Jump to content

ziki2000

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

ziki2000 last won the day on October 14 2018

ziki2000 had the most liked content!

Community Reputation

4

Recent Profile Visitors

314 profile views
 1. Ground Zero w obecnej formule nie pobudza mocno, więc bez problemu z kawą kuloodporną możesz łączyć i Alphaburnem jeśli nie masz bardzo małej tolerancji na stymulanty, chociaż na pierwszy raz weź kawę i Ground Zero, a kolejnego dnia dorzuć jeszcze Alphaburn. Która opcja lepsza, Ground Zero + Alphaburn czy Ground Zero + Erase Fast jest lepsza to ciężko powiedzieć. Ja bym się skusił mimo wszystko na opcję z Erase Fast, bo pozytywnie wpływa na poziom hormonów, podnosi testosteron i obniża estrogen oraz kortyzol. Dodaj do tego johimbinę z Haya Labs (tania około 59zł) i ma zestaw kosę. Co do spalacza Zion Labs T5 to undergroundowy produkt produkowany nie wiadomo gdzie, ale z pewnością więcej niż w jednej piwnicy, gdyż na rynku krążą opakowania które znacznie różnią się między sobą, a firma Zion Labs (pierwotny producent) nie istnieje od conajmniej trzech lat. Tego typu produktów nie ma więc w rankingu. Co opakowanie to działa inaczej i nie wiadomo co jest w środku. Ja miałem po nim jakieś dziwne jazdy, niektórzy chwalą, niektórzy nie. Na pewno mocno pobudza, co do spalania to raczej nie ma tam składników stricte odpowiedzialnych za spalanie (efedryny ponoć nie ma w środku).
 2. Mój brat stosował tak: Assassinate 2 kap. codziennie po przebudzeniu i 2 kap. przed treningiem. Jeśli trenował rano, wtedy 2 kap. przed treningiem i 2 kap. po południu między posiłkami. Erase Fast 1 kap. codziennie ze śniadaniem i 1 kap. codziennie przed snem. Cannibal Claw 1 kap. codziennie przed śniadaniem i 1 kap. codziennie przed snem. Czasami stosował 1 kap. po południu i 1 kap. przed snem, bo metabolizm zwalnia im jest później, więc można go tak podkręcić. Był bardzo zadowolony z tego połączenia, ważył 85kg przed cyklem, więc jak masz wagę +/- 10kg to takie dawkowanie powinno być OK. Jak ważysz ponad 100kg to stosuj Cannibal Claw 3x1 kap. dziennie, reszta bez zmian.
 3. Myślę, że w bardziej rzeczowy sposób, niż sponsorowani copywriterzy przed premierą I jak przemiana? Podziałał (przemienił) Redox Extreme? Ciekawe to są te pozytywne opinie nim produkt pojawił się na rynku. Tutaj jest rzeczowa analiza wraz z dowodami w postaci badań. Dieta i trening jak są dobrze ułożone to działają. Tu się ocenia sam produkt. Jak ktoś będzie chciał sobie kupić trening czy dietę to po co mu taki kwiatek do korzucha? Czy dodamy do tego Redox Extreme czy nie, to różnicy żadnej nie będzie.
 4. Testomonster, nie da się ukryć, że pracujesz dla Scitec'a, ale może postaraj się choć w co drugim poście nie reklamować na siłę produktów tej firmy Ma sporo dobrych supli, ale D3 w dawce 400IU, gdzie na rynku np. Now ma 10000IU jest lekkim nieporozumieniem.
 5. Stimerex Hardcore został wycofany z produkcji w ogóle z tego co widzę na stronie producenta, pewnie po nowym roku będzie jakaś nowa kolejna wersja. Lipodrene Hardcore to lepszy spalacz, zobacz, że składniki aktywne ma te same plus kilka dodatkowych jak np. ekstrakt z Cassi Nomame, który blokuje tworzenie się adipocytów czy bardzo ciekawy składnik niwelujący zmęczenie 5-metoksytrayptamine. Jak masz gdzie złapać Lipodrene Hardcore to bierz śmiało bo to moim zdaniem najlepszy spalacz Hi-Tech'a.
 6. Pierwsza wersja kozacka (bodajże brałem w 2010 r.), druga już słaba, a ta obecnie produkowana to lipa totalna.
 7. Ja jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś po johimbinie czuł grzanie, raczej dreszcze/zimno na ciele. Miałem johimbinę palmas i jeszcze z paru innych firm krzaków, czułem cokolwiek dopiero przy 20-30mg, a markowe jak z SNS czy Haya Labs "działały" przy 5mg, raz wziąłem 10mg to miałem dreszcze pół dnia, także nie wiem co oni tam sypią do tych palmasów, chyba że zaniżają stężenia aż tak mocno. Polecam artykuł na temat johimbiny na tym forum https://forum-sportowe.pl/topic/1300-johimbina-jaka-i-z-jakiej-firmy-wszystko-na-jej-temat/
 8. Ile ważysz, jaki masz wiek oraz wzrost? Wyliczałaś swoje zapotrzebowanie kaloryczne? Jak często trenujesz? Czy masz siedzący tryb pracy, czy aktywny?
 9. Smak bardzo dobry, ale skład nie najlepszy, to miks kazeiny micelarnej z kiepskim kazeinianem wapnia, są o wiele lepsze kazeiny, nawet z scitec'a jak chociażby Uber Milk.Smak bardzo dobry, ale skład nie najlepszy, to miks kazeiny micelarnej z kiepskim kazeinianem wapnia, są o wiele lepsze kazeiny, nawet z scitec'a jak chociażby Uber Milk
 10. miałem ich niby najmocniejszy spalacz EPH 100, lipa, jak już chcesz coś konkretnego to celuj w suple Hi-Tech Pharmaceuticals, np. Lipodrene Hardcore czy Lipodrene Elite
 11. to klon starego usp oxyelite pro, z tym że zamiast geranium jest DMHA i dodali aszwagandę, w usa zbiera dobre opinie, ale nie ta wersja którą podałeś (wersja EU/podróbka?) Oryginalna wersja USA ma taki skład i ilość kapsułek jak poniżej. Supplement Facts Serving Size: 1 Capsule Servings Per Container: 60 Proprietary Blend 496mg Panthergy N-Methylpentyl-iminogluraric Acid, Caffeine Anhydrous, Synephrine HCI, (Andenosine-5'-Mo-nophosphate), Caffeine Citrate, Rauwolfiz vomitoria Root Extrat (std. min. 90% Alpha Yohimbine), Guarana Seed Extract, Hordenine HCI, Huperzia serrata Club Moss Extract.
 12. Rados, co ty za bzdury pleciesz, jak nikt nie wie co tam jest skoro skład jest podany i każdy ze skłądników ma podają gramaturę, Alphaburn to alkaloidy rauwolscyny, kartenoidy fukoksantyny i bioperyna, czyli na dobrą sprawę jedne z niewielu składników mających udowodnione działanie w redukowaniu tłuszczu białego. Ground Zero ma dużo kofeiny i po nim głowa boli? Kofeina jest na trzecim miejscu w mieszance, więc nie może być jej więcej niż 150-200mg, który mocny spalacz ma jej mniej? AnnaDM, taki zestaw jest jak najbardziej OK, u osób zdrowych oczywiście bezpieczny.
 13. powinno pisać na opakowaniu, z tego co pamietam to 4 miarki
 14. erase fast dziala elegancko, ale chetnie wyprobowalbym alphamax xt bo wyglada nie gorzej i firma robi konkretne suple (vasomax - petarda bez stymulantów, czy mass max, najlepszy niehormonalny booster syntezy bialek)
 15. skład nie najgorszy, jednak dawki bardzo małe, zakładając że DAA stanowi większość mieszanki
×
×
 • Create New...