znacznie lepiej biorąc pod uwagę skład wersji Amped komponuje się z Targetem. AMP Citrate wzmacnia działanie Rauwolfii z Targeta, natomiast niekóre składnki wersji USA korzystają z tych samych szlaków metabolicznych co Target i konkurują ze sobą, przez co może spadać ich efektywność lub biodostępność. Inferno Amped: Alcar 650 mg Caffeine 300 mg AMP Citrate (4-Amino 2-Methylpentane Citrate) 150 mg Green Coffee Bean Extract 100 mg Thermo-V 100 mg Chromium Polynicotinate 50 mg Higenamine HCl 100 mg Hordenine HCl 50 mg Evodiamine 25 mg Synephrine HCl 25 mg Bioperine 10 mg Inferno USA Version: ALCAR (Acetyl-L-Carnitine) 650mg Caffeine 300mg Grapefruit Fruit Powder 200mg Black Tea Leaf Extract 100mg Green Tea Leaf Extract 100mg Hordenine HCl 100mg Green Coffe Bean Extract 100mg White Tea Leaf Extract 100mg Higenamine 75mg Synephrine HCl 75mg Chromium (as Chromium Polynicotinate) 50mg Evodiamine 25mg Bioperine 10mg Yohimbine Hcl 3mg
  24. Jeśli szukasz czegoś nie pobudzającego to Ground Zero i Stimerex Hardcore odpadają, a Burn24 wydaje się być najlepszą opcją i znacznie skuteczniejszą niż Cutting Edge. Burn24 w celu maksymalizacji efektów może być łączony z bardzo chwalonym Alphaburnem z Evolab (nie pobudza, ale nie powinny go stosować osoby z chorobami serca czy stosujące leki przeciw depresyjne), który nasila spalanie tkanki tłuszczowej białej (zgromadzonej w okolicy brzucha/bioder) i/lub z Diuretic Complex (usuwającym zatrzymaną wodę podskórną i oczyszczającym organizm z toksyn).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...