Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Kazam dziękuję za odpowiedź.  Dziś otrzymałam paczkę z kapsułkami.  Powiem szczerze że nie bardzo umiem się ogarnąć z ilością, która mam łykać w ciągu dnia.  Póki co mam Inferno Apocalypse, Diuretic Complex, natomiast nie kupiłam Alphaburna (mąż póki co sceptycznie podszedł właśnie do tego produktu). 

(Mam jeszcze San Liporedux) 

Czy mogłabym Was prosic o dzienne dawkowanie tych suplementów? Ile i kiedy najlepiej przyjmować? Co innego podane jest na opakowaniach, co innego na dołączonej diecie.. Myślę że Wy najlepiej podacie mi optymalną porcje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Nie ma to generalnie znacznie dla działania Alphaburna, natomiast dla efektywności spalania tłuszczu trening tlenowy jest bardziej skuteczny, a najskuteczniejszy oczywiście jeden i drugi, najpierw sił

Dodane grafiki

Cannibal Inferno 1 kap. codziennie przed śniadaniem oraz 1-2 kap. przed aktywnością fizyczną lub w dni wolne przed obiadem.

Duretic Complex - 2 kap. do 2 głównych posiłków w ciągu dnia np. obiadu i kolacji. Łącznie 4 kapsułki dziennie.

Liporedux codziennie rano i ewentualnie przed aktywnością po około 12 naciśnięć pompki. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiek
  • waga
  • wzrost
  • liczba posiłków
  • pora aktywności fizycznej
  • inne stosowane suplementy
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu
  • przeciwwskazania zdrowotne

tym łatwiej będzie można otrzymać precyzyjną pomoc.

 

_________________________________________

• 20

• 83

• 176

• 3-4

• po godzinie 20, co dwa dni lub codziennie (siłownia, ponad godzinę)

• brak

• brak

• brak

 

Proszę o jakieś wytyczne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek: 29
waga: 105
wzrost: 187 cm
liczba posiłków: 5
pora aktywności fizycznej: rano (marszobiegi na zakładkę z siłownią)
inne stosowane suplementy: activlab: run and bike isotonic i creatine+beta-alanine
stosowane dotychczas spalacze tłuszczu: Alphamind v2
przeciwwskazania zdrowotne: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz stosować wszystko w jednym cyklu to całość dawkowania powinna wyglądać w taki sposób:

Przed śniadaniem (około 30 minut):

1 kap. Inferno + 1 kap. Claw + 1 kap. Slim factor + 1 kap. Target a-2

Do śniadania:

2 kap. Diuretic Complex

Przed treningiem lub w dni wolne przed obiadem:

1-2 kap. Inferno + 1 kap. Claw + 1 kap. Slim factor + 1 kap. Target a-2

Pomiędzy posiłkami:

1 kap. Target a-2 + 1 kap. Slim factor

Do kolacji:

2 kap. Diuretic

Przed snem:

1 kap. Claw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku przyjmowania po raz kolejny Cannibal Inferno dawkowanie zostaje bez zmian? Stosowałam tak jak zalecił mi Rumcajs - 1 kapsułka przed śniadaniem i 2 kapsułki przed cwiczeniami. Jak połączyć go teraz z przyjmowaniem Alphaburn, który będę zażywać poraz pierwszy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawkowanie Cannibal Inferno może pozostać takie samo, natomiast jeśli chodzi o Alphaburna to najlepiej jeśli dorzucisz po jednej kapsułce do każdej porcji Inferno. Po kilku dniach możesz dołożyć dodatkową porcję pomiędzy np. obiadem a kolacją. Pełna dawka to dla większości osób 3 kapsułki dziennie w podzielonych dawkach.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 41 lat,zwrost 178 cm i 132 kg wagi ciała, 2 do 3 posiłków dziennie. Próbowałem  juz wiele metod i  spalaczy tłuszczu aż w końcu trafiłem na waszą stronę. Po przeanalizowaniu kilku "fachowych" stronek internetowych ułozyłem sobie taki zestaw na odchudzanie,prosze o poradę:

 

Rano o 06:30:

 1x Fenix Ground Zero

 1xEvolab Alphaburn

 1x EliteNutrion ERASE FAST

 

Po południu przed treningiem  (CARDIO) o 16:45

 1x Fenix Ground Zero

 1x Evolab Alphaburn

 

Wieczorem przed snem o 23:00

 1x Evolab Alphaburn

 1x EliteNutrion ERASE FAST

 

Mój cel to waga 80 kg.

Co o tym myślicie??

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą porcję Erase Fast przerzuć sobie do śniadania by nie stosować wszystkiego na pusty żołądek. Alphaburn ostatnią porcję możesz zastosować kilka godzin wcześniej np. przed kolacją lub w południe gdyż bezpośrednio przed snem może powodować problemy z zasypianiem. Cała reszta wygląda bardzo dobrze i sam zestaw jest dobrany w przemyślany sposób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Cytuj

     

    • wiek
    • waga
    • wzrost
    • liczba posiłków
    • pora aktywności fizycznej
    • inne stosowane suplementy
    • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu
    • przeciwwskazania zdrowotne

     

 

Panowie zakupiłem Alphaburn Evolab i Lecheek P-X4, moje pytanie dotyczy dawkowania wskazanych produktów. Chodzi mi o to, czy należy je przyjmować w jakimś dłuższym odstępie czasu od spożycia posiłku i po posiłkach? Oraz czy po ich przyjęciu należy unikać jakichś produktów, nie wiem, typu kawa, herbata etc. Oczywiście interesuje mnie też w jakich dawkach i w jakich momentach przyjmować. Wiem, że Alphaburn dobrze wziąć rano na pusty żołądek, ale jak wygląda to później? Między posiłkami kolejny tabs? Jeśli tak to ile odczekać od spożycia posiłku do przyjęcia kolejnej pigułki Alphaburna? Bo z tego co pamiętam yohimibina lubi niski indeks glikemiczny. No i analogiczna sytuacja z P-X4 jak to dawkować, w jakich odstępach przed i po posiłku? Na opakowaniu piszą o 2 tabsach po śniadaniu i tyle. Rozpiska od bestbody wskazuje na jedną po śniadaniu a druga po kolacji, więc w końcu jak?

  • 29
  • 79-80
  • 183
  • 3/4
  • 3-4 razy w tygodniu siłownia, zazwyczaj między 19 a 22, w weekendy wcześniej,
  • brak
  • kiedyś cannibal inferno i stimerex hardcore ( po dłuższym używaniu stimerexu czasem trochę mdliło), yohimibina
  • brak

Wczoraj pierwszy dzień wziąłem powyższe produkty, rano na pusty żołądek 1 tabs alpha, po śniadaniu 1 tabs p-x4 około godziny 20 wybrałem się na siłownię i  30 minut przed siłownią 2tabsy Alphaburn, gdy byłem na siłowni zaczęło mi się odbijać, taka jakby zgaga i lekkie uczucie palenia w żołądku, ale nic specjalnie dolegliwego, pytanie czy wynikało to z tego, że półtorej godziny wcześniej jadłem, czy ze względu na Alphaburn, bo czasem miałem podobne odczucia gdy zdarzyło się, że nie miałem tych 2godzin przerwy między jedzeniem a siłką. Po kolacji wziąłem 1 tabsa P-X4. Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zakupiłem zestaw Fenix Ground Zero + Erase Fast + Alphaburn, moglibyście mi doradzić dawkowanie przy rozpisce - trening siłowy FBW 2-3 razy w tygodniu na czczo ok godziny 7 rano, w pozostałe dni cardio (rower stacjonarny, basen).

Rozumiem że zaczynać o 1 kapsułki dla sprawdzenia tolerancji ale ostateczne dawkowanie 2xFenix + 2Alphaburn rano + 2xFenis + 2Alphaburn przed obiadem i 2 erase fast na noc będą optymalne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ali88 napisał:

Cześć,

zakupiłem zestaw Fenix Ground Zero + Erase Fast + Alphaburn, moglibyście mi doradzić dawkowanie przy rozpisce - trening siłowy FBW 2-3 razy w tygodniu na czczo ok godziny 7 rano, w pozostałe dni cardio (rower stacjonarny, basen).

Rozumiem że zaczynać o 1 kapsułki dla sprawdzenia tolerancji ale ostateczne dawkowanie 2xFenix + 2Alphaburn rano + 2xFenis + 2Alphaburn przed obiadem i 2 erase fast na noc będą optymalne? 

Opcji jest sporo, w Twoim konkretnym przypadku, najlepiej powinna sprawdzić się następująca opcja:

Dzień treningu:
1-2 kap. Alphaburn + 1-2 kap. Ground Zero przed treningiem oraz 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Ground Zero między posiłkami po południu.
Erase Fast 1 kap. ze śniadaniem oraz 1 kap. przed snem lub z kolacją.

Dzień bez treningu:
1-2 kap. Alphaburn + 1 kap. Ground Zero przed treningiem oraz 1 kap. Alphaburn + 1-2 kap. Ground Zero między posiłkami po południu.
Erase Fast 1 kap. ze śniadaniem oraz 1 kap. przed snem lub z kolacją.

Zacznij od 1 kap. na porcję, dwie kapsułki na porcję (jedną z dwóch dziennie) Ground Zero czy Alphaburna jak zobaczysz, że z czasem działanie osłabło.

Dnia 11.07.2018 o 12:53, alexandra napisał:

Witajcie, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak rozplanować branie Fenix + Alphaburn + Cannibal Claw, na początku jak i w dalszej fazie oraz w procesie wyjścia z tych preparatów ?

Nie wiem czy i ewentualnie o jakiej porze masz aktywność fizyczną, ani ile ważysz (potrzebne do Claw'a), więc musisz dopasować pod siebie:

Ground Zero 1 kap. rano oraz 1-2 kap. przed treningiem lub po południu między posiłkami w dni wolne od treningów. Jeśli trenujesz rano wtedy 1-2 kap. przed treningiem i 1 kap. po południu między posiłkami.

Alphaburn stosuj 1 kap. rano, 1 kap. przed aktywnością fizyczną i możesz z czasem dodać trzecią porcję (1 kap.) między posiłkami tak by były one one w miarę rozłożone w ciągu dnia.

Claw: jeśli ważysz ponad 65kg to stosuj o tych samych porach co Alphaburn też trzy razy dziennie po 1 kap. Jeśli ważysz mniej to stosuj 1 kap. po południu lub przed treningiem oraz 1 kap. przed snem.

6 godzin temu, Mefjuu napisał:
  •  

Panowie zakupiłem Alphaburn Evolab i Lecheek P-X4, moje pytanie dotyczy dawkowania wskazanych produktów. Chodzi mi o to, czy należy je przyjmować w jakimś dłuższym odstępie czasu od spożycia posiłku i po posiłkach? Oraz czy po ich przyjęciu należy unikać jakichś produktów, nie wiem, typu kawa, herbata etc. Oczywiście interesuje mnie też w jakich dawkach i w jakich momentach przyjmować. Wiem, że Alphaburn dobrze wziąć rano na pusty żołądek, ale jak wygląda to później? Między posiłkami kolejny tabs? Jeśli tak to ile odczekać od spożycia posiłku do przyjęcia kolejnej pigułki Alphaburna? Bo z tego co pamiętam yohimibina lubi niski indeks glikemiczny. No i analogiczna sytuacja z P-X4 jak to dawkować, w jakich odstępach przed i po posiłku? Na opakowaniu piszą o 2 tabsach po śniadaniu i tyle. Rozpiska od bestbody wskazuje na jedną po śniadaniu a druga po kolacji, więc w końcu jak?

  • 29
  • 79-80
  • 183
  • 3/4
  • 3-4 razy w tygodniu siłownia, zazwyczaj między 19 a 22, w weekendy wcześniej,
  • brak
  • kiedyś cannibal inferno i stimerex hardcore ( po dłuższym używaniu stimerexu czasem trochę mdliło), yohimibina
  • brak

Wczoraj pierwszy dzień wziąłem powyższe produkty, rano na pusty żołądek 1 tabs alpha, po śniadaniu 1 tabs p-x4 około godziny 20 wybrałem się na siłownię i  30 minut przed siłownią 2tabsy Alphaburn, gdy byłem na siłowni zaczęło mi się odbijać, taka jakby zgaga i lekkie uczucie palenia w żołądku, ale nic specjalnie dolegliwego, pytanie czy wynikało to z tego, że półtorej godziny wcześniej jadłem, czy ze względu na Alphaburn, bo czasem miałem podobne odczucia gdy zdarzyło się, że nie miałem tych 2godzin przerwy między jedzeniem a siłką. Po kolacji wziąłem 1 tabsa P-X4. Z góry dziękuje za pomoc :)

P-X4 stosuj dwa razy dziennie po 1 kap. składniki aktywne mają okres półtrwania w tym produkcie około 12h, więc tak będzie lepiej. Zresztą Lecheek Nutrition zazwyczaj sugeruje (np. AD-3 PCT bez względu na to jaka wersja, a skład zawsze inny) stosować jedną porcję dziennie, więc tym bym się nie sugerował.

Alphaburn możesz stosować dwa lub trzy razy dziennie, ale powinieneś dostarczyć dziennie 3 kap. w sumie, ważne by z dala od posiłków to znaczy - rano na czczo, 30-60 minut przed posiłkiem i nie wcześniej niż godzinę po posiłku.

Możesz 2 kap. rano i 1 kap. po południu między posiłkami, a w dzień treningu 2 kap. przed treningiem i 1 kap. na czczo. Możesz również 3x1 kap. z dala od posiłków, chociaż ja preferuje pierwszą opcję (no chyba, że ktoś czuje jakiś dyskomfort po 1 kap. wtedy dawki tej nie zwiększa jednorazowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio nabyłem taki zestaw spalczy ANS SLIM Factory+ Erase fast i zastanawiam sie jak najlepiej to przyjmować.  Moja aktywnosc fizyczna  

PON-Trening pilkarski   WT-Silka   Sr- Trening pilkarski  Czw- Silka  PT-Wolne  Sob- Wolne   Ndz- Trening pilkarski 

Myslalem nad czyms takim:

RANO:  1x Slim factory + 1x Erase Fast 

Przed Treningiem:  2x slim factory 

Przed Snem:  2x Erase Fast

 

Prosilbym o pomoc bo w temacie spalaczy jestem zielony bralem tylko TSE a z tymi powazniejszymi nie mialem nigdy doczynienia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slim Factor raczej nie ma właściwości typowo pobudzających więc raczej nie ma sensu stosować większych porcji przed treningiem. Ja widziałbym to w taki sposób:

Przed śniadaniem 1 kap. Slim factor

Do śniadania 1 kap. Erase fast

Przed treningiem 1 kap. Slim factor

Przed kolacją 1 kap. Slim factor

Przed snem 1 kap. Erase fast

To optymalny rozkład w ciągu dnia dla tych produktów. Dawki składników aktywnych w Erase są znaczne więc raczej nie widzę sensu przekraczać 2 kapsułek dobowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2018 o 17:34, Kazam napisał:

Opcji jest sporo, w Twoim konkretnym przypadku, najlepiej powinna sprawdzić się następująca opcja:

Dzień treningu:
1-2 kap. Alphaburn + 1-2 kap. Ground Zero przed treningiem oraz 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Ground Zero między posiłkami po południu.
Erase Fast 1 kap. ze śniadaniem oraz 1 kap. przed snem lub z kolacją.

Dzień bez treningu:
1-2 kap. Alphaburn + 1 kap. Ground Zero przed treningiem oraz 1 kap. Alphaburn + 1-2 kap. Ground Zero między posiłkami po południu.
Erase Fast 1 kap. ze śniadaniem oraz 1 kap. przed snem lub z kolacją.

Zacznij od 1 kap. na porcję, dwie kapsułki na porcję (jedną z dwóch dziennie) Ground Zero czy Alphaburna jak zobaczysz, że z czasem działanie osłabło.

Nie wiem czy i ewentualnie o jakiej porze masz aktywność fizyczną, ani ile ważysz (potrzebne do Claw'a), więc musisz dopasować pod siebie:

Ground Zero 1 kap. rano oraz 1-2 kap. przed treningiem lub po południu między posiłkami w dni wolne od treningów. Jeśli trenujesz rano wtedy 1-2 kap. przed treningiem i 1 kap. po południu między posiłkami.

Alphaburn stosuj 1 kap. rano, 1 kap. przed aktywnością fizyczną i możesz z czasem dodać trzecią porcję (1 kap.) między posiłkami tak by były one one w miarę rozłożone w ciągu dnia.

Claw: jeśli ważysz ponad 65kg to stosuj o tych samych porach co Alphaburn też trzy razy dziennie po 1 kap. Jeśli ważysz mniej to stosuj 1 kap. po południu lub przed treningiem oraz 1 kap. przed snem.

P-X4 stosuj dwa razy dziennie po 1 kap. składniki aktywne mają okres półtrwania w tym produkcie około 12h, więc tak będzie lepiej. Zresztą Lecheek Nutrition zazwyczaj sugeruje (np. AD-3 PCT bez względu na to jaka wersja, a skład zawsze inny) stosować jedną porcję dziennie, więc tym bym się nie sugerował.

Alphaburn możesz stosować dwa lub trzy razy dziennie, ale powinieneś dostarczyć dziennie 3 kap. w sumie, ważne by z dala od posiłków to znaczy - rano na czczo, 30-60 minut przed posiłkiem i nie wcześniej niż godzinę po posiłku.

Możesz 2 kap. rano i 1 kap. po południu między posiłkami, a w dzień treningu 2 kap. przed treningiem i 1 kap. na czczo. Możesz również 3x1 kap. z dala od posiłków, chociaż ja preferuje pierwszą opcję (no chyba, że ktoś czuje jakiś dyskomfort po 1 kap. wtedy dawki tej nie zwiększa jednorazowo).

Dzięki kolego za odpowiedź. Stosuje ponad tydzień alpha i p-x4 tak jak wskazałeś. Na razie żadnych efektów, waga nie drgnęła i generalnie nie odczuwam działania tych produktów. Kilka razy jedynie zdarzyło się lekkie uczucie takiego jakby pieczenia w żołądku, ale nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś może czy masz ujemny bilans kaloryczny lub mierzyłeś obwody? Ja stosowałem P-X4 bodajże rok temu (ma podobny skład do AD-3 PCT z tej samej firmy, który w USA zbiera świetne opinie) i fajnie ściągał wodę, sylwetka wygląda na 'twardszą', chociaż nie ważyłem się, bo nie kupowałem tego pod redukcję tylko bardziej rekompozycję sylwetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2018 o 15:03, Marko77 napisał:

Sprawdzałeś może czy masz ujemny bilans kaloryczny lub mierzyłeś obwody? Ja stosowałem P-X4 bodajże rok temu (ma podobny skład do AD-3 PCT z tej samej firmy, który w USA zbiera świetne opinie) i fajnie ściągał wodę, sylwetka wygląda na 'twardszą', chociaż nie ważyłem się, bo nie kupowałem tego pod redukcję tylko bardziej rekompozycję sylwetki.

Dzięki Marko za odpowiedź. Co do obwodów to faktycznie mogły polecieć, bo odczuwam zmiany w pasie i niektórych ubraniach. Niestety brzuch i klatka się utrzymują, może zwiększyć dawkowanie ? Kupując właśnie p-x4 liczyłem na to, że właśnie m.in. ściągnie mi wodę, że efekt będzie taki jak po dobrym treningu, wtedy zawsze widzę choćby na twarzy, jak jest bardziej ściągnięta, a mniej nalana i ogólnie całe ciało jest pospinane fajnie, a tu na razie próżno tego efektu szukać. Bilans jest ujemny, generalnie pilnuje tego, co jem od dobrych kilku miesięcy, stąd też ten spadek z 83 na 79, tylko no właśnie, od dłuższego to 79 się trzyma i nie chce nic ruszyć. Siłka tak jak gdzieś wspominałem 3-4 w tygodniu.

I teraz przechodząc do meritum by nie było offtopa, zmieniać dawkowanie? Może P-x4, 2 x na rano?  Czy trzymać się tego raz rano i raz wieczorem? Alpha sumarycznie podwyższyć z 3 na 4 dziennie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczny odczuwasz zmiany w pasie czy brzuch utrzymuje się? Wody pijesz tyle samo czy znacznie mniej? Bo generalnie im mniej wody pijesz, tym wiecej zatrzymuje się jej w organizmie i wtedy jest problem. To właśnie częsty błąd jak stosujemy diuretyki czy inhibitory aromatazy, że ograniczamy ilość wody. Arimestane zawarte w P-X4 z tego co wiem ma okres półtrwania około 12h, więc lepiej stosować dwa razy dziennie niż raz, ale możesz zmienić skoro nie widziałeś różnicy, to na pewno nie zaszkodzi. Alphaburn ja stosowałem kiedyś, ale w połączeniu z termogenikiem, ważę ponad 90 kg, wiec stosowałem 2x2 kap., rano 2 i przed treningiem lub między posiłkami 2, no ale każdy ma swój plan stosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...