Jump to content

Bafcia

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam pytanie. Gdyby okazało się że alpha burn i clinical burn dobrze na mnie działają i są postępy w traceniu kg i cm to można brać kolejna serię czy trzeba zrobić przerwę?
 2. Super. Ten clinical burn hamowal apetyt co było bardzo fajne, tylko za mocno mnie pobudzał. Jeszcze zakupiłam caralluma biorę dopiero 3 dzień i jakoś szczególnie nie widzę alby zmniejszył mi się apstyt. Po komentarzach widzę że działanie po 10 dniach się pojawia. Także poczekam. Dziękuję za odpowiedź
 3. Witam. Co myślicie o połączeniu EvoLab Alpha burn plus Corti-Lean?? Wcześniej przez kilka tygodni stosowałam clinical burn ale trochę źle się po nim czułam i chyba był zbyt silny.
 4. Czytając komentarze, również nie na trafiłam na taką opinię, więc broń boże nie mówię że środek jest zły i żeby go nie stosować. Kawę pije jedna dziennie rano z małej łyżeczki i to rozpuszczalną, gdyż większa ilość lub późniejszy czas wypicia powoduje że zasnąć nie mogę. Niestety, ja się czuję po nim bardzo mocno zakręcona i ten brak apetytu. Do godziny około 17 nic przełknąć nie mogę a później jakby mnie puszczalo tyle że zjem tyle co wrobelek Widocznie jest dla mnie za silny lub posiada jakiś nieodpowiedni dla mnie składnik. Eh
 5. Witam. Środek stosuje od 3 tyg i niestety muszę przerwać. Pierwszy raz w życiu stosuje taki suplement. Plusem jest że w ciągu 3 tyg schudłam około 4 kg. Ćwiczę raczej 5 razy w tyg, lub jeżdżę na rowerze. Tabletkę biorę raz dziennie rano około 8godziny. Fakt, jeść mi się po nim w ogóle nie chce, dopiero gdzieś około 17 wraca apetyt. Wady dla mnie są takie że czuję się jak (naćpana).wszystko naraz mogłabym robić i na niczym się skupić nie moge. Jestem pobudzona tak że same mi chodzą ręce, dziwnie bije mi serce i ogólnie czuje się cholernie nieswojo. Po ćwiczeniach, a nie są szalenie trudne i szybkie czuje się jakbym dobry maraton strzeliła. Huczy mi okropnie w głowie i mam średnio 3 razy dziennie po nim odruchy wymiotne. Niestety muszę odstawić, gdyż nie o to mi chodziło. Chciałam żeby spowodował mniejsza chęć na jedzenie, ale on powoduje że jej całkowicie nie ma. A pobudzenie jest tak olbrzymie, że na fotelu u fryzjera nie dość że byłam cała mokra (poce się okropnie) to byłam w stanie uciec i biec kilka km, gdyż usiedziec nie mogłam. Mąż mówi że drgam jakby mnie prąd co chwile strzelał.
×
×
 • Create New...