Jump to content

Bafcia

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Burn 24 teraz miałam, wagowo może i się nie ruszyło ale cm tak. To jest mój drugi termogeniczny, pierwszy to burn ale on był stanowczo silniejszy dla mnie niż ground zero, tylko przy obu strasznie boli mnie głowa a to niestety nie jest warte takiego poświęcenia. Z Boosterow metabolizmu który najbardziej polecacie?
 2. Witam. Ja od czwartku biorę ground zero. Niestety te również na mnie zle działają, serce mi po nich bije jak szalone i glowa boli. Na to wychodzi ze wszystkie termogeniczne są dla mnie za silne 😑. I brałam tylko jedną dziennie w czasie sniadania.
 3. Problemów zdrowotnych nie mam żadnych. Mam 32 lata, 169cm o ważę 66kg. Niby kg są w normie ale moja prawidłowa waga to około 58kg. Ćwiczę raz 5 razy w tyg, raz 7 razy, a bywa że 3 razy. Chodzę na body pump ale zazwyczaj ćwiczę w domu. Diety nie prowadzę, gdyż nie mam na nią czasu, a pudelkowych w okolicy nie ma. Jedzenie raczej mało regularne ale apetyt szczegolnie wielki nie jest. Rano śniadanie takie zwyczajne, obiad raz jest raz nie, a kolacja bywa duża 😑jem sporo owoców i pije codziennie koktajl warzywny. Z termogenicznych brałam przez około 2 tyg clinical burn, fajnie hamowal apetyt ale niestety dziwnie się po nim czułam, szybko mi wszystko wychodziło 😉 i okropna potliwość 😑. Chciałabym coś co pozwoliłoby mi stracić przynajmniej te 5 kg.
 4. Witam. Kończy mi się burn 24. Po całym opakowaniu i braniu regularnie razem z EvoLab Alpha burn spadek wagi jest 1 kg, za to w obwodzie troszke więcej spadło 😉. Jaki polecacie zestaw, ćwiczę codziennie około godziny, a chciałabym zrzucić około 5 kg. Nadwagi mam około 10kg.
 5. Witam. Kończy mi się corti Lean, co proponujecie innego byle nie spalacze termogeniczne, może coś silniejszego niz corti, bo w sumie nic po nim nie czułam, a brałam dwa razy dziennie po 2 tabletki.
 6. Mam pytanie. Gdyby okazało się że alpha burn i clinical burn dobrze na mnie działają i są postępy w traceniu kg i cm to można brać kolejna serię czy trzeba zrobić przerwę?
 7. Super. Ten clinical burn hamowal apetyt co było bardzo fajne, tylko za mocno mnie pobudzał. Jeszcze zakupiłam caralluma biorę dopiero 3 dzień i jakoś szczególnie nie widzę alby zmniejszył mi się apstyt. Po komentarzach widzę że działanie po 10 dniach się pojawia. Także poczekam. Dziękuję za odpowiedź
 8. Witam. Co myślicie o połączeniu EvoLab Alpha burn plus Corti-Lean?? Wcześniej przez kilka tygodni stosowałam clinical burn ale trochę źle się po nim czułam i chyba był zbyt silny.
 9. Czytając komentarze, również nie na trafiłam na taką opinię, więc broń boże nie mówię że środek jest zły i żeby go nie stosować. Kawę pije jedna dziennie rano z małej łyżeczki i to rozpuszczalną, gdyż większa ilość lub późniejszy czas wypicia powoduje że zasnąć nie mogę. Niestety, ja się czuję po nim bardzo mocno zakręcona i ten brak apetytu. Do godziny około 17 nic przełknąć nie mogę a później jakby mnie puszczalo tyle że zjem tyle co wrobelek Widocznie jest dla mnie za silny lub posiada jakiś nieodpowiedni dla mnie składnik. Eh
 10. Witam. Środek stosuje od 3 tyg i niestety muszę przerwać. Pierwszy raz w życiu stosuje taki suplement. Plusem jest że w ciągu 3 tyg schudłam około 4 kg. Ćwiczę raczej 5 razy w tyg, lub jeżdżę na rowerze. Tabletkę biorę raz dziennie rano około 8godziny. Fakt, jeść mi się po nim w ogóle nie chce, dopiero gdzieś około 17 wraca apetyt. Wady dla mnie są takie że czuję się jak (naćpana).wszystko naraz mogłabym robić i na niczym się skupić nie moge. Jestem pobudzona tak że same mi chodzą ręce, dziwnie bije mi serce i ogólnie czuje się cholernie nieswojo. Po ćwiczeniach, a nie są szalenie trudne i szybkie czuje się jakbym dobry maraton strzeliła. Huczy mi okropnie w głowie i mam średnio 3 razy dziennie po nim odruchy wymiotne. Niestety muszę odstawić, gdyż nie o to mi chodziło. Chciałam żeby spowodował mniejsza chęć na jedzenie, ale on powoduje że jej całkowicie nie ma. A pobudzenie jest tak olbrzymie, że na fotelu u fryzjera nie dość że byłam cała mokra (poce się okropnie) to byłam w stanie uciec i biec kilka km, gdyż usiedziec nie mogłam. Mąż mówi że drgam jakby mnie prąd co chwile strzelał.
×
×
 • Create New...