Jump to content

alexandra

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dziekuje, a czy zamiast CC mozna wrzucic Genoymx Phenadrol i brac go razem z Alphaburn przed sniadaniem i przed obiadem ? mam jednak spory problem z laknieniem , potrzebuje wspomoc Satietrim czyms jeszcze.
 2. dziękuję, czyli jeden na pełny a drugi na pusty żołądek po prostu ;) a gdyby do tego dorzucić jeszcze coś na podkręcenie metabolizmu, np Cannibal Claw, to jakie dawkowanie byłoby najlepsze? 1. Alphaburn + CC rano po przebudzeniu po 1 kap., (7 am) 2. Satietrim do śniadania 1 kap., (8 am) 3. Satietrim do obiadu 1 kap., (12 pm) 4. Alphaburn + CC po ok 2h od obiadu, (14 pm) 5. Satietrim do kolacji 1 kap., (20 pm) 6. Alphaburn noc po 1 kap., (22 pm) czy takie jest właściwe ? ok 16:00 jem przekąskę, a trening zaczynam ok 17-18.
 3. Muszę przyznać, że byłam mocno zaniepokojona pierwszymi dniami tego suplementu, szczególnie przy tak dobrych opiniach. Na szczęście przeczytałam, że u niektórych działanie czuć po ok 10 dniach regularnego spożywania i cierpliwie czekałam na efekt. Potrzebowałam ok 14 dni, aby poczuć że panuje nad apetytem, na czym bardzo mi zależało :) Ostatnio odkryłam w domu opakowanie Alphaburn i zastanawiam się czy można te dwie rzeczy jakoś razem połączyć, czy jest sens ? jakie dawkowanie ? Będę wdzięczna za podpowiedź :)
 4. Witajcie, jak najlepiej stosować razem Alphaburn z Burn24 ? Chodzi mi o rozłożenie dawkowania a także wejście na oba te specyfiki. Zdecydowałam się ostatecznie na tą kombinacje, z uwagi na brak pobudzenia i potliwości. Pracuję miej więcej 8-16 , ok 18-19 robię trening (3-4 razy w tygodniu).
 5. Witajcie, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak rozplanować branie Fenix + Alphaburn + Cannibal Claw, na początku jak i w dalszej fazie oraz w procesie wyjścia z tych preparatów ?
 6. Best Body - bardzo dziękuję za opinie. w takim razie może najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie tych trzech: Fenix + Alphaburn + Cannibal Claw ? czy też lepiej na początek Fenix i Cannibal, a na koniec Alpha ? jak wspominałam jest mnie 20kg za dużo - sporo do zrzucenia.
 7. Co Waszym zdaniem sprawdzi się lepiej: Fenix Ground Zero i Evolab Alphaburn, czy Stimerex Hardcore i Evolab Alphaburn? Do zrzucenia co najmniej 20kg. i jeszcze jedno pytanie, jeśli nie Alphaburn - jaki booster metabolizmu polecacie?
 8. Witajcie, stosuję Stimerex Hardcore od półtora tygodnia. 1 kaps z posiłkiem, bo póki co czuję go dość mocno. Co mogę do niego dorzucić aby uzyskać lepszy efekt redukcji ? czy nic nie dorzucać, poczekać aż się organizm oswoi i wejść na 2 kapsy ? dieta 1600 kcal , węgle na poziomie 130g, tłuszcz 70g, reszta białko. Trening 3xtyg siłownia + aeroby/interwały. Waga nie ruszyła ani grama (a do zrzucenia mam jeszcze ok 20kg). Wszystkie badania mam w normie (włącznie z krzywymi insulinowymi, cukrowymi, tarczycą itp).
 9. Witajcie, stoję właśnie przed wyborem - ground zero czy stimerex - jaka jest Wasza opinia w tym temacie, który lepszy ? czy warto wybierając ground zero dorzucić do niego alphaburn? czy efekty są faktycznie lepsze niż w przypadku samego ground zero? a może właśnie wystarczy sam stimerex ? Jestem na redukcji już kilka miesięcy, schudłam 11kg, a do celu zostało ok. 20 kg. Ćwiczę siłowo 3 razy w tyg, sesje zakańczam interwałami. Bardzo wolno to wszystko idzie, chciałabym się czymś wspomóc. z góry dzięki za opinie
 10. Witajcie, od dłuższego czasu przyglądam się i analizuję spalacze na rynku, pamiętam czasy starego, dobrego thermal pro oraz venoma. Obecnie schudłam 10kg, potrzebuję jeszcze co najmniej 20. Chciałabym się wspomóc, ale nic dotychczas nie zwróciło mojej uwagi. Dopiero GZ Pytanie mam o jego łączenie z Alphaburn, czy faktycznie w tej kombinacji efekty są zdecydowanie lepsze niż przy samym GZ ? Uważacie, że warto dorzucić do tego od razu Liporedux, czy lepiej za 10kg ?
×
×
 • Create New...