Skocz do zawartości

amix diuretik compleks opinie i efekty diuretyka  

9 głosów

1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

• Znakomity
      35
    • Dobry
      2
    • Przeciętny
      0
    • Słaby
      0
  2. 2. Ocena działania

• Usuwanie zatrzymanej wody podskórnej
      35
    • Poprawa definicji sylwetki
      15
    • Poprawa samopoczucia
      1
    • Hamowanie łaknienia
      0

Recommended Posts

Diuretic Complex - został opracowany dla maksymalnego zwiększenia definicji mięśni w całym organiźmie. Pełen kompleks substancji diuretycznych przyczynia się do usunięcia z organizmu zbędnego nadmiaru wody oraz tłuszczu, dzięki czemu przyśpieszamy redukcję tkanki tłuszczowej oraz uwidaczniamy zbudowaną tkankę mięśniową. Produkt pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej bez wysiłku fizycznego.

• Najlepszy diuretyk na rynku, po prostu!
  • Suplement oparty o naturalne i bezpieczne, lecz bardzo skuteczne składniki
  • Efektywnie usuwa nadmiar wody z organizmu
  • Idealny dla kobiet i osób z nadciśnieniem
  • Pomaga likwidować retencję wody podskórnej i obrzęki

Amix Diuretic Complex Trenujesz zbyt ciężko, by sobie na to pozwolić. Czy wiesz, że możesz mieć nawet od pięciu do dziesięciu kilogramów niechcianej wody podskórnej? To przez nią twoje twarde, wyrzeźbione mięśnie i żyły przypominające kable są schowane. Przez nią nie widać definicji mięśni, na którą ciężko pracowałeś. 

Moczopędna mieszanka Amix Diuretic Complex zawiera zioła o sprawdzonym działaniu, które w radykalny sposób obniżają retencję wody. Działają w szeroko zakrojony i precyzyjny sposób wokół komórek mięśniowych, tak by wyeliminować niepotrzebny zapas wody i nadać twojej skórze wygląd folii ciasno przylegającej do mięśni. 

Diuretic Complex utrzymuje właściwy poziom nawodnienia we wnętrzach komórek, dzięki czemu nie obniża się siła mięśni, a ty nie nabierasz "płaskiego" wyglądu. Mimo że diuretyk jest wystarczająco silny dla profesjonalnych sportowców, to będzie też idealny dla entuzjastów sprawności fizycznej na każdym poziomie, którzy chcą wyglądać na pociętych. 

Dla tych, którzy chcą stracić na wadze szybko! 

Kobiety zmagają się zazwyczaj z nadmiernymi zapasami wody na udach, pośladkach, a nawet na brzuchu! Mogą odczuwać to najmocniej raz w miesiącu, ale woda podskórna jest na swoim miejscu cały czas i nie pójdzie sobie tak łatwo.

Diuretic Complex to suplement - diuretyk idealny dla kobiet, które chcą zgubić te ostatnie dwa, trzy kilogramy żeby zmieścić się w sukienkę na specjalną okazję, kostium kąpielowy czy inny strój odsłaniający ciało. Kobiety, które dopiero zaczynają się odchudzać mogą użyć suplement żeby rozkręcić proces utraty wagi. 

Diuretic Complex jest silniejszy niż zwyczajne proszki na odwodnienie - kobiety mogą zobaczyć rezultaty już po dwunastu godzinach! Preparat zawiera działające w precyzyjny i szeroko zakrojony sposób składniki obniżające poziom wody, które pracują wokół komórek, a w ich wnętrzu utrzymują właściwy poziom nawodnienia. Nie wyciągają one wody z komórek, dzięki czemu nie wyglądasz na suchą i pomarszczoną. Dzięki Diuretic Complex kobiety zyskają dynamiczny wygląd, a jednocześnie pozbędą się nadmiaru wody! 

Suplement przeznaczony dla osób chcących pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. W swoim składzie zawiera rośliny, które w sposób naturalny i bezpieczny pomagają wydalić nadmiar płynów zgromadzonych w naszym organizmie.

źródło: www.BestBody.com.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie skończyłem 2 opakowania pod rząd, stosowałem w trakcie przerwy od bazowych spalaczy. Zrobiłem sobie trochę wolnego od mojej "diety" jednak waga spadła i sylwetka się zrobiła zdecydowanie bardziej twarda. Moja żona już zapowiedziała że na pewno przed wyjazdem na urlop sama zakupi opakowanie, bo pierwsze efekty widoczne już po kilku dniach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można stosować razem, suplementy te działają względem siebie komplementarnie, natomiast dawkowanie ich jest niezależne od siebie, stosuje się je o innych porach dnia i zależne jest od masy ciała.

Swoją drogą Diuretic Complex to pośród suplementów jedyna alternatywa o skuteczności środków z grupy semidów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ania jeśli niewłaściwym odżywianiem (brak odpowiedniej ilości potasu, a dostarczanie dużej ilości sodu) czy lekami hormonalnymi (estrogeny powodują retenecję wody podskórnej) nie będziesz powodowała, że retencja wody podskórnej będzie się wzmagać to nie wróci waga. Pamiętaj, że nic nie jest dane raz na zawsze. Jeśli ktoś schudnie, to zawsze będzie mógł niewłaściwymi praktykami (jedzenie czy brak aktywności w stosunku do dostarczanych organizmowi kalorii) dokładać sobie tłuszczu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, kupilam Diuretic i burn 24 i teraz nie wiem, jak powinnam laczyc te suplementy. Brac na raz, czy z kilkugodz odstepem? Czy wplywaja one na tabl anty? Tu zachowam szczegolna ostroznosc ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Diuretic stosujesz codziennie 2 kap. ze śniadaniem, obiadem i kolacją, a Burn24 codziennie 2 kap. na 15 minut przed śniadaniem, obiadem i kolacją. Żaden z tych suplementów nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjnymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Być może za mało wody pijesz. Przy stosowaniu diuretyków nie powinno się ograniczać spożycia wody, przeciwnie, można nieco więcej pić. Wtedy organizm bedzie nawadniał komórki, co jest pożądane, i usuwał wodę podskórną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma to bardzo dużego znaczenie, jednak osobiście wybrałbym opcję Arnolda ponieważ niektóre osoby mogą być wrażliwe na dużą ilość ziół podanych w jednej porcji i odczuwać dyskomfort. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hejka. Jestem tutaj świerzakiem i mam do Was pytanie. W sobotę 16.09 mam ważne zawody. Startuję w kategorii wagowej 72 kg ale od dwóch tygodni waga stanęła w miejscu - 74 i ani drgnie. NIC !!!. od marca spadłem z 83 kg do obecnych 74kg bez suplementów - tylko treningi i wysiłek + oczywiście dieta. Kolega dał mi właśnie ten środek Diuretic, biorę od dzisiaj. Czy do piątku zrzucę 2 kg? Może coś do tego dodać jak Alphaburn? Co jeść, pić? Czy dalej intensywnie trenować na siłowni? Boję się, że stracę na mocy, na sile, gibkości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta