Skocz do zawartości

Pure Clinical Pure Burn opine i efekty  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      490
    • Dobry
      30
    • Przeciętny
      7
    • Słaby
      3
  2. 2. Ocena działania

    • Spalanie tłuszczu
      425
    • Hamowanie łaknienia
      106
    • Pobudzenie
      37
    • Przyspieszenie metabolizmu
      10


Rekomendowana wypowiedź

Czytając komentarze, również nie na trafiłam na taką opinię, więc broń boże nie mówię że środek jest zły i żeby go nie stosować. Kawę pije jedna dziennie rano z małej łyżeczki i to rozpuszczalną, gdyż większa ilość lub późniejszy czas wypicia powoduje że zasnąć nie mogę. Niestety, ja się czuję po nim bardzo mocno zakręcona i ten  brak apetytu. Do godziny około 17 nic przełknąć nie mogę a później jakby mnie puszczalo tyle że zjem tyle co wrobelek :)Widocznie jest dla mnie za silny lub posiada jakiś nieodpowiedni dla mnie składnik. Eh :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Pod spodem masz link do pierwszej strony tematu poczytaj o różnego rodzaju reduktorach tłuszczu, boosterach metabolizmu, spalaczach targetowych itp. i odpowiedź z czym najlepiej go łączyć. PZDR

Jeśli Clinical Burn nie jest dla Ciebie za mocny i nie masz problemó zdrowotnych to możesz połączyć, składniki będą się uzupełniać, na początku tylko weź 1 kap. Target i 1 kap. Clinical po posiłku by

Pierwsze 3 dni , bardzo duży focus, spore pobudzenie , duża potliwość. Po 5 treningach nie czułem już ani skupienia ani pobudzenia, lecz tłuszcz pali się bardzo dobrze, delikatne uczucie chłodu, po ki

Dodane grafiki

Zerknij sobie na Amix Carb Blocker lub Satietrim jeżeli chodziło Tobie  o zmniejszenie apetytu, obydwa mają w składzie ekstrakt z szafranu który zmniejsza chęć podjadania poprzez wpływ na odczuwanie sytości a jeśli masz środki to dokup dodatkowo 5-HTP który stabilizuje nastrój i ułatwia koncentrację z czym jest bardzo często problem przy redukcji kiedy podaż kalorii spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, podzielę się moimi wynikami na tym reduktorze tłuszczu.

Pure Clinical Burn (PCB) towarzyszy mi od kilkunastu już dni i na początku łączyłem go z Yohimbiną z Haya Labs- efekt był taki, że każdy mój trening trwający ok. 1,5h zalewał mnie potem do suchej nitki.

Dodatkowo w pierwszych dnia zero apetytu pomimo głodu, chociaż może źle napisałem, apetyt może jakiś był, ale spalacz, który "pachnie"  malinami po przełknięciu pozostaje specyficzny posmak w ustach i z początku miałem nawet odruch wymiotny, ale po tygodniu sie do tego przyzwyczaiłem, tak mocno już nie przeszkadza.

Ogólnie środek jest bardzo dobry, termogeneza podczas treningu jest odczuwalna , ale delikatnie, mocno jednak idzie się spocić na tym specyfiku, nie radzę i wręcz przestrzegam, aby brać ten środek na pusty żołądek i iść trenować np. 1h, bo w moim przypadku "chodziłem" po ścianach, a wydawało mi się, że jestem w jakimś transie-dopóki nie przegryzłem jakiegoś węgla, to trzepało mocno, ogólne wrażenia pozytywne, zrzuciłem w 19 dni(w tym 6 z Johimbiną) ok. 4,5-5 kg, co przy mojej wadze(na początku 72, teraz ok. 66-67kg) jest sporym osiągnięciem, przy codziennym treningu rzecz jasna, u mnie to bieganie(12-15km dziennie). Natomiast aktywne składniki zawarte w tym suplemencie powodują brak jakiegokolwiek apetytu i chęci do jedzenie czegokolwiek, trzeba się zmuszać.

Reasumując, PCB jest moim czwartym spalaczem i do tej pory najmocniejszy jaki miałem dotychczas, bardzo mocno hamuje apetyt, podkręca metabolizm-ale myślę, że tylko w sposób delikatny, nie dodaje chęci na treningu, ale jak już swoje zrobisz to jesteś zalany potem od A do Z-koszulka, spodnie, wszystko mokre, mimo braku picia wielkiej ilości wody-przed treningiem ok. 0,5l, a wychodzi grubo ponad 2 x tyle. Oceniam go na 4/5, ponieważ jak wezmę go rano na czczo to trzepie po głowie i to mocno, a branie 3 tab dziennie to moim zdaniem przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem iż chciałeś podzielić się wynikami......hmm reakcja na środki które zawierają w składzie  ,,pobudzacze" jest bardzo ale to bardzo indywidualna, można by tutaj na prawdę długo pisać i komentować ale to nie ten temat, własnie o to chodzi żeby takie suple jak PCB brać na pusty żołądek, wiadomo czasem trzeba dojść  do  tego w przeciągu paru dni lub jeśli organizm reaguje nadwrażliwością bądź nawet uczuleniem na któryś ze składników to z mądrą głową należy się wycofać z suplementowania takim środkiem, zastąpić go opartym o działanie innych składników bądź też środkiem pozbawionym pobudzaczy. Przyjmowanie go po posiłku ( za wyjątkiem sprawdzania tolerancji) już raczej mija się z celem a przyjmowanie i trenowanie tak jak Ty to opisywałeś też we wcześniejszych postach nie jest też zdrowe. Rozumiem Twoją chęć dzielenia się ,,przeżyciami" ale nie do końca rozumiem rady i  przestrogi tutaj zawarte odnośnie właśnie połykania na  pusty żołądka jak i ilości kapsułek bo to raczej zgodnie z przyjętymi zasadami suplementacji niewłaściwe , jak i też wytycznymi producenta takich supli. Może wywoływać dezorientację u tych którzy to czytają.

Ze sportowymi pozdrowieniami General

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 13:19, General napisał:

Rozumiem iż chciałeś podzielić się wynikami......hmm reakcja na środki które zawierają w składzie  ,,pobudzacze" jest bardzo ale to bardzo indywidualna, można by tutaj na prawdę długo pisać i komentować ale to nie ten temat, własnie o to chodzi żeby takie suple jak PCB brać na pusty żołądek, wiadomo czasem trzeba dojść  do  tego w przeciągu paru dni lub jeśli organizm reaguje nadwrażliwością bądź nawet uczuleniem na któryś ze składników to z mądrą głową należy się wycofać z suplementowania takim środkiem, zastąpić go opartym o działanie innych składników bądź też środkiem pozbawionym pobudzaczy. Przyjmowanie go po posiłku ( za wyjątkiem sprawdzania tolerancji) już raczej mija się z celem a przyjmowanie i trenowanie tak jak Ty to opisywałeś też we wcześniejszych postach nie jest też zdrowe. Rozumiem Twoją chęć dzielenia się ,,przeżyciami" ale nie do końca rozumiem rady i  przestrogi tutaj zawarte odnośnie właśnie połykania na  pusty żołądka jak i ilości kapsułek bo to raczej zgodnie z przyjętymi zasadami suplementacji niewłaściwe , jak i też wytycznymi producenta takich supli. Może wywoływać dezorientację u tych którzy to czytają.

Ze sportowymi pozdrowieniami General

Cóż, na rozpisce, jaką otrzymałem wraz z dostawą PCB do siebie od bestbody.pl wyraźnie jest napisane, że 15 minut przed posiłkiem, ale 2 razy dziennie po 1 kap, dodatkowo minus za brak podania przez producenta dawek w 750mg kap. , dostajemy informację co jest wewnątrz kapsułki, aczkolwiek nie ma informacji o tym ile jest składników aktywnych wewnątrz, a z tego co widzę, to większość suplementów taką transparentność  posiada.

Co do samych wyników, to są dobre, natomiast sposób przyjmowania i trenowania dostosowałem maxymalnie optymalnie do środków, tj. branie na czczo i 2 -3h przed posiłkiem i 1-2h po posiłku a 20-30 minut przed treningiem, więc uważam, że stosuję go w zgodzie ze sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie.

 

Również chciałbym się podzielić swoją opinią na temat tego specyfiku. Kupując go kierowałem się opiniami z tego forum więc pora dorzucić swoją cegiełke. 

Jest to na pewno produkt godny uwagi ze względu na stosunek ceny do jakości ponieważ ten suplement na prawdę coś działa w przeciwieństwie do wielu rozreklamowanych w Polsce "cudownych spalaczy tłuszczu", które kosztuja 80-200zł a spalają tłuszcz równie dobrze co rutinoscorbin :D 

Zrobiłem sobie porównanie trenując miesiąc bez spalacza i następnie zostawiając taką samą dietę i aktywność dodając PCB.

Moja aktywność to cardio na rowerku stacjonarnym oraz 3x w tyg trening na gumach + pompki etc. Praca biurowa więc 8h zero ruchu. 

Wyniki były bardzo zbliżone tj ok.4kg w miesiąc przy wadze startowej ~84kg. Obecnie ~76kg. Warto dodać iż zaczynając trening po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją wiadomo pierwsze kilogramy idą szybciej w dół bo schodzi woda etc. więc mozna powiedziec, ze PCB  utrzymał tendencję spadkową, która pewnie by się troszke zniwelowała.

Odnosząc się do punktów z ankiety.

Pobudzenie - jest dosc znaczne na początku lecz szybko organizm przynajmniej mój się do tego przyzwyczaił.

Hamowanie łaknienia - na tym mi bardzo zależało ponieważ jestem "łasuchem" i tu sprawdził się idealnie. Pierwsze dni wręcz mógłbym nic nie jeść a potem skutecznie blokował ochotę na podjadanie między posiłkami. 

Spalanie tłuszczu i pobudzenie metabolizmu - Nie jestem znawcą i nie wiem jak to sprawdzić więc nie chce pisac bajek. Ogólnie przez 2 msc spadło mi ok 4-5% bf więc coś tam idzie lecz dzieje się to naturalnie schodzac od partii górnych ku brzuchowi więc nie ma co liczyć, że PCB zacznie wam miejscowo spalac tłuszcz z miejsc, które chcecie (faceci brzuch, kobiety uda) bo to genetycznie uwarunkowane jest jako ostatnie źródło.

Brałem zachowawczo 1tabs dziennie więc jeszcze sporo mi zostało. Robie przerwę aby organizm się odzwyczaił i polecę kolejną turę. 

Podsumowując za tą cenę jest naprawde wart uwagi lecz za leni nie zrobi roboty sam :) Leniom pozostają operacje plastyczne :D 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak dla mnie najlepszy spalacz w tym zakresie cenowym.

Pozwolę sobie także odpisać przedmówczyni. Jeśli na początku mamy dużo energii, a potem czujemy ospałość to jest to częste zjawisko działania stymulantów. Pobudzają organizm do działania, potem przestają działać i u osób wrażliwych/podatnych na takie zmiany, powodują znużenie. Widocznie te poprzednie spalacze należały to tzw. "słabych", a kawa to jednak nie  to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

a teraz moje spostrzezenia po zaledwie 2 dniach. Rano na czczo 1 tabl, potem okolo 16tej. Pierwszego dnia bez treningu. Ciężka noc, temp ciała podwyższona zaledwie o 2 kreski a ja cała gorąca i spać nie mogłam. Kolejny dzień: ta sama porcja dawkowania, wieczorem trening - noc- ciało gorące, problemy ze snem. Super działa jako bloker apetytu a na tym mi najbardziej zalezy. Strasznie po nim suszy a to też dobrze, bo przynajmniej dużo piję. Pytanie -  brać raz dziennie? o której, z jedzeniem? ćwiczenia - 2-3 razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o uporczywy tłuszcz to bardzo dobrym produktem to połączenie z Clinical Burn będzie Corti-Lean V2. Masz tam składniki działające typowo na lipolizę (redukcję tłuszczu) jak i również wpływające na redukcję kortyzolu co przyczynia się do fajnego obniżenia tłuszczu w newralgicznych partiach, takich jak boczki oraz brzuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie. Mam bardzo duza nadwage. 157 kg i prawie 85 kg 😞Ale nie mam sil. I ochoty cwiczyc. Nie wysypiam sie i wogole. cialam na poczatku sprobowac z burn...a jak nabiore energii to dolozyc cwiczenia. Mam jeszcze dyskopatie . Ale mam pytania: 1.Czy spozywajac burn moge pic energetyki typu black? Jesli tak ile?    2.czy razem z spalaczem moge brac wit. D3, z grupy wit. B i magnez?  3. Czy mozna pic wieczorem jak tabletke wezme rano?pozdrawiam Elwira

157 cm i 85kg

A o picie wieczorem to chodzilo o alkohol ale to pytam w razie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Staraj się je ograniczyć. W clinical burn i tak masz sporo składników pobudzających więc nie powinnaś potrzebować dodatkowej energii. Poza tym wiele z nich to źródło niskiej jakości cukrów.

2. Możesz brać różnego rodzaju witaminy.

3. Najlepiej w dniu w którym spożywamy alkohol poprostu nie stosować spalacza. Ogólnie alkohol staraj się ograniczyć do niezbędnego minimum, nastomiast jeśli już się zdarzy to tak jak napisałem nie stosuj wcześniej spalacza.

Dyskopatia nie jest przeciwwskazaniem do niego, a jedynie choroby serca, układu krążenia i nadciśnienie, jednak zakładam że raczej ich nie masz skoro pytasz o dodatkowe energetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłam Pure Clinical Burn. Jestem w tym wszystkim nowa to mój pierwszy w życiu suplement. Potrzebuje porady doświadczonych. 

cel - redukcja

Jakiś czas zdrowo sie odżywiam „licze” T25%/W50%/B25% w fitatu efekt taki sobie bo nie chciało mi się ćwiczyć a w weekendy czesto odpuszczam... Mam w domu bieżnię i teraz zamierzam z niej skorzystać + cardio. Planuję ćwiczyć 3/4 razy w tygodniu to wystarczy? Ten specyfik brac rozumiem codziennie nawet w dni nietreningowe to ma jakiś sens?

Dostałam „instrukcje” ze sklepu jak brać i tam proponują mi do Clinical Burn oraz pić 2 razy dziennie koktajl proteinowy Amix IsoPrime CFM oraz brać Diuretic Complex. Czy faktycznie jest sens proszę poradzcie. Zawsze koktajle białkowe kojarzyly mi sie z „ robieniem masy” a nie redukcją.

Przy mojej nadwadze musze glownie skupić sie na brzuchu wszystko tam idzie typ „wystającego żołądka” reszta idzie w biodra i pupę. Co radzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie odżywki białkowej to wielu osobom kojarzy się to z robieniem masy, nie mniej jest to mit jakich wiele w branży. Możesz sobie więcej o tym poczytać tutaj.

Na temat odzywki masz tam wszystko bardzo fachowo opisane. Co do Diuretyka to wszystko zależy od tego czy faktycznie masz tendencje do gromadzenia nadmiaru wody podskórnej. Jeżeli tak, to jak najbardziej ma to sens, szybko widać efekty i jest spora motywacja do dalszego odchudzania.

Treningi kilka razy w tygodniu jak najbardziej mają sens, trenuje tak zdecydowana większość osób które nie są profesjonalistami. Co do stosowania to spalacze przyjmujemy także w dni nietreningowe, chyba że ktoś korzysta tylko i wyłącznie z ich walorów pobudzających, jednak w celach redukcyjnych bierzemy porcje codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arnold78 napisał:

Odnośnie odżywki białkowej to wielu osobom kojarzy się to z robieniem masy, nie mniej jest to mit jakich wiele w branży. Możesz sobie więcej o tym poczytać tutaj.

Na temat odzywki masz tam wszystko bardzo fachowo opisane. Co do Diuretyka to wszystko zależy od tego czy faktycznie masz tendencje do gromadzenia nadmiaru wody podskórnej. Jeżeli tak, to jak najbardziej ma to sens, szybko widać efekty i jest spora motywacja do dalszego odchudzania.

Treningi kilka razy w tygodniu jak najbardziej mają sens, trenuje tak zdecydowana większość osób które nie są profesjonalistami. Co do stosowania to spalacze przyjmujemy także w dni nietreningowe, chyba że ktoś korzysta tylko i wyłącznie z ich walorów pobudzających, jednak w celach redukcyjnych bierzemy porcje codziennie.

Czyli jest sens to wszystko kupować? Ustalilam sobie w diecie 25% bialka to prawidłowo? Te koktajle mocno podbija mi białko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostarczasz białka (pełnowartościowego) tyle z jedzenia ile wynosi zapotrzebowanie względem Twojego celu to wiadomo, że odżywki wysokobiałkowej nie trzeba kupować. Chyba, że chcemy wygody i po treningu szybko się zregenerować, to żadne konwencjonalne jedzenie nie dostarczy tak szybko aminokwasów bo trawi się parę/kilka godzin, a odżywka białkowa <30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...