Jump to content

Pure Clinical Pure Burn opine i efekty  

19 members have voted

1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

• Znakomity
      108
    • Dobry
      27
    • Przeciętny
      7
    • Słaby
      1
  2. 2. Ocena działania

• Spalanie tłuszczu
      87
    • Hamowanie łaknienia
      17
    • Pobudzenie
      35
    • Przyspieszenie metabolizmu
      8

Rekomendowana wypowiedź

Witam. Środek stosuje od 3 tyg i niestety muszę przerwać. Pierwszy raz w życiu stosuje taki suplement. Plusem jest że w ciągu 3 tyg schudłam około 4 kg. Ćwiczę raczej 5 razy w tyg, lub jeżdżę na rowerze. Tabletkę biorę raz dziennie rano około 8godziny. Fakt, jeść mi się po nim w ogóle nie chce, dopiero gdzieś około 17 wraca apetyt. Wady dla mnie są takie że czuję się jak (naćpana).wszystko naraz mogłabym robić i na niczym się skupić nie moge. Jestem pobudzona  tak że same mi chodzą ręce, dziwnie bije mi serce i ogólnie czuje się cholernie nieswojo. Po ćwiczeniach, a nie są szalenie trudne i szybkie czuje się jakbym dobry maraton strzeliła. Huczy mi okropnie w głowie i mam średnio 3 razy dziennie po nim odruchy wymiotne. Niestety muszę odstawić, gdyż nie o to mi chodziło. Chciałam żeby spowodował mniejsza chęć na jedzenie, ale on powoduje że jej całkowicie nie ma. A pobudzenie jest tak olbrzymie, że na fotelu u fryzjera nie dość że byłam cała mokra (poce się okropnie) to byłam w stanie uciec i biec kilka km, gdyż usiedziec nie mogłam. Mąż mówi że drgam jakby mnie prąd co chwile strzelał. 

A jak Pani wypije mocną kawę to też pojawia się problem z nadmiernym pobudzeniem? Jeśli tak, to żadne spalacze termogeniczne zawierające stymulanty nie są wskazane. Jeśli nie to musi być Pani nadwrażliwa na któryś ze składników produktu, bo jeszcze takiej opinii nie spotkałem o Pure Clinical Burnie.

Czytając komentarze, również nie na trafiłam na taką opinię, więc broń boże nie mówię że środek jest zły i żeby go nie stosować. Kawę pije jedna dziennie rano z małej łyżeczki i to rozpuszczalną, gdyż większa ilość lub późniejszy czas wypicia powoduje że zasnąć nie mogę. Niestety, ja się czuję po nim bardzo mocno zakręcona i ten  brak apetytu. Do godziny około 17 nic przełknąć nie mogę a później jakby mnie puszczalo tyle że zjem tyle co wrobelek :)Widocznie jest dla mnie za silny lub posiada jakiś nieodpowiedni dla mnie składnik. Eh :(

Zerknij sobie na Genius Diet Pils lub Satietrim jeżeli chodziło Tobie  o zmniejszenie apetytu, obydwa mają w składzie ekstrakt z szafranu który zmniejsza chęć podjadania poprzez wpływ na odczuwanie sytości a Genius dodatkowo zawiera -5 - HTP który stabilizuje nastrój i ułatwia koncentrację z czym jest bardzo często problem przy redukcji kiedy podaż kalorii spada.

Witam, podzielę się moimi wynikami na tym suplemencie.

PCB towarzyszy mi od kilkunastu już dni i na początku łączyłem go z Yohimbiną z Haya Labs- efekt był taki, że każdy mój trening trwający ok. 1,5h zalewał mnie potem do suchej nitki.

Dodatkowo w pierwszych dnia zero apetytu pomimo głodu, chociaż może źle napisałem, apetyt może jakiś był, ale spalacz, który "pachnie"  malinami po przełknięciu pozostaje specyficzny posmak w ustach i z początku miałem nawet odruch wymiotny, ale po tygodniu sie do tego przyzwyczaiłem, tak mocno już nie przeszkadza.

Ogólnie środek jest bardzo dobry, termogeneza podczas treningu jest odczuwalna , ale delikatnie, mocno jednak idzie się spocić na tym specyfiku, nie radzę i wręcz przestrzegam, aby brać ten środek na pusty żołądek i iść trenować np. 1h, bo w moim przypadku "chodziłem" po ścianach, a wydawało mi się, że jestem w jakimś transie-dopóki nie przegryzłem jakiegoś węgla, to trzepało mocno, ogólne wrażenia pozytywne, zrzuciłem w 19 dni(w tym 6 z Johimbiną) ok. 4,5-5 kg, co przy mojej wadze(na początku 72, teraz ok. 66-67kg) jest sporym osiągnięciem, przy codziennym treningu rzecz jasna, u mnie to bieganie(12-15km dziennie). Natomiast aktywne składniki zawarte w tym suplemencie powodują brak jakiegokolwiek apetytu i chęci do jedzenie czegokolwiek, trzeba się zmuszać.

Reasumując, PCB jest moim czwartym spalaczem i do tej pory najmocniejszy jaki miałem dotychczas, bardzo mocno hamuje apetyt, podkręca metabolizm-ale myślę, że tylko w sposób delikatny, nie dodaje chęci na treningu, ale jak już swoje zrobisz to jesteś zalany potem od A do Z-koszulka, spodnie, wszystko mokre, mimo braku picia wielkiej ilości wody-przed treningiem ok. 0,5l, a wychodzi grubo ponad 2 x tyle. Oceniam go na 4/5, ponieważ jak wezmę go rano na czczo to trzepie po głowie i to mocno, a branie 3 tab dziennie to moim zdaniem przesada.

Rozumiem iż chciałeś podzielić się wynikami......hmm reakcja na środki które zawierają w składzie  ,,pobudzacze" jest bardzo ale to bardzo indywidualna, można by tutaj na prawdę długo pisać i komentować ale to nie ten temat, własnie o to chodzi żeby takie suple jak PCB brać na pusty żołądek, wiadomo czasem trzeba dojść  do  tego w przeciągu paru dni lub jeśli organizm reaguje nadwrażliwością bądź nawet uczuleniem na któryś ze składników to z mądrą głową należy się wycofać z suplementowania takim środkiem, zastąpić go opartym o działanie innych składników bądź też środkiem pozbawionym pobudzaczy. Przyjmowanie go po posiłku ( za wyjątkiem sprawdzania tolerancji) już raczej mija się z celem a przyjmowanie i trenowanie tak jak Ty to opisywałeś też we wcześniejszych postach nie jest też zdrowe. Rozumiem Twoją chęć dzielenia się ,,przeżyciami" ale nie do końca rozumiem rady i  przestrogi tutaj zawarte odnośnie właśnie połykania na  pusty żołądka jak i ilości kapsułek bo to raczej zgodnie z przyjętymi zasadami suplementacji niewłaściwe , jak i też wytycznymi producenta takich supli. Może wywoływać dezorientację u tych którzy to czytają.

Ze sportowymi pozdrowieniami General

• Upvote 1

W dniu 21.12.2019 o 13:19, General napisał:

Rozumiem iż chciałeś podzielić się wynikami......hmm reakcja na środki które zawierają w składzie  ,,pobudzacze" jest bardzo ale to bardzo indywidualna, można by tutaj na prawdę długo pisać i komentować ale to nie ten temat, własnie o to chodzi żeby takie suple jak PCB brać na pusty żołądek, wiadomo czasem trzeba dojść  do  tego w przeciągu paru dni lub jeśli organizm reaguje nadwrażliwością bądź nawet uczuleniem na któryś ze składników to z mądrą głową należy się wycofać z suplementowania takim środkiem, zastąpić go opartym o działanie innych składników bądź też środkiem pozbawionym pobudzaczy. Przyjmowanie go po posiłku ( za wyjątkiem sprawdzania tolerancji) już raczej mija się z celem a przyjmowanie i trenowanie tak jak Ty to opisywałeś też we wcześniejszych postach nie jest też zdrowe. Rozumiem Twoją chęć dzielenia się ,,przeżyciami" ale nie do końca rozumiem rady i  przestrogi tutaj zawarte odnośnie właśnie połykania na  pusty żołądka jak i ilości kapsułek bo to raczej zgodnie z przyjętymi zasadami suplementacji niewłaściwe , jak i też wytycznymi producenta takich supli. Może wywoływać dezorientację u tych którzy to czytają.

Ze sportowymi pozdrowieniami General

Cóż, na rozpisce, jaką otrzymałem wraz z dostawą PCB do siebie od bestbody.pl wyraźnie jest napisane, że 15 minut przed posiłkiem, ale 2 razy dziennie po 1 kap, dodatkowo minus za brak podania przez producenta dawek w 750mg kap. , dostajemy informację co jest wewnątrz kapsułki,aczkolwiek nie ma informacji o tym ile jest składników aktywnych wewnątrz, a z tego co widzę, to większość suplementów taką transparentność  posiada.

Co do samych wyników, to są dobre, natomiast sposób przyjmowania i trenowania dostosowałem maxymalnie optymalnie do środków, tj. branie na czczo i 2 -3h przed posiłkiem i 1-2h po posiłku a 20-30 minut przed treningiem, więc uważam, że stosuję go w zgodzie ze sztuką.

Kilka słów ode mnie.

Stosowałam go 3 dni - pobudzenie było spore, ale "do ogarnięcia", takie uczucie bycia lekko pod wpływem.

Niestety codziennie miałam po nim mdłości do wieczora (1 kapsułka rano) i musiałam odstawić. Po odstawieniu problem znikł. Czy Alphaburn jest lepszym zamiennikiem?

Skoro taka była reakcja to środek albo za mocno działa bądź też masz nadwrażliwość na którąś z substancji.

Nie da się odpowiedzieć na Twoje pytanie gdyż nie można tak porównać obu środków Clinical to spalacz termogeniczny (zawierający stymulanty) który rzeczywiście może mocno pobudzać natomiast Alphaburn to spalacz miejscowy działający na uporczywa tkankę tłuszczową białą i jest on pozbawiony jakichkolwiek stymulantów ( nie pobudza) warto go dorzucać do suplementacji innymi środkami zarówno z jak i bez stymulantów. Pod spodem masz link do pierwszej strony tematu poczytaj o różnego rodzaju środkach i odpowiedz sobie na pytanie czego potrzebujesz jak i oczekujesz i wróć do tematu. PZDR

• Like 2

Witam, mam pytanie, ponieważ zostało mi jeszcze ponad pół opakowania Clinical Burn a w drodze jest Satietrim, jak mogłabym połączyć oba te produkty? Niestety obecnie nie mam możliwości chodzić na treningi wiec glownie zależy mi na hamowaniu łaknienia. 

Daj sobie Clinical burn 1 kap. codziennie rano oraz 1 kap. przed obiadem

Satietrim 3 x 1 kap. przed posiłkami

Witam serdecznie.

Również chciałbym się podzielić swoją opinią na temat tego specyfiku. Kupując go kierowałem się opiniami z tego forum więc pora dorzucić swoją cegiełke. 

Jest to na pewno produkt godny uwagi ze względu na stosunek ceny do jakości ponieważ ten suplement na prawdę coś działa w przeciwieństwie do wielu rozreklamowanych w Polsce "cudownych spalaczy tłuszczu", które kosztuja 80-200zł a spalają tłuszcz równie dobrze co rutinoscorbin :D 

Zrobiłem sobie porównanie trenując miesiąc bez spalacza i następnie zostawiając taką samą dietę i aktywność dodając PCB.

Moja aktywność to cardio na rowerku stacjonarnym oraz 3x w tyg trening na gumach + pompki etc. Praca biurowa więc 8h zero ruchu. 

Wyniki były bardzo zbliżone tj ok.4kg w miesiąc przy wadze startowej ~84kg. Obecnie ~76kg. Warto dodać iż zaczynając trening po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją wiadomo pierwsze kilogramy idą szybciej w dół bo schodzi woda etc. więc mozna powiedziec, ze PCB  utrzymał tendencję spadkową, która pewnie by się troszke zniwelowała.

Odnosząc się do punktów z ankiety.

Pobudzenie - jest dosc znaczne na początku lecz szybko organizm przynajmniej mój się do tego przyzwyczaił.

Hamowanie łaknienia - na tym mi bardzo zależało ponieważ jestem "łasuchem" i tu sprawdził się idealnie. Pierwsze dni wręcz mógłbym nic nie jeść a potem skutecznie blokował ochotę na podjadanie między posiłkami. 

Spalanie tłuszczu i pobudzenie metabolizmu - Nie jestem znawcą i nie wiem jak to sprawdzić więc nie chce pisac bajek. Ogólnie przez 2 msc spadło mi ok 4-5% bf więc coś tam idzie lecz dzieje się to naturalnie schodzac od partii górnych ku brzuchowi więc nie ma co liczyć, że PCB zacznie wam miejscowo spalac tłuszcz z miejsc, które chcecie (faceci brzuch, kobiety uda) bo to genetycznie uwarunkowane jest jako ostatnie źródło.

Brałem zachowawczo 1tabs dziennie więc jeszcze sporo mi zostało. Robie przerwę aby organizm się odzwyczaił i polecę kolejną turę. 

Podsumowując za tą cenę jest naprawde wart uwagi lecz za leni nie zrobi roboty sam :) Leniom pozostają operacje plastyczne :D 

• Like 1