Jump to content

Fenix Ground Zero opinie i efekty  

51 members have voted

1. 1. Jak oceniasz ten spalacz tłuszczu ?

• Znakomity
      169
    • Dobry
      12
    • Przeciętny
      2
    • Słaby
      4
  2. 2. Ocena działania

• Redukcja tłuszczu
      167
    • Hamowanie łaknienia
      31
    • Pobudzenie i energia
      36
    • Działanie diuretyczne
      23

Rekomendowana wypowiedź

14 godzin temu, kurant napisał:

Zastanawiałem się nad wrzuceniem tego spalacza jednak informacje zamieszczone na stronie agencji antydopingowej mnie trochę zniechęciły.

niby ten wpis jest z 2017 jednak nadal widnieje na stronie co o tym myślicie ??

proponuje przeczytać, wszystko wyjaśnione i obnażone

https://supple.pl/a/spalacz-tluszczu-fenix-ground-zero-black-edition-prawdziwe-opinie-i-efekty

pomijam już fakt, że komunikat, o którym wspominasz dotyczy całkowicie innej, nie produkowanej od kilku lat wersji, a nie Ground Zero Black Edition.

• Like 1
  • Upvote 2

Super! Dzięki wam za rozwianie wątpliwości. Szczerze mówiąc wpisy na forum typu SFD nie robią na mnie wrażenia jeśli chodzi o różne blogi gdzie widzę reklamy np trizera również jednak raport jednak obudził we mnie pewna niepewność :) 

• Like 1

Mam do sprzedania 60 kapsułek GROUND ZERO (w opakowaniu było 90, ale nie dokończyłam go, bo stwierdziłam , że kolejny zrzucony kilogram to będzie już za dużo).  Cena na allegro za 90 kapsułek - 249 zł, ja sprzedam 60 za 160 zł. Proszę o kontakt SMS-em. 531 104 454. Termin ważności styczeń 2021.

Kończę właśnie pierwsze opakowanie i powiem szczerze, że jestem zadowolony! Mimo nie trzymanie dokładnie diety tłuszcz się wytopił. Na wagę nie wchodzę ale wizualnie widać gołym okiem poprawę wyglądu. I teraz mam pytanie mogę od razu zacząć stosować drugie opakowanie znów w połączeniu z alpha burn czy muszę odczekać jakiś czas? 

To zależy jak odczuwasz teraz jego działanie , jeśli jest dużo słabsze niż na początku to  warto zrobić przerwę 3-4 tygodnie lub zastosować inny środek mający w składzie inne substancje czynne, jeśli natomiast jego działanie jest porównywalne to można kontynuować jeszcze jeden okres tym bardziej że piszesz iz dodatkowo stosujesz Alphaburn , który nie zawiera środków pobudzających   i śmiało można go stosować dwa opakowania a nawet trzy.

Jak wyżej, jeśli Ground Zero dobrze na Ciebie działał to 2 opakowania pod rząd możesz jak najbardziej stosować, nawet nie widzę większego sensu zmiany na inny skoro jesteś zadowolony. Poza tym po dołączeniu Alphaburna ruszysz jeszcze dodatkowe receptory więc efekt powinien Cie zadowolić.

Witam. Ja od czwartku biorę ground zero. Niestety te również na mnie zle działają, serce mi po nich bije jak szalone i glowa boli. Na to wychodzi ze wszystkie termogeniczne są dla mnie za silne 😑. I brałam tylko jedną dziennie w czasie sniadania. 

Gdy po posiłkach  pojawia się opisywany przez Ciebie problem  to pewnie jest to nadwrażliwość na któryś ze składników, wtedy należy przerwać stosowanie. Spotkałem się co prawda też z opiniami iż użytkownicy odsypywali np pól kapsułki prze kilka dni i stosowali tak raz, a nawet dwa razy dziennie po posiłkach w celu przyzwyczajenia organizmu , nie wiem czy jest to warte takiej ,,zabawy " ale zawsze jakiś pomysł jeśli ktoś jest uparty.

Jeśli ktoś stosował kilka różnych spalaczy termogenicznych i po każdym czuł się źle to najlepiej sobie odpuścić tą kategorię spalaczy tłuszczu. Są bardzo dobre spalacze lipotropowe jak Burn24, Cheetah Non Stim czy Olympus Assassinate, maksymalizować efekty moża poprzez łączenie ich chociażby z boosterami metabolizmu i efekty nie będą gorsze od najlepszych termogeników, a u osób nadwrażliwych na stymulanty nie będzie problemu z ich stosowaniem.

• Like 1

Burn 24 teraz miałam, wagowo może i się nie ruszyło ale cm tak. To jest mój drugi termogeniczny, pierwszy to burn ale on był stanowczo silniejszy dla mnie  niż  ground zero, tylko przy  obu strasznie boli mnie głowa a to niestety nie jest warte takiego poświęcenia. Z Boosterow metabolizmu który najbardziej polecacie? 

Lean Xtreme - Driven Sports obecnie  zbiera bardzo dobre opinie -aktywuje proces lipolizy i pomaga usuwać tkankę tłuszczową do tego poprawia zdecydowanie samopoczucie. Corti Lean, który działa też na wrażliwe rejony pokryte tkanką tłuszczowa białą  ,  możesz też zerknąć na Cannibal Claw, który stymuluje tarczycę i podkręcenia metabolizm . Stosowałem wszystkie trzy  a Lean Xtreme ostatnio od sierpnia do września i mogę potwierdzić jego działanie w kierunku utraty tkanki tłuszczowej ( dwa pozostałe też się spisały lecz trochę słabiej) jak i lepszego samopoczucia mimo deficytu kalorycznego co bardzo sobie chwalę.

•  
  • Like 1

Mnie na początku Fenix też mocno pobudzał, ale brałem sobie po 1 tabletkę jak nie musiałem nigdzie wychodzić z domu przez jakieś 4/5 dni, teraz normalnie zapodaje po tabletce po przebudzeniu, kolejną w pracy i da się przeżyć :D