Fenix Ground Zero opinie i efekty   35 głosów

1. 1. Jak oceniasz ten spalacz tłuszczu ?

• Znakomity
      158
    • Dobry
      11
    • Przeciętny
      1
    • Słaby
      1
  2. 2. Ocena działania

• Redukcja tłuszczu
      155
    • Hamowanie łaknienia
      28
    • Pobudzenie i energia
      29
    • Działanie diuretyczne
      17

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

108 postów w tym temacie

Bagosiek - Ground Zero nie jest mocno pobudzającym spalaczem tłuszczu biorąc pod uwagę wszystkie spalacze jakie są obecnie na rynku. Oczywiście, jeśli ktoś ma problemy z układem krążenia, małą tolerancję na stymulanty, a po kawie nie może zasnąć do rana, to z pewnością nie jest to dla niego dobra opcja. W każdym razie Ground Zero to przede wszystkim spalacz, a nie energetyk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć,
Stworzyłem konto, żeby dopytać Was o opinie. Nie widziałem oddzielnego tematu dotyczącego OxyMax XT - czy ktoś z Was stosował ten spalacz ?
Czy warto go zamówić ? Czy lepiej dołożyć i kupic Ground Zero ?
Testowałem już kilka rodzajów spalaczy przy redukcji, Stamarex Hardcore, SAN Tight, Cannibal Inferno, DymaBurn Xtreme - i szczerze mówiąc najlepiej wspomagał chyba Dymaburn i SAN...
Chciałem spróbować czegoś nowego ale cena Grounda jest troche odstraszająca. Czy OXY to dobry wybór ? Słyszałem o nim wiele dobrego i jest stówe tańszy, ale sam nigdy nie testowałem.

Wzrost 201cm, waga 104 kg, ogólnie to dosyć szybko przybieram, ale przy intensywnych treningach i w miare dobrej diecie także szybko spalam. Body type troche jak Tyson Fury :lol::lol::lol:
Aktualnie chciałbym znowu zrzucić ok dyche i nie mogę się zdecować na odpowiedni wspomagacz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W zakresie cenowym do około 150 zł to jest moim zdaniem dosyć fajna opcja i ma większy potencjał od stosowanych przez Ciebie dotychczas produktów. Inną opcją która moim zdaniem ma nawet nieco ciekawszy skład jest Exterminator z Killer Labz. Osobiście gdybym miał wybierać pomiędzy nimi to skusiłbym się na tą drugą opcję. Co do Ground Zero to moim zdaniem jest to już dużo wyższa jakość, więcej składników aktywnych i właściwie ich najlepsze formy więc sądząc po składzie pozostałe są za nim w tyle. Jedyny minus to tak jak wspomniałeś cena więc sam musisz sobie odpowiedzieć na co możesz sobie w danej chwili pozwolić. Tak czy inaczej ze wszystkich produktów powinieneś być raczej zadowolony, zatem powodzenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dwa tygodnie temu kupiłam Graund Zero zażywałam go zaledwie od tygodnia,  a teraz okazało się że jestem w ciąży czy nadal mogę przyjmować ten spalacz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ground zero jest dobrym wyborem jako pierwszy spalacz w życiu? 

Czy wystarczający będzie sam w sobie czy łączyć go z Evolab Alphaburn lub Liporedux, jeśli zależy mi na zrzuceniu tłuszczu głównie z brzucha i ud?

Czy jest na forum osoba układająca indywidualne plany dietetyczne?

O mnie: 24 lata, zajęcia na siłowni 4 razy w tygodniu (cycling, trampoliny, pumpy) o intensywności małej do średniej, bez problemów zdrowotnych

:)  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak nie masz żadnych problemów zdrowotnych to możesz stosować jako pierwszy spalacz. Jeśli weźmiemy wszystkie spalacze tłuszczu na rynku, to w kwestii pobudzenia Ground Zero nie jest mocno pobudzającym spalaczem, co nie znaczy że nie pobudza. Jeśli problem jest natomiast głównie z tłuszczem na udach i brzuchu to lepszą opcją będzie Liporedux + Alphaburn. Odnośnie diety to nikt tutaj nie udziela się płatnie, natomiast można w dziale odżywianie dać temat, gdzie otrzymasz porady jak poprawić dietę pod cel który sobie obrałaś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Matrix1986 zdążyłam już kupić ground zero. Aale ale, mam pytanie jak rozpocząć dawkowanie i jak dawkować w przypadku, gdy

- trening jest rano po śniadaniu,

- trening jest późnym popołudniem,

- w dzień bez treningu? 

Jeszcze przypomnę, że jest to mój pierwszy spalacz w życiu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta